Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chmurek

A mówi sie ze faceci to dranie..

Polecane posty

Już obmyślam sobie nowy nicek, wiesz, tak dla niepoznaki ;) Ale znając Ciebie, szybko mnie rozszyfrujesz :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może pomogę 🌼 trzymaj się ciepło w takim razie, pozdrawiam :) i uszka do góry, będzie dobrze :D Chmurek ma dzisiaj wrócić, więc może humorek Ci się poprawi :) powiatowy i pikuś witaj u Nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry Smerfy:) co tu tak cichutko? fanie ze topic nie umarl:) witam nowych ludzikow: powiatowy i pikus to 2 osoby czy 1:P mam 24 lata i --) wiesz, czasami jest to powod do radosci co slychac fajnego? u mnie teraz leje wiec schowalem sie predko pod kocyk i ogladam sobie sport:) musze nadrobic zaleglosci, poza tym prostuje kosci:) kto sie stesknil reka do gory:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem, już Chmurku, witaj w domu :D cichutko, bo musisz humorek może pomogę 🌼 poprawić :) u mnie też strasznie zimno, brrr :O Słońca, słońca!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no przeciez Moze Pomoge ma bardzo sobry humorek:) nawet zarty sie Jej trzymaja:) skoro ...pikus to nie ma co sobie glowy zawracac:P Slonka juz w tym roku nie bedzie, ale goraco przytulam..moze troche cieplej sie zrobi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to nie będzie słońca, o nie, nie zgadzam się i już. Ma być!! Zabieraj tych paskudnych znajomych:P a teraz się nie wymiguj i mów co u Ciebie:) szybko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oni nie chca isc, podoba im sie tutaj:) a u mnie po staremu:) wrocilem jak narazie z siostra! jestem troche przepracowany i pora troche odpoczac, nawet nadgarstek cos przesililem, bo czuje ze bol, to od tej lopatyi:/ za tydzien do woja! jak widac, stara bida u mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedaczysko, kuruj się, kuruj, tam też nie będzie lekko. A może nie pójdziesz?? Bo topik na umrze... a jak Pani, odzywała się??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze isc:/ inaczej po mnie przyjada i wogole beda kredki:) jesli topic umrze to znaczy ze byl beznadziejny i nie przterwal proby czasu:) yhym! odzywala sie od czasu do czasu i tak luzno..wczoraj mnie troche dolek zlapal ale poszedlem spac i bylo to najlepsze wyjscie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojojoj, jaki krytyczny żeś się zrobił, Chmurko, no wiesz:P i jak Ty się do tego ustosunkowujesz?? A ja Ci mówię, że Ona chce wrócić... I jeżeli Ty tego nadal chcesz, to super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko odrobinke krytyczny, tak tyci tyci:) w sumie czekam na to w glebi serca juz kilka miesiecy, no ale za tydzien wyjezdzam wiec jak narazie nie wychylam sie:) z reszta czy ja powinienem pierwszy? hmm..pozyjemy zobaczymy! w kazdym razie mam do tego jakis dystans! a ciekawe skad Ty takie rzeczy wiesz?;) ide zaraz lulac, bo padam! kolorowych i cieplej, przytulnej nocki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze jedno...jacys rycerze sie pojawili w koncu czy dalej spia?;) dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to mam taką cichą nadzieję, i będę trzymała kciuki za to aby Ona jednak zmądrzała. I w ciągu tych kilku m-cy poszła po rozum do głowy:). Chmuruś masz być szczęśliwy i tego z całego serducha Ci życzę :) I oby ten Twój dystans był taki jak trzeba. Proszę, nie wymiękaj za szybko... A teraz śpij słodko, przylazę po cichutku, dopóki jeszcze mogę :). Dobranoc 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, ja różne rzeczy wiem, no i w końcu jestem Kobietą, jakby nie patrzeć :) Chmurek, ale masz nosa :) pojawiał się jeden, ale jeszcze nie wiem czy to rycerz, bo dopiero obyślam strategię podboju, hihi :D :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może pomogę 🌼 pewnie byśmy się świetnie bawili :D, ale nie zawsze można sobie takie sprawy zaplanować :O Serce Chmurki należy do Kogoś innego... i trzymajmy kciuki, żeby się w końcu wszystko mu poukładało :) Bo załuguje jak nikt inny... na szczęście... i Panią kochającą całą sobą... ;) a z wolnym kawalerem to byłaby myśl, Chmurek ma braci :D A co do mnie, to cóż. Moje serducho świeżo po remoncie, może kiedyś znajdzie lokatora :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczor! dziekuje za trzymanie kciukow i za te mile slowa :* jak narazie nie jestem szczesliwy, daleko mi do tego zwlaszcza dzis, bo mam kryzys. Juz od wczoraj mnie dopadla samotnosc. Nie wiem czemu:/ fajnie ze pojawil sie jakis Ktos...oby rycerz..ale to on powinien podbijac, a nie Ty..:) moze pomoge--) wolny i mlody:) 21 latek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmuruś a pewnie, że nie ja mam podbijać, ale obmyślam co On będzie musiał zdziałać :). A co, niech podbija :D może pomogę 🌼 samotność kochani mnie też się trzyma :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc! wlasnie wrocilem z treningu, ktorego nie bylo:/ w trojke nie oplaca sie nic robic, wiec rozeszlismy sie do domu siedze w domku w lozku bo chlodno cos! samopoczucie marne..bardzo marne:( nie wiem co mnie tak wzielo! a co tam u Ciebie? co fajnego obmyslilas?:) przytulam cieplutko i buziakuje mocno:*---)to za te zaniedbywanie! moze pomoge--) za mlody? to jakiego bys chciala kawalera? starego?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to czem tak? Gdzie reszta ekipy, co? Olali sprawę? No, no, nie ładnie :O a u Ciebie czem tak marnie, co? Uchole do góry, już!!! :D ja właśnie spałam, nie dosypiam ostatnio i jakoś mnie zmogło. A rycerz chyba nie rycerz, nie przeszedł wczoraj zadań :O, ale dam mu jeszcze szansę, może się poprawi ;) a no myślę sobie :) Ale jeszcze, jeszcze :D :D :D bo ciągle mi mało 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reszta ekipy wolne sobie zrobila, pewnie sie dowiedzieli ze trenera nie bedzie i dlatego nie przyszli, kapitan mial wytyczne co mamy sami zrobic, no ale nie wypalilo. Ciekawe co im powie w czwartek?? a nie wiem czemu tak marnie, samotno mi jakos:/ jeszcze 5 dni wolnosci wiec mam nadzieje ze tam nie bedzie czasu na glupoty czyt. rozmyslanie:) ojoj..to szkoda ze sie nie spisal..ale daj mu szanse daj, bo moze to trema albo stres:) ciagle malo? hmmm..ciekawe:) buziolek!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm, hmmm, a to leniuchy:P zacałować? Uszy do góry, będzie dobrze, zobaczysz :) Ja Ci to mówię :) dam, dam... ale czy to ma sens?? tak bardzo, bardzo... jeszcze... 👄 👄 👄 mówisz tal jakbyś mnie nie znał, no wiesz, hihi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprzytulaj...z calej sily! skoro mowisz ze bedzie dobrze, to musi tak byc:) moze bedzie mialo sens.. chyba nic nie tracisz? w takim razie cmokasy..ode mnie az po Podlasie:) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×