Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chmurek

A mówi sie ze faceci to dranie..

Polecane posty

Witam! Ale sie dziewczyny rozpisalyscie:) Fajniutko! U mnie tez pochmurno i deszczowo, nie wychylibym nosa za drzwi za nic w swiecie:) Spalo sie super..i jak mieciutko..to chyba ta Twoja pizamka taka fajna;) Net dziala, wiec super..nie musisz biegac po kolezankach. Dziekuje za cappucino, usmiech i buziaki:) :* Moze pomoge--) nie jestes stara i nie piszesz glupot..tylko strasznie mile rzeczy:) A ze skarpetek nikt sie nie smieje..skoro nozki marzna to trzeba cos z tym zrobic:) Liljko! zyje wedlug tego co serce mowi, ale jakos na tym nie najlepiej wychodze:/ pozdrawiam cieplutko!!! 🌻 dla Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lata, lata, słońcaaaaaaaaaa :) chcę bardzo... piżamka, hę...możliwe...:D ależ proszę ;) 👄 Jak dzień?? Zająłeś się czymś?? Jak nie, to zapraszam na prasowanko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dwa serduszka cztery oczy co płakały we dnie w nocy czarne oczka co płaczecie, że się spotkać nie możecie, że się spotkać nie możecie . Mnie matula zakazała, żebym chłopca nie kochała, a ja chłopca cap za szyję będę kochać póki żyję, będę kochać póki żyję. Dwa serduszka cztery oczy... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wodna-lilia
według serca i warto i dobrze się na tym wyjdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie tam, głowa pełna niebieskich oczet, oj nie usne, widziałam je:) hmmm trala lalalalalalalala;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lata, slonca, wolnosci lub milosnej przeszlosci..:) Dzionek spedzilem w domku, troche sie uczylem, troche ogladalem Roland Garros..myslalem tez jak zwykle:) wiesz, chetnie na prasowanko..na cokolwiek tylko zeby nie samemu.. usmiecham sie jak czytam ten wierszyk:) a co sobie podspiewujecie; tra la la? liljko, gdzie takie fajne oczeta widzialas? buziolki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no gdzie, w wizji:P ach i ten glos, i chciałam go tak cap za szyje i miec u siebie:) a tak czytam sobie co te czerwone i niebiskie serce mi pisze, oj slicznie:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko mi się nie smutaj!!!;) Wszystko się znajdzie, w swoim czasie :) to się spóźniłeś, już po prasowanku, teraz mogę zaprosić na przytulanko ;). Odprężam się :) a tak jakoś sobie śpiewam, bo czemu by nie :D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakis sie niecierpliwy zrobilem:) hmm..prztulanko! chce i to bardzo!;) spiewaj spiewaj..chetnie poslucham:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Chmureczko a może Niecierpliwcze, hihi :) to już :) proszę bardzo, prztulam, prztulam, prztulam... :D oj nie wiem czy chcesz słuchać, hihi :) bo strasznie fałszuję :P i żeby później nie było, że nie mówiłam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedy będziesz duży Świat ci cały powtórzy Nie ma takiej burzy, która nie minie A kto pokochał, choćby błądził bezdrożami nieczułości będzie ocalony i w to muisz wierzyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale milutko jak przytulasz:) spiewac mozesz dowoli..napewno tylko Ci sie wydaje ze falszujesz:) juz sie wsluchuje... a jak Tobie minal dzien? kiedys uwierze! cmok:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysłałam maila do promotora i w sumie się obijam, posprzątałam mieszkanie, poprasowałam, poczytałam, poleżałam w pianie i tak :) W sumie nic specjalnego, ale lubię tą codzienność. Gdybym tak jeszcze mogła się z kimś tym dzielić... wiesz, naprawdę mi się nie wydaje :P fałuszuję strasznie :P ale co tam, mam to w nosie, hihi :P 👄 niedowiarku :P Kup sobie jutro co nie co w paski kolorowe pomaga jak nic innego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tracy Chapman :D miłe taneczne wspomnienia, byłam szczęśliwym człowiekiem wtedy... robiłam to co kochałam... Hę, teraz też jestem,ale już inaczej... Życie zaskakuje... strasznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znajdzie sie ten Ktos i bedziesz mogla dzielic..zaslugujesz na tego Rycerza:) nie falszujesz, znam sie:P a co ja moge sobie w paski kupic? moze bokserki..;) oj zaskakuje, zebys wiedziala! moja biedna pupe prosze zostawic w spokoju:P ale skoro tak Ci sie podoba.. nie bede sie bronil:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja niby też się znam:P i mam na ten temat odmienne zdanie. Ale skoro CI to nie przeszkadza, to śpiewam :D Właśnie przeczytałam, że będzie w Polsce. Ale ceny biletów mnie zabiły, aaaaaaaaaaaa a pewnie, że się podoba :D dobra przynam się, bardzo lubię tę część ciała u Panów :P i jeszcze będzie w paski:D JEEEE popieram w całej swojej długości :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz..tak ladnie spiewasz ze mnie juz spanko lapie za nogi:) widze ceny...kosmos:/ :) przyznaj sie przyznaj, w koncu wszyscy tu wiedza ze czekasz na Rycerza bez zbroji;) cmok:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmureczko bo się czerwienię, zdradzasz moje niecne myśli...hihi... A Ty co?? W broi sypiasz;) bo jakoś nie zauważyłam :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz, niby wiem że w kongresówce takie ceny, ale szkoda, bo na razie nie mam na to kasy. Ale jak będę duża... A ją lubię bardzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry:) co do wczorajszej zbroi..to zalezy czy jest cieplo czy nie;) teram ostatnio jakos zimno wiec..z reszta dobrze wiesz:P przyjrzyj sie:) jakis nudny i leniwy dzis dzien, powinienem zajac sie czyms pozytecznym, ale nie chce mi sie:/ teskno mi troche! buziakuje:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tęskno:) a piatek miał być nasz, a ty siup na imprezke jedziesz do mnie:) fajnie:) ale zamawiam dla nas sobote:) nie lubie gwaru:) i hip hopu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ze mną Ci zimno, no Chmuruś...hihi...bo nie wierzę :) oj wiem, wiem, co trzeba...hihi :D 👄 Chmuruś już jestem :D to uszka do góry;) ale się najadłam, umieram, aaaaaaaaaale ze mnie obżartuch. Bleeeeeeee :P W sumie dzień dziecka dzisiaj, to co mi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilijko..2 tyg temu bylem ale sie nie zjawilas:/ zimno bylo, bo plecy mialem odkryte;) a co tak wcinalas, obzartuchu Ty jeden...pewnie slodycze skoro dzien dziecka:P nieladnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dlaczego o siebei nie dbasz, co? Oj Chmurko, bo mi się jeszcze przeziębisz, brrrrrrrr. I będziesz Pociągający do granic możliwości:P a tego moja wyobraźnia...oj już działa... 👄 słodkości to codzienność. Byłyśy z fumfelą na pizzy i piwku, dla pocieszenia :D. Trochę przesadziłam, ale taka dobra pizza, mniami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×