Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chmurek

A mówi sie ze faceci to dranie..

Polecane posty

nie głupie. A nie pamiętasz jak ja odcięłam się od wszystkich znajomych?? Prawie rok czasu nie bywałam w knajpie w której się spotykaliśmy ze wszystkimi. Przeszło mi, już bywam :D Rób wszystko, aby TYLKO TOBIE teraz było dobrze, reszta idzie w odstawkę i koniec. przytulam 👄 a ba, a ile krzyku, bo niektóre wcale nie miały na to ochoty ;) Bardzo wesolutko, z samego rano 2 Kaczorów mnie obrzygało:O. Ha ha ha, dobrze, że miałam zapasowy sweterek, bo bym biegała chyba półnago:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamietam doskonale! Widzisz, staram sie wlasnie tak robic, ale cos nie wychodzi. Nie jest mi dobrze, a chociaz troche powinno. Ojejku, marudze Ci strasznie, a Ty tez przechodzisz ciezkie chwile:/ W takim razie wtulam sie mocno:) Ty tam masz przygody i anielska cierpliwosc, choc... czasami nie zazdroszcze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a marudź, ja mam w nosie te moje ciężkie chwile ;) e tam luz, pomijając, że troszkę było mi zimno w samej koszulce ;). A myślisz, że tylko takie, hihi :D:D:D tylko rzadko wchodzę w takie szczegóły :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiesz co, będzie lepiej zobaczysz ;) wiem co mówię. A teraz to już tak obrosłam w siłę, że ho ho ;) rogala giganta przesyłam i przytulam cieplucho ;) przepraszam, a czego mi nie zazdrościsz?? A czego zazdrościsz, bo jakoś mi umknęło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to z Ciebie teraz taki Herkules:) od razu sie czuje bezpieczniej;) Kiedys musisz mi poopowiadac te wszystkie historyjki:), ze szczegolami rzecz jasna:P No, wlasnie zazdroszcze tych przygod. Z dzieciakami to zawsze nie ma czasu sie nudzic:) Nie zazdroszcze takich niespodzianek, po ktorych trzeba zmieniac sweterki:) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hę, no wiesz, po ostatnim Panu to co mnie może jeszcze złamać?? Na dłużej oczywiście. Będą się jeszcze jakieś nie hallo wątpi przewijały, serducho będzie bolało. Boli 😭, ale to nie koniec świata. Życie toczy się dalej, a ja nie lubię marnować czasu ;). Skoro Ja podjąłam taką a nie inną decyzję, skoro On jest taki a nie inny i skoro chce żyć tak jak mu w tej chwili odpowiada. Cóż, trzeba ponosić konsekwencje, w końcu jesteśmy dorośli. Nie zamierzam w jakikolwiek więcej sposób ingerować w Jego życie. On już wybrał i pomimo, że nie podoba mi się ta decyzja to ja zaakceptuję. jeśli chcesz, to poopowiadam, tu mi się buzia znowu nie zamyka :D:D:D a ba, nie ma czasu odetchnąć, hihi ;) uwielbiammmmmmmmmmmmm to :D:D:D zmieniać to ja mogę, nie rusza mnie to :), ale muszę mieć tylko te zapasowe, hihi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc! wczoraj juz zasnelo mi sie, wiec juz nie odpisalem:) fajnie, ze taka pelna optymizmu jestes, musze sie na Tobie wzorowac:) jeszcze gdyby tak glowe sobie wylaczac, kiedy rozne mysli nachodza... poopowiadasz mi, pewnie ze chce:) przy okazj:) niedawno dopiero wrocilem z uzcelni i padam ze zmeczenia:/ na szczescie zaraz meczyk, wreszcie cos dla mnie:) hmm..a jak slodko sie spalo!!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to nic nowego, hihi :P wzorować na mnie?? Hihi, ale do nieba nie pójdziesz, buhahaha :D:D:D Nie wiem czy tego chcesz :D::D:D Chmurzasty a wyskoczymy gdzieś razem w wakacje?? Bo wcześniej to nie wiem kiedy mogę Ci poopowiadać, hę ;). Bo ja nie mam przerwy świątecznej, ani ferii:O właśnie jak tam te Twoje meczyki?? Grywasz, czy nie masz czasu?? jajecznicy na boczku?? ;) Bo właśnie się zajadam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojoj, a Ty juz lulac idziesz? w takim razie spij slodko:* a to ze mnie sie raz przydarzylo zasnac, to nie znaczy ze tak zawsze mam:P a to czemu do nieba nie pojde? az tak z Toba zle?:) w takim razie musisz sie zmienic na lepsze, bo ja ze wzorowania sie nie zrezygnuje;) ech..gdziez tam wakacje? dopiero byly, hihi:) hmm..no ja chetnie bym wyskoczyl:) meczyki gram, a jak:) tzn. skonczylismy runde jesienna 2 tygodnie temu i jestesmy na 5 miejscu, majac tylko dwa punkty straty do miejsca z ktorego sie awansuje:) za jajecznice dziekuje, ale wtedy bylem wlasnie po kolacji:) kolorowych snow!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ja też prawie z kurami chodzę spać, ha ha ha ;) tak, jasne, jasne :P hę, ale mi teraz dobrze ze sobą, czem mam się zmieniać?? Tam niżej myślę, że będzie ciekawsze towarzystwo ;) niedawno, bardzo dawno, już nie pamiętam kiedy :O. Przydałby mi się psychiczny urlop, szczególnie od myślenia ;) miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) z kurami czy bez..ale jestes rano wypoczeta, w przeciwienstwie do mnie:) no dobrze, niech Cie bedzie:P kilka razy:P jesli Ci dobrze ze soba, to sie nie zmieniaj, bron Boze. Pomyslalem tylko ze tam na dole bedzie mi za cieplo, a wiesz ze nie lubie upalow:) jeszcze tylko jutro i weekend!!!:) masz zajecia teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś Ty, to nie realne jest :O bo ja zawsze mam rację :P tylko czasem się mylę, hihi ;) w przeciwieństwie do mnie :D:D:D bo ja przecież uwielbiammmmm, oj, słońcaaaaaaaaaa dajecieeeeee:P Więc widzisz, jak chcesz ze mną to musisz się przyzwyczaić :P a nie, za tydzień mam zjazd, jutro chyba wybędę na jakiś parkiecik, jak uda mi się namówić fumfelę ;) jak samopoczucie?? 👄 dla osłody :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe..nierealne mowisz? oj, wiem ze jestes spiochem:) nawet \"traby\" ciufci Cie nie ruszaja:P teraz slonka juz jak na lekarstwo, musisz troche zaczekac:) hmm..no to ja sie musze zastanowic nad ta patelnia:P to udanej zabawy zycze:) tancz, ile nogi poniosa! samopoczucie w porzadku! nic nadzwyczajnego:) jakos z dnia na dzien leci! mniam...jak slodko:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w takim towarzystwie, a pewnie, że nie ruszają :P ale ja poza pracą niecierpliwa jestem, wrrrrr. Już chcę i to szybko, bo będę tupać :P. z tymi nogami to nadal kiepsko :P. Zobaczymy jak jutro będę się czuła ;) i co ciekawego dzieje się u mnie w mieście. dzień za dniem toczy się... czasem brakuje mi w tym wszystkim sensu... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc! dopiero w domku:/ nie mam juz dzis na nic sily! mysle ze tupanie tu nic nie da:) choc, dzisiaj bylo nawet cieplutko:) dobrej zabawy zycze, a nozki sie wymasuje;) ja ide poleniuchowac troche:) a dzis w koncu zrobilem cos w kierunku pracy magisterskiej:) 4 godziny w laboratorium chyba wystarczy:) buziaki na mily wieczor:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie w mieście trwa teraz festiwal kina niezależnego, byliśmy wczoraj ze znajomymi na 2 filmach, a później poszliśmy na koncert jazzowy do knajpki (fortepian + saksofon). A wracając do filmów, jeżeli będziesz miał okazję to polecam Teraz Polska Michała Bilińskiego. poza tym ok. nic nie robię dzisiaj, błogi stan, lenistwo ;) Wyspałam się, posprzątałam domek, a teraz będę robić niccccccccccc :D:D:D miłego wieczorku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) to fajny weekendzik mialas:) ja sobie dzis, po powrocie z zajec zrobilem maly seansik filmowy i jestem zadowolony bo trafily mi sie bardzo fajne filmy:) zwlaszcza \"Wierny ogrodnik\" trafil mnie w serce, az mi sie oczy spocily;) glupiutki jestem:D postaram sie poszukac ten Teraz Polska i sobie go zobacze pora zmykc nyny, bo jutro rano znow do szkoly:/ milego dnia zycze, pelnego wrazen:) dobranoc 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a imprezowy strasznie, bo w sobotę też się bawiłam ;) jak jeszcze raz powiesz, że jesteś głupiutki, to na 100% skopię Ci tyłek:P drastyczny, ale fajny ;) po pracy mam radę pedagogiczną. Wrażeń do woli, wrrrr :o miłego dnia :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc! jak tam samopoczucie? u mnie dzis kiepsko..bo mi babcia w szpitalu umarla:/ chora byla, a od poniedzialku sie jej bardzo pogorszylo...tyle dobrze ze juz sie teraz nie meczy! poza tym jakis taki niemrawy tydzien! dobrze ze juz weekend... buzia:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przykro mi znam sytuację, bo moja mama jest nadal i ciągle przy dziadku, a On się męczy :( tydzień był luz, tylko dzisiaj u mnie też kiepsko. Znowu jestem chora i tym samych humor mam do d*** i złapał mnie dól. Ech... 😭 w weekend szkoła i kompletnie nie mam ochoty jechać tam z takim nastawieniem, bleeeeeee. Poza tym nie mogę dojść z czego muszę się przygotować, więc siłą rzeczy się nie przygotuję. Wrrrr:O. Zła jestem za to na siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc! wczoraj juz chrapalem jak napisalas, pewnie pomyslisz ze nic nowego:) jestem ostatnio tak padniety, ze zasypiam przy kazdej okazji; jak jade na uczelnie , jak wracam w autobusie:) no, a jak poloze sie na chwilke to od razu, tak jak wczoraj:/ dopiero przed polnoca udalo mi sie zebrac i pojsc myc:/ samopoczucie znizkowe, nie wiem czemu, ale glowka pracuje bardziej niz zwykle:/ mam nadzieje ze to okres przejsciowy; raz lepiej raz gorzej... tez chcialbym jakies wakacje, a tu dopiero zima...fajnie ze swieta juz za miesiac, nawet niecaly:) jutro chyba zrobie sobie dzien wolny, nie mam jakichs obowiazkowych zajec, to przynajmniej poleze dluzej:) a Ty co porabiasz? jak zdrowko? caluje cieplo:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aloha dziurawa pończocha :P dokładnie nic nowego, śpioch :P I oby na zdrowie Ci to wyszło, pośpij za mnie;) Żaba, będzie dobrze :D. Uchole do góry. Ja Ci to mówię ;) 👄 e tam święta, nie cierpię świąt, bleeeeeeeeee. Fuj fuj fuj i to tylko 2 dni wolnego, jak weekend. Jeech:P. wolny dzień, miodzio, ale to daleko :(. Jutro pracuję za 2 etaty i w dodatku dłużej. W weekend znowu szkoła. Ale w sobotę chyba urwę się z zajęć, mam się spotkać ze znajomym. Zdrowie? Jech, nie pytaj, ciągle kaszlę ciągle mam katar. Masakra :O i tak od września, wrrrr :O 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) no i zrobilem sobie dzien wolny:D wczoraj rozbolala mnie cos glowa i poszedlem wczesnie spac:) a skad wiesz, ze bedzie dobrze?:) nie mam wyjscia, chyba bede musial Ci wierzyc na slowo:) jak to nie lubisz Swiat? eeeee....fajnie jest:) dwa dni wolnego to Ty masz...ja mam wiecej:P nie pracuj tyle! wystarczy Ci za jednego! co Ty taka chorowita? pewnie przez dzieciaki ktore znosza chorobska do przedszkola:/ nie lubie ich;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×