Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

Hej dziewczynki, Ja, tak mi przykro, że @ nadeszła. Wiem jakie to dobijające. W następnym cyklu musi być dobrze :) U mnie bez zmian tzn. 18 dzień cyklu. Staranka byly w owulkę więc zobaczymy. Narazie nie mam żadnych przeczuć czy się udało czy nie. Znając życie pewnie nie (ale ze mnie optymistka). Suelen jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA może na plamieniu zostanie :) bo jak się się jajeczko zagnieżdża właśnie tak jest. No Ja czuję się ok :) jesteśmy po usg, dzieć piękny, szalał, fikał, machał rączkami i nóżkami i Pani doktor powiedziała nam na 80% co będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i kto to będzie :) Suelen czemu trzymasz w niepewności chłopczyk czy dziewczynka? 80% to duże prawdopodobieństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja 83
Suelen, chłopiec czy dziewczynka???????????mów nam szybciutko!!!! :) Niestety, @ pełną parą. Spoko, nie łamię się :p Miłego weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja o was często myślę i trzymam kciuki za następny raz :) A u nas Pani doktor wywróżyła chłopcao jak to powiedziała, jak coś wyrosło to już nie odpadnie b :) czyli będzie u nas Nataniel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to super :) Cieszę się Suelen. A ja czekam z niecierpliwością na efekty naszej pracy 20 powinnam mieć @. Pewnie w przyszłym tyg. zacznę testować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paolka trzymam kciuki i wytrzymaj chociaż do 19 max 18 i dopiero testuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśka82
Hej hej Suelen GRATULUJE:) W tą stronę to podobno ciężko się pomylić. Bo mojej siostrze do 6 m-ca dziewczynkę obiecywali a póżniej okazało się, że urosło coś:) hehe i chłopca urodziła:)A ja już zdążyłam różowych ciuszków chrześnicy nakupować:D:D:D Ja 83 jedyne to pocieszenie, że te starania przyjemne są:) Ja mam dziś 38 dc i czekam na okres. Wiem, że na pewno będzie bo jajo nie pękło ale już mnie to denerwuje. Ja przed okresem jestem okropna. Sama siebie znosić nie mogę;) a to przed okresem to już 10 dni trwa:D:D:D dobrze że mam takiego cierpliwego mężą:) Paolka25 no to powodzenia. Nie rób za szybko testu!!!!! To buziaki i udanego weekendu Ja jadę nad morze!!bo nawet ładnie się zrobiło. Może morze mnie uspokoi :) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misia baw się dobrze nad morzem i może tam się uda, luz blus i swoboda :) A mam takie pytanie, bo mnie koleżanka zaskoczyła, mówi, że nie może zajść w ciąże, a przecież kocha sie 2- 3 razy na cykl (niekoniecznie w czasie owulacji). Z tego co Ja wyczytałam i sama stosowałam to należy co ok. 2 max 3 dni przez cały cykl, bo nie wiadomo kiedy się uda, a plemniki przeżyją do 72 godzin. Nie wiedziałam co jej powiedzieć :/ życzyłam powodzenia i wiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen czyli Twoja koleżanka kocha się 2-3 razy w miesiącu? Dobrze zrozumiałam? Jak tak to chyba trochę mało. Tak mi się wydaje :/ Do końca nie wiem, bo mój mąż to by nie wytrzymał jakby było tylko 3 razy na miesiąc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie 2-3 razy w miesiącu i dziwi się, że nie jest w ciąży. Brzydko powiedziawszy chciałam ją uświadomić skąd się biorą dzieci i jak powstają. Któraś z was nie jest z okolic Łodzi? bo u nas fajna akcja ruszyła, dla mnie super profilaktyka... no może dla naszych Panów ;) http://www.salvemedica.pl/nowosci-i-promocje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśka82
No to możesz śmiało uświadomić koleżankę:) W czasie dni płodnych powinno się kochać najlepiej co 2 dzień. Codziennie lub kilka razy dziennie jest niewskazane ze względu na plemniki. No chyb, że koleżanka wie kiedy ma dni płodne i te 3 dni przytulania wypadają właśnie w tych dniach:) Ja dziś mam 40 dzień cyklu!!!!i okresu nie widać. Nawet piersi mnie nie bolą. Jutro mam wolne i idę do ginekologa to dam znać co i jak:) A nad morzem było bosko...tak gorąco jak w sezonie, troszkę się przypiekliśmy:)tylko ludzi mało było..... buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiem, ale chodzi mi o świadomość kobiet na tym świecie, Ja myślę, że na niej się nie kończy, ale skąd się biorą tak nie douczone kobiety. Zresztą nie ważne... Miśka to wspaniale, że było super :) a kiedy spodziewana @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie Miśka kiedy powinna być @? Suelen a ta koleżanka może jej tak delikatnie powiedz, żeby tak troszkę częściej, bo 3 razy to może być za mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie bez zmian pozostało mi czekanie do końca tygodnia i testowanie. Narazie nic nie czuję tzn. zero objawów. Suelen a Ty jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśka82
Paolka25 wydaje mi się że ciężko jest poczuć czy stwierdzić przed planowaną' miesiączką. Najlepszy jest test. Daj koniecznie znać Suelen ciężko u mnie stwierdzić kiedy planowana miesiączka:) Właśnie wróciłam od ginekologa. Dał mi luteinę na wywołanie. A póżniej inaczej dawkowaną przepisze na pęknięcie jajeczka.Tylko że akurat bedę na urolpie ale po powrocie mam się do niego zgłosić!! Dziś mam 41 dc- w zeszłym m-cu miałam też 41 co się nie zdarzało u mnie w 2 z rzędu cyklach. Co pół roku taki miałam ok 40 dni a pózniej kolejne co 33-34. A jak Ty się czujesz, wybierasz się na zwolnienie???czy jeszcze pracujesz? Pozdrawiam Was gorąco w te deszczowe dni.....:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśka82
A Paolka25 wcześniej pisałam już o tej stronce -> netmama.pl Tam jest kalendarz owulacyjny i podane daty kiedy można zrobić test krwi a kiedy moczu. Dość faja. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miśka zaglądałam na tą stronkę. Rzeczywiście bardzo fajna. Z kalendarzyka wynika, że w sobotę mogę zrobić test :) A dziś mogłabym iść na beta, ale chyba poczekam. Nie mam kiedy podejść do przychodni a pozatym coś mnie przeziębienie rozkłada. Mam gila do pasa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paolka to Ja strasznie mocno trzymam kciuki za testowanie :) teraz pewnie będę o tym myśleć :) a Ja jak się czuję? tak samo bez zmian, mój poranek zaczyna się od przywitania z łazienką i sedesem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorciaw
Witajcie dziewczyny :) Przeczytałam posty z ostatnich tygodni i cieszę się, że tu trafiłam. Ja też dołączyłam do grona starających się :) Mamy za sobą w prawdzie dopiero drugie podejście, ale kiedy człowiek w końcu podejmie decyzję i chce, to niecierpliwość robi swoje i nakręca główkę. test kusi... a do weekendu daleko. Trzymam kciuki i za siebie i za was. Przyjemnie widzieć ile dajecie tu sobie wsparcia i otuchy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorciu będę trzymać ogromnie kciuki do weekendu :) może u was będzie do 3 razy sztuka i zaskoczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorciaw
Paolka :) zmuszam się, żeby wytrzymać chociaż do soboty, byłby to 7-8 dzień po zapł. kobieta to jednak niecierpliwe stworzenie... teścik czeka, wybrałam ten o czułości 10... wiem, że to wcześnie ale dłużej czekać na pewno nie zdołam, już wolę myśleć , że nie jestem :) w zeszłym miesiącu tak sobie nawkręcałam, że miałam, że mi brodawki pociemniały, nie wiem jakim cudem :D:D i w ogóle czułam się dziwnie, byłam przekonana, że zaciążyłam, a tu nic. Ale spoko, w sumie dziwne byłoby tak od pierwszego strzału :) w tym miesiącu nic, żadnych przeczuć, żadnych urojonych (czy też faktycznych) objawów. Zobaczymy co będzie. Dobrze, że jest praca, czas płynie szybciej i odciąga myśli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorciaw
suelen :) dzięki, chociaż liczę na to, że może już od drugiego strzału ;) a tobie GRATULUJĘ!!, swoją drogą zadziwiające, że każda z nas marzy o tych porankach nad porcelaną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja 83
Cześć :) Trochę mnie tu nie było, brak czasu na cokolwiek... Odebrałam wyniki FSH, LH i Estradiolu - wszystko OK :) Czyli wszystkie badania w najlepszej normie, tylko trochę wysoki progesteron, co świadczy, że jestem zdrowa :):):) jeśli nadal nam nie będzie szło spłodzenie Dzidzi, to chyba wyślę męża na badania :p Ale póki co, uspokoiłam się i lekko poluzowałam ciśnienie macierzyństwa ;) Dorcia, witam i trzymam mocno kciuki! życzę Ci żebyś dołączyła do grupy Suelen :) sobie oczywiście tez tego życzę hihih. Miśka, Paolka, jak tam wasze starania??? U mnie dużymi krokami zbliza się owu :) Buziaczki :*:*:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane!! jestem tutaj nowa ale powiem wam ze jestem pod wrazeniem ile to kobitek stara sie o dzidzie:) No ja tez do nich naleze ale ja starania zaczełam od sierpnia wiec sie nie zamartwiam jeszcze:) Bo moze teraz w październiuku nadejdzie ten moj wymarzony czas...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorciu przepraszam, ale zrozumiałam tak, że po dwóch próbach nie udanych :/ ale oczywiście życzę do 2. JA mówiłam wyluzuj i działajcie, a w razie co może faktycznie niech mąż się zbada. Niuniu będzie dobrze, niestety za pierwszym razem rzadko się udaje, ale kto wie może teraz zobaczysz II krechy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×