Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

I jak tam dziewczyny? Ja jestem przezebiona i leze w lozku , a oczekiwanie na @ stalo sie jeszcze gorsze. Welna jak sie czujesz? Roxi i 25latka macie jakies wczesne objawy ktore moglyby wskazywac na ciaze? Manina jak tam u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
manina1, ten test wyszedł jakoś dziwnie. Owszem, drugą kreskę widać, ale jest ona jakaś krzywa i nieprostopadła do testowej. Poza tym w tym miejscu jest jakby zatarte. Zrób jeszcze jeden, jeśli jesteś w ciąży, wyjdzie wyraźniejszy. Preggers, jesteś przeziębiona? A może to osłabienie? Ja też przy spodziewanej @ byłam chora i dużo jest takich przypadków, dodam, że test mi wyszedł pozytywny. Kiedy testujesz? Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jak tam dziewczyny? Ja jestem przezebiona i leze w lozku , a oczekiwanie na @ stalo sie jeszcze gorsze. Welna jak sie czujesz? Roxi i 25latka macie jakies wczesne objawy ktore moglyby wskazywac na ciaze? Manina jak tam u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przperaszam za te wszystkie odpowiedzi ale komputer mi szwankował. Tak jestem chora, tez o tym slyszalam. Testuje dopiero w srode wiec prawie tydzien. Narazie spokojnie nie mam zadnych objawow wiec nie robie sobie nadziei. Margotka peikny ten drugi test az milo sie patrzy! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha pre chora jestes?? uu lalala wiesz ja też byłam :D boże trzymam za Ciebie kciuki z całych sił kobieto :) ja troszkę sobie schizuję, boję się ze cos bedzie nie tak, albo jakies puste jajo, kurde za duzo czytam, nie moge sie juz doczekac tej wizyty u gina, do tego czasu popadnę w paranoję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
welniany bedzie dobrze . zobaczysz :) zrelaksuj sie , nie czytaj tyle :) wypij dobra herbatke idz na spacer , dbaj o sieie i nie mysl tyle , :) nie potrzebnie sie stresujesz :) wszystko bedzie dobrze :) juz masz pozytywny wynik za soba , teraz juz moze byc tylko lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pregres a Ty zdrowiej :) meczy Cie kaszelek ? czy nie ? jesli tak to ja zawsze stosuje sol emska i od razu przechodzi :) i cale przeziebienie tez . zadnych nantybiotykow czy lekow , tylko tym sie lecze :) u mnie bez zmian , dzis sie juz nie testowalam , nie ma sensu sobie nadziei robic . zreszta i tak nic juz nie zmienie , jak mam byc w ciazy to bede , a jak nie to okres przyjdzie , ja juz co moglam to zrobilam . teraz czekanie mi zostalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski :) u mnie jeszcze 8 dni do terminu @. Hmm co do objawów to jako takich nie mam. Jestem tylko chyba trochę podziębiona, mierzyłam dziś temp i mam 37,4, jestem jakaś taka nabuzowana emocjami, dziś np. się poryczałam z jakiegoś błahego powodu i ogólnie jakaś taka mega rozdrażniona jestem. Nic mnie nie boli, nie kłuje także nie wiem pewnie znów nic w tym mcu. Manina ta kreska na tym teście to rzeczywiście jakaś dziwna, chyba wadliwy był bo kreska powinna wyjść idealnie prosta a ta jest ewidentnie pod kątem. Poczekaj do dnia @ i zrób znów test. Preggers a może to dzidzia się zagnieżdza? :) Margotka Twój test jest śliczny i ta krecha - zazdroszczę :) Wełna wariatko przestań już czytać bo się wpędzisz w jakąś depresję, chill bejbe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
preggers sory za przestawienie literek w Twoim niku :) jakos tak mi sie go czyta hehe :) mnie dalej troszke pokluje i przestaje , ale tak lekko, juz 10 dzien , cycki wogole nie bola , moze lekko lewy przy ucisku zaczyna , ale to trzeba sie wczuc zeby cokolwiek poczuc hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 latka ,no moze troche krzywa, ale to nie byl test w terminie spodziewanej miesiaczki tylko gdzies 10 dni przed , wiec mogl sie pomylic albo wyjsc dziwnie , swoja droga nie dziwie sie ze nie wyszla piekna idealna linia, za wczesnie, pozatym drugi test rozwial moje watpliwosci minusem , juz sie tym nie przejmuje, no szkoda bo bardzo chce byc w ciazy , ale juz nic nie zmienie , na sile sobie ciazy nie wmowie, albo jest albo jej nie ma , i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maninka my tutaj rozumiemy Cie jak nikt, sama jestem w takiej sytuacji, że już bardzo chcę być w ciąży, że aż może za bardzo. Też mnie kusi zrobienie testu ale rozsądek przemawia, że to jeszcze za wcześnie, chociaż może to dziwne ale moja koleżanka uprawiała seks na dwa dni przed terminem @ i mówi, że od razu wiedziała, że jest w ciąży. Po dwóch dniach od stosunku zrobiła test i wyszły jej dwie kreski, a tylko ten jeden raz od dłuższego czasu uprawiała seks, więc ciężko stwierdzić co jest z tymi testami, raz wychodzą a raz nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manina nawet nie zauwazylam ze przekrecilas nick hehe. Nie chce robic sobie nadziei naprawde, ale mam jakis dziwny sluz. Nie wiem czy jest inny niz zwykle bo nigdy nie zwracalam na to uwagi ale wydaje mi sie ze jest cos inaczej, wyglada troche jak ssiadle mleko, ale moze zawsze tak mam przed @ tylko nigdy nie zwrocilam uwagi. A jak tak piszecie o tych swoich przezebieniach to zaczynam miec nadzieje i doszukuje sie objawow jakichkolwiek. Jajnik tez co jakis czas mnie kluje. A tak na pewno nie bylo kilka dni przed @. A tak co do przezebienia to czytalam ze nawet rutinoscorbin jest niezdrowy dla ciazy i jest lekiem wczesnoporonnym wiec pije tylko syk z cytryny z miodzikiem:) tak na wszelki wypadek. Welniany nie czytaj tych wszystkich glupot, na pewno bedzie wszystko dobrze, teraz juz tylko relaks pamietaj. Nie ma co sie martwic na zapas tylko cieszyc tym cudwonym stanem. Kiedy masz wizyte u gina? Manina widze ze troche juz nabralas dystansu i dobrze! Jeszcze tyle dni do @ ze wszystko sie moze zdazyc mozesz miec wtedy piekne idealnie rowne i idealnie nasycone 2 krechy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Ja nie mam żadnych objawów, nic mnie nie boli. W tym miesiącu łatwiej mi się czeka bo właśnie zaczęła mi się sesja:( Dzisiaj mam egzamin o 18, trzymajcie kciuki. Nie mam czasu myśleć o ciąży, ani o testowaniu. Teraz co tydzień mam 2 egzaminy:( Zawsze sie stresuje podczas sesji, a teraz staram sie myśleć pozytywnie, żeby nie zaszkodzić dziecku jakby już było w brzuszku:) A jeszcze sie tak złożyło że termin @ wypada mi w dzień egzaminu. Nie wiem czy sie bede mogła skupić:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja się nakręcam dlatego, że w tamtej ciąży to po teście odrazu tak psychicznie czułam się zaciążona, budziłam się w nocy np. i wiedziałam, że tam dzidziuch siedzi, a teraz NIC, ZERO, tak psychicznie się nie czuje w ciąży, nie dociera to do mnie. A do gina mam wizyte zapisana na 18-tego, ale dupa nie doczekam, wbijam się w przyszłym tygodniu do niego, tzn będę go prosić żeby mnie przyjął, bo nie ma u niego już miejsc na przyszły tydz. Trudno, muszę iść, bo wiecie...oci**eję ;) preggers nie mogę się już doczekać Twojego testu, serio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nabralam dystansu ale i tak o tym caly czas mysle , jakos nie potrafie przestac , boje sie ze okres przyjdzie , jakos mam takie przeczucie ze nic z tego nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Docia88 jak najbardziej :) Witamy :) Opowiadaj coś o sobie, ile się starasz, który masz dzień cyklu, kiedy testujesz etc. :) Roxikct powodzenia na egzaminie, przynajmniej nie myślisz ciąglę o tym, czy zaciążyłaś czy nie. Ja sobie wzięłam dwa dni wolnego i zgadnijcie co robiłam przez większość czasu :) Silu gdzie Ty się podziewasz? Jak staranka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wełna który masz dc? wiem, że łatwo mówić, że musisz odpuścić i nie myśleć o tym ciągle. Musisz znaleźć sobie jakieś zajęcie :) i co najważniejsze myśleć pozytywnie i się nie nakręcać niepotrzebnie. Kurcze od wczoraj mam jakieś migreny ciągle :/ już nie wyrabiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Docia to gratulacje :) Na kiedy masz termin? Pisz coś więcej bo strasznie ciekawa jestem a Ty taka tajemnicza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jestem pełna obaw bo rok temu stracilam ciaze i teraz sie martwie i wogole..nie mam objawow czasem tylko mdlosci piersi przestaly bolec piersi az tak mocno tylko ja dotykam i sutki tez bola...a tak to nie czuje sie jak w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh dziewczynki same radzimy zeby sie nie nakrecac nie myslec a same to robimy :):):) takie juz jestemy ze nie potrafimy nie myslec o tym ,,, :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25latka cos ty nie jestem tajemnicza ja z mila checia sie z wszytskimi wszytskim podziele:) termin mam na 18 siperpnia:) a dzis kolejna wizyta po 19 uslysze serduszko moje kochane:) od pocztaku siedze w domu ze wzgledu na tamto roczne poronienie. ale odpoczywam i wiem ze przynajmniej nic mi nie grozi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×