Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

Roxikct jeszcze za wcześnie troszkę na mdłości kochana także się nie martw :) Preggers głowa do góry i jutro masz test robić babo! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
welna pewnie masz racje. a do tego wczoraj czytalam ze komus wyszly 3 testy pozyt i nie byla w ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roxi za wcześnie na objawy test Ci wyszedł, to jest objaw ;) a te słowa z mdłościami to wypluj 3 razy ;) to jest koszmar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakieś głupoty wg mnie czytałaś roxi, czasami niektórzy piszą bzdury w necie preggers nie wiem co Ci poradzić...musisz się sama w sobie przemóc i zrobić ten test, ja nadal wierze że Ty jesteś w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No moja koleżanka jest teraz w 6 tyg i ma straszne mdłości, do sklepu nie może iść bo od razu rzyga, w samochodzie - rzyga, rano-rzyga, wieczorem-rzyga! Także nie proś się o mdłości Roxikct bo to nic fajnego całe dnie na kiblu wisieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
welna ty juz masz mdlosci? moja mama mowi ze ona nigdy nie miala mdlosci, a byla 3 razy w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mi dzisiaj akurat jest niedobrze, ale może to przypadek a w tamtej ciąży wymiotowałam i było mi niedobrze nie pamiętam jakoś od 6-7 tygodnia chyba i nie wspominam tego najlepiej...najlepiej było mi stać na baczność z zatkanym nosem ;) bo jak tylko się ruszyłam to odrazu niedobrze... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siluetta przepraszam,ze tak pozno odpisuje,ale bylam z coreczka na spacerze. Ja mam na imie Karolina,ale wolali na mnie kiedys Majka,a moja coreczka ma na imie Weronika! Roxi nie chciej miec tych mdlosci,bo to dopiero koszmar!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
ale mnie cycochy bola i swedza...brrrr, az prosilam m. aby je masowal dla mej ulgi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roxi ale to mija... a co tu tak pusto? kurde ja się boję, że przytyje tak jak w tamtej ciąży :( muszę się pilnować, ale już czuję, że jak nie jem to mnie mdli, wtedy miałam identycznie :( co za masakra :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
majunia a jak dlugo siedzisz w Irlandii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zaczynam pomalu dzialas,dzisiaj wieczokiem przytulanko,a pozniej dopiero w sobote!czesciej nie mam ochoty:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lidka w sierpniu zeszlego roku minelo 6 lat!czasami mysle,ze za dlugo,ale jak pomysle,jak w PL jest drogo to juz mi sie odechciewa wracac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
no to sporo czaasu, a powiedz mi jak jezykowo rozwija sie twoja coreczka? posluguje sie dwoma jezykami? naturalnie na ile mozna sie porozumiewac majac 2 latka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidka moje coreczka nie chce sluchac jezyka angielskiego.kiedy zaczynam do niej mowic w innym jezyku to zaczyna mnie odpychac.to samo z bajkami,kiedy jej wlacze po ang to nie chce ogladac. Dopiero zaczyna mowic kilka wyrazow po polsku,ale podejrzewm,ze jak pojdzie do przedszkola to przywyknie do angielskiego.Taka mam cicha nadzieje:) ,a do przedszkola kiedy skonczy 3 latka i bedzie bez pieluchy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe dzięki roxi, kochana jesteś :) ale wiesz ja w poprzedniej ciąży przytyłam ok 25 kg, już nie pamiętam nawet dokładnie ile, a to jest przegięcie na maxa ;) czułam się jak chodzący wieloryb już pod koniec i naprawdę chciałabym tym razem tego uniknąć :) podobają mi się takie dziewczyny, którym tylko ładnie brzuszek w ciąży rośnie, a reszta bez zmian, a nie taka tocząca się kula ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
welna to ja tak wlasnie przytylam,ze tylko brzuszek wystawal.Jestem wysoka to wszystkie kg rozeszly mi sie po calym ciele!A pamietam,ze przytylam 14 kg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roxi a schudłam jakoś odrazu po ciąży, nie wiem 4 miesiące później miałam już swoją wagę, a z 6 miesięcy później jeszcze poniżej... ale to przez moją córkę, bo płakała non stop i ja chodziłam jak nakręcona cały dzień i pół nocy, nie spałam, nie jadłam bo nie miałam kiedy i takie były efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
Doskonale cie roumiem, z moja corcia jest tak, ze my z nia rozmawiamy glownie po polsku w domu, lecz ona odpowiada glownie po niemiceku, nnie mowi duzo, rozumie w obydwu jezykach, ale jakos ten polski jej trudniej wchodzi, ale ja bede walczyc, aby znala ten jezyk doskonale, moze nie w pismie ale w mowie, do przedszkola tez ja dopiero pryzgotowuje, moze przyszla miesiac, a tam to juz na pewno tylko niemeicki przyjmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
ja przytylam w 1 ciazy 18 kg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×