Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

normalnie jakbym sama testowała się tak nerwuję... GOSIAK PISZ bo padniemy tu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde dziewczyny ale tu dziś szaleństwo!!! a ja dopiero wlazłam :) gosiak pisz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boze czytalam forum z zapartym tchem! Gosiak pisz szybko jaki wynik bo i ja juz nie moge wytrzymac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nic z tego, beta 0 tak mi powiedziały więc nie jestem w ciąży. Dzięki Wam kochane moje za wiarę i trzymanie kciuków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam, ale dopiero teraz zadzwoniłam i od razu napisałam Wam. Wcześniej nie mogłam się dodzwonić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej ale szkoda!Przykro mi Gosiak!Pewnie czujesz sie troszke zawiedziona co? Nastepnym razem sie musi juz udac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh gosiak przykro mi :( tyle w tym dobrego, że przynajmniej wyleczysz się szybciej, bo leki możesz brać ściskam Cię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majeczka ja się nie nastawiałam aż tak bardzo w tym cyklu. Lekkie ukłucie jest... A może ja nigdy nie będę miała dzieci? Tego nie wiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiaczek nie wolno ci tak mówić, jestes młoda, silna i napewno Ci się uda, nie ma innej opcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosia, bardzo mi przykro, strasznie bardzo. wiesz, moją dobrą radą będzie dla ciebie zrobienie tego badania na prolaktynę. to wbrew pozorom (przy regularnych cyklach) bardzo częsty powód blokady zapłodnienia. Weź się kochana za to porządnie. Będziesz brała bromergon tak jak ja i zajdziesz migiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiak, glowa do gory, nie ma tego zlego, coby na dobre nie wyszlo, wyleczysz sie szybciutko i staniesz do nowego cyklu i nowych staran, pelna sily, wigoru i energii... sciskam Cie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiak nie mozesz tak myslec,przeciez jestes mloda i zdrowa osoba.Na pewno za ktoryms razem sie uda,wierze w to ja i Ty na pewno w to wierzysz!Buziak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muna
Wypieki dostałam czytajac was dzisiaj. Przybywa nas troche. Fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muna
Wiek odgrywa ogromna role w starankach o dzidziusia wiec głowy do gory, jak nie ten to nastepny cykl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosia, nie zawsze jest tak, że skoro masz okres regularny, zdrowa niby babka, to też problemu z zajściem nie będzie. mimo, że badania hormonalne masz dobre, to właśnie są ukryte powody tej niemożności zajścia w ciażę. jednym z nich jest ta prolaktyna utajona (po obciążeniu, jak dostaniesz tą tabletkę to ci zbadają - powinna wzrosnąć 5krotnie w stosunku do wyjściowej, a mi wzrosła 14krotnie). drugim powodem jest tarczyca - weź ją przebadaj wzdłuż i wszerz (usg, tsh, f4 i usg tarczycy i przeciwciała - endokrynolog każdy ci to zrobi). lub bardziej poważne niedrożności jajowodów, ale to już jest rzadkość. Poważnie ci mówię, zbadaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde, szkoda, buziaki Gosiu, nigdy tak nie gadaj ! będziemy w ciąży! każda z nas! tylko jedne szybciej inne później niestety....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muna
goraco bedzie na poczatku marca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muna
mam nadzieje że wszystkie nie dostaniemy @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muna
byloby radosnie przed Wielkanoca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:)jestem tu pierwszy raz:) Mi dzisiaj wyszedł pozytywny test ciążowy 9dpo czyli 5 dni przed terminem@(cykle mam 26-27 dniowe) ,bobo test stumieniowy o czulości 10mlU/ml ,kreska słabsza ale widoczna ,odrazu zrobiłam bete- 20,1, więc to sam początek,za dwa dni pójdę na kolejną ,zobaczymy,bo do lekarza zdecydowanie za wcześnie,jeśli chodzi o ten cykl(staram sie 2-gi) pierwsze objawy to kłucie w piersiach od jakichś 5 dni po owu,od dwóch dni boli mnie podbrzusze,uwierzcie mi że czuć moment implantacj! u mnie to było dwa dni temu w nocy,była pełnia więc zle spałam ale poczułam takie silne ukłucie w okolicach lewego jajnika( z niego była owu) które od tamego momentu od czasu do czasu się pojawialo ale juz słabiej,wtedy beta (dwa dni temu) poniżej jednego,testy też a zrobiłam dwa dokładnie talie same jak dzisiaj ,od jakichś dwóch godzin odkąd znam wynik bety mnóstwo lęków i obaw..po prostu sie boje,to moja pierwsza ciąża,z betą robiłam też poziom progesteronu pierwszy 9,1 dzisiaj 10,5ng,ml Pozdrawiam i życzę owocnych starań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×