Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

Roxi to wspaniala wiadomosc:) wiedzialam ze bedzie wszytsko w porzadku az milo to czytac...kochana a zla wiadomosc teraz o niej nie mysl wazne ze malenstwo ci sie pokazlo:) ciesze sie ogromnie i zycze szczescia. Jednak Pan Bóg czuwa nad nami dziewczynki:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roxi skoro masz płatne badania wiec na wizyte tez chodzisz prywatnie?? nic sie nie martw warto wydac ta kase na te szkrby aby byc pewnym ze wszytsko ok z naszymi pocechami:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to bardzo duzo przytytalas:( he ale moze pozniej waga stanie w miejscu:) ja dzis 13tc i jak narazie stoje ani kg nie przytylam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jak to mowia kazda kobieta jest inna jedna wiecej przytyje druga mniej i nie ma to znaczenia trzeba sie cieszyc ze z malenstwem wszytsko w porzadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roxi, bardzo sie ciesze Twoim szczesciem, to wspaniale uczucie;) Nie przejmuj sie kilogramami, okres ciazy to jedyny czas w ktorym mozna sobie na wszytsko pozwolic i nie miec wyrzutow sumienia, w tym czasie nie powinnsmy sobie niczego odmawiac ( mam na mysli jedzenie naturalnie), a zatem kochana jedz na zdrowie, bo was juz tam dwoje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chodze prywatnie. 2 tyg temu zapłaciłam 100zł, dziś też 100zł. no ja cały czas jestem głodna. cały czas jem. bede wygladać na tym ślubie jak świnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe tylko ze potem do sukienki nie wejde. mam szytą na miarę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i mam inną datę porodu Staraczki: nick..................wiek..........cykl starań..............termin @ lidka32..............32 ..............11............................14.02 preggers ............23...............3...........................20. 02 magduniaa..........25...............1.................... .......25/26.02 Isia...................28...............8................ ............01.03 Racuszekkk26.......26...............2.................... . .......01.03 Muna.................33...............16................. ..........01.03 Misiaczek2507......20................1................... ........02.03 Majeczka_83........28................5.................. .........02.03 gosiak1986..........26...............5................... ..........09.03 Mamusie : nick.....................wiek.............cykl starań.......termin porodu Margotka9022.........26..................3............... ..... . 9 sierpień Doti .....................24..................5.................. .19 sierpień wełna....................30 .................3....................7 wrzesień roxikct.................21..................3............ ... ....21 wrzesień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to daj sobie uszyc wieksza, albo w ostatnim czasie, tuz przed slubem;) A wlasnie Roxi, jak przygotowania do slubu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już mi szyją suknie. początkiem kwietnia idę na przymiarkę. Aż 3 miesiące szyją. w przyszłym tyg idziemy zanieść papiery do kościoła. pozatym wszystko sie układa. buty jeszcze musze kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roxi ciesze sie ze wszystko sie uklada. Widzisz nie bylo sie co zamartwiac! Teraz juz tylko mozesz sie cieszyc i rozkoszowac ciaza! :) Dobrze tez ze ze ślubem wszystko sie uklada! Silu jak sie czujesz? Mi na chwile przeszły te mdłosci, po cukierku mietowym. Ale teraz znowu sie zaczynaja. Do tego mam takie dziwne odczucie w brzuchu, nie boli nie jes nieprzyjemne ale cos jakby sie dzialo, dlatego coraz bardziej mysle ze to zatrucie! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wlasnie nie wydaje mi sie jednak. mysle ze u mnie to zdecydowanie za wczesnie ejszcze na jakies objawy. ja ostatnio mam srednio cykle 33 dniowe wieco juz niby to juz 23dc ale jeszcze 10 dni przede mna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie preg może w ciązy jestes? ja trzymam mocno kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy zauwazylyscie ale ja co miesiac mam objaw chociaz jeden. takze po przemysleniu wszystkiego sie nie nastawiam. :) ale dziekuje za wiare we mnie. Same powiedzcie 10 dni przed @ to troche za szybko. chyba ze faktycznie owulka byla szybciej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam tez jestem tego zdania...ciaza:), trzymam za Ciebie kciuki Roxi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki, przeliterowanie z mojej strony, mialo byc: trzymam za Ciebie kciuki Preggers;), sorki Wlasnie, a co jak owulka byla u Ciebie wczesniej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak naprawde ostatnio jak mialam takie mdlosci to bylo w listopadzie jak mialam podwyzszona bete, i ciaze biochemiczna jak mi ostatnio gin wytlumaczyl ... nie wiem sama jestem strasznie zdezorientowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roxi serce, a tyj sobie ile wlezie i niech malenstwo rosnie, a co!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe lidka tak myślałam. ale za mnie tez trzymaj kciuki żebym do sukienki się zmieściła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja roxi trzymam za ciebei kciuki przede wszystkim zeby dzidzia byla zdrowa i rosla jak na drozdzach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roxi, trzymam kciuki i za Ciebie, cobys sobie nieczego nie odmawiala, zadowolona byla i szczesliwa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lidka ja też trzymam kciuki żeby ci sie szybko udało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczek2507
Pregg , mi sie wydaje że w ciąży jesteś :) i trzymam kciuki żeby sie to potwierdziło dwoma krechami :) Roxi , cieszę się że wszystko w porządku :) a w suknie na pewno się zmieścisz :) Ja bym też tak chciała ślub ale swój powtórzyć :) takie piękne chwile ;) suknie miałam zmniejszaną z rozmiaru 38 do 34 :D wydaje mi się jak by to było wczoraj a już od ślubu minęło pół roku i 3 dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×