Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

Racuszku ale spojrzałaś na ten test? Bo ja wariuje.. nie wiem czy sobie nie wmawiam.. wyżej wrzuciłam link z fotką :) i tak powtórzę.. ja muszę widzieć wyraźnie bo nie uwierzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zxcasd, mi się wydaje, że to nie ciąża. kreska nie jest zabarwiona różem, tylko szarością. nie jest blada, jest po prostu cieniem. Mam nadzieję, że się mylę, ale wydaje mi się, że to nie to. Tym bardziej, że dzisiejsza z rana ci znikła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muna
Witam wszystkie kobitki. Super wiadomości !!!! Oby dobra passa trwała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znikła, ale na ulotce jest info że jeśli po minucie kreska się pojawi to oznacza to ciaże.. po 10 minutach test jest nie ważny.. Po 5 minutach został cień kreseczki, ale po minucie była jaśniuteńka na różowo zabarwiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siuletta ja ją widzę zabarwioną na różowo.. cień cienia ale róż.. może po prostu zależy tez od tego kto jak ma kolory w kompie ustawione.. :/ nie wiem.. Poczekam jeszcze :) Ale jak jeszcze któraś mogłaby na to zerknąć fachowym okiem będę wdzięczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muna
Majeczka gratulacje !!!! Lidka, visual teraz wasza kolej. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm chyba dawno tu nie pisalam a tu takie kurcze wiesci no:) gratuluje dziewcznka ktorym sie udalo i doczekaly sie wymarzonych II kreseczek swietnie uczucie i wiem co czujecie:) jak wasze brzuszki kochane?? jak sie maja?? mi z dnia na dzien sie powieksza az sama nie wierze:) 20 marca moze poznam plec choc nie wiem sama czy dzidzia sie znowu nie bedzie wsydziala:) jak sie czujecie?? co u reszty dziewczyn?? margotka czujesz juz ruchy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zxcasd, niestety ja tam nic nie widzę. Znikające kreski to też chyba nic wiarygodnego. Odczekaj 3 dni i zrób nowy, ewentualnie betę. Doti, ruchy czuję, najczęściej jak je "wymuszę" pukając w brzuch, tak sama z siebie to rzadko jeszcze. Odnośnie ruchów, to słyszałam że maluchy reagują na słodkie. Zmusiłam sie żeby zjeść marsa i pół wieczoru z mężem przeleżeliśmy nasłuchując. I reagowało faktycznie :) dziś byłam na ciucholandach (dla mnie to żaden wstyd) i kupiłam kilka ślicznych śpioszków, bodów, zupełnie nie zniszczonych, większość H&M i wydałam dosłownie grosze :) Piękna pogoda, uciekam myć okna, prać, sprzątać i szukać wiosny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! W pierwszej kolejności Wszystkiego Najlepszego z okazji Dnia Kobiet moje drogie!!! :) zxcasd przykro mi ale ja również nic nie widzę na tym teście :( Doti śliczny brzuszek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki, ja niestety tez nic nie widze na tym foto, ale ja moge byc slepa ;), Doti sliczny brzunio ;) Gosiak jak sie czujesz ? Bo ja marnie, czuje jak nadchodzi @ ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margotka to ja dzis probuje jesc snikersa i bede nasluchiwac tym razem musze bo juz chce no:) a dziekuje kochane:) ja rowniez nie widze tam zadnej kreski:(:(ale wszystko sie moze zdarzyc wiec glowa do gory:) ja lece pod prysznic:) u mnie dzis sloneczka nie ma:( ale i tak cieplo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wglowiesieniemiesci
korci mnie strasznie by zrobić teścik jednak poczekam do końca tygodnia ;) mąż mnie poprosił abym poczekała na niego < on zawsze chce być przy tym jak robię teścik > ;) a zatem pochwalę się jak coś się wydarzy ;) oby oby i wszystkim kobitkom życzę w Dniu Kobiet samych radości ;) ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Lidziu :) Ja czuję się dobrze, coś mnie tam jajnik zakłuje ale ogólnie to nie mam żadnych objawów, ani na @ ani na ciążę więc nie wiem. W środku nadal mokro, poranna temperatura mierzona w pochwie to 37,4... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje jeszcze raz dziewczyny za gratki! w Pn lub wtorek ide na wizyte do lekarza,wtedy bede miala 100% pewnosc,ze fasolka juz jest,bo poprzednia ciaze stracilam,bylo puste jajo.Mam nadzieje,ze tym razem sie udalo. Najgorsze jest to,ze jutro lecimy z rodzina do Polski,a pamietam z pierwszej ciazy,ze do 3 miesiaca nie powinno sie latac,bo wysokie cisnienie.Mam nadzieje,ze nic sie nie stanie. Gosiak,lidka kiedy testujecie?moze dzisiaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doti brzunio śliczny :) Czyli widocznie jestem ślepa :D A zobaczcie na ten sam test po jakiejś 1,5 godzinie.. tylko że ta druga kreska na tym zdjęciu jest słabsza niż w rzeczywistości.. czemu mi od razu taka nie wyszła? :( http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b6e5aaf8f24e4f0c.html Wszystkim kobietkom życzę wszystkiego naj z okazji naszego dnia ;) A ja powtórzę test za 2 dni.. zobaczymy co wyjdzie tym razem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majeczka, jutro testujemy z Gosiak, choc ja wiem ze ujrze I kreske, zrobie to tylko dla zabawy wlasciwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zxcasd na tym pierwszym zdjęciu ja tez nic nie widzę:( Ale na tym drugim widzę kreseczkę, ale tak jak mówiłaś wczoraj, trochę późno wyszła. Musisz jeszcze poczekać:) Trzymaj się powodzenia:) Doti:) piękny brzuszek!!!:) Zazdroszczę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana dziwny ten test, bo ja widzę cień w polu testowym T a Twoja kreska jest za tym polem... czyli w sumie widzę 3 kreski ;) Może się mylę, może inne dziewczyny cos poradzą... ja na Twoim miejscu poszłabym na betę, po prostu szkoda nerwów na te sikańce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja wcale się nie czuję, że zaciążyłam więc test też robię tylko dla zabawy. Jutro termin @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobię sobie ostatni w sobotę rano. W poniedziałek zapiszę się do mojej giny i wymuszę skierowanie na betę :) chyba że ta @ wstrętna przyjdzie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia u mnie też jutro termin @ :D myślałam że dzisiaj ale się pomyliłam :P hehehe :D jedziemy na tym samym wózku praktycznie.. :) ja do soboty czekam z testem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiak nic sie nie przejmuj,ze nie masz widocznych objawow ciazy,bo ja tez ich nie mam ,procz tego,ze jajnik da o sobie znac.a tak nic poza tym,nawet piersi nie bola!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zxcasd ja robię jutro :) a co do skierowania na betę to nie jest ono potrzebne, idziesz do przychodni gdzie robią to badanie i już, ono jest płatne, u mnie 25zł. Majeczko ja to raczej sceptycznie jestem nastawiona, wolę się miło rozczarować :) niż napalić na to, że jestem a nie będę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doti, brzuch masz na córę:) Daj znac jak się dowiesz jaka płeć:) zxcasd jak dla mnie test negatywny. zabarwienie jest na obrzerzach paska testowego, a to nie oznacza ciąży. Ja tak miałam po 2 godzinach. Ale zrób jeszcze w sobotę. powinnaś mieć już jasność. co do cienia cieni...była tu na forum kiedyś taka manina. Ona miała naprawdę cienie kresek rózowe, naprawdę było widać, zrobiła chyba z 10 testów...potem beta...0,4 wynik o braku ciaży, jednak spory poziom tego beta - czasami kobiety tak mają - wtedy mają takie bladziochy cienie na testach, a w ciąży nie są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niestety tez raz mialam cien, ktory pozniej zniknal, beta nawet wyszla troszke podwyzszona i wskazywala na wczesna ciaze bo 9, i niestety w ciazy nie bylam:( Ale jezeli jest chociaz cien kreski to trzeba powtarzac test! Ja trzymam kciuki zeby sie i Tobie udalo! Mam nadzieje, ze tak bedzie. Jesli ejstes dzien przed @ to jeszcze moze byc krecha wyrazniejsza! Trzymam kciuki! Kobiety moje kochane! Dla kazdej z Was wszystkiego najlepszego !!!! I oczywiscie 2 kreseczek jeszcze tej wiosny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doti super ze sie wreszcie odezwalas do nas brzunio piekny! :) Margotka, Welna, Roxi pokazywac swoje! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiak666[kwiatek]
No właśnie dziewuszki - pokazywać! :) Pregg a co tam u Ciebie kochana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×