Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

racuszku ogromne gratulacje. To twój synek będzie miał rodzeństwo.WIelkie gratulki. A ile spóźniał się okres, że cię test pokorcił?:) i jaki to był test? z porannego moczu? mocne 2 krechy? ale super! lidka, gosiak dajcie sobie odpoczynku od neta, ja wam dobrze radzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wełna, ty zwariujesz na jego punkcie jak ci się urodzi. Tak to prawda, synek jest mamusiny do granic możliwości. Z nas to sie śmieją wszyscy, że Oliwier wygląda jak miś koala przyklejony do mnie jak do drzewa. Mój mały miś. Kocham to tak mocno, że nie da się tego w słowach ująć. Myślę, że córcię czy synka kocha się tak samo,ja nie wyobrażam sobie inaczej, ale jak słucham koleżanek to one kochają bardziej synów. Podają tysiące powodów. A synowie kochają bardziej swoje mamy niż swoich ojców. Może coś w tym jest, że miłość matko-synowa jest wielka. Ale na pewno miłość matko-córkowa jak dla mnie jest równie wielka. Choć ja osobiście uwielbiam mojego tatę od urodzenia:) a mój brat moją mamę (i wzajemnie), hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silu, masz racje, daje sobie spokoj, od neta nie moge to to moj chleb powszedni, tak zarabiamy z m. pieniadze, lecz od forum musze sie troche przystopowac...;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidka my jesteśmy tu po to żeby się wspierać więc nas nie opuszczaj please :) Ja wiem, że przez forum się tylko człowiek nakręca bardziej i bardziej ale powiedz: czy nie jest Ci z nami przyjemnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi z kolei schiz totalnie przeszedł jak odpoczęłam od neta. Tak totalnie. planuję wakacje:) i kocham się dla przyjemności. nawet nie wiem który mam dzień cyklu. nasze drugie dziecko na pewno będzie niespodzianką, no chyba, że będę miała już 36lat na karku, a nadal w ciąży nie będę, choć to mało prawdopodobne. Powodzenia dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiak, pewnie ze jest mi z wami przyjemnie i badrzo milo, bardzo wa spolubilam, bardzo... Silu, pewnie masz racje, odpuszczenie to najlepsza metoda, ale mnie juz stuknelo 33 latek, wiec coraz intensywniej mysle o tym wciaz nie moge zajsc w upragniona druga ciaze, trudno o tym nie myslec...a zegar tyka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lidka, to nie jest tak, że tyka i każdy dzień oddala cię od zajścia w ciążę. Dziecko samo się pojawi ot tak, kiedy nie będziesz wypatrywać i stać na tej tykającej bombie. Zmień myślenie. Nie jesteś bombą, tylko młodą mamą. 33,34,35,36 lat..w każdym z tych lat może się zasiać w tobie życie, w każdym miesiącu z tych lat. nawet jak będziesz współżyła tylko w dniach 10-15 ddzień cyklu, zawsze jest szansa. Moim zdaniem powinnaś myśleć o sobie jako o kobiecie, która ma jeszcze czas na dziecko. wtedy zajdziesz. wiele kobiet w wieku 32 lat dopiero za mąż wychodzi - tak ciężko dzisiaj znaleźć odpowiedniego faceta...po ślubie też zanim się zajdzie, to jest 34 lata i 1 ciąża. Nawet sobie nie wyobrażasz ile jest takich kobiet...w dzisiejszych czasach, tu w stolicy to norma. Jesteś młoda, naparawdę. Daj na luz. A nóż za miesiąc dwa już zajdziesz. a może już jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silu, dziekuje, wzruszylam sie, jestes kochana!!! Zrobie jak piszesz, wrzucam na luz, bede cieszyc sie zyciem, rozpieszczaniem mojej kochanej coruni, moze zrobie cos dla siebie, idzie wiosna, wiec przydaloby sie zrzucic zimowy tluszczyk...za tydzien jedziemy do Berlina i Postdamu na weekendzik, chyb dobrze mi to zrobi ;) Dziekuje, ze jestes Siluetta!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moim zdaniem lidka już jesteś w ciąży, więc sobie schizuj do woli ten ostatni raz ;) ;) gosiak za Ciebie oczywiście też trzymam ogromne kciuki, piszę tak do lidki, bo tym razem mocno ją "śledziłam" ;) a Ty wiesz, czy kochałaś się w płodne? jak to było u Ciebie w tym cyklu, bo nie doczytałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Preggers kochana u mnie były przytulanka 11dc a później dopiero 17 i 18dc, wg kalendarzyka owu miałam właśnie w 17dc ale to nie wiadomo, ostatnio miałam w 13dc bo cykl mi się przesunął i trwał 26dni zamiast 30 o i tak nie wiem właśnie. Dziś 28dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miało być Wełna :) Przepraszam Cię kochana ale akurat myślałam o tym co tam u Pregg i tak jakoś mi się napisało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiak czyli jak teraz masz 28 dc a @ nie ma, tzn, że kochałaś się w porę :) trzymam kciuki, mam nadzieję, że będziemy mieć dwie nowe fasolki :D kurcze mocno, mocno, mocno trzymam za Was kciuki! nie korci Was żeby już zatestować??? 2 dni przed @ powinno Ci już wyjść gosiak, bo lidka z tego co pamiętam to jeszcze 4 dni do (braku) @ ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
welna, ja powinnam miec okres w sobote, korci mnie strasznie zeby zatestowac, tym bardzije, ze mam w domu testy...ale to chyba za wczesnie? Poza tym z gosiakiem mamy razem testowac ;), mnie tez sie wydaje, ze gosiak jest w ciazy!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wełna nie wiadomo właśnie bo cykle mam zawsze 29-30 dni więc to nic pewnego jeszcze. Mam nadzieję jak co miesiąc, że się udało. Lidka ja mogę też już testować, po pracy mogę kupić test i zrobić jutro z samego rana jeśli chcesz już testować a jeśli nie to czekamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wełna i korci mnie jak cholera, żeby zastestować :D Ciągle tylko patrzę na kalendarz ile jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lidka, zrzucaj tłuszczyk, zapisz się na aerobik, zadbaj o córcię, zapisz ją na tańce, na cokolwiek, chodźcie do kina. Masz córeczkę, skup sie na niej. Ona cię potzrebuje w 100%. Nawet nie wie jeszcze jak mało swojej mamy będzie miała kiedy pojawi się siostra lub brat. wycieczka, zakupy, cokolwiek dobrze ci zrobi. a test zrób w piątek, nie wcześniej! i jeśli teraz nie wyjdzie pozytywny, to wrzucasz na luz, ok?????? jak dla mnie umowa stoi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiak, dla mnie za wczesnie na test, zatestujemy w piatek ok? Silu, umowa stoi!!!!! OBIECUJE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margotka wysłałam Ci maila. Silu a Ty się usunęłaś z FB? Chciałam popatrzeć właśnie na Twojego synusia i nie mam Cię już w znajomych :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiak u mnie wciaz bez zmian,@ dalej nie ma,czasami jajnik zaboli i to wszystko.Wydaje mi sie,ze sie tylko spozni i taki bedzie final.Dzisiaj znowu robilam test i negatyw.Wiecej nie robie az do soboty :)Pozdrawiam Racuszek OGROMNE gratulacje! Ciesze sie razem z Toba.SUPER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majeczko a kiedy było ostatnie przytulanko u Ciebie? W którym dniu cyklu i który dc masz teraz? Może do zapłodnienia doszło później niż myślisz i dlatego testy wychodzą negatywne? A ja wróciłam do domu z... Pre-testem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiak dzisiaj jest 34 dc,a kiedy bylo ostatnie przytulanko to nie jestem pewna na 100% ale byc moze 27,28 dc .Mi sie wydaje,ze spoznia mi sie,bo ostatnio mam troszke stresu.Zobaczymy A Ty kiedy testujesz? dzisiaj?jutro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majeczko mam nadzieję, że to nie tylko stres jest przyczyną Twojego braku @, trzymam kciuki! Ja testuję w czwartek z Lidką, bo tak się umówiłyśmy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropka11112222
proszę zobaczcie na ten test wyszła mi jakaś dziwna kreska czy ktoś też tak miał,@ spóznia mi się kilka dni i nie wiem,napewno powtórze test,po prostu się z takim nie spotkałam wynikiem i nie wiem co myśleć i proszę bez głupich komentarzy:) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/fbc5a6a21b0b0bec.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropka moim zdaniem jak najbardziej pozytywny! Gratulacje :D A jaki to test? Powtórz dla pewności jeszcze innym testem ale na moje oko pozytyw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropka jak dla mnie to tez jest pozytyw! Powtorz test za kilka dni a kreska powinna byc mocniejsza! :) Gratulacje! :) Dziewczyny (Lidka, Gosiak) ja już się nastawiłam na dobre wiadomości w czwartek, więc niczego innego nie akceptuje! To ma być nasz szczęśliwy dzień. Ja idę wtedy do lekarza więc mam nadzieje, że mnie trochę pocieszy i powie, że nic złego się ze mną nie dzieje tylko jakaś błahostka, która nie przeszkodzi mi w zajściu w ciążę. Ja zdecydowanie też w tym cyklu zajmuje się sobą i luzuje. Robię prawo jazdy, dziś byłam u fryzjera. No i zrzucić zbędne kilogramy też się przyda, bo ostatnio przytyłam mocno, i wyglądam jak Margotka w 19 tc! ;p Więc nie jest dobrze! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×