Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

Ee tam na pewno przyjdzie @ jak zawsze zresztą... robiłam foto ale na zdj to jej wcale nie widać więc nawet nie będę wstawiala negatywa. Puszku bardzo przykro jest, szczególnie że bure masz wsparcia w osobie która do poczęcia tej fasolki się przyczyniła, ale bądź dzielna i trzymaj się, będzie dobrze:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku przepraszam ale coś mi się net zwiesił w tel i dlatego tyle razy poszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FasolkaSzparagowa
Dziewczyny czy to jest normalne, ze nie umiem duzo zjesc? Tzn nie mam ochoty na jedzenie a w zoladku mam takie dziwne uczucie troche jakbym byla glodna ale caly czas cos tam mi tak jakby skreca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam tak prawie cały czas, czuje głód ale nie mam na nic ochoty. Wiem że musze jeść czesto (chociaż troszkę) żeby mdłości się nie nasilały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FasolkaSzparagowa
Kurde, i juz w 5 tygodniu by mi sie zaczelo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FasolkaSzparagowa
Kurde, i juz w 5 tygodniu by mi sie zaczelo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FasolkaSzparagowa
Kurde, i juz w 5 tygodniu by mi sie zaczelo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciotka833
tak lidka dobrze doczytalas, moje lekarz twierdzi ze brak okresu nie swaidczy o niemozliwosci zajscia, mam probowac. wiec ciezko mi stwierdzic kiedy powinnam zrobic test, jestem jednym niewypalem, szkoda gadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FasolkaSzparagowa
Masakra.... Ciotka a testow owu probowalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to dorwalam meza, a raczej go uwiodlam ;) i naturalnie po wszytskim mowi....oj zapomnialem wyskoczyc...hehehehe, a taki chlop wykonczony, ze zasnal i od 30 min spi na sofie;) no ale nic z tego bo to i tak dopiero moj 5 dc, liczy sie nastawienie jego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolka zupelnie normalne !! Ja mam to samo i tez mialam tak od okolo 5tc! I caly czas tak mam a zaraz juz 11tc. Jedz po prostu czesciej ale mniej, bo ze swojego doswiadczenia wiem, ze jak mam ten maly glod i skreca, to lepiej cos wmusic jakas mala kanapeczke, po pozniej juz masz tylko ogromny glod i wtedy juz musisz zjesc cos teraz natychmiast i nie ma nawet czasu na zastanowienie sie na co masz ochote. Ja tez np. na nic nie mam ochoty, od wszystkliego mnie odrzuca i musze wyszukac tej jednej rzeczy, ktora akurat mam ochote zjesc;p Racuszku, jak tam u Ciebei jak brzusio rosnie!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidka jak teraz sie zlamal to i w 10 sie zlamie! :) Gosiak ja dalej mysle ze to ciaza tylko dluzszy cykl!!!! puszek przykro mi, ale moze tak jak mowila Silu masz po prostu @ w ciazy! :) moja kolezanka przez taki @ dowiedziala sie o ciazy dopiero w 4 miesiacu! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FasolkaSzparagowa
Już myślałam że sobie coś wmawiam, ale dobrze, że nie tylko ja to mam :) Pregg dzięki za taktykę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciotka833
jescze nie probowalam testow owulacyjnych , na czerwca mam wizyte wiec poczekam moze tabsiki jakies da;) okres mialam regularnie przez 10 miesiecy (po anty) a potem znowu cos sie skaszanilo, niby hormonyw porzadku, jajniki tez, nikt nie wie dlaczego tak mam, i kazdy inny lekarz mowi to samo:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny! lidka gratulacje!! ćwicz go ćwicz co by z wprawy nie wyszedł :) puszku jak się czujesz? ciotka też po odstawieniu tabletek anty miałam problemy z miesiączką, musiałam brać luteinę dopochwowo, teraz @ już przychodzi w bardziej lub mniej regularnym czasie ale jest, natomiast nie wiem czy mam owulację w ogóle! A my z mężem i znajomymi byliśmy wczoraj na kręglach i było po prostu beznadziejnie!!! ten mój facet to potrafi mi spieprzyć zabawę, już jak mnie wkurzył to chciałam, żeby po prostu się odwalił i dał mi spokój to bym się pobawiła z tymi znajomymi i pośmiała ale nie, na dodatek stwierdził, że jestem złośliwa do niego i teraz on będzie 15 razy bardziej złośliwy bo on umie, teraz się dopiero dowiem jaki on umie być i będę codziennie beczeć przez niego. dajecie wiarę??? no tak mnie tymi tekstami wkurzył, że myślałam, że mnie tam rozsadzi, tak strasznie żałuję, że tam pojechaliśmy, mogłam sobie pobyć z dzieckiem, znacznie lepiej spożytkowany czas by to był :(:(:( a teraz jestem dalej zła a ten śpi i pewnie jak wstanie to będzie oczekiwał, że będę rozanielona i uszczęśliwiona :O:O:O:O sorry za te smęty ale musiałam się wygadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buuu tyle się opisałam i mi nie zapisało posta :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jednak zapisało, nie wiem co się dzieje z tym forum, dodam, że miałam zamiar wycisnąć go do lekarza z tymi jego marnymi wynikami w tym tygodniu ale pewnie "na złość" mi nie pójdzie, żeby mi pokazać jak on UMIE :O szkoda słów wstawajcie dziewczyny i piszcie co u was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FasolkaSzparagowa
Hej hej:) ja powstalam i chcialam sie pochwalic ze nie mam tego dziwnego uczucia ale zapeszylam w myslach. Wystarczylo ze zjadlam. Taka J masakra z tymi facetami normalnie:/ az brakuje mi slow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Lidka kochanie brawo! Wiedziałam, że Ci się uda więc szansa na dzidzię będzie i to wielka :D Taka j przykro mi, po części więc co czujesz bo mój m też potrafi być bardzo złośliwy, a jak się poklocimy to już jest wtedy masakra, na szczęście rzadko się kłócimy i szybko nam przechodzi ale wiem jak to jest i jak to wkurza.Trzymaj się kochana, mam nadzieję że Twój m nie mówił poważnie i będzie w porządku:* U mnie @ nadal brak, piersi bolą więc zobaczymy, dziś 28 dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fasolka też myślę, że powinnaś jeść częściej a mniejsze posiłki, nie wiem jak wcześniej jadłaś ale takie żywienie jest ogólnie zdrowe a myślę, że dla kobiety w ciąży to już w ogóle gosiak ja już kiedyś raz usłyszałam takie teksty ale albo on po prostu jest ciągle wredny i ja tego już nie zauważam albo mu się nie chciało albo były to czcze obietnice, nie wiem, w każdym razie było potem ok ale tak jak piszesz takie słowa bardzo ranią, gdyby wczoraj się odczepił to by mi do dzisiaj przeszło i byłoby dobrze ale to co nagadał ... nie umiem nie być zła. bardzo dobrze, że @ nie ma i trzymaj tak dalej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no fasolka i lepiej sie nie objadaj do granic mozliwosci, bo ja np. jak tak zrobilam bo jadlam cos pysznego i nie moglam sie oprzec pozniej mialam do konca dnia mdlosci, zgage i uczucie jakbym miala kamienie w zoladku! :P Takze na to trzeba uwazac ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka wspolczuje ale mysle ze wiele z nas wie co czujesz, faceci po prostu musza byc mocniejsi, bardziej wredni, zeby tylko nam dokuczyc. moj na szczescie rzadko ma takie akcje, ale jak juz mu to przyjdzie to na maksa! gosiak na pewno dluzszy cykl i bedzie ciaza!!!!!!!!!!!!!! :))))))) ;*:*:*:* puszku jak u Ciebie?? a sluchajcie ja mialam pierwszy raz chyba dzisiaj zachcianke i to w SRODKU NOCY! :D po prostu wymarzylam sobie chipsy lay's ostra papryka i nim 2 porzeczkowe! i teraz probuje sciagnac mojego z lozka i jechac do sklepu bo jak nie zjem to po prostu oszaleje. Nic innego mnie nie obchdozi tylko ten zestaw! Wiem, ze nie zdrowe chipsy ale po prostu MUSZE;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FasolkaSzparagowa
Pregg to dzialaj wygon go z lozka nawet jakby bylo trzeba to kublem zimnej wody:D i smacznego Ci zycze:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muzas
hej! Ja zrobilam tydzien przed spodziewana miesiaczka, bo mnie brzuch zaczal bolec na miesiaczke, ale jakos jej nie dostawalam (a zawsze mam tak, ze od pierwszego bolu krew pojawia sie max do godziny). Tak wiec czulam, ze cos jest nie tak i zrobilam test i cienki rozowy pasek:) Potem w kilka dni po spodziewanej miesiaczce zrobilam nastepny i znowu pozytywny:) Mialam nastepujace objawy ciazy: sennosc, bol piersi (nigdy tego nie mam), zrobily sie takie ciezkie i bardziej twarde niz zwykle) ale niestety w pt zaczelam krwawic, wylecial mi malutki skrzep, wszystkie objawy przeszly...:( no i juz nie czuje, ze jestem w ciazy...bylam u lekarza w pt, dal mi luteine i zrobil USG, gdzie nie bardzo widzial zarodka (ale jako ze tak wczesnie,; ok.5 tydzien, to roznie to moze byc, powiedzial), no ale dzis to juz mam cos w stylu okresu i czuje sie normalnie (=nie w ciazy) wiec podejrzewam, ze sie nie udalo:( ale fajnie bylo byc w ciazy przez niecale 2 tyg ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny Kurcze nie moglam wczoraj nic napisac,bo komp mi siadl i nie dalo sie go nawet wlaczyc,ale juz naprawiony.Tyle sie uzbieralo do czytania,ze hej. Puszek przykro mi,ze spotyka Cie cos takiego,ale musisz wziasc sie w garsc.Wiem,ze to sie tylko tak latwo pisze,bo sama to przezylam,ale musisz sie dalej starac i nie tracic nadzieji. Gosiak poczekaj dzien lub dwa i powtorz test jesli @ sie nie pojawi.Mysli,ze sie Tobie udalo. Lidka uwodz meza kiedy sie tylko da,ale swoja droga jesli on twierdzi,ze moze sobie pozwolic tydzien @ i tydzien po @ to do konca nie zrezygnowal ze staran,tak mi sie wydaje.Trzymam kiuki zeby trafil w plodniaki:) U mnie do @ jeszcze 3 dni,ale czuje po kosciach,ze lada dzien przyjdzie.Nawet sutki mnie juz nie pieka,piersi tez nie sa specjalnie bolace,lewa wogole nie boli,prawa tylko troszeczke,ale miesiac temu tez tak mialam i @ byla.To moze nawet lepiej,bo za 3 tyg mam urlop w Pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majeczka do końca nigdy nie wiadomo zanim się @ nie rozwinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szanowny mąż właśnie wstał, nie odezwał się słowem i mam nadzieję, że dzisiaj tak pozostanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciotka833
taka j ;)) my chyba mamy tego samego faceta;)) hehehe tez mnie moj wczoraj wnerwil a w sumie to caly tydzien mnie wnerwial;), robimy sobie wolne,;)) od siebie;) na szczescie jeszcze mozemy bo nie mieszkamy razem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×