Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

Gość Natka33
Fasolka GRATULACJE:)Za pierwszym razem wam się udała chyba tak???Super bardzo się cieszę:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłego dnia Majeczko i udanych zakupów :) Ja dziś w pracy niestety :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natka dziękuję kochana ale ja się nie chcę nakręcać naprawdę, bo i tak wiem, że nic z tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natka33
Gosiak666 sprawdzałam na tabeli,że masz dostać małpę 9 maja także jeszcze tylko 5 dni:))Matka Natura potrafi Nas zaskoczyć:)A nadzieja umiera ostatnia:)Także myśl pozytywnie bo ja tak myślę:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natka 4 dni, źle mam wpisane w tabelce, bo mi cykl wyszedł teraz średnio 29 dni a nie 30. Poprawiam. nick..................wiek..........cykl starań..................@ Muna..................33..............18................. .......19.04 agnieszzka..........27...............1................... .......28.04 exe...................33...............1................. .........30.04 Misiaczek2507.....20...............4..................... .....04.05 gosiak666 ..........26...............6...........................08.05 Majeczka_83.......28...............7..................... .....09.05 taka j................30..............25......................... .13.05 puszeknieokruszek..25...........4........................ ..01.05 magduniaa...........25...............4................... ..... 22-23.05 teacher26...........26...............5................... ... .. 24. 05. lidka33 ..............33...............16........................28. 05 Mamusie : nick.....................wiek.............cykl starań.......termin porodu Margotka9022.........26..................3............... .. 9 sierpień Doti .....................24..................5.................. 19 sierpień wełna....................30 .................3..................7 wrzesień roxikct..................21..................3........... .......21 wrzesień Racuszekkk26.........26..................2............... ....10 listopad preggers ...............23..................4...................5 grudzień loco99...................23..................1........... .......20 grudzień P.S Natka a dlaczego Cię nie ma jeszcze w tabelce? Szybciorem mi się tutaj dopisuj do grona mamusiek! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muna..................33..............18................. .......19.04 agnieszzka..........27...............1................... .......28.04 exe...................33...............1................. .........30.04 Misiaczek2507.....20...............4..................... .....04.05 Dziewczyny a co z Wami? Dajcie znać co u Was :) Misiaczek test robiłaś dziś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fasolka gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!! co tu więcej pisać szczęściaro jedna :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiak trzymam kciuki za ciebie mocno! silu jakoś mi się nie chce wierzyć, żeby tamte testy się myliły bo to by było bardzo dziwne, mnie się jeszcze nigdy test z allegro nie pomylił, trzymam za ciebie też!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natka33
Nie wiem jak mam się dopisać??? Jedynie,że Natka33 cykl starań 1 nie wiem kiedy mam mieć poród,gdyż według sprawdzenia na necie to 3 stycznia,ale lekarz jeszcze potwierdzić mi musi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FasolkaSzparagowa
Dziewczyny dziękuję Wam :), tak pierwszy cykl i były w nim tylko dwa przytulanka jeden w 14 dc a drugi gdzieś koło 20-22 ale nie pamiętam dokładnie, więc dziewczyny szanse macie o wiele większe niż 0 :)). Mój Facet dowie sie dopiero w niedziele bo tak będziemy sięidzieć i ciekawi mnie jak zareaguje chociaż ja cały czas boje się że to jakaś ciąża biochemiczna czy inne badziewia. Kupiłam już folik :) Wiem głupia jestem bo już świruje ale termin porodu na netmamie wychodzi mi na 10 stycznia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natka a wiek? To ja Cię dopiszę :) Lub poprostu kopiujesz tabelkę i dopisujesz na końcu w mamuśkach swoje dane :) Nick, wiek, cykl starań i przewidywany termin porodu, a jak lekarz Ci powie dokładnie to sobie zmienisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolka ale nadzieję mi narobiłaś :) bo u mnie też tak staranka były w 14 i 20dc. A Twój facet na pewno się ucieszy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natka33
Wiek Gosia mam 33:)DZIĘKI:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silu nawet nie wyobrazasz sobie jak bardzo mnie pocieszylas z ta twoja blada kreska w poprzedniej ciazy ! ;-)bardzo ci kibicuje w twoich staraniach i bylabym przeszczesliwa Gdybysmy rodzily w styczniu razem. A co do lekarza to on narazie nie chce mnie widziec :-P kazal mi brac duphaston i przyjsc tak zeby mogl cos zobaczyc na usg, mam sie nie pokazywac wczesniej niz przed7 tygodniem;-) zastanawiam sie tylko jak to liczyc? Chodzilo mu o 7 tygodni po zaplodnieniu czy 7 tyg od @. JAK MYSLICIE? FASOLKA GRATULUJE ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I nic nie wkrecaj sobie, będzie piękna zdrowa ciąża i śliczna dzidzia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natka33
Gosiak666 ja Ci mówiłam,że masz dużą nadzieje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick..................wiek..........cykl starań..................@ Muna..................33..............18................. .......19.04 agnieszzka..........27...............1................... .......28.04 exe...................33...............1................. .........30.04 Misiaczek2507.....20...............4..................... .....04.05 gosiak666 ..........26...............6...........................08.05 Majeczka_83.......28...............7..................... .....09.05 taka j................30..............25......................... .13.05 puszeknieokruszek..25...........4........................ ..01.05 magduniaa...........25...............4................... ..... 22-23.05 teacher26...........26...............5................... ... .. 24. 05. lidka33 ..............33...............16........................28. 05 Mamusie : nick.....................wiek.............cykl starań.......termin porodu Margotka9022.........26..................3............... .. 9 sierpień Doti .....................24..................5.................. 19 sierpień wełna....................30 .................3..................7 wrzesień roxikct..................21..................3........... .......21 wrzesień Racuszekkk26.........26..................2............... ....10 listopad preggers ...............23..................4...................5 grudzień loco99...................23..................1........... .......20 grudzień Natka33.................33..................1..................3 styczeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natka kochana moja ja co miesiąc tak mam więc już troszkę przystopowałam z nakręcaniem się... Ale gdzieś tam w głowie tli się ta iskierka, że może wreszcie tym razem się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natka33
chyba od @ ale tej poprzedniej,bo niby liczą ciążę od poprzedniej miesiączki:)Tak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FasolkaSzparagowa
Dziewczyny a czy mogę brać lactovaginal dopochwowo ?? kurde, bo lekarz kazał mi go wziąć i stwierdziłam że wezmę go dopiero przed następną wizytą na ulotce niby jest napisane że trzeba się skonsultować z lekarzem, więc w końcu nie wiem ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puszek wg. mnie 7 tygodni od pierwszego dnia poprzedniej @, bo tak zazwyczaj się to liczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natka33
Ja też nie miałam częstych stosunków z mężem,ale gdzieś w głowie tak jak i Ty miałam iskierkę,że jednak może coś będzie:)I nie pomyliłam się:)Trzymam kciuki u Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natka33
Fasolka ja nie wiem ?Lepiej zadzwoń do lekarza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natka33
Gosiak666 dopisz do mamusiek Fasoleczkę:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow ale tu dzisiaj ruch :) Fasola, Puszek i Natka ogromne gratulacje, będą styczniowe bobaski :) Gosiak mam nadzieję że za chwilę i Ty dopiszesz się z terminem na styczeń :) Silu robiłaś jeszcze test? Pregg ale ten czas szybko leci, już 10 tydz u Ciebie :) niedługo zobaczysz swojego skarba na usg :) u mnie samopoczucie ok, tylko dokucza mi trochę alergia, kicham ciągle :/ pozdrowienia dla was wszystkich :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natka tylko jeśli Fasolka zechce :) A jak chce to może się sama dopisać :) No i Puszek jeszcze też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Racuszek leci ten czas, pamiętam jak jeszcze niedawno pisałaś o swoich kreseczkach a to już tyle czasu minęło :) Super, że się dobrze czujesz i oby tak dalej :) Buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natka33
No też prawda jak będą chcieli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×