Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

Aaa właśnie widzę że pisałaś że nie masz objawów. Czytam na telefonie więc nie wszystko widzę od razu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie to w ogóle jakaś choroba dopadła, leżę dziś w łóżku bo mnie łamie od gorączki, głowa boli, a jutro do pracy niestety trzeba iść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fasolko proszę jutro zatestować bo mnie tu ciekawość zeżre!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natka33
gosiak666 Trzymaj się Kochana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FasolkaSzparagowa
Jutro test zrobie, chyba z 'nieporannego' moczu powinien juz wyjsc? Brzuch mnie boli jakbym juz okres miala a poszla ze mnie kropelka lekko zabarwionego sluzu wiec albo sie w nocy rozkreci albo sie zdziwie:D. Dam znac jak tylko zrobie test lub jak @ sie pojawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kochane! Ja tez sie ostatnio malo odzywam, ale caly czas Was czytam! Silu co z Toba???????????? KOchana pisz, bo już umieram z ciekawości. Fasolka jak tam dzisiejszy test? Puszek kochana gratulacje bo na 100% jestes w ciazy! Ktory to teraz tydzien? Gosiak szybko wracaj do zdrowia! A moze to tez jakis objaw ciazy ? :> duzo dziewczyn mialo przeziebienia na poczatku ciazy! :) Ja np w 3 tc mialam goraczke po 39 stopni';d A wtedy nie mialam zielonego pojecia jeszcze ze juz jestem w ciazy! :) Lidka ja tez juz strasznie tesknie za Welna, mam nadzieje ze niedlugo sie odezwie! :) Margotka, Doti co u Was słychać jak brzuszki? Doti pieknie wygladasz w ciazy, az pozazdroscic!!!!! A ja już kończę 10 tc, moje dziecko zmienia nazwę z zarodka na płód! :) Jestem bardzo dumna! :) Dzisiaj razem z pogoda, samopoczucie mi sie zepsulo i od rana mam lekkie mdlosci. Nie moge sie doczekac bo juz za 2 tygodnie mam kolejne usg! Mam nadzieje ze pochwale sie Wam pieknym kilkucentymetrowym bobasem!:) Z moich ksiazek wynika ze moje dziecko juz ma 3 cm wiec jestem w szoku jak szybko rosnie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helloł laski! :) Dzięki Natka :) I tak wiem, że w tym cyklu się nie uda, ale za to od rana poczyniłam przygotowania do następnego :) Zakupiłam sobie olej z wiesiołka oraz termometr owulacyjny także mam nadzieję, że to zaowocuje :) Dziewczyny jak brałyście wiesiołka? Bo jest napisane, że 3 razy dziennie po 2 kapsułki i nie wiem czy to nie za dużo? Kupiłam sobie takie opakowanie 100 kapsułek więc mi starczy :) Narazie temp. utrzymuje mi się na poziomie 37,20-37,23, piersi nadal bolą i się na nich pojawiły niebieskie żyłki, podbrzusze pobolewa, w środku jakoś wilgotno, ciekawe kiedy małpa przylezie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pregg super, że maleństwo tak rośnie :) Cieszę się bardzo :) Powiedz mi kochana jak Ty brałaś tego wiesiołka? Mi dziś jakoś niedobrze jest :( Pewnie po wczorajszym obżarstwie. Ale głowa mnie też boli od kilku dni, czasami żołądek, niech jeszcze ta małpa przyjdzie bo ja już chcę zaczynać nowy cykl z wiesiołkiem i CLO :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobilam bobo test z porannego moczu a tu cien cienia kreski! Nie wiem juz sama co o tym myslec bo jesli by to bylo poronienie na bardzo wczesny,m etapie to @ juz by przyszla trzy dni temu a dzis piersi juz mnie nie bola podbrzusze juz tez nie. :-( dodam zdjecie testu jak bede w domu same ocenicie bo moim zdaniem jesli beta roslaby to kreska powinna byc chociaz troche ciemniejsza a teraz jest jasniejsza niz 11 dni po stosunku :-( Nie trace nadziei i czekam gosiak a wiesiolka bralam tak jak pisalo w instrukcji , mysle ze producenci glupot nie wypisuja ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puszek ja bym zrobila bete, i powtorzyla po 2 dniach i wtedy byloby wszystko jasne! :) Gosiak ja nie jestem zbyt dobra w braniu lekow;p i co chwile zapominam o czyms. Wiec staralam sie brac tak jak bylo napisane na ulotce, ale w rzeczywistosci bralam rzadziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak strasznie się cieszyłam a teraz to ze mnie wyparowało, wstąpiło we mnie straszne zwątpienie a na dodatek z mężem się pokłóciłam. Pregg zrobie bete taj jak kazesz ale dopiero w poniedzialek bo dzis i jutro jestem w pracy caly czas, zreszta moze do pon przyjdzie ta wstretna malpa @. Wszystko jeszcze moze sie zdarzyc, wiec ide dzis na impreze ze znajomymi i mam zamiar o tym nie myslec i dobrze sie bawic. ( jakbym wypila kilka drinkow to mialabym znacznie lepszy humor ale nie bede ryzykowac, bo jakby sie okazalo, ze jednak jakims cudem to jest ciaza to mialabym wyrzuty sumienia ze tak perfidnie upilam moja fasoleczke :-) Dzieki za wsparcie dziewczyny i przesylam buziaki :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natka33
gisiak66 nie jesteś Ty w ciąży>??Na piersiach żyły też mi wyszły przed samą miesiączką,objawy takie jak i u mnie przed ciążą...Poczekaj do @ może nie przyjdzie i wtedy teścik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natka33
Szara Bura gdzie jesteś????Czekam na wieści:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puszek kochana ja dalej wierze ze wszystko sie okaze ze jest dobrze a Twoja dzidzia silna! :) Trzymam kciuki!!!!!!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, ucięli nam neta, bo nam się skończyła umowa. musimy sobie założyć. Teraz jesteśmy u moich rodziców, przyjechaliśmy na majówkę, tu odpoczywam, mama gotuje, zajmuje się małym, a mój mąż z moim tatą ślęczą nad samochodem, teraz pojechali naprawiać klimę. Synuś zachwycony wielkim ogrodem, biega i się cieszy ze wszystkiego. teraz zasnął. co do mnie...moje kochane,nie wiem, czy to nie był fałszywy alarm z ciążą. tak się cieszylam. naprawdę te allegrowe testy pokazywały 2 kreski. jedna taki cień,ale widoczny, no na bank można było powiedzieć, że są dwie widoczne i pozytywne. potem zrobiłam z wami ten bobo test - dooopa blada. potem te 13 dni po stosunku zrobiłam jeszcze pink test i też negatywny. więc się załamałam:( byłam taka szczęśliwa i pewna, że się udało, a tu te testy mnie po prostu zdołowały. dziś mam 16 dzień po stosunku. z mężem przytulań brak. nie chce mu się:( wczoraj podczas podróży do rodziców okropnie bolały mnie piersi, taki dziwny ból, po bokach napieranie do przodu. nigdy tak nie mialam. ale już nie kupiłam kolejnego testu, bo już mnie wkurza to wydawanie kasy na darmo;/ żyję sobie dalej i nie myślę o tym. chyba nie ma ciąży:( i działania tez nie ma, bo mąż jakiś małoczuły ostatnio i mnie tylko wkurza. trudno:( lidka, cieszę się, ze Koni tak super się bawi. Wiem dokładnie jak się czujesz, bo ja czuje to samo. Moje dziecko, moje życie;) pregg, wypoczywaj. roxi, wstawiłabyś jakieś zdjęcie ze ślubu. puszku, nawet jeśli blada krecha, to ciąża. wcale nie musi być mocniejsza krecha na innym teście po paru dniach. ja w ciąży już 8 tydzień chciałam sobie zrobić jeszcze jeden test na pamiątkę, żeby mieć ładne 2 krechy i miałam taką bladziznę, że mało nie uznałam tego za negatyw...a robiłam test po usg, na którym mój synuś był w świetnej formie, więc nie przejmuj się testami. jesteś mamą! do lekarza ale to jużżżżżżżżż a do pobrań krwi się przyzwyczajaj, będziesz ich miała mnóstwo w ciąży. ja też nienawidzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silu a termin @ na kiedy masz? Nie jakoś teraz? Natka wątpię żeby mi się udało, skoro tyle czasu nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
róbcie teściki mamuśki, dajcie nacieszyć oczy. wełna, czekamy na ciebie. ja idę po kawkę. wiecie co...cieszę się, że was mam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puszek na tym teście, który wstawiałaś wcześniej nie było bladej kreski tylko była mega widoczna! To niemożliwe, żeby test się tak pomylił, naprawdę. Dziewczyny miały cień cienia i były w ciąży, a Twoja kreska była piękna i mega widoczna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silu ja wierzę w to, że zaskoczyłaś... Ten ból piersi, sama mówisz, że nigdy tak nie miałaś więc to może być objaw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiak, miałam plamienie 19 kwietnia (termin miesiączki) trwające godzinę, jakieś kropelki to były, nitki krwi, żaden tam okres, a dzień przed tym miałam seksik na fulla. Ja miałam nadzieję, że właśnie wtedy zaszłam, bo to plamienie było dziwne i czekałam te 12-14 dni po tym stosunku, żeby zrobić test. Allegrowe wyszły pozytywne już 9 dni od tamtego zdarzenia, a inne negatywne. Kolejny okres mam dostać 18 maja, ale co mi po nim, skoro z mężem nie było nicccccccccc dosłownie od tych 2 tygodni. jeśli w ciąży nie jestem po tamtym razie przed tym plamieniem, to teraz właśnie teoretycznie powinnam się starać bo mam 16 dzień cyklu, ale mąż nie jest zbyt chętny. może uda się dziś w nocy, ale nie wiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ten ból piersi strasznie dziwny, jak nie ja. było mi parę razy też niedobrze, ale nie kupiłam kolejnego testu, bo pewnie znowu wyszedłby negatywny. może to fałszywy alarm. trudno. kiedyś się uda. pewnie jeszcze nie czas. trzeba być dobrej myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Nie odpisywalam wczoraj,bo spedzalam czas z mezem i corka. Lidka w zasadzie to zawsze jest nadzieja,ze i tym razem sie udalo.Jestem dobrej mysli.Wczoraj zrobilam test zeby sie przekonac czy i tym razem bedzie falszywie pozytywny,ale dzieki Bogu byl negatywny.Do malpy jeszcze 5 dni. Gosiak jedynymi oznakami jakie zauwazylam,to to ze troszke pieka mnie same brodawki i nigdy tak nie mialam przed @,bol podbrzusza jak na @ ,ostatnio dosc czesto boli nie glowa po poludniu i utrzymuje sie do wieczora,no i bol w prawej pachwinie.Zobaczymy,na chlopski rozum to tak bardzo chce byc w ciazy,ze moglam sobie uroic te objawy hehehe. Gosiak a Ty chyba w ciazy jestes,jak Cie przeziebienie bierze to to moze byc objaw wlasnie.ja w pierwszej ciazy tez bylam przeziebiona na poczatku a do tego piersi Cie bola to kolejny objaw:) Ale by bylo ekstra gdybysmy w tym samym cyklu zaciazyly:) Trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silu dziwne to Twoje plamienie rzeczywiście... A co do staranek to przymilaj się do męża a na pewno się skusi wieczorkiem i Ci nie odmówi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natka33
Aj Ci faceci,z moim miałam prawie tak samo czwartek i piątek miałam niby te dni a On poszedł spać a wiedział,że mam te dni:(Tak mnie wtedy wkurzył,że szok.W środę coś było i w sobotę a w niedzielę pojechał rano do Niemiec.I jakie moje zdziwienie było jak się okazało że to ciążą i teraz powiem Wam,że się pogubiłam kiedy miałam te dni.Wczoraj nawet mąż powiedział,że wyliczenia mieliśmy do bani.Ale bardzo się cieszy:))Także dziewczynki nic straconego,tylko jak facet nie chce to Go ładnie trzeba zachęcić:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FasolkaSzparagowa
Dziewczyny pisze z telefonu najnowsze wiesci nie czytajac niestety Waszych postow. Test pozytywny druga kreska blada ale wyrazna widoczna golym okiem ale mi sie morda cieszy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silu poczekaj jeszcze troszkę, jeśli nadal będzie Ci niedobrze i ból piersi będziesz miała to zrób test. Majeczko piekące brodawki są jak najbardzej objawem ciąży :) i jeśli Twoje objawy są urojone to moje tym bardziej. W sumie w tym cyklu tylko dwa przytulanka były w 14dc i 20dc więc szanse są praktycznie równe 0. W zeszłych cyklach było więcej starań i nic nie było to wątpię żeby teraz się udało. Mam nadzieję na nastepny cykl z wiesiołkiem i CLO i na ten się właśnie nastawiam :) Majeczko, Silu trzymam kciuki &&&&&&&&&&&&&&&

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silu my tez sie cieszymy,ze mamy Ciebie,bo na wszystko odpowiedz znasz:)Wogole fajna musi byc z Ciebie babeczka:) a co do twoich testow,to ja wciaz mam nadzieje,ze jednak zaciazylas.Poczekaj sobie spokojnie do tego 19 Maja i zobaczysz czy @ przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natka33
Gosiak666 a ja cały czas myślę,że u Ciebie to ciąża jednak jest:)Trzymam mocno kciuki;D Nie trać nadziei:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolka gratulacje kochana!!! Super :) Ostatnio szczęście sprzyja staraczkom :) Kilka z nas dołączyło do grona mamusiek :) Wiosna, wiosna bociany przylatują :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiak ja w tym cyklu tez mialam tylko 3 badz 4 przytulanka,wiec nie nastawiam sie za bardzo.Zobaczymy ja spadam do miasta na zakupy,pozniej do Was zagladne.Milego dzionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×