Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

Gość FasolkaSzparagowa
nick..................wiek..........cykl starań..................@ Muna..................33..............18................. .......19.04 agnieszzka..........27...............1................... .......28.04 exe...................33...............1................. .........30.04 Misiaczek2507.....20...............4..................... .....04.05 gosiak666 ..........26...............6...........................08.05 Majeczka_83.......28...............7..................... .....09.05 taka j................30..............25......................... .13.05 puszeknieokruszek..25...........4........................ ..01.05 magduniaa...........25...............4................... ..... 22-23.05 teacher26...........26...............5................... ... .. 24. 05. lidka33 ..............33...............16........................28. 05 Mamusie : nick.....................wiek.............cykl starań.......termin porodu Margotka9022.........26..................3............... .. 9 sierpień Doti .....................24..................5.................. 19 sierpień wełna....................30 .................3..................7 wrzesień roxikct..................21..................3........... .......21 wrzesień Racuszekkk26.........26..................2............... ....10 listopad preggers ...............23..................4...................5 grudzień loco99...................23..................1........... .......20 grudzień Natka33.................33..................1............ ......3 styczeń FasolkaSzparagowa...23..................1...................10 styczeń Pozwoliłam się dopisać najwyżej w razie co przesunę się do wyższej części tabelki. W poniedzialek skoczę chyba na betę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynkiu mnie wszytsko dobrze czytam was na bieżąco:)moja dzidzia szaleje w brzuszku a ja jestem spokojna we wtorek ide na usg:) juz chce ja zobaczyc choc wiem ze jest wszystko dobrze ale juz bym chciala ja miec przy sobie:) gratuluje nowym mamusia:) i zycze szczescia i czekam dalej na pozytywne testy:) magrotka roxi jak sie czujecie? jak brzuszki?:) buzka pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natka33
Gosiak a jak sie zaczernia nick???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już to zrobiłam zaraz sprawdzę czy działa:)Dzięki Gosia;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolka koniecznie zrób i napisz jak tam wynik?:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale macie fajnie :) mam nadzieję, że sama tu nie zostanę i będa dopisywać się nowe dziewczyny ;) ja sobie postanowiłam dać czas do lutego, jak nie zajdę to przemyślę temat tabletek anty i chyba oleję temat bo nie ma co się łudzić więcej, we wrześniu będą 3 lata jak się nie zabezpieczam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka j nie zostaniesz sama, ja na pewno tutaj będę jeszcze przez długi czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fasolka, ejku gratuluę. prześleedziłam twoje posty i tak - 2 maa miałaś jeszcze negatywny test, a 4tego już pozytywny. To mi dało do myślenia, że może jednak jestem w ciąży. kurcze, ale żeby tego 2maja u ciebie zero cienia cienie kreski???? przy ciąży? niesamowite. mi się wydawało zawsze, że jak ciąża jest, to ten cień cienia jest już widoczny naprawdę wcześnie, a z biegiem dni po prostu testy tylko to potwierdzają. ja 9 ni po miałam właśnie cień kreski na 3 testach allegro. 11 i 12 dni po na testach aptecznych zero nadziei:( dlatego tą nadzieję pogrzebałam i przeklęłam testy allegro 5 razy...a teraz to już sama nie wiem... poczekam kilka dni i znowu zatestuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miało być 2 maja negatyw, 4 maja pozytyw. fasolka, robiłaś z porannego moczu pierwszego dzisiaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puszku, 7 tygodni to jest od ostatniej miesiączki. fasolka, lactovaginal to super zdrowy suplemencik dowcipny, możesz go brać całą ciążę, zabezpieczysz się przed bakteriami w drogach rodnych. bierz do końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cieszę się, że mogę się czasem przydać i pomagać. jestem fakt trochę oczytana, ale to dlatego, że miałam pierdolca na punkcie mojej pierwszej ciąży i przeszłam chyba wszystkie możliwe poradniki:) tak to jest jak się kocha swoje maleństwo od 1 jego dni nad życie:) miłość do dziecka jest ogromna. fasolka, no to rodzisz 10 stycznia!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ogromnie się cieszę. puszku, taka prawda mówię ci, wiesz jak się zdziwiłam tym testem w 8 tygodniu ciąży? bladzioch, że szok. więc na pamiątkę zostawiłam ten pierwszy test, bo na nim do dziś mam 2 kreski - wcale nie znikły:) mam cała teczkę wszystkich usg,testy badania = wspaniała pamiątka z ciąży i tamtego okresu oczekiwania na moje wymarzone maleństwo. mamusie, cieszcie się tym czasem. Jest cudowny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fasolka, napisz mi proszę jakie testy i kiedy dokładnie robiłąś i jak wychodziły ci negatywne i czy na pewno nie było na nich cienia kresek? jestem ciekawa strasznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś miałam zamiar zakupić test o czułości 10ml/ul ale po przeżyciach Fasolki chyba też spasuję :) Poczekam do terminu @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
racuszku, robiłam nawet dwa testy - bobo test o czułości 10 i w kolejny dzień pink test. oba negatywne. ostatni robiłam 2 maja, czyli było to równe 13 dni od stosunku. jak juz zobaczyłam na nim negatyw, to już powiedziałam - nie ma mowy o ciąży. testy z allegro zrobiły mnie w bambuko:( popłakałam sobie i mi przeszło. wczoraj za to znowu ten dziwny ból piersi, napieranie do przodu od boków do sutków. dziś też trochę to czuje, choć nieintensywnie. testów od 2 maja nie robiłam żadnych, bo stwierdziłam, że na pewno ciąży nie ma;( ale fasolka wlała we mnie trochę nadziei, więc chyba dla pewności zrobię jeden 7 maja, bo wtedy bede miala okazje test sobie kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 maja będzie 19 dni od stosunku. bez przesady...jak on wyjdzie negatywny, to raczej nie będzie złudzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiak, mi też bobo test o czulosci 10 wyszedł negatywny...ale może i słusznie kto wie... ale dlaczego allegrowe byly pozytywne? no szlag człowieka zaraz trafi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silu wiesz, że test testowy nierówny. Szkoda, że nie masz tych z allegro już, bo byś zrobiła dla porównania. Sama wiesz, że niektórym dziewczynom apteczne testy wychodzą dopiero ileś tam dni po terminie @, a wcześniej nic nie widać. Może u Ciebie też tak właśnie jest kochana. No i ten okres, którego nie było... Bo tego plamienia nie można nazwać okresem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silu coś dla Ciebie znalezione na innym forum: "testy cuiążowe z allegro sa bardziej czułe niż testy kupowane po 30zł w aptece .... sama na własnej skórze przetestowałam kilka.... zrobiłam 3 sikańce z allegro i wyszła bladziudka druga kreska , natomiast z testu kupionego w aptece niestety wyszła jedna kreska .... teraz jestem w 17 tygodniu ciązy .... reasumując polecam testy z allegro"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siluuu no właśnie może te testy allegrowe są bardziej czułe niż apteczne. ja też używałam tych allegrowych i się nie zawiodłam, bo ładnie pokazały 2 kreski (ale ja zrobiłam 2 dni po spodziewanej @) ale kreski byly już bardzo wyrażne... hmm no i ten Twój okres którego nie było, coś tu jest na rzeczy... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ho ho ho, dziewczyny ale sie rozpisalyscie, nie nadazam czytac!!! Fasolka, gratuluje szczesciaro ;) U mnie dzis 4 dc, malpa juz sie skonczyla, moj m. wciaz obstaje, ze bedzie wyskakiwal w tym cyklu, no ale zobaczymy, w ostatnim tez mial i jakos nie zdazyl...poza tym powiedzial mi, ze nie musi uwazac tydzien po @ i tydzien przed...czy jakos tam....doslownie tak powiedzial, czy jakos tam...hihihi, wiec moze sie tam cos utrafi z tymi jego jakos tam;) milego dzionka Silu, korzytsaj z zycia i wypoczywaj a zobaczysz, ze uprgniona dzidzia nadejdzie...a swoja droga jak juz taka przerwe mieliscie z mezem w seksie, to jego plemniory zapewne ssiiiillllne i prezne, wiec jak dojdzie u was do przytulanek to i z przerywanego ciaza bedzie jal malowana!!!!!!! wszytsko ma swoje dobre strony;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciotka833
fasolka Gratulacje:):):)) i wszystkim innym zaciazonym;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FasolkaSzparagowa
Silu wiedzialam ze jak sie pojawisz to mi doradzisz co do tych tabletek a co do tych testow to 18 dni po stosunku robilam bobo test strumieniowy ten super czuly i wyszedl negatywny, dzis pink test normalny ten od 25 i wyszedl pozytywny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bralam lactovaginal na poczatku ciazy silu narazie nie mam zdjec. w srode chyba bede miala. narazie mam tylko takie, ktos zrobil aparatem. http://nk.pl/#main#!q?photoviewer=

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roxi pięknie wyglądałaś :) I ta suknia taka cudna :) Bosko! Wstaw więcej zdjęć na FB jak będziesz miała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czuję sie dobrze. mała sie rusza, ale jeszcze słabo czuję. brzuszek juz duzy:) wstawie zdjecie jak zrobie. a teraz mam problem z tesciowa. mieszkamy u teściowej od 2 tygodni. dzidziaj plakala i żalila sie na mnie mojemu mężowi. a ja wszystko słyszałam. opowiadała takie bzdury na mój temat że myślałam że spadne z nóg. normalnie szok!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O to Ci współczuje, najgorzej tak:( a co ona ma do Ciebie? Cieszę się że się dobrze czujesz:) jakie imię w końcu macie dla księżniczki? Wróciłam do domu z pre-testem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×