Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

Racuszek piękny brzuszek :) Roxi a Twoja siostra się dopiero teraz dowiedziała, w 11 tygodniu? Czy Wy się dopiero dowiedzieliście? Mi się Kornelia podoba dzięki serialowi :Przepis na życie, tam tak fajnie mówią Kornelcia :) Laura też śliczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kornelia bardz piekne imie ;) Silu, a jak u Ciebie, maz juz nie taki chlodny mam nadzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona sie dowiedziala od razu. jak sie jej spóźniał to zrobiła test ale nikomu nie powiedziała. dopiero w niedziele przyszła do mamy ze zdjęciem usg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roxi, Twoja siostra poradzi sobie z pewnoscia, trzeba dac jej szanse i poczucie wsparcia, niech wie, ze nie jest sama...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roxi, Laura całe życie. Najpiękniejsze imię na całym świecie!!!! Jeszcze mi się Aurelka podoba. Słyszałam jak wołali na małą na placu zabaw Aurelia i mi się spodobało. Nie wiem Kornelia brzmi tak jak dla starej baby. ale to Ty musisz być zachwycona imieniem więc się mnie nie słuchaj, ale LAURAAAAAAAAAA racuszek, życzę ci Laurki!!!!!! ja jak urodzę córcię, na stówkę będzie ona Laurą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
racuszku, 3mam kciuki za córeczkę!! lekarz nic nie widzial tam między nóżkami na ostatnim usg? czasami lekarze mówią o płci w 12-13 tygodniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lidka gratuluję ci tego sprytu....szkoda, że nie mogę ci podesłać mojego męża na przeszkolenie:) za daleko mieszkasz:P mój mąż nadal chłodny...w tym cyklu nie kochaliśmy się już hmm 20 dni. Ostatni raz dzień przed tym plamieniem (to chyba był jednak okres tylko jakiś niedorobiony, bo wystąpił w dniu właśnie planowej miesiączki). Czyli dziś mam 20 dzień cyklu - jednym słowem ten cykl do dupy. już po ptokach. Obecnie biorę luteinę na wywołanie okresu, który planowo mam mieć już 16 maja. Więc nawet mi się z m. nie chce kochać, bo brak tej szansy na zaciążenie mnie totalnie dołuje. Jak chciałam wcześniej w dni płodne, to jemu się nie chciało. A teraz to niech mnie w d. pocałuje;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
racuszku piękny brzuszek. Nic nie mówię o płci, bo już raz się pomyliłam. ale po cichu liczę na Twoją Laurkę...brzuch mi się zdaje dziewczynkowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dużo napisałyście!! nie dałam rady wszystkiego przeczytać bo ja tylko na chwilkę, jedynie co to: puszku cieszę się, że wyjaśniło się wszystko z M i widzisz zależy mu bardzo na was :) roxi odnośnie siostry, to w sumie ciężka sprawa, wiesz to chyba wszystko zależy jak im sie będzie układać, pozostaje mieć nadzieję, że będą za sobą bardzo to wtedy wszystko się super ułoży. lidka ty to zawsze znajdziesz sposób na tego twojego :D on jest bez szans!! silu przykro mi, że z mężem tak to wygląda, mam nadzieję, ze szybko się poprawi u was. racuszku brzuszek imponujący :) a wiesz, nie wiem czy to prawda ale jak do tej pory się sprawdzało u innych, jak brzuszek jest nisko od początku to wskazuje na chłopca. wiem, że to jakieś zabobony ale do tej pory z obserwacji się potwierdzało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Racuszku sliczny brzusio!!!!!!!!:) Ja mysle, ze doczekasz sie Laury!:) Roxi rozumiem, bardzo mloda siostra, ale tak naprawde Ty czy ja nie jestesmy duzo starsze!:) Wiem technikum trzeba skonczyc, ale znam wiele dziewczyn, ktorym dzieki pomocy rodziny udalo sie wszystko pogodzic! Najwazniejsze dla niej teraz na pewno zebyscie ja wspierali. Bo ja wiem ,ze bym byla rozbita gdyby moja rodzina sie nie cieszyla z ciazy razem ze mna! :) no a wiadomo z facetem to nigdy nic nie wiadomo, szczegolnie jesli mlodzi! Ale trzymam kciuki za Twoja siostre! :) Ja powiem Wam, ze oczywiscie strasznie chcialabym miec corcie, ale teraz juz tak samo chcialabym miec synka! Z kazdym dniem ciazy kocham to narazie bezplciowe dziecko coraz bardziej i naprawde juz nie liczy sie nic poza zdrowiem! :) A jak na dodatek mysle o tym, jaki moj P. bylby dumny i szczesliwy z syna to czasami nawet bardziej chce synka! :p Ale kazda plec ma swoje zalety! :) Wszyscy mi mowia ze bedzie chlopiec wiec moze!:) Brzusio juz naprawde jest zauwazalny wiec moze jak bede miala czas w ciagu nastepnych dni to zrobie zdjecie i wstawie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silu mowisz ze w 12/13 tc mozna sie juz czasem dowiedziec o plci!:) Mam nadzieje, ze ja sie dowiem w przyszlym tyg na usg 3d!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam głupie pytanie, nigdy nie mierzyłam sobie temperatury, dopiero teraz to pierwszy miesiąc i zastanawiam się kiedy ta temperatura spada, w dniu, w którym się dostaje @ czy na kilka dni przed czy jak to wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka j zdaje sie ze glownie spada w dniu przynajmniej u mnie tak bylo ale sa dziewczyny bardziej doswiadczone ktore na pewno lepiej odpowiedza! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
preggers dziękuję :) muszę wiedzieć na czym stoję :) dzisiaj mam 25dc. i miałam 37 i dlatego zastanawiałam się czy mi sie okres spóźni znowu czy ten spadek jest w dniu @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dzien doberek;) milego dzionka, ja zaraz budze corcie, wsiadamy na rower i do przedszkola;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość welniany_kamyk
hello lasencje ja dzisiaj ide na usg połówkowe, mam stresa od wczoraj oczywiście.... trzymajcie za nas kciuki plis ide dopiero na 17.20 preggers mi powiedzieli płeć właśnie na tym usg w 12 tygdoniu, więc może Tobie też już coś powiedzą :) ja dzisiaj czekam na potwierdzenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje kochane :* U mnie dziś słoneczko pięknie świeci :) Pregg czekam z niecierpliwością na zdjęcie brzuszka i wydaje mi się, że będzie synuś :) Wełna trzymam kciuki i daj znać jak po USG - na pewno wszystko będzie dobrze :) Taka j ja mierzę temp. i u mnie zazwyczaj spada na dzień przed terminem @ a w dzień @ jeszcze bardziej spada. Najlepiej mieć termometr specjalny owulacyjny, który pokazuje dwa miejsca po przecinku bo czasami jest tak, że temp. spada lub rośnie ale o setne więc np. na normalnym termometrze byś miała ciągle 37,2 a na owulacyjnym np. 37,21; 37,29 itp i wtedy można zauważyć skok lub spadek. Ja sobie prowadzę cykl na stronie enpr.pl i tam wszystko zapisuję. Miłego dnia kobitki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Welenka, trzymam kciuki, naturalnie wszytsko bedzie cacy!!! Synus zdrowy i silny, no i skoczny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj moj m., tez nie pokazal silnej woli, a raczej jej brak hahaha...nocka byla upojna;), ale to wszytsko i tak chyba za wczesnie aby sie cos posialo, dzis moj 9 dc... Silu pakuj swojego meza w karton i wysylaj do mnie, juz ja go przeszkole;) coby Cie rozgrzewal do czerwonosci, ma taka fajna zoneczke a jest dla niej chlodny, oj ja juz mu do glowy nawrzucam;), dawaj go tu;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkkasia
witam wszystkich.jestem trzeci miesiąc po odstawieniu tabsów microgynon21. Kochalismy sie z mężem 28 i 29.04 a 30 byłam w pracy na nocce i tak koło 23 jak mnie złapał ból brzucha to az mnie zgięło w pół i tak bolał mnie z przerwami ze czasami nie mogłam chodzić. I tak mnie pobolewał ale już mniej do wieczora jak zeszłam z nocki 01.05 myślę ze wtedy miałam owulacje choc nigdy wcześniej jej nie czułam nawet nie wiem kiedy powinnam ja miec bo mam nieregularne cykle od 35 (oprzedostatni cykl) i 39 (ostatni cykl). Dziś jest 36 dzien cyklu i 8 od owulacji jak myślicie czy jak zrobię test to będzie wiarygodny?W dole brzucha czuję ze coś jakby na @ ale takie same objawy mogą świadczyć o ciąży.Sluzu mam niewiele ale jest mleczno biały piersi mnie nie bola a i w pierwszej ciazy tez nie bolały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mąż się wczoraj zreflektował upojnym wieczorem, ale co z tego, jak z intensywności upojenia dojść biedny nie mógł i skończyło się na zewnątrz z moją pomocą:( dzidzi od tego nie będzie, a na pewno nie w 21 dniu cyklu;/ aj dajcie spokój, jestem podłamana;( wełna, zdrowy brzdąc będzie nie panikuj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Laseczki:) Roxi sliczny brzuszek,ajj nacieszylam oczka i to bardzo! Slicznie wygladalas na weselu! A co do ciaknacych piersi,to ja pamietam,ze mi tez lecialo ,ale w mniejszych ilosciach.Nic sie nie martw ,wszystko jest ok! Gosiak na pewno z Twoim i Twojego M zdrowiem jest wszystko ok.Wydaje mi sie,ze to wlasnie psychika odgrywa duza role w poczeciu dzidziusia.Trzeba wyluzowac,ale wiem ,ze to sie tak tylko latwo mowi. Silu nie smutasuj sie,nic sie nie dzieje bez przyczyny.Bierz meza w obroty i niech sie chlop nie wymiguje:) Lidka BRAWO! jak Ci maz pieknie ulega.Badz slodziutka dla Niego kiedy plodniaki zawitaja i do dziela:) Welna trzymam kciuki za badania i pochwal sie swoim brzuszkiem. U mnie nic nowego,dzisiaj termin mojej @,ale jeszcze jej nie ma.Nie mam zadnej nadzieji,bo nawet piersi mnie nie bola,nie sa wieksze i wogole nie czuje sie jakbym miala byc w ciazy.Wczoraj robilam test ,negatyw oczywiscie.Brzuch ciagle boli jak na @,wiec czekaj spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majeczko jedziemy na tym samym wózku :) Ja mam termin okresu na piątek ale chyba dostanę jutro bo mnie brzuch już pobolewa, w sumie to nawet lepiej, żebym jutro dostała i mam nadzieję, że tak będzie. Mój poszedł do urologa ze swoimi wynikami badania nasienia i on mu powiedział, że te wady plemników wynikają z tego, że jego nasienie musi dłużej dojrzewać, czyli po 3 dniach ma kiepskie nasienie a może po tygodniu będzie lepsze. Nie włączył mu żadnego leczenia. Dziwne. Jestem niezadowolona z tej wizyty. Myślałam, że będziemy już coś działać a tu nic. Powiedział, że mam iść do swojego ginekologa z tymi wynikami, tylko, że jak wtedy byłam u mojego z wynikami to on powiedział, że mamy iść do urologa właśnie z nimi. I co, od jana do pogana :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie, mam już tego dość, na serio, do ginekologa ide chyba ok. 28 maja dopiero, znowu wszystko się opóźnia :( Ja nie chcę tyle czekać, mam już 31 lat a ciągle wszystko się odkłada, już sobie postanowiłam, że spróbuję tylko w kolejnych 10 cyklach a potem biorę tabsy :( Nie chcę się już łudzić. Jestem zła, że ten lekarz nie włączył leczenia mężowi, mój gin pewnie też tego nie będzie chciał zrobić bo pewnie uważa, że to nie jego zadanie tylko urologa i tak jeden na drugiego a drugi na pierwszego :(:( Jestem zła i smutna. Musiałam się wygadać. Wygonić męża do lekarza to było nie lada zadanie i co? Na nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkkasia
Zrobiłam test (pinktest) 3 godziny temu negatywny.Może faktycznie za wcześnie albo głupia się łudze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick..................wiek..........cykl starań..................@ Muna..................33..............18................. .......19.04 agnieszzka..........27...............1................... .......28.04 exe...................33...............1................. .........30.04 Misiaczek2507.....20...............4..................... .....04.05 Majeczka_83.......28...............7..................... .....09.05 puszeknieokruszek..25...........4........................ ..01.05 magduniaa...........25...............4................... ..... 22-23.05 teacher26...........26...............5................... ... .. 24. 05. lidka33 ..............33...............16........................28. 05 gosiak666 ..........26...............7...........................05.06 taka j. ..............31..............26(9).......................08.06. Mamusie : nick.....................wiek.............cykl starań.......termin porodu Margotka9022.........26..................3............... .. 9 sierpień Doti .....................24..................5.................. 19 sierpień wełna....................30 .................3..................7 wrzesień roxikct..................21..................3........... .......21 wrzesień Racuszekkk26.........26..................2............... ....10 listopad preggers ...............23..................4...................5 grudzień loco99...................23..................1........... .......20 grudzień Natka33.................33..................1............ ......3 styczeń FasolkaSzparagowa...23..................1................ ...10 styczeń zmiana tabelki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×