Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

Gość FasolkaSzparagowa
Roxi tak szczerze to nie wiem, taki jakis lek mam moze dlatego bo bede pierwsza z taka informacja dla rodzicow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Racuszku, tak jak piszesz, w tym tygodniu plodniaki mam, ale mezus juz cos wspominal i mowil: oj w tym tygodniu musimy uwazac bo masz plodne... woec zobaczymy jak sie powiedzie, lecz jestem dobrych mysli i nie napieram na niego, odpowiadam: tak tak masz racje, pamietaj aby wyskoczyc...hihihiihi Welna, jak mi m. da to podzialam, dzis u mnie 7 dc, wiec wszytsko przede mna! fasolka, wal do rodzicow bez owijania w bawelne, na pewno sie uciesza! strach ma wielkie oczy, pokaz im jak bardzo cie ta ciaza uszczesliwia, jak abrdzo tego pregniesz wraz z twoim lubym;) Silu, nic sie nie przejmuj, nie teraz do pozniej, co ma wisiec nie utonie! A ciaza zawita do Ciebie jak sobie tego pragniesz! Gosiak, nie ma okresu, nie ma powodu aby sadzic, ze nie jestes w ciazy, odczekaj jeszcze...trzymam kciuki serce!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidziu kochana ja się już zmieniłam w tabelce, okres przyszedł dziś i wiecie co aż się musiałam z pracy zwolnić do domu bo mnie tak bolało, że nie dałam rady wysiedzieć. Lidziu trzymam kciuki aby m. tak się zatracił w przytulankach żeby zapomniał wyskoczyć &&&&&& :) Wełna fajnie, że jesteś już :) Wstawiaj foto brzuszka :) Silu szkoda, myślałam że Tobie się udało :( Majeczko ten cykl miał być już nasz! Mam nadzieję, że chociaż Tobie się udało. Fasolka a Ty mieszkasz jeszcze z rodzicami? Ja myślę, że się ucieszą z pierwszego wnuka :) Także wszystko będzie dobrze :) Wiecie co, u mnie w tym mcu nici ze staranek. M akurat wyjeżdża w następny pon i nie będzie go do czerwca więc nawet nie będę brała CLO w tym cyklu bo pójdzie wszystko na marne, buuuuuuuuuuuuuu tak mi się ryczeć chce :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puszek super, że sobie wszystko wyjaśniliście z M i od razu lepiej. Szkoda tylko, że dzidzi nie ma :(( Ale w następnym cyklu będzie :* Racuszek dawaj foto brzucholka :) Roxi jakie imię macie dla malutkiej? I co z tą Twoją teściową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiak, oj tak mi przykro, mylsalam, ze Tobie sie dualo...ale nic straconego, bo wiem, ze zajdziesz w ciaze w czerwcu a najpozniej w licpcu!!!!!!!! Sciskam Cie mocno!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajj jeszcze daję sobie 3-4 cykle i spróbuję IUI, bo już nie mam siły a tak chcę bobaska :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co to jest IUI? Bo ja zielona w takich sprawach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inseminacja kochana. Jeszcze zaczęłam sobie dziś czytać i może ja mam kurde wrogi śluz i on zabija plemniki, już sama nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaa, moja siostra mialaich kilka...nie wiem, chyba 3, ale to po 6-ciu dlugich latch staran... Mysle, ze to ostatcznosc, ktora Tobie kochana zbedna jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobaczymy kochana... Przecież to nie do pomyślenia, że dwoje zdrowych ludzi nie może dziecka począć już od takiego czasu... Dziś mam dzień na nie, jestem wściekła, rozgoryczona i ryczeć mi się chce już z tej bezsilności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolka nie martw się, opowiem Ci jak ja mowilam mojej mamie o mojej pierwszej ciazy. Bylam wtedy strasznie zestresowana, balam sie jak zareaguje. No i jak tylko przyszla z pracy wypalilam "Chyba jestem w ciazy" i wpadlam w ryk. Na co ona mnie przytulila i powiedziala ze wszystko bedzie dobrze! Nie boj sie bedzie dobrze na pewno rodzice bardzo sie uciesza, szczegolnie jesli to 1 wnuk!: ) Moze beda zszokowani ale na pewno szczesliwi! :) Welna moja kochana!!!! Mi juz zaczyna wychodzic brzuchol!!!:) Dzisiaj nawet moja uczennica, dodam ze ma 8 lat powiedziala "A Pani ma dzidziusia w brzuszku?" Takze chyba juz nawet zaczyna byc widac!:) Dzisiaj zaczynam 11 tc!:) Samopoczucie zalezy od dnia, wczoraj np czulam sie okropnie!!! Racuszek wstawiaj zdjecie!!! :) Gosiak, Silu, Lidka, Majeczka i cala reszta!!! Ja za Was trzymam strasznie mocno kciuki!! Naprawde codziennie o Was mysle, i musi Wam sie po prostu w koncu udac! Czuje to w moczu!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FasolkaSzparagowa
Gosiak tak jeszcze z rodzicami mieszkam, juz od dawna sa plany wspolnego zamieszkania ale jakos sie to tak przeciagalo w czasie. Teraz mamy motywacje do dzialania heh:D Gosiu ja kiedys sledzilam jedno forum gdzie dziewczyna mialaa wrogi sluz i brala jakies tabletki i udalo jej sie zajsc w ciaze bez inseminacji:) wiec jesli Cie to martwi to popros gina o badania na to:* ale trzymam kciuki i jestem pelna nadzieji ze wszystko jest oki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha Preggers jesteś kochana i mega zabawna :** Wstawiaj zdjęcie brzuszka Wariacie :) Skoro dziecko zobaczyło, to na bank widać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Fasolko :* Jeśli przez dwa cykle z CLO mi się nie uda zajść to poproszę o te badania, bo już sama zaczęłam czytać, szukać. Znalazłam też fajny artykuł o wpływie psychiki na poczęcie dzidziusia i to też może być właśnie problem z psyche ale niedługo wakacje :) Wyluzuję się i hop siup będzie dzidzia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolko rodzice na pewno to przyjmą ze spokojem, w końcu jesteś dorosła, masz faceta, planujecie wspólną przyszłość - nic tylko się cieszyć, że będą mieli wnuka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i wróciłam do domu... Byłam u gina znowu, nie wiem dokładnie jaki wynik bety był bo go nawet nie zapytałam ale powiedział ze tendencja zdecydowanie spadkowa wiec nie bedziemy sie dłużej oszukiwać tylko kazał mi działać, mówił ze badania badaniami ale przy okazji trzeba się starać bo może akurat 'zaskoczy'. Bardzo mnie pocieszył bo powiedział, że poronienie na tak wczesnym etapie nic nie oznacza i zdarza się bardzo często całkowicie zdrowym parom a to że miałam wcześniej puste jajo również o niczym nie świadczy i nie ma żadnych przeciwskazań abym znów zaszła w ciąże. Badania możemy zrobić dla własnego spokoju aby sie przekonac ze jestesmy zdrowi. Tak więc z nowym nastawienie moim i mojego M jak skończy się ta wrrredna @ zaczynam staranka a co ?! Będzie dobrze... Gosiak zdrowa jesteś więc dasz rade. może twój organizm rzeczywiście blokuje się przez psychikę, nie znam się na tym ale lekarze to poterdzają a ja im ufam:) więc rzucamy wszystkie na luuuuz totalny i do dzieła! Lidka ty to taka sprytna jesteś, że potrafisz męża zbajerować i nie wyskoczy. Jak wcześniej ja chciałam mieć dziecko a mój m nie bardzo bo miał z pracą jakies problemy to zawsze w ostatniej chwili się wymknął skurczybyk jeden:) a że duży facet z niego to mogłam się wysilać ze wszystkich sił a on i tak jakoś mi się zawsze wywinął:) Pregg dawaj zdjęcie, pocieszysz nasze oczy spragnione widoku brzuszka no daj, nie daj się dłużej prosić biednym 'niezaciążonym';-D Fasolka bez obaw przeciez nie masz 15 lat. Trzymam kciuki choćiaż pamiętam jak ja mówiłam moim ze zostana dziadkami to strasznie sie trzesłam mimo, że wiedziałam, że się ucieszą bo miał to być ich pierwszy wnuk/wnuczka. Nie bój się, może powiedz na dzień matki to taki fajny prezent bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z teściową tak sobie. raczej staram sie ją omijać. nie rozumiem czemu tak kłamała na mój temat mojemu mężowi za moimi plecami. Ja oczywiście wszystko słyszałam. Mówiła mu np. że sie do niej darłam, albo że nie powiedziałam dobry wieczór jak były u niej raz koleżanki. albo że niby na takim rodzinnym grillu jak mój był w pracy, powiedziałam że jest strasznie nudno. i ogólnie mówiła mu że sie zachowuje jakby mi ktoś krzywdę robił. Zaczęła płakać i mówiła że ma ze mną porozmawiać jak ja sie zachowuję!!!!! oczywiście nic z tego nie jest prawdą ale tak mu mówiła! jak to słyszałam to aż mi takie plamy czerwone wyszły na ciele i cała sie trzęsłam z nerwów!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imię to chyba będzie Kornelia:) ale jeszcze nie wiemy na pewno. dziewczyny czy to jest normalne że z piersi wydobywa mi sie wydzielina? zaczęło mi sie to miesiąc temu ale były to tylko takie małe plamki. a w ostatnich dniach to cieknie jak nie wiem. najwięcej w nocy. mam plamy na pół koszuli nocnej. strasznie mnie to denerwuje. codziennie musze zmieniac koszule do spania. a wczoraj to nawet zmienilam 2 razy. nie spie w staniku, bo jest mi nie wygodnie. ale moze powinnam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha jeszcze w niedziele sie dowiedzialam ze moja siostra, dopiero skończyła 18 lat jest w 11 tygodniu ciąży. Przeżyłam ogromny szok, rodzice też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roxi nie martw sie maz ma swoj rozum i nie uwierzy w to co mama mu o Tobie mowi! :) wytlumaczylas mu raz, ze wcale tak nie bylo to powinno mu wystarczyc, i powinien Cie obronic przed takimi zarzutami nastepnym razem! ja niestety nie mam jeszcze problemu z lejacymi sie piersiami;p wiec nie pomoge. :( a rodzina pozytywnie czy negatywnie zaskoczona ze siostra w ciazy? dziewczyny wstawie zdjecie ale niech jeszcze podrosnie bo z mojej perspektywy on wyglada na taki ogromny brzuchol a w lustrze tak srednio;p ;* gosiak kochana jak samopoczucie dzisiaj? mam nadzieje ze juz zebralas nowe sily do dzialania!? ;* pamietaj teraz wiesiolek i CLO i bedzie super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny moje kochane, melduje poslusznie, ze maz wczoraj trafiony;) hahahaha, najpierw wspolna sauna potem wsolny prysznic i winko a na zakonczenie wieczoru.....nie wyskoczyl....hahahahaha Pikeny dzien sie dzis zapowiada, sloneczko juz swieci, oj musze chyba pranie zrobic coby na ogrodku schlo;) Fasolka, pokaz rodzicom ze nie masz stracha, wrecz przeciwnie, ze bardzo sie z tego cieszysz ze bedzesz mama, taka pewnosc da i Twoim rodzicom poczucie spokoju, ze bedzie dobrze. Gosiak, ja tam w ciebie wierze, juz niebawem powisz nam o dwoch krechach! Preggers, dawaj foto!!!!!!!!! Welenka co u Ciebie! Puszku, czasami nie sila a spryt jest bardziej skuteczny...hihii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Roxi z teściową mam nadzieję się jakoś ułoży, ona pewnie zazdrosna jest o swojego syna. A imię piękne dla malutkiej :) Pregg tak jak pisałam wcześniej nie będę brała CLO w tym mcu, bo nie ma sensu skoro mojego M nie będzie do końca czerwca, ewentualnie będzie na weekendy a lekarz przy braniu CLO kazał się starać tylko od 15 do 17dc, które niestety wypadają w środku tygodnia, więc poprzestaje w tym mcu na wiesiołku i już od wczoraj go biorę. Dziś już jest lepiej ze mną :) Rzuciłam się w wir pracy i nie myślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roxi, ja pamietam, ze mialam cos podobnego cieklo mi z piersi, ale to dopiero gdzies w drugiej polowie ciazy, czyli tak od 20 tygodnia, moze troche pozniej. A na twoich tesciow, radze Tobie zachowac spokoj, tylko spokoj i nie dac sie zmanipulowac tescowej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A widzisz Lidziu :) Wierzyłam, że Ci się uda :D Będzie dobrze, odpowiednia taktyka, którą widzę masz opanowaną i mąż jest cały Twój :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
preggers sa negatywnie zaskoczeni. ona jest dopiero w drugiej klasie technikum. z chłpakiem jest niecały rok, a do tego to jest jej pierwszy chłopak. on ma dopiero 20 lat, nie pracuje. w ogóle nie wyobrazam sobie tego. martwie sie o nią:( lidka super że ci sie udało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roxi, poradzi sobie. Jest młodą kobietą i silną. Wszystko zniesie. Niech nie robi głupstw. Dziecko w każdym wieku będzie dla niej wspaniałym prezentem od losu. Ale to dopiero okaże się później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roxi, a masz jakieś inne typy na imię dla córci? mi Kornelia zupełnie się nie podoba, no ale nie mi ma się podobać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silu tez mysle ze sobie poradzi. tylko tak troche mi smutno, bo ona jest strasznie mloda. i nie ufam też jej chłopakowi. no ale mam nadzieje ze stanie na wysokości zadania. podoba mi sie tez Laura. a tak pozatym nie mam pomysłów. a tobie jakie sie podobają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×