Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

Gość ciotka833
a tak wogole to popadam chyba w ciaze urojona, muli mnie, brzuch pobolewa jak na okres ale mniejod 3 dni gdzie zawsze bylo tak jak u muzas pobolal i zaraz kres, sutki swedza:/ ale na tescie nic nie widac:/ poslucham znajomej pielegniarki i zrobie jeszcze test w czwartek, no chyba ze dostane @ :/ temp. na dole 36,8 gdzie pod paszka 35.7 ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej u mnie w porządku! okres na maksa tzn lekarz mnie poprawił że to nie @ tylko poronienie dlatego tak zajebiście boli mnie brzuch i skrzepy krwi i taka biała tkanka cały czas ze mnie wychodzi sorry że tak szczegółowo opisuje ale chce wam to dokładnie zobrazować:) Ogólnie dobrze się czuje, z mężem rozmawiam ale tylko tyle ile muszę. Jestem dobrej myśli, mam nadzieję że jak zrobie badania to wszystko będzie ok ale z tego co mówił mi lekarz to mam zaburzenia drugiej fazy cyklu i jeśli brałam teraz duphaston a mimo wszystko się nie udało trzeba to zbadać. Wiem że będzie ok i bede miała wkońcu moje kochane dzieciatko, muszę tylko trochę poczekać, oby nie za długo ...:) Pozdrawiam was serdecznie moje kochane i dziękuje za wsparcie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FasolkaSzparagowa
A u mnie dla odmiany ok:) facet przywyknal juz do zaistnialej sytuacji i dzis uslyszalam od niego czego mi nie wolno tzn alkohol paierosy i inne takie. Jednym slowem zaczyna swirowac teraz w druga strone...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciotka833
tzn. fasolko ze sie martwi:)) cudniee:) ciesze sie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda8585
Cześć, dziewczyny ostatni okres miałam 6 marca. Kocham się ze swoim facetem bez zabezpieczenia od połowy stycznia i nic. Robiłam z milion testów. Mam problem, bo po świetach wypiłam zimne piwo i zachorowałam. Najpierw zaczęło mnie boleć gardło, później dostałam kataru, a następnie zatkało mi ucho. W związku z tym, że nie chciałam się truć i stwierdziłam, że samo przejdzie tak mi zapchało prawe ucho, że musiałam już udać się do lekarza. Okazało się, że muszę leczyć się antybiotykiem. Mam dylemat, bo ostatnią miesiączkę miałam 2 miesiące temu, a testy pokazują, że w ciąży nie jestem. Czy któraś z was tak miała, że okres spóźniał jej się miesiąc i była w ciąży pomimo, że test nic nie wykrywał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciotka833
powiem szczerze ze wiele moich znajomych tak mialo, u niektorych bylo widac juz na usg a na testach dalejnic... wiec wszystko mozliwe, moze byc tez tak ze @ nie masz bo przeszlas chorobe plus antybiotyk ktory bierzesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciotka833
powiem szczerze ze wiele moich znajomych tak mialo, u niektorych bylo widac juz na usg a na testach dalejnic... wiec wszystko mozliwe, moze byc tez tak ze @ nie masz bo przeszlas chorobe plus antybiotyk ktory bierzesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FasolkaSzparagowa
Ja niestety nie pomoge bo nigdy prawie nie mialam problemow z okresem. Ale ja tez mam pytanie. Kiedy isc do lekarza? Zaznacze ze tydzien temu mialam zabieg w znieczuleniu miejscowym i sie martwie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciotka833
ja bym sie osobiscie od razu zapisywala:) jesli to wczesna ciaza to pewnie da chociaz witaminki jakies;) a znieczulenie to chyba nie jest jakis wielki problem, a przynajmniej nie wydaje mi sie. ale lepiej isc od razu go ginka wtedy cos poradzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość welniany_kamyk
heeeeeeeeeeeejjjj moje piękne kobiety !!!!!!!!!!!! :) :) :) właśnie wróciłam z majówki i zaczęłam nadrabiać to co napisałyście, i aż z nerwów pożarłam olbrzymią paczkę czipsów, będę przez Was gruba ;) ja też za Wami tęskniłam wariatki! :) gratuluję wszystkim zaciążonym :) ja niestety nie mam jeszcze swojego komputera...działam na pożyczonym ślimaku... narazie tylko się witam, bo ledwo już żyję dzisiaj, jutro się odezwę buziaki dla Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O o o wełna wróciła i od razu weselej:) jeśli przytyjesz to ewentualnie dzięki nam a nie przez nas, wkońcu jesteś w ciąży kobieto TYJ i bądź zadowolona, byleby dzieciątko zdrowe było prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puszku strasznie się cieszę, że pozytywny nastrój panuje i że mąż się sprawia :):) na pewno szybko się uda, grunt, że udało się zajść, czyli z tym problemu nie powinno być a drugą sprawą się zajmiecie i luz :D fasolko no to widzisz, musiało do niego dotrzeć po prostu, klasyka - facet, nic dodać nic ująć, to inny gatunek na pewno ;) ciotka ty wiesz, że może tak jest :D ale jak mamy tego samego faceta to ja nie wiem jak ty nieraz z nim wytrzymujesz!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciotka833
hehehe;))) czasem sil brak;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki :) W ciąży nie jestem, bo dzisiejszy test negatywny no i tempka poleciała więc czekam na @. Dzięki za wiarę we mnie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FasolkaSzparagowa
Hej hej. Chcialam isc dzisiaj do gina ale mam stracha, naczytalam sie na necie ze moj lekarz kobiety w ciazy to potrafi tylko nastraszyc ze od razu do szpitala odsyla itd itp. Ale nic najwyzej jak mi sie uda to pojde do niego dzis a po wyplacie poszukam jakiegos kompetentnego lekarza i pojde prywatnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FasolkaSzparagowa
Gosiak ja i tak wierze caly czas ze @ jednak Cie nie 'nawiedzi' w tym mcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane! PO PROSTU MUSZE WAM COS OPOWIEDZIEC! Mianowicie, mialam wczoraj dluuuuga rozmowe z moim M wiem juz dlaczego sie niczym nie przejmowal ostatnio albo raczej dlaczego mi sie wydawalo, ze sie niczym nie przejmuje, otoz jak powiedzialam mu ze dostalam okres to on wogole nie zareagowal bo myslal ze dalej jestem w ciazy! Czytal gdzies ze kobieta moze miec krwawienia w ciazy i myslal ze ja tez tak mam no a ja jak mu to powiedzialam i widzialam ze sie nie przejal wkurzyylam sie na niego i nie powiedzialam mu wprost ze ciazy juz nie ma i on do wczoraj myslal ze wszystko jest ok. Wytlumaczylam mu ze to bylo poronienie na bardzo wczesnym etapie to tak sie przejal ze chcial mnie do szpitala wiezc! No i wkoncu dotarlo do niego to ze to nie sa zarty i ze nie kazdy zachodzi w ciaze ot tak i sam z siebie zdecydowal ze pojdzie na badania, nie musialam mu nawet nic mowic! No szok po prostu. Pozostalo mi teraz tylko czekac na badania i modlic sie zeby wszystko bylo ok:-) Bylam rano na becie i wieczorem mam wizyte u gina dowiem sie moze cos wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduję,że test negatywny. trudno, to raczej pewniak. czekamy na nowy cykl. buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silu przykro mi ale jesli mam byc szczera to ja juz tym testom nie wierze! Czekamy cierpliwie z toba na @ ale najbardziej na jej brak! Trzymam mocno kciuki no bo ktoras z nas wkoncu do cholery jasnej ma urodzic w styczniu i chce zebys to byla ty i koniec kropka! JA BEDE RODZIC W LUTYM ;-) jak mi sie uda kiedys zaciazyc tak naprawde!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FasolkaSzparagowa
Silu to szkoda, ale jest szansa na następny cykl ;* Puszku bardzo fajnie że udało Wam się dogadać, widzisz niepotrzebnie się denerwowałaś:) A ja wizytę mam na piątek :) Kurde w domu gadka była coś o dzieciach i szczerze to nie wyobrażam sobie jak ja poinformuje o tym rodziców ... na samą myśl mnie ciarki przechodzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puszku chciałam ci jeszcze napisać, że strasznie mi się przykro zrobiło jak napisałaś o tych skrzepach. Jakoś tak źle;( przecież ten test był taki śliczny, taki różowiutki, dwie wyraźne kreseczki. aż się płakać chce:( choć ja czekam dalej na wyniki twojego beta... daj znać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick..................wiek..........cykl starań..................@ Muna..................33..............18................. .......19.04 agnieszzka..........27...............1................... .......28.04 exe...................33...............1................. .........30.04 Misiaczek2507.....20...............4..................... .....04.05 Majeczka_83.......28...............7..................... .....09.05 taka j................30..............25......................... .13.05 puszeknieokruszek..25...........4........................ ..01.05 magduniaa...........25...............4................... ..... 22-23.05 teacher26...........26...............5................... ... .. 24. 05. lidka33 ..............33...............16........................28. 05 gosiak666 ..........26...............7...........................05.06 Mamusie : nick.....................wiek.............cykl starań.......termin porodu Margotka9022.........26..................3............... .. 9 sierpień Doti .....................24..................5.................. 19 sierpień wełna....................30 .................3..................7 wrzesień roxikct..................21..................3........... .......21 wrzesień Racuszekkk26.........26..................2............... ....10 listopad preggers ...............23..................4...................5 grudzień loco99...................23..................1........... .......20 grudzień Natka33.................33..................1............ ......3 styczeń FasolkaSzparagowa...23..................1................ ...10 styczeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiak bez komentarza!Dasz rade w nastepnym cyklu! Silu @ nie ma wiec nie trac nadzieji! Welna co u Ciebie? Jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tez rewolucji nie bedzie,zrobilam test i negatyw,wiec czekam na @ i niedlugo zmieniam tabele.Gosiak moze w nastepnym cyklu nam sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie po długim weekendzie! Gosiak, Silu, Majka ten cykl jest Wasz, więc wkrótce chcę tu widzieć same II :) Silu kurcze, to o co mogło chodzić z tym Twoim brakiem okresu w tym cyklu? Okruszku fajnie że dogadałaś się z facetem :) Lidka co u Ciebie, u Ciebie chyba właśnie płodne, dorwałaś męża? Preg jak samopoczucie? U mnie znowu nie za fajnie, znowu mam mdłości, szczególnie na wieczór :/ jutro idę do mojego gina po zwolnienie, i mam zamiar być na nim już do końca ciąży. zaczynam robić się powoli gruba, wkrótce wstawie zdjęcie brzucha ;) Pozdrawiam i czekam na same dobre wieści od Was :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha juz widze. to czemu sie boisz powiedziec rodzicom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość welniany_kamyk
hej dziewczyny, u mnie stara bida, toczę się jakoś :) jakby się ktoś pytał +8 kg !!! masakra ale ja to w ogóle jakaś dziwna jestem, bo jak zajrzałam do karty z poprzedniej ciąży to też pierwszy i drugi trymestr tycie na potęgę, a od 29 tygodnia do ostatniego wpisu czyli 37 tygodnia przytyłam 3 kg, więc na odwrót niż powinno być chyba :) dzisiaj zaczęłam 23 tydzień, w środę idę w końcu na usg połówkowe ogólnie to ciężko mi już, chciałabym już wrzesień... moje dziecko ma adhd, wierci się non stop, kopie, aż mi cały brzuch podskakuje, z Natalią to mi brzuch skakał jakoś o wiele później, a teraz jakoś tak szybko no i tyle u mnie silu, majeczka mam nadzieję, że Wam się udało! gosiak...tym razem się uda! umowa? :) racuszek w którym jesteś już tygodniu? lidzia działasz? :) puszek przykro mi, ze miałaś taką historię, mam nadzieję, że będziesz lutówką!!! :) a co tam u pre? widać już brzusio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×