Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

exe szczerze to nie mam sił już szukać dalej, kurcze jak tak dalej będzie to co wizytę będę u innego, jak natura mi da to będzie a jak nie to widać tak miało być racuszku no właśnie zobaczymy jak u nas zadziała jedyne co chcę zrobić to zbadać czy mój śluz i jego nasienie współgrają ze sobą tylko skoro raz udało nam się zajść to czy teraz mój śluz i jego nasienie mogą się nei zgrywać? może tak być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Exeeeeeeeeeeeeeeeeeee kochana gratulacjeeee!!!! Super, że wszystko tak dobrze i szybko zmieniaj się tabelce! Powiem CI, że ja też byłam dosyć szczupła, na pewno nie jak Ty, ale brzucha nie było i teraz wyskoczył już w 11 tc!:) I nie mozna już chyba tego pomylić nawet z objedzeniem! :) Dobrze, ze samopoczucie u Ciebie w miare ok! :) GRATULUJĘ!!! Welna, kochana gratulacje zdrowego synka!!!! Kochana wiedziałam, że będzie wszystko dobrze! ( Nie wiem czy wcześniej pisałam już gratulację, więc w razie czego powtarzam! A nie pamiętam bo od wczorajszego wieczora u mnie jakaś katastrofa!!!!) :* Kochane moje założycielki klubu mam kochających imię Laura! Lada chwila a będziecie miały wszystkie takie Laurki! :) :* A ja powiem Wam, że czuję się okropnie, wczoraj nie mogłam zasnąć przez mdłości, dzisiaj wymiotowałam 5 razy, (to narazie mój rekord) od rana wkurzona na maksa, aż na zajęciach na uczelni się poryczałam. 30 stopni nie pomaga i czuję się jak wrak człowieka. Nie wiem nawet co się dzisiaj ze mną działo, cały dzień mam za mgłą! Kolejną wizytę mam za tydzień w piątek. Najpierw na 15.00 normalnie ginekologa, a na 20.00 USG 3d:) Nie mogę się doczekać! :) Chciałabym już zobaczyć moją kruszynę! :) Pewnie i tak nie będę pamiętała, że cokolwiek tu pisałam, więc wybaczcie jeśli się powtórzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Preeeeg, Slonce moje !!!! :) Dziekuje za gratulacje! Ty jestes 4 tygodnie przede mna wiec bede czerpac z Twojego doswiadczenia :) Mysle, ze kiepskie samopoczucie jeszcze przyjdzie i humorki pewnie tez hahah. Powiedz mi Kochana, od poczatku tak zle znosisz ciaze, czy dopiero teraz sie zaczelo??? Czekam na zdjecia Twojego brzuszka : ))) Trzymaj sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Ci, że od 5 tc sie zaczelo stopniowo, w 9tc mi przeszlo znacznie i wczoraj tak znowu zlapalo mam nadzieje ze to tylko chwilowe! :( ale tygodnie od 6-9 byly NAJGORSZEEE! Rzyganie all day all night what the fuck! ;p (nie lubie tej piosenki ale takie adekwatne!;p i zawsze mi sie kojarzy! :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka j. i tak jestes bardzo dzielna! Ja bym chyba nie dala rady. Wydaje mi sie jednak, ze po takim czasie to juz dawno powinna byc zdiagnozowana przyczyna Waszych problemow. Nie poddawaj sie jeszcze. Ja mam 33 lata i tez myslalam, ze to juz pozno. Sa kobiety, ktore rodza po 40. Masz jeszcze czas. Trzymam za Ciebie kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pregg, no patrz! Takie male ziarenko a juz marudzi przy jedzeniu! Wybredny! hahah Co do mnie to jest chyba szansa, ze obejdzie sie bez zwrotow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
exe mnie z tym wiekiem to nawet nie chodzi o to czy by mi się udało, czy byłoby wszystko ok bo wiem, że na to nie ma rady, można mieć 20 lat i nie będzie ok a można mieć 40 i będzie super, wiem, mnie bardziej chodzi o to, że chciałabym jak najdłużej móc być z dzieckiem i pomagać mu, wiesz, żebym nie miała 60 lat jak dziecko pójdzie do liceum bo chcę być pomocna dziecku i być z nim w jego radosnych i złych chwilach wiem, teraz myślicie, że jestem walnięta :) po prostu chcę być przy dziecku, w mniejszej lub dalszej odległości ale zawsze "w gotowości"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odnośnie diagnozy to po roku on mi te badania zlecił, wyszło ok więc zlecił badanie nasienia mężowi, zrobił, wyszły niedobrze, dostał leki, brał 3 miesiące i znowu badanie zrobił ale z wynikiem poszedł po paru miesiącach! i dostał skierowanie na operację - powrózka nasiennego, po 2 miesiącach zrobili mu operację, potem po 3 miesiącach zrobił to badanie obecne no i tak minęło 26 cykli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pregg niedługo lepiej się poczujesz, też przez to przechodziłam, człowiek jest nie do życia, ale na szczęście ten stan mija... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w pierwszej ciąży (tak jakbym była kiedyś w drugiej :/ ) od 6 tygodnia chyba do ok. 10 tygodnia ciągle spałam, po prostu ciągle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka j to może za parę tygodni niech mąż powtórzy badanie nasienia, może już witaminki zaczną działać i wyjdą ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka j. tez tak myslalam, tzn stwierdzilam ze do 40 warto sie starac. Zakladalam ze przynajmniej do 60 dotrwam wiec 20letnie dziecko da juz sobie jakos rade. Teraz rozumiem Twoja sytuacje. Powiem szczerze nie bardzo sie orientuje jak to jest gdy nasienie jest slabe : /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efua17
Ja zrobiłam przed@ i wyszedł pozytywny zapraszam na www.rajkobiety.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FasolkaSzparagowa
Hejj :) Exe gratuluję ! Dopisuję się do klubu miłośniczek Laurek :) chciałam też Lenę ale kuzynka mnie wyprzedziła :) Jutro z samego rana mam wizytę u gina, ciekawi mnie co mi powie. Mam straszne bóle podbrzusza i to mnie martwi. Nie sa to jakieś delikatne pobolewania tylko takie mocne chwilowe skurcze ;/ Wiecie może czy to normalne ?? a no i najbardziej mam te bóle jak mam jakiś wysiłek np podniosę coś cięższego itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolka, dzieki! Tymi bolami raczej nie powinnas sie przejmowac. Mnie tez boli podobnie i wiem, ze to macica mi rosnie hahah. Moze nie sa to wielkie bole, ale pojawiaja sie dosc czesto. Na wszelki wypadek powiedz o tym gin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fasola te bóle to prawdopodobnie rozciągające sie więzadła czy coś takiego... w pierwszej ciąży mnie tak bolało. Teraz zdarza mi się takie kłucie np jak dłużej synka ponoszę, albo mam jakiś inny wysiłek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FasolkaSzparagowa
Dziękuję Wam dziewczyny za szybką odpowiedź;* też mi się tak wydawało ale jako że to moja pierwsza ciąża to wydawało mi się że boli za mocno ;) i oczywiście lekarz się o tym jutro dowie, z resztą mam nadzieję że będzie mial dużo czasu bo będę miała 100 pytań na sekundę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FasolkaSzparagowa
AaaaaaaAaaaaAAaa i sutek mnie swędzi zaraz chyba oszalejee !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efua17
dziewczyny zapraszam na nowe forum na www.rajkobiety.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość welniany_kamyk
roxi super brzunio :) :) dziewczyny, a termin porodu bardziej prawdopodobny jest z terminu miesiączki czy z wielkości malucha na usg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Exe gratulacje :) Super wieści kochana! Roxi piękny brzuszek! A gdzie te zdjęcia z wesela masz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roxi, sliczny brzusio :) :) :) welna, ja nie wiem, ale ja jak poszlam na usg to powiedzialam doktorce, ze pierwszy dzien ostatniej miesiaczki to 28.03 wiec teramin mi obliczyla na 05.01. Jak robila usg to kilka razy pytala czy @ mam regularnie i kiedy byl pierwszy dzien @, wiec powiedzialam jej, ze faktycznie to plamic zaczelam juz 25.03 a ona na to, ze to dlatego cos tu jej sie nie zgadza i przesunela termin porodu na 02.01.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiak dziekuje :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roxi, piękny brzuszek i piękna Laura w środku:)::) hihihi widzę, że klub Laurek sie powiększa, zapraszamy zapraszamy:) wełna, sikałam po nogach z twoich postów a tym tatuażem mnie rozwaliłaś;) exe, wielkie gratulacje. Będziesz dobrą mamą, tylko z drugim maleństwem nie czekaj do 50tki:) taka j - jak raz się udało z mężem, to się uda kolejny raz. W końcu potrzebny jest tylko 1 plemnik. Nie wierzę, że się nie znajdzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i dziękuję za miłe słowa w moim kierunku:) fasolka, więzadła ci się rozciągają,takie bóle są w normie na początku. Nie rośnie za bardzo jeszcze dzidzia, ale twoja macica przede wszystkim i to ona rozpycha ci tkanki i kości, dlatego boli. niestety nie przejdzie, do końca ciąży będą takie atrakcje. ale do przeżycia - poród dużo gorszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i dziękuję za miłe słowa w moim kierunku:) fasolka, więzadła ci się rozciągają,takie bóle są w normie na początku. Nie rośnie za bardzo jeszcze dzidzia, ale twoja macica przede wszystkim i to ona rozpycha ci tkanki i kości, dlatego boli. niestety nie przejdzie, do końca ciąży będą takie atrakcje. ale do przeżycia - poród dużo gorszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
racuszek, kiedy idziesz na usg, na którym dowiesz się, że to Laura?:):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×