Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

podobno działa cuda a ja ciagle zapominam go brać, MUSZĘ w następnym cyklu już brać regularnie! nie wierzę i cieszę się, że zremisowaliśmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny, ja tez biorę wiesiołka od tygodnia i już widzę, że spełnia swoją rolę. oby zadziałał. i muszę jeszcze coś tu napisać, no bo niby te bociany to takie zwiastuny ciązy... w sobotę przeleciał jakies 50 metrów ode mnie bocian, a dziś tuż przed samą maską samochodu jak jechałam -dosłownie 10 metrów jak nie mniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loop oby u ciebie był to jakiś znak, nad nami chyba 2 miesiące temu fruwały, tez dwa ale nic nie wyszło :( ale to fajne jest i myślę, że wiara czyni cuda tak na prawdę. ja kupiłam wiesiołka ale biorę 2 tabletki zamiast 6 dziennie bo tylko tak mi się przypominai nie widzę efektów oczywiście no ale to moja wina bo nie biorę jak powinnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siluetta to, że bedziesz miała córeczkę to pewniak :) co do ciuszków to dziękuję Ci, jesteś bardzo kochana, strasznie mi miło, że o mnie pomyślałaś, ale ja kochana podostawałam tyle ciuchów po synu siostry i synu koleżanki, że uwierz mi nie mam już gdzie tego trzymać, a w dodatku jeszcze ciuchy po mojej małej w połowie się nadają, także dziękuję Ci, jest mi naprawde bardzo miło, ale lepiej trzymaj dla kogoś z rodziny bo tak jak mówię u mnie się przelewa i ja nie założę młodemu nawet połowy tego co mam... :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka j, dziekuje, a i Ty bądź dobrej mysli, nie należy tracić nadziei i w koncu Tobie sie uda, baaa Nam wszystkim sie w koncu uda!!!!!!!!!!!!!! Niestety tak to juz jest z ta praca, albo kasa do d..y albo warunki nie do zniesienia, u mnie nieco inaczej bo pracujemy z mezem w domu, ale latem mamy zawsze cienki okres, interesy sie tak nie kreca i dlatego pomyslalam o dorobieniu, ale skoro tak wyszlo jak jest, trudno...Moze w koncu czas na rodzenstwo dla Mojej coruni!!!!!! Aaaaaa i ten wczorajszy mecz, klasa, ale bylam dumna z Polakow!!!!!!!!! A dzis Niemcy i Holandia, naturalnie dzis kibicuje tym pierwszym!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona1982
Dziewczyny wczorajszy dzien był najbardziej zakreconym dniem w moim zyciu , wyladowałam u lekarza jakas masakra , dostałam znowu ataku bólu brzucha , robili mi usg ale z moim torbielem wszystko ok, piersi mam dalej nabrzmiale i bolace ale najbardziej mecza mnie sutki przekrione i swedzące , kazali mi zrobic bete najwczesniej w piatek a ja poszłam dzis rano w 22 dniu cyklu przy cyklach 27/28 wyniki mam o 11 ( badania mam darmowe wiec zoabczymy co wyjdzie jak bedzie ujemna to powtorze w piatek ) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona1982
Dziewczyny juz jestem moja beta to 7,11 powyzej 5 to trzeci tydzień ale w laboratorium kazali powtorzyc za 2 dni matko zawsze mialam bete 1 lidzia chyba sie udaloooooooooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona1982
nie moge uwierzyc w ten wynik tyle miesiecy , płaczu , ale nie nakarecam sie cierpliwe poczekam :):):):) huraaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwonaaaaa uddddddddalllllo sie !!!!!!!!!! Uwierz w TO!!!!!!!!!!! Ale dostalam gesia skorke!!!! BRAVO Mala!!!!!!!!!!!!!! HURAAAA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwona, w takim razie najwyrazniej tamto plamienie ze sluzem to moglo byc zagniezdzenie prawda?! Ale sie ciesze z Toba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona1982
tak plamienie jak najbardziej implantacyjne + ten ból brzucha (pecherzajak to pisałam hehe)tak lekarz mówił, pozniej dzin przerwy i znowu ból brzucha taki ostry ( wczoraj jadlam rybe i nawet myslalm ze sie przytrułam ) i sami mi kazali bete zrobic wiec cos podejrzewali mi tylko powiedzieli ze to moze byc bardzo wczesna ciaza ale tego nie stwierdza , noi tak jak pisalam kazali w piatek zrobic badanie ale ja nie mialam zamiaru czekac heheh bedzie prezen ponad 2 miesiace po moich 30 urodzianch dziewczyny starasznie to przezywam ciesze sie ale boje znowu piatkowych wynikow ale to chyba normalne ze tak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwonko, wielkie gratulacje. w piatek to ta beta będzie u ciebie ogromniasta;) dużo zdrówka, odpoczywaj i łykaj kwas foliowy i pij sok pomarańczowy, ktory dużo go zawiera. będzie dobrze! a pamiętasz kiedy zaszłaś? ile dni po współżyciu zrobiłaś tą betę? ja mam jutro 22 dzień cyklu:) kusisz tą betą:) też mam za darmo takie badanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a jak to robicie, że macie darmową bete? Skierowanie Wam ktoś wystawia czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silu, przywoluje Cie do porzadku!! Nie rob jeszcze bety i nie testuj, mialas cierpliwie czekac!!!!!! Po terminie @ prosze bardzo, ale teraz jescze nie!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiak, mam z pracy abonament w medicover, gdzie mam wszystko za darmo, wizyty, badania, wszystko. wystarczy pójść, dać kartę pacjenta i krewkę pobierają. lidka, racja! dziękuję!:) czekamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona1982
Silu dziś jest dopiero 7,8 dzeiń po owulacji wiec pewnie wtedy , a ty ile jestes po owulce ja mialam monitorowany cykl (1 raz:) Lidka, Gaja dzękuje za wsparcie :) Gosiak mi z pracy potracaja na taki pakiet i moge korzystac z prywatnych lekarzy i badań w wyznaczonych przychodniach szpitalch itp (cała lista badań łącznie z usg tomografiami rezonansami i takie tam wszystko na podstawie skierowania ale bete moge robić bez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona1982
Aha Silu jeśli chodzi o współżycie to było co drugi dzień ale w te piękne dni to w 13 i 15 dniu a owulka była w 14 albo 15 i wbrew temu co mówią różni lekarze mój pęcherzyk graffa miał 14 mm w 13 dniu cyklu ale ze względu ze to moje pierwsze monitorowanie nie wiedzialam ile przyrasta wiec jesli przyrastałby ksiązkowo to miałby 16mm albo 18 wiec sama nie wiem opienie lekarzy sa podzielone jedni uważają ze 16-21mm to jest najlepszy a inni ze dopiero takie 25mm miałam kolezanke która miała pęcherzy w 12 dniu cyklu 12mm a w 14 dniu juz go nie bylo i zaszla wiec roznie to bywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwona, dziękuje za szczegóły. U mnie podobnie jak u ciebie. owulacja 14tego dnia cyklu, a współżycie pełne 15dc ale w nocy:) na pewno się załapałam, bo mialam po wspołżyciu jesczze ze 2-3 dni sluzu płodnego. w tym momencie mam 6 dzień od współżycia, czyli jakieś 7 dni po owulacji. w takim wypadku za 2-3 dni wyszłaby i mi beta, nieprawdaż??? sikańce mnie denerwują:) ale zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silu, zadnej bety!!!! Czekamy razem!!! U mnie owulka w jakims 14 dc a wspolzycie dzien przed....a wiec czekamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iWONA GRATULUJE! Jak przeczytałam twój wpis to aż sie marchewką zakrztusiłam z wrażenia.... :) Ale fajnie, strasznie się cieszę, będziemy razem rodzić w lutym. Dziewczyny zaklinam was wszystkie, zajdźcie w ciążę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puszku na mnie nie licz, zapominam o wiesiołku, mąż zapomina o salfazinie a poza tym nie ma go w domu, wyjechał a ja będę akurat mieć wtedy środek cyklu tak więc ... ale myślę, że inne dziewczyny cię nie zawiodą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka j jak nie teraz to za miesiąc, ciąża nie zając, nie ucieknie :) ty jesteś naprawde mega cierpliwa! A ja nie mogę nic jeść :( od wczoraj non stop mnie mdli, nie wymiotuje dzieki bogu ale to tez nie jest przyjemne bo non stop wydaje mi się że zaraz sobie rzygnę :( ale przetrwam to! Do lekarza idę jednak we wtorek 19 czyli za niecały tydzień, mam nadzieję, że już zobaczę moją fasolkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puszku myślę, że spokojnie powinnaś zobaczyć już :) wiadomo, że te dolegliwości nie są miłe ale trzeba jakoś przeczekać, na szczęście nie trwa to aż tak długo a te 8 miesięcy szybko zleci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona1982
Witajcie dziewczyny oczywiście życze Wam wszystkim fasolki -wiara czyni cudo napewno Wszytkim sie uda mam pytanie do Wszytkich zaciążonych i mamuś kiedy wystapily u Was nudnosci ,wymioty. Wczoraj poszlam do pracy i mnie strasznie mulilo, oblewaly mnie poty i wymiotowalam jak wrocilam do domu to tez dzis chyba troszku lepiej i teraz nie wiem czy sie czyms przytrułam ? Prawie wszedzie pisze ze nudnosci wymioty wystepuja okolo 6 tygodnia sama nie wiem ehh a czuje sie naprawde fatalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×