Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

potwierdzam po raz chyba już 200setny, każda ma zakupić wiesiołka:) naprawdę działa cuda. Ja zaszłam na nim z synusiem. Teraz ciągle zapominam go kupić, ja w ogole zapominalska jestem, ale dobrze, że chociaż kwas foliowy przykładnie biorę codziennie. Od następnego cyklu kupuję wiesiołka. Muszę sobie przypomnienie w tel. ustawić. Jego się bierze od początku cyklu do owulacji, a potem basta, więc teraz i tak na nic mi nie pomoże. że też ja o nim zapomniałam...ale tak to jest jak do tej pory sie nie starałam, to też do głowy mi nie przychodziło, by na darmo pieniądze wydawać na wiesiołki. gaja, jeśli udało ci się zajść na duphastonie z 1 dzieckiem, to i teraz sie uda. cierpliwości:) Ja też bardzo na to liczę, że na luteinie zajdę bo ona reguluje mi cykle, tzn mam okres raz w miesiącu, te dni czy to 27 czy 32 to już mało ważne, bo ja bez luteiny i bromergonu okresu NIET...nawet 9 miesięcy nie miałam... ale owulacja u mnie się zdarza na pewno raz na ruski rok:) syna mam, a i w tym cyklu ją czułam (co tez mi się zdarza raz na hiszpański rok dla odmiany:)) gosiak, czekam:) ty biegasz? dbasz o figurę?? ja miesiąc temu zaczęłam dietkowanie, nawet 3kg poszło, ale teraz znowu jesć zaczęłam od 2 dni, strasznie mi sie jeść chce i to słodyczy:( teraz właśnie jestem po kolacji;/ od jutra musze się zmusić znowu do niejedzenia choćby kolacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silu ja kupiłam wiesiołka ale ... ciągle zapominam go brać :/ W ten sposób to sobie nie poprawię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwona trzymam kciuki zeby to było to :) gosiak biega a ja właśnie zjadłam ptasie mleczko co prawda nie całe ale jednak.... no ja po prostu nie potrafie nie jesc słodyczy, naprawde zamiast śniadania, obiadu i kolacji ja wolę słodkości, od zawsze tak mam i nic z tym nie potrafie zrobić już próbowałam jeść więcej 'normalnych' rzeczy ale wtedy i tak jadłam tyle samo słodyczy więc tak naprawde jadłam po prostu więcej :) no ale w związku z tym że JESTEM W CIĄŻY postanowiłam się zdrowo odżywiać no mi dzisiaj zjadłam więcej warzy niż przez cały zeszły rok, nie chciałąbym za dyżo przytyć więc czekoladki ograniczam do minimum no chyba że mi mąż kupi ptasie mleczko mimo ze go prosiłam aby tego nie robił:) Pisałąm przedtem, że nie powiedziałąm mężowi o ciąży jeszcze no i jak mi dał to ptasie mleczko to powiedziałam mu żeby mi nie kupował bo do końca ciąży jeszcze daleko i mogę dużo przytyć przez to rozpieszczanie no i w ten sposób się wydało :P cieszy sie jak głupi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puszek :) dobra jesteś, ale w sumie chyba dobrze, że mąż sie dowiedział, zobacz ile ma radości! ja tez lubię słodkie, wiem jaka to męka unikać tego ale faktycznie może na te kilka miesięcy jakoś uda ci się powstrzymać, mysl, że to z korzyscią dla dziecka jeść warzywa i owoce, może to coś pomoże :) tak w ogóle to wczoraj złozyłam dokumenty do przyjęcia do innej pracy i teraz siedzę i ... mam nadzieję, że mnie nie wezmą na rozmowę kwalifikacyjną :D tak sobie pomyślałam, że w tą ciążę pewnie nie zajdę więc tutaj nie będzie problemu ale przecież ja mam wykupione wczasy, masa kasy na to poszła jak na nas, praca jest od 1 sierpnia a wczasy na drugą połowę sierpnia, po co ja to wysyłałam, ale pewnie się nie odezwą, chyba :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka j fajnie masz ;-) a co zrobisz jak zadzwonia? Nawet nie wiem czy zyczyc ci zeby zadzwonili czy zeby sie lepiej nie odzywali..... :-) szkoda byloby tych wczasow oj szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Laseczki :) W pierwszej kolejności odpowiadam mojej Silu: z moim m to jest tak, że on uważa, że nie ma co się spinać, bo mamy jeszcze czas i żeby podchodzić na luzie, a ja za bardzo się spinam ale wspiera mnie bardzo, martwi się i się dopytuje :) A ja też już nie mówię mu kiedy mam płodne albo kiedy mam mieć okres, chociaż ostatnio sam pytał czy już nie jest po terminie :) Co do biegania, to biegam codziennie wieczorem ok 7 km. Już od jakiegoś 1,5 mca postanowiłam się czymś zająć, żeby nie myśleć ciągle o ciąży i padło na wysiłek fizyczny i zadbanie o siebie :) a za miesiąc jedziemy na wakacje więc trzeba jakoś wyglądać :) Ale tak na tydzień przed @ już nie biegam tak intensywnie i nie ćwiczę, żeby w razie czego nie uszkodzić fasolinki. Wiesiołka biorę teraz drugi cykl i tak jak pisała Silu tylko do owulki, później już nie. Mam nadzieję, że CLO + wiesiołek zdziałają cud :) Dziś u mnie 9dc - ostatni dzień z CLO więc już zaraz staranka :) Lekarz mi mówił, że mam się starać od 15 do 17dc wcześniej nie, ale na ulotce od CLO jest napisane, że po nim owulka występuje zazwyczaj w 11-15dc więc chyba nie posłucham lekarza. Co o tym myślicie? Lidka przyznaj się, ile razy w tym mcu męża dopadłaś ;) Kurcze gdzie zniknęła Majeczka? Już dawno się nie odzywała do nas... Puszku jesteś w ciąży, nie żałuj sobie ptasiego mleczka :D Swoją drogą ja też je uwielbiam :) Mąż nic nie mówi, że mu wcześniej nie powiedziałaś? Ale miał chłopak niespodziankę :) Gaja tak, w tabelce podajemy termin następnej @ a nie tej co była i wklejamy się w kolejności dat kiedy, której wypada termin :) Stad później wiemy kiedy, która testuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiak, zazdroszczę ci tego biegania...i ty po pracy masz jeszcze na to siłę? ja padam na ryjek o 21!!! dobrze, że twój mąż taki luzak:) i cię wspiera. dobrze, że się tak dobraliście, bo on na luzie wpuszcza zdrowe bezstresowe pleminiczki,a ty działasz tzn jesz clo i wiesiołek:) w takim duecie na pewno się uda!!! taka j, ja mam podobnie z pracą...wielki rzyyyyyyyygggggg. nie chce mi sie tu już przychodzić. dlatego dzidzia jak najbardziej wskazana teraz. bo pracy zmieniać nie chcę na razie, bo tu mam dobre warunki, a w nowej pracy trzeba się wykazać i siedzieć nadgodziny. nie uśmiecha mi się to przy małym dziecku stęsknionym za mną w domu. jednym słowem, ciąża dobra na wszystko! ciąża, ciąża, ciąży, dziecko, dzidzia, fasolka, fasolinka - ciągle te słowa trąbią mi w uszach i w głowie. Ciągle marzę o niej, marzę do granic możliwości, tak jej pragnę, chcę całą sobą - musi się udać, a najbardziej chcę powiedzieć, że już się udało. miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok to już wiem, jak zapisac:) Pozdrawiam nick..................wiek..........cykl starań..................@ Mmalaykaa............22..............1.........................24.03 Ann8912...............23..............1.........................03.06 Misiaczek2507........20..............5.........................04.06 puszeknieokruszek...25..............5........................05.06. Majeczka_83..........29..............8........................16.06 iwona1982............30............14(3)................. ....19.06 magduniaa............25..............4................... ..... 18-19.06 lidka33 ................33..............17....................... 22 06 Siluetta.................29..............1............... ........22.06 gaja_86................26...............2................ .......30.06 gosiak666 .............26..............8.........................02. 07 taka j...................31.............28(8).....................04.07 Muna....................33.............20............... . .......06.07 Mamusie : nick.....................wiek.............cykl starań.......termin porodu Margotka9022.........26..................3............... ... 9 sierpień Doti .....................24..................5.................. 19 sierpień wełna....................30 .................3...................7 wrzesień roxikct..................21..................3........... ........21 wrzesień Racuszekkk26.........26..................2............... ....10 listopad preggers ...............23..................4...................5 grudzień loco99...................23..................1........... .......23 grudzień exe.......................33..................1.......... ...... ..2 styczen Natka33.................33..................1............ ......9 styczeń FasolkaSzparagowa...23..................1................ ..10 styczeń teacher26..............26..................5............. .....1 lutego ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silu czasami nie mam siły, ale się zmuszam :) I od razu lepiej się później czuję jak sobie dam taki wycisk i mogę szaleć wtedy do północy :) Dziwne to, ale po wysiłku fizycznym jestem jeszcze bardziej aktywna niż jak nic nie robię. A ja mam podobnie jak Ty silu i Taka j - też marzę o ciąży, bo nie chce mi się m.in chodzić do pracy :) Posiedziałabym sobie w domku z dzidziusiem :) W pracy też mnie często wkurzają ale mam pewną pracę i płacę więc siedzę i marzę o ciąży :) Ale by było jakbyśmy wszystkie teraz zaszły :) To by był szał :D I tego nam wszystkim tutaj zgromadzonym życzę z całego serca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiak, serce Ty moje, ja mojego meza dopadlam w tym miesiacu tylko trzy razy, w 7, 9 i 14 dc, owulke mialam kolo 12-13 dc, wiec zobazczymy... Rozumiem Cie z tym bieganiem i wierze, ze to na pewno pomaga nie myslec o ciazy, ja od 3 miesiecy zawoze rowerem corcie do przedszkola i ja odbieram, to jakies 12 km dziennie, do tego dochodzi obciazenie rowerowe w postaci wozka doczepionego z tylu roweru - jakies 20 kg no i plus moja corunia - 14,5 kg;), wiec mam co ciagnac....hihihi, ale czuje sie po tym wysmienicie, popludniami, kiedy przychodzi wieczor czuje spelnienie, satysfakcje i luzniej w pasie;) Silu, popieram Smierc Testom!!!!!!!!!!!!!! Nie ma testowania przed @ AMEN!!!!! Welna, gdzie jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do tematu pracy, to pisalam Wam jakis czas temu o propozycji pracy...sprawa sie sama rozwiazala...nie chca mnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i o wiesioku wciaz zaominam, lecz w przyszlym cyklu sie za niego biore, czeka juz w szufladzie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidka przykro mi że nie wyszło z tą pracą, ale wiesz co to oznacza? Że będzie dzidzia :D Pamiętasz, mówiłyśmy, że los zdecyduje i jak widać już zdecydował :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz racje Gosiak, tak jest zapisane...System niemiecki jest jednym slowem do bani, nie chce mi sie nawet o tym pisac... Czekam na baby zatem;) A kiedy Ty zaczynasz staranka, chyba juz tuz tuz prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już od jutro chyba zacznę :) Chociaż nie wiem kiedy lepiej, czy w samą owu czy lepiej już wcześniej zacząć, zresztą zobaczymy jak się potoczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello lasencje, jestem, czytam, ale nie mam za bardzo co pisać... na problemach staraczek, wiesiołkach i innych lekach za bardzo się nie znam, więc nawet nie mam co Wam odpowiadać a u mnie nic ciekawego się nie dzieje, toczę się powoli i tak dzień za dniem mi mija miałam nic nie kupować z wyprawki, ale oczywiście już mnie nosi i przeglądam na allegro różne fajowe rzeczy dla dzidziuchów :) nie mogę się już doczekać, kiedy zobaczę tego piłkarza z brzucha, a te małe łapki i stópki to zjem :) trzymam za Was kciukole moje kochane, jestem z Wami całym moim serduchem i marzę o Waszych dwóch kreskach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiecie co, Majeczka to chyba jest w ciąży, bo ktoś jej napisał na FB: i jak tam, rośniesz? No to co myślicie? Bo mi sie tylko jedno na myśl nasuwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majeczka, ty żmijko, chwal nam się tutaj. gosiak, na stówę jest w ciąży!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wełna, jakbyś mi podała swój domowy adres, to wysłałabym ci kilka ciuszków ślicznych chłopczykowych po moim skarbie. Mam tego całe wory:) wiesz, mnie się nie przydadzą, bo ja będe miała córcię:):):) hehehehehehe, oby!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick..................wiek..........cykl starań..................@ Mmalaykaa............22..............1................... ......24.03 Misiaczek2507........20..............5................... ......04.06 puszeknieokruszek...25..............5.................... ....05.06. Majeczka_83..........29..............8................... .....16.06 iwona1982............30............14(3)................. ....19.06 magduniaa............25..............4................... ..... 18-19.06 lidka33 ................33..............17....................... 22 06 Siluetta.................29..............1............... ........22.06 gaja_86................26...............2................ .......30.06 Ann8912...............23..............1.................. .......01.07 gosiak666 .............26..............8.........................02. 07 taka j...................31.............28(8).................... .04.07 Muna....................33.............20............... . .......06.07 Mamusie : nick.....................wiek.............cykl starań.......termin porodu Margotka9022.........26..................3............... ... 9 sierpień Doti .....................24..................5.................. 19 sierpień wełna....................30 .................3...................7 wrzesień roxikct..................21..................3........... ........21 wrzesień Racuszekkk26.........26..................2............... ....10 listopad preggers ...............23..................4...................5 grudzień loco99...................23..................1........... .......23 grudzień exe.......................33..................1.......... ...... ..2 styczen Natka33.................33..................1............ ......9 styczeń FasolkaSzparagowa...23..................1................ ..10 styczeń teacher26..............26..................5............. .....1 lutego ??? Też kupiłam tego wiesiołka. Zobaczymy efekty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick..................wiek..........cykl starań..................@ Mmalaykaa............22..............1................... ......24.03 Misiaczek2507........20..............5................... ......04.06 Majeczka_83..........29..............8................... .....16.06 iwona1982............30............14(3)................. ....19.06 magduniaa............25..............4................... ..... 18-19.06 lidka33 ................33..............17....................... 22 06 Siluetta.................29..............1............... ........22.06 gaja_86................26...............2................ .......30.06 Ann8912...............23..............2.................. .......01.07 gosiak666 .............26..............8.........................02. 07 taka j...................31.............28(8).................... .04.07 Muna....................33.............20............... . .......06.07 Mamusie : nick.....................wiek.............cykl starań.......termin porodu Margotka9022.........26..................3............... ... 9 sierpień Doti .....................24..................5.................. 19 sierpień wełna....................30 .................3...................7 wrzesień roxikct..................21..................3........... ........21 wrzesień Racuszekkk26.........26..................2............... ....10 listopad preggers ...............23..................4...................5 grudzień loco99...................23..................1........... .......23 grudzień exe.......................33..................1.......... ...... ..2 styczen Natka33.................33..................1............ ......9 styczeń FasolkaSzparagowa...23..................1................ ..10 styczeń teacher26..............26..................5............. .....1 lutego ??? puszeknieokruszek...25..............5.................... ...luty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ann dzieki ze zmienilas mnie w tabelce, teraz jest dobrze, date porodu wpisze po wizycie u doktorka. Welna ty juz calkiem niedlugo rodzisz! Ciekawe co z ta majeczka i co u pregg i roxi slychac, odezwijcie sie dziewczyny, jak wasze brzuszki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie U mnie 10dc. Test owulacyjny negatywny, choc druga kreska jest mocniejsza niż wczoraj ale cały czas słabsza od kontrolnej. Wnioskuję, że owulka tuż tuż. Kupiłam wiesiołka, troszkę za późno ale do owulacji będę łykac. A noż widelec...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lidka skoro nie wyszło póki co z pracą to życzę jak najszybszego zaciążenia :) dziewczyny sama nie wiem z tą pracą, jestem w kropce, mnie chodzi o tą kasę, dla nas to koszmarnie dużo, sporo się naciągnęliśmy, żeby jakoś to poukładać z kasą i teraz nie wiem, dokumenty złożyłam no bo w sumie i tak nie bardzo wierzę, że mnie przyjmą, wątpie a pewnie żałowałabym gdybym nie złożyła, tam chcą przyjąć teraz jedną osobę i jeszcze kogoś w przyszłym roku, to mnie by baaaaardzo pasowało to w przyszłym roku no ale marzyć można. jeśli mogę to trzymajcie kciuki za ten termin przyszłoroczny :) silu właśnie to jest to, że mam pracę stałą, zwolnić mnie nie mogą itd. więc warunki za przejście ciąży super mam w tej pracy i też tak tu siedzę przez te warunki ale kasa do d...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka j. mam identyczną sytuację... kasa do d. ale wszystko inne cacy, a szczególnie dla bejbika. więc czekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silu u mnie jeszcze jest tak, ze technicznie jest właśnie cacy dla ciąży ale zmienil sie nam szef i już jest troche mniej fajnie niż było no ale zobaczymy jak będzie. ja też czekam póki co. druga sprawa, że nie sądzę, żebym zaszla więc lepiej czegoś szukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muna
Dziewczyny ją jutro zaczynam brać clo. A co wy z tym wiesiolkiem :-) chyba też jutro kupie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muna
Gosiak zacznij dzień lub dwa przed owulka niech plemniczki czekają na jajeczko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muna i tak właśnie zrobię :) jutro kupię sobie jeszcze testy owulacyjne. Ja dziś ostatni dzień brałam CLO i zobaczymy co z tego wyjdzie :) a co do wiesiołka to kupuj też kochana bo podobno działa cuda :D A to Twój pierwszy cykl z clo będzie czy już wcześniej brałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×