Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

no możliwe, że podczas badania widział, że mam ten śluz, ja po prostu wolałabym go więcej, to chyba bardziej psychologiczne podejście :) czułabym się pewniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kania93
dziewczyny kurcze nie wiem co się dzieje mam ten biały śluz strasznie go dużo leci mi tak jakbym okres miała... Nie wiem co On na oznaczać i piersi bolą strasznie wcześniej tylko przy dotyku teraz cały czas jakby tak rwa dziwne uczucie. Najbardziej mnie niepokoi ten śluz i takie bóle brzucha jak na okres tylko ze On się nie pojawia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gaja mimo, że masz tak niskie temperatury to wykres wyjdzie Ci elegancko. Ja też mam niskie temp. i różnice pomiedzy fazami widac bez problemu. Dzięki tym mierzeniom temepratury można swietnie poznać swoj organizm:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kania to są objawy ciązy. No chyba ze masz infekcje i cie swedzi ale piersi...mnie tak samo bola... spróbuj zrobic gdzies ta bete bo sie dziewczyno zameczysz myslami ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kania93
kurcze skoro to objawy ciąży to dlaczego dwa testy wyszły negatywne 2 tygodnie po terminie @... Czy aż tak mogą się pomylić? Wszyscy mi mówią ze napewno w ciąży nie jestem ale ją Jakoś mam inne przeczucia dziwny śluz i tak ból piesi nigdy takiego nie miałam i nigdy tak mi się okres Nie spóźnial... Właśnie od koleżanki wzięłam numer do jakieś ginekolog z sąsiedniego miasta postaram się jak najszybciej tam udać tylko tam jest problem z dojazdem ani autobusu ani pociągu nic... A mój narzeczony pracuje teraz od 6-18 także nie ma kiedy mnie zawieść:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kania93
Aha i muszę jeszcze dodać ze nic mnie Nie swędzi nie pieczę za to mam straszne zaparcia ale nie wiem to chyba nie ma nic z tym wspólnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kania ja się nie znam ale może zrobiłabyś betę, wtedy nie byłoby chyba mowy o pomyłce bo twoje objawy .... wiem, że to nie na temat ale jutro moi rodzice lecą na wakacje i oczywiście się martwię, mam nadzieję, że szczęśliwie dolecą i wszystko będzie w porządku, lecą o 12:30. Siedzę jak na węglach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kania93
taka j. Bo Twoje objawy? Napisz co myślisz dla mnie każda porada jest istotna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kania odnośnie objawów to głównie chodzi mi o ten biały śluz, jakoś mi się takie to wydaje podejrzane i podpadające pod ciąże. Według mnie powinnaś zrobić betę, takie jest moje zdanie. No chyba, że ja już we wszystkim ciążę widzę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kania potwierdzam to co mowi taka !:) Ja w ciazy mam dwa razy wiecej bialego sluzu!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie. Są kobiety którym testy z moczu nie wychodzą a są w ciąży. Może u Ciebie też tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kania93
kurcze dziewczyny ale jakbym była to chyba testy by już wyszły nie? To wszystko do mnie nienormalne. Objawy zaprzeczają testówi a test objawom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kania...już dawno poszłabym do lekarza a napewno zrobiłabym bete. Nie można wierzyc ślepo testom ciążowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kania93
kurcze może naprawdę wezmę kase i pójdę do gina bo to już jest przegiecie mam takie mrowienie w sutkach i w biodrach dziwne nigdy nie miałam takiego czegoś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny powiem wam ze tez mam chec zrobic bete.. zeby miec 100% pewnosci, dostalam skierowanie na przeswietlenie wiec tez musze wiedziec i na milion procent czy jestem w ciazy a sie martwie ze test nie pokaze pojde i zrobie przesw. a jednak bede w ciazy - schiza mam ... wlasnie pytanie do zaciazonych lub juz mamus, jak tam u was bylo z temp. sluzem. czy objawami ? jakiekolwiek objawy mialyscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcysia jak ja byłam lata temu w ciąży to zupełnie nie wiem jak było ze śluzem i temperaturami bo nie mierzyłam i nie sprawdzałam wtedy tego ale pamiętam, że mnie w ogóle brzuch nie bolał, nie ćmił, po prostu nic i kompletnie żadnego takiego odczuciowego objawu nie miałam. kania ja bym dzisiaj poszła na betę, serio, jeszcze przed lekarzem i najwyżej z tym wynikiem do niego. ale to oczywiście ja bym tak zrobiła i nie namawiam cię do niczego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj jadę odwieźć rodziców na lotnisko, normalnie mam pietra. zrobiłam sobie dla jaj test ciążowy bo się okazało, że mam ich 6, oczywiście wyszedł negatywnie bo jak inaczej więc czekam na @, byle nie w najbliższych 5 dniach!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) U mnie dziś znów jedna kreska więc nie ma się co łudzić, że pojawią się dwie. Czekam na @ i luzuję na wakacjach. Miłego dnia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcysiu u mnie było tak ja też zaszłam w tym cyklu w którym się w ogóle nie spodziewałam!! Więc zrobiłam test w 30dc i nawet się nie spodziewałam dwóch kresek. No ale wyszły dwie:) Do tego czasu nie miałam żadnego objawu, oprócz wlaśniej podniesionej temperatury, z tym że nie mierzyłam jej cały cykl. No i właśnie tego śluzu którego z dnia na dzień robiło się coraz więcej. Może jeszcze bolały mnie sutki ale tak było co miesiąc.Natomiast dopiero kilka dni po zrobionym teście zaczęły się typowe objawy czyli coraz bardziej bolące sutki, mdłości, senność. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam teraz 16 tydzień. Jak bede u Gina w przyszłym tygodniu to juz bedzie 17 :) Jutro ślub, nareszcie!! :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiak, niepotrzebnie testowalas, moze jeszcze za wczesnie!!! Poczekaj do niedzieli:) Loco, zycze wymarzonego dnia, tej niezapomnianej chwili i mnostwo lez wzruszenia;) BUZI Kania ROB BETE!!! Idz do gina cokolwiek!!!!!!!!!! Nie zameczaj sie pytaniami tylko dzialaj kobieto!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcysia, jak ja bylam w ciazy, to nic nie kirzylam, sluzu nie obserwowalam, wiem ze go mialam, ale czy duzo..hmm..nie pamietam, objawow poza bolem i swedzeniem piersi zadnych, nawet mdlosci nie mialam, ot gdyby nie to, ze brak okresu, zapomnialabym ze jestem w ciazy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny! Gosia daj sobie jeszcze kilka dni. Dopóki nie ma @, jest nadzieja! Ciężarówki, jak sobie radzicie w te upały? Ja jestem przerażona, że ma być u mnie ok 35 st. Marzy mi się basen, drink z parasolką i złocista opalenizna. Ale nic z tego! Uważajcie na słońce! Mimo stosowania kremu z filtrem 50 i unikania słońca jak ognia, nabawiłam się przebarwień na twarzy, głównie czole i pod nosem. Koszmar. Stosuję krem Perfecta mama przeciw przebarwieniom ale efekt żaden... Ściskam mocno!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze Margotka trochę mnie przeraziłaś u mnie dopeiro mają zacząć się te upały bo na Pomorzu nie było do tej pory zbyt ciepło, ale ja nigdy nie używałam silnych kremów do opalania najwyżej 10 więc chyba w te wakacje musze się przestawić, więc idę kupować krem z filtrem 50 !:d Poza tym dużo wody i kapelusz!:) No i pod parasolem pewnie;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pegg, nie trzeba upałów by złapać przebarwienia, ale póki ich jeszcze nie masz, to chroń się jak możesz!! Mnie chyba na jesień pozostały zabiegi kwasami albo mikrodermabrazji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margotka dla mnie te upały to też koszmar, tym bardziej, że większość dnia siedzę z małą na placu zabaw a ciężko tam o kawałek cienia... w ogóle dla mnie lata w tym roku może nie być...no ale mogę sobie pomarzyć... a co do radzenia sobie to nie radzę sobie z nimi kompletnie, jedynie przeklinam sobie cicho pod nosem swój los ;) heh ja chcę już wrzesieeeeń!!!! ;) ;) gosiak za wcześnie zrobiłaś test, czekaj jeszcze do niedzieli! ściskam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ann jeszcze 2 dni do terminu to może nie wszystko stracone??? wełniany ja nie chcę września bo będę wtedy po urlopie już :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×