Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

silu....niedługo... jeszcze dwa długie, ciągnące się miesiące...a ja już nie mam siły :( przez te upały żyć mi się nie chce, u mnie w mieszkaniu jest po 30-32 stopnie, nie mam się gdzie schować, nie mam jak nawet przeciągu zrobić...koszmar to jest mało powiedziane dziś idę na usg, mam nadzieje, że wszystko będzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silu, welna, u mnie juz po starankach, wczoraj czulam klucie jajnika-12 dc, wiec pewnie owulka byla a przytulanko z mezem dwa dni wczesniej...hmmm..jak myslicie moglo sie posiac? Silu, bedzie gut, w tym miesiacu dowiesz sie, ze jestes w ciazy, zreszta ja tez;) hihihi Welna, zleci szybko a ty dasz rade, silna kobita z Ciebie! Gosiak, przykro mi, ze @ przyszla, ale podoba mi sie Twoje nastawienie, wiem tez ze i Ty tam na wakacje pojdziesz na calego i posieje sie ziarenko!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silu, wychodzi na to, ze mialysmy owu w tym samym dniu...;) No moze jeszcze dzis nawine sie mezulkowi...hahahaha, bo chcialam koniecznie wczoraj, ale on taki zmeczony, ze zasnal juz o 19 na sofie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lidka, dziś koniecznie dorwij go, skoro wczoraj kłucie (jak i u mnie, hahaha) to będzie synuś murowany. zawsze po owu szybkie plemniczki synkowe biegną do jajka. Nie wiem ile w tym prawdy, ale coś musi być na rzeczy, bo ja mam synka z dnia owu, a moje 2 koleżanki synków mają z dni po owu (taka ostatnia szansa). W owu to na dwoje babka wróżyła, ale po owu, jak jeszcze jajko gdzieś tam wisi ale już idzie sobie do złuszczenia, to jeszcze dościgną cwaniaczki małe synkowe jajeczko. więc jeszcze próbuj. Ja chcę córunię, więc u mnie w tym miesiącu starczy:) kochałam się dzień przed owu. powinno być ok:) fajnie się schynchronizowałyśmy lidka, co?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silu, no fajnie no, i jak tak Cie czytam to az mi sie buzia smieje :), hehehehe, fajnie jest byc tak razem! Musze najsc meza dzis, moze zdazymy jeszcze stworzyc naszego Liwka;) Takze Silu niebawem powitmy twoja Laurke i mojego Liwiusza:) AMEN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silu, powiedz mi jeszcze kochana, bo Ty sie tak znasz:), skoro wczoraj czulam wyrazne klucie jajnika a dzis czuje bol, normalny staly bol lewego jajnika (tego samego z ktorego bylo klucie), czy jest to jakis bol poowulacyjny, czy jak inaczej mam sobie to tlumaczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...Margotka9022...
Witajcie dziewczyny! Zazdroszczę tym, które wyjeżdżają na wakacje, życzę, by były one owocne w fajne przygody, super pogodę, dużo seksu i fasolki! Mamusie, jak wy znosicie te upały? Ja nie wychodzę z domu, nie mam sił, jest coraz ciężej. Stopy puchną mi niemiłosiernie, nic na to nie pomaga. Już mój stół kuchenny ma zgrabniejsze nogi niż ja... Do porodu ok 4 tygodni. Podobno dziewczynki w okresie letnim lubią się wcześniej urodzić. Jestem już przygotowana i fizycznie i psychicznie. Doti, nie czekaj z pakowaniem torby. Już powoli sobie ją uzupełniaj, bo różnie może być! Mamusie, które już mają dzieci. Mała naciska mi na kanał rodny. Od dwóch dni wieczorem czuję takie lekkie skurcze - kłucia właśnie w tej okolicy, Czy to są już jakieś skurcze przepowiadające? Byłam u lekarza 2 tyg temu, szyjka zamknięta, nie skraca się, czopa śluzowego nie zauważyłam. Wizyta w czwartek, zobaczymy czy coś się zmieniło. A na koniec ja w rozpoczętym dziś 36 tc :) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3fc203d17c859ec2.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lidka, AMEN - Laura i Liwiusz. Boże co za piękne imiona;) i jakie piękne będą te nasze dzieci a jakie kochane:) wymarzone wymalowane maluszki;) jak z synkiem zachodziłam w ciążę to czułam kłucie 13dc, 14 dnia cyklu ból tępy (wtedy przytulanie z sukcesem), 15dc dalej ból tępy, 16tego przeszło... myślę,że masz MEGA owulację;) ciesz się i działaj! ja wiesiołka dalej biorę:) tylko, że już drugi dzień zapomniałam do pracy go wziąć i biorę po 4 tabsy wieczorem...mam nadzieję, że to nie przeszkadza... już mi te wiatry przeszły:) i dziś wezmę je ostatni raz, bo do owu jedynie się bierze wiesiołka, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmieniam tabelkę, bo termin mam na 7.08. Puszku, masz termin w moje urodziny :) nick..................wiek..........cykl starań..................@ Mmalaykaa............22..............1................... ......24.03 Majeczka_83..........29..............8................... .....16.06 iwona1982............30............14(3)................. .....19.06 gaja_86................26...............2................ .......30.06 Ann8912...............23..............2.................. .......01.07 Muna....................33.............20............... . ......06.07 Misiaczek2507........20..............5................... .....06.07 loop87..................25..............2................ ... ....07.07 (?) magduniaa............25..............6................... ..... 16.07 Siluetta.................29..............2............... ........17.07 Lidka33.................33.............18................ .......17.07 Marcysia00............25...............6................. ......... ? taka j..................31..............29(7).................... 29.07 gosiak666 .............26..............9.........................30.07 Mamusie : nick.....................wiek.............cykl starań.......termin porodu Margotka9022.........26..................3............... ... 7 sierpień Doti .....................24..................5.................. 19 sierpień wełna....................30 .................3...................7 wrzesień roxikct..................22..................3........... ........21 wrzesień Racuszekkk26.........26..................2............... ....10 listopad preggers ...............23..................4...................5 grudzień loco99...................23..................1........... .......23 grudzień exe.......................33..................1.......... ...... ..2 styczen FasolkaSzparagowa...23..................1................ ..10 styczeń teacher26..............26..................5............. .....1 lutego ??? puszeknieokruszek...25..............5.................... ... 09 luty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silu, dzieki, pewnie masz racje i mam MEGA owulacje:), musze to wykorzystac! Ja przestalam brac wiesiolka wczoraj, jak poczulam owulke, czytalam, ze bierze sie go tylko do owulacji. Margotka, fajnie wygladasz i wcale nie masz takich spuchnietych nog, fajny brzusio!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margotka, wszystko w normie;) normalne że mała naciska ci na drogi rodne. Teraz będziesz tak często sikać, że nie wyobrażałaś sobie nigdy, ze można co 3 minuty coś siknąć:) teraz zaczną się bóle kręgosłupa i ogólnie ciągłe parcie na dole jakby kamieniem cię ktoś tam stukał. spokojnie, to nie zapowiada jeszcze porodu. Skurcze mogą być, ale lepiej brac wtedy nospę i dużo leżeć. Mała nie może się jeszcze urodzić, bo byłaby wcześniakiem i wenflon w główce, oj nie nie nie. Jeszcze 2 tygodnie na pewno musisz wytrzymać:) Kochane mamusie w ciąży, ja rodziłam 17 sierpnia...więc wiem, co przeżywacie. Moje ostatnie miesiące ciąży przypadły na lato stulecia...w 2010 roku..nie wiem czy pamiętacie...ja nigdy tego nie zapomnę. wełna, u mnie w domu podobnie...mam narożne mieszkanie, wali słońce od rana do nocy, w domu mam gorzej niż na dworzu, bo zero wiatru, tylko sam pot spływa z ciebie przy 33 stopniach, bo tyle u mnie jest. Co ja robiłam...do wanny letnia woda i moczyłam się jak foka co jakiś czas w wannie dla ochłody. chodziłam w staniku i majtkach i siup do wody jak hipcio i nie wycierałam się. momentalnie woda wysychała sama. I tym sposobem jakoś przeżyłam do porodu. a na ulicy jak się toczyłam (ważyłam 80kg...) to stare babcie się na mnie z politowaniem patrzyły mówiąc: o boże, jak ja pani współczuję, kiedy rozwiązanie, chyba na dniach?? na co ja już totalnie wściekła i łzy w oczach: nie...jeszcze 2 miesiące.... dacie radę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lidka, to ja już też nie biorę tego wiesiołka. co ma być to będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margotka i inne mamy z bliskim terminem - w smyku szaleństwo wyprzedaży. polecam. tak tanio jeszcze nie było. obkupiłam moje szczęście w tak śliczne ciuszki,że codziennie na nie nie patrzę;) jest ich mnóstwo, ceny boskie. polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona1982
Witajcie kochane moje po długiej nieobecności . Od 19 leżę w szpitalu:( dopiero dziś mój kochany M załatwił mi neta bezprzewodowego. Noszę pod serduszkiem 2 fasolki:):):)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i wszystko sie normuje. W przyszlym tygodniu jak dobrze pojdzie wychodze do domku. Jutro zaczynam 7 tydzien:) więc ciągle do przodu . Nie wiem czy pamiętacie ale moja betea w 24 dniu cyklu wynosiła ponad 300 , naczytałam sie troche ze moga byc blizniaki i tu taka niespodzianka :). Troszkę bylismy poczatkowo spanikowaniu ale juz oswajamy sie z ta mysle podwojnego szczescia tak wyczekiwanego. Całuje was Wszystkie mocno i oczywiście dużo zdrówka zaciążonym i 2 kresech oczekującym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona1982
I zmieniam wreszsie się w tabelce , choc z tego co wszycy mowia i tak bede miec cesarke i pewnie wczesniej niż to zaplanowane nick..................wiek..........cykl starań..................@ Mmalaykaa............22..............1................... ......24.03 Majeczka_83..........29..............8................... .....16.06 gaja_86................26...............2................ .......30.06 Ann8912...............23..............2.................. .......01.07 Muna....................33.............20............... . ......06.07 Misiaczek2507........20..............5................... .....06.07 loop87..................25..............2................ ... ....07.07 (?) magduniaa............25..............6................... ..... 16.07 Siluetta.................29..............2............... ........17.07 Lidka33.................33.............18................ .......17.07 Marcysia00............25...............6................. ......... ? taka j..................31..............29(7).................... 29.07 gosiak666 .............26..............9.........................30.07 Mamusie : nick.....................wiek.............cykl starań.......termin porodu Margotka9022.........26..................3............... ... 7 sierpień Doti .....................24..................5.................. 19 sierpień wełna....................30 .................3...................7 wrzesień roxikct..................22..................3........... ........21 wrzesień Racuszekkk26.........26..................2............... ....10 listopad preggers ...............23..................4...................5 grudzień loco99...................23..................1........... .......23 grudzień exe.......................33..................1.......... ...... ..2 styczen FasolkaSzparagowa...23..................1................ ..10 styczeń teacher26..............26..................5............. .....1 lutego ??? puszeknieokruszek...25..............5.................... ... 09 luty iwona1982............30...............14................... .....27 luty 2013

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silu masz rację. Po 5-10 minutach wynik jest nieważny. Ale wczoraj robiłam test przed wyjściem i Nawet mu się nie przyjrzałam dokładnie bo spieszyłam się, myślałam że i tak pewnie negatywny i u nas w łazience jest słabe światło. Miałam go nawet wyrzucić ale wrzuciłam do szafki. Dlatego dzisiaj zrobiłam drugi test dla pewności i... http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/749869149e5ce4fd.html bladioch ale wyskoczyła od razu :) :D Tak bardzo się cieszę. Za kilka dni powtórzę i będą ciemniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margotka Boshe jak ja bym chciala w ciazy wygladac tak jak ty, to nawet sobie tego nie wyobrazasz, no po prostu super masz brzuszek i nogi sliczne i wszystko! Ja w 2 miesiacu wygladam jakbym byla w 6.... Nogi mi puchna od zawsze i nic z tym nie moge zrobic:-( wogole mi kostek nie widac w lecie wiec nic fajnego, wiec dla mnie lepiej ze bede rodzic w zimie, moze nie b edzie mi tak ciezko:-) Narazie mam 4 kg na minusie przez te wstretmne mdlosci, wymiotuje rzadko ale mam od kilku dni straszne zawroty glowy czego nigdy wczesniej nie mialam, okropna gorycz w ustach i slinotok, kurcze po prostu wszystko sie mnie czepilo oprocz zaparc, narazie..... Mam nadzieje ze jak w pierwszym trymestrze schudlam to pozniej jakos mega duzo nie przytyje . Odrzucilo mnie strasznie od slodyczy, po prostu nawet patrzec na czekoladki ani na banany itp nie moge! Silu i lidka 3 mam kciuki:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwona, jaki cud...dwa serduszka. gratuluję niesamowicie!!! rodzina w komplecie za 1 razem! ann, tak teraz na 100% widać, że jesteś w ciąży, skoro wyskoczyła od razu. Gratuluję serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ann gratulacje :D margotka mnie tak "ciśnie" w kroku i w pachwinach że czasami wydaje mi się, że nie dojdę do łóżka żeby usiąść...takie wrażenie jakby mi miało dosłownie momentalnie wszystko puścić i rozerwać, jak nie zapomne to zapytam dzisiaj gina dlaczego tak? może dziecko już nisko ułożone? sama nie wiem... co do porodu to ja uważam że Ty urodzisz wcześniej, ze względu na to że jesteś szczupła, a szczupłe rodzą przed terminem :) obstawiam u Ciebie tydzień, dwa przed terminem :) pociesze Cię, że szczupłe dziewczyny też rodzą o wiele krócej, także powodzenia kochana, trzymam kciuki żeby u Ciebie też to się sprawdziło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwona gratuluję bliźniąt ! Ann a Tobie gratuluję pozytywnego testu, skoro od razu pojawiła się kreska, to ciąża w 100 % Ja czekam do soboty, niedzieli i testowanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bułka z maslem
hej! gratuluje pozytywnych testów! u mnie wynik bety z 25 dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bułka z maslem
hej! gratuluje pozytywnych testów! u mnie wynik bety z 25 dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bułka z maslem
hej! gratuluje pozytywnych testów! u mnie wynik bety z 25 dc 2.0 hmm to definitywnie przekresla ciaze? a moze za szybko zrobiłam? buuuuuu ;( 3mam kciuki za pozostałe (cos mnie wycina)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ann, jestes w ciazy!!!!!!!!!! Gratulki!! fantastyczna wiadomosc!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwona to cud, dwa serduszka, dwa zycia, dwie radosci zycia! Moje gratulacje!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margotka pięknie wyglądasz, chudzinka z ciebie, tylko brzuszek urósł :) ann ewidentnie jesteś w ciąży,bez dwóch zdań bo druga kreska dzisiaj już bardziej widoczna iwona gratuluję podwójnego szczęścia!! a ja mam skopany dzień, byliśmy w sądzie załatwiać bardzo ważną dla nas sprawę i ... nie wyszło, wszystko na nic :(:( beczeć mi się chce. Nie chcę o tym dokładnie pisać, ale musiałam to gdzieś wyrzucić z siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ann...ciąża! Gratki:) Iwona...o rany, co za szczęście!!! Zawsze marzyłam o bliźniakach:) Wielkie podwójne gratulacje:) Siluetta Lidka... życzę Wam z całego serca Laury i Liwiusza:) Margotka... pięknie wyglądasz. Nie będę się chwalic ale w ostatnich tygodniach wyglądałam podobnie do Ciebie a tak ja Siluetta rodziłam w gorącym sierpniu 2010:) welnianykamyk...jestem szczupła a mój poród trwał 16 godzin...to nie jest szybki poród;) U mnie ta teoria legła w gruzach:) bułka...ja bym się nastawiła już na kolejny cykl. Sama dzisiaj byłam na becie, wyniki jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki, dziś zaczął się płodny śluz i pobolewa mnie jeszcze podbrzusze. współżycie było wczoraj o 5 nad ranem. Wyczytałam, że początek śluzu płodnego nie oznacza jeszcze uwolnienia się jajeczka, a następuje to po 3 dniach od pojawienia się śluzu. To oznacza, że chyba plemniki z wczoraja, które sobie we mnie jeszcze żyją nie doczekają tego jajka... chyba muszę dziś pocisnąć męża znowu. tylko będzie ciężko, bo on dziś wróci zryty z pracy o 24tej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silu myślę, że jutro to nie byłoby nic straconego więc nie martw się jak się dzisiaj nie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×