Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

Gość hallo to ja_82
rena5 ja nie rozumiem o co chodzi z tym progesteronem...wydaje mi się, że dziwne podejście ma ten lekarz. Oczywiście do owulacji dochodzi i do zapłodnienia też może dojść ale jak jest niski to się ciąży nie utrzyma...Ja miałam owulacje i zaszłam w ciążę a przez to że mam niski progesteron to brałam luteinę. Wydaje mi się, że skoro poroniłaś to powinien Cię skierować na to badanie....poczytaj sobie sama na ten temat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki robiłam dzis inny test ciazowy bobotest i wyszła zaraz kreska rózowa bardzo widoczna a po 5 minutach juz bardzo sciemniała buziaki ide na sniadanie i ide na badanie krwii ale w poniedziałek dopiero wyniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poradźcie mi dziewczynki 18-19 list mialam stosunek z facetem mialam dni płodne i byłam 2 dni przed owulką....za 3 dni mam mieć planowany okres..myślicie że jak bym zrobiła test np.dzisiaj to wyjdzie wiarygodny wynik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hallo to ja_82
Sylwia83:) GRATULUJE!!!!!!!!Dbaj teraz o siebie:) aha żeby wynik był wiarygodny poczekaj do dnia spodziewanej miesiączki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zedulaaaa
aha aha testy zazwyczaj i tka nie wychodzą przed @ więc zdecydowanie poczekaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Ja cały czas obserwuje co się dzieje na forum, a mimo tego, że obiecałam sobie, że do @ nie bede czytala artykułow p.t. pierwsze objawy ciazy to i tak to robie. Musze powiedziec ze chyba w tym cyklu troche lepiej do tego podchodze poniewaz nie mam zadnych falszywych objawow. A nawet jesli cos sie dzieje to probuje to wytlumaczyc innymi sprawami. Chociaz musze powiedziec ze tak jak podczas pierwszej ciazy wysypalo mi pelno pryszczy na czole. Do mojej @ jeszcze tydzien i czekam z niecierpliwoscia chociaz rozwazam juz oczywiscie zrobienie testu. Szczegolnie gratuluje Sylwii i hallo! :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwia graluluje:) ja juz po dniach płodnych. teraz czekam do 13.12 czy sie pojawi @. nie bede robic wczesniej testów, nie chce sie nakręcać tak jak w poprzednim miesiącu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguś24
Hej dziewczyny jakiś czas temu tu pisałam ze zrobiłam test i wyszedł negatywnie w poprzednim cyklu lecz do tej pory zle się czuje ostatni @ miałam 29 października był dziwny 2 dni plamienia i tyle. Tym razem @ w ogóle się nie pojawiła spóźnia się 4dzień od 3dni mam mdłości ,piersi bolą mocno po bokach, ogólnie bardzo zle się czuje , tempka wzrasta od kilku dni najpierw 36,8 potem 36,9 teraz 37,2 teraz już sama nie wiem co myśleć :( są to podobne objawy wtedy kiedy byłam w ciąży z synkiem tylko czy to możliwe o młodego starałam się 6 lat a tym razem by się udało za 1 razem !?pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ja powinnam miec wczoraj @niepojawił sie wogule czyli testy robiłam po spodziewanej i wczoraj jeden robiłam i dzis jesden dzis bardziej widoczny rózowy i byłam dzis na badaniu krwi wyniki w poniedziałek po 12 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hallo to ja_82
SYlwia83 czekamy na dobr wieści:) aguś24 nie wykluczone, że to ciąża. Moja znajoma jest teraz w 8 m-cu a jej ostatnia miesiączka wygladała jak u Ciebie. Niekiedy w dniu przewidywanej @ pojawia się krwawienie. Zrób koniecznie test lub idz do lekarza. Skoro to juz 2-gi termin miesiączki to lekarz też zobaczy. Daj koniecznie znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majunia83
Hej dziewczyny jestem tutaj nowa i tak jak wiekszosc z Was czekam na upragnione dwie kreseczki.Ostatni test robilam 4 dni przed @ i wyl niestety negatywny,ale nie trace jeszcze nadzieji.Dzisiaj jestem 2 dni przed @ i juz mysli zeby wykonac kolejny test.Nic mnie szczerze piszac nie boli,ale jedyne co zauwazylam to to,ze pobolewa mnie glowa wieczorami i niebieska siateczke na piersiach.Byc moze sobie wmawiam,nie wiem.mam nadzieje,ze @ juz nie przyjdzie,a dodam,ze staram sie z mezam o drugie dziecko juz ( dopiero) 2 miesiace. Czy za kazdym razem we wczesnej ciazy pobolewaja jajniki i czuc bol podobny do @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyniki własnie odebrałam wyniki krwi beta hcg 362.400 bede jeszcze robic w tym tygodniu z dwa razy niewiem który tydzień ale napewno ciaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie podpisze sie wlasnym nicki
Druga krecha pojawila sie od razu,nawet nie zdążyłam odłożyć testu na półkę,kurde nie spodziewalam sie ze tak szybko sie uda,testowalam bo byla promocja w aptece i kupiłam na pozniej..a ze jakos mdli mnie od kilku dni-przetestowalam... Kurcze ciesze sie,tylko co ze straszym,ktory jeszcze wola cyca...kurcze..co z moja praca..wychowawczy konczy mi sie za 2tyg,szef dostanie zawalu...chcielismy 2gie ale nie wiedzielismy ze tak szybko sie uda MUSIALAM SIE POCHWALIC...chociaz na pomaranczowo pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majunia83
Sylwia 83 no to mozna Ci juz pogratulowac! Ja dzisiaj zrobilam znowu tescik ,a dodam ze jestem 2 dni przed @ i d...a!Wciaz mam nadzieje,ze zobaczy ukochane 2 kreseczki niedlugo.Tyle,ze nie mam zadnych objawow typu bole podbrzusza,jajnikow itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majunia83
nie podpisze sie wlasnym nickiem to gratuluje Ci bardzo.Ja tez mam juz jedno dziecko i ma niespelna 2 latka,ale pragne juz 2-ego dziecka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie podpisze sie wlasnym nicki
mój syn niedługo bedzie mial 1,5roku,chcialam dzieci z mala roznica wieku..tylko martwie sie teraz jak to dalej bedzie..eh..powodzenia wam zycze dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie podpisze sie wlasnym nicki gratuluje sylwia83 gratuluje może ja tez niedługo do was dołączę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majunia83
roxikct a Ty jak dlugo sie juz starasz?robilas juz test czy wciaz czekasz na @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej roxikct wiesz 1 października był pierwszy cykl bez tabletek hormonalnych i ogólnie to w pierwszym miesiącu po tabletkowym czyli jak był normalny okres 31 października .to w listopadzie się przytulaliśmy . bardzo wieże ze dołączysz do nas w grudniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość testująca
Cześć :) ja robiłam dziś test.. w 33 dnc. I chyba sobie wmawiam że widzę tam cień cienia kreseczki drugiej.. chciałabym dwie wyraźne :) Stwierdziłam że poczekam jeszcze tydzień i jak nie dostanę @ to lecę na badania krwi. Objawy: bolące sutki ale przy dotykaniu, czasem swędzą mnie piersi, zauważyłam żyłkę której nie widziałam, jakieś większe sutki (chyba). wydzielina biała, kleista, dziś jest gęsta jak śmietana ale bez grudek, przed @ miałam podobną ale z grudkami, wczoraj wyjątkowo była bardziej wodnista. Oprócz tego.. od 1,5 tygodnia bóle głowy, podwyższona temperatura (rano 36,9 a wieczorem 37,2) normalnie mam 36,6. Cykle mam niestety nieregularne.. do 28 do 31 dni, ale zawsze czułam że dostanę okres. Tym razem jest inaczej. Czasem mi bulgocze w podbrzuszu tak delikatnie, od czasu do czasu kłucie lewego jajnika, bywa że jak coś zjem to cofa mi się do przełyku. Oby to fasolka :) Wszystkim tym którym się udało serdecznie gratuluję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majunia ja staram sie 2 miesiąc:) narazie nie robie testu bo mi szkoda pieniędzy, w tamtym miesiącu zrobiłam 3 i niepotrzebnie. Dlatego teraz czekam do 13.12. czy pojawi sie@ a jak nie to wtedy bede testować. Majunia ty masz 28 lat? nie sugeruj sie tymi negatywnymi testami, bardzo często pozytywne wychodzą dopiero po terminie spodziewanej@. A ty jak długo sie starasz? Zycze ci powodzenia i żebyś zobaczyła upragnione 2 kreski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majunia83
roxikct tak mam 28 lat.To idziemy ta sama droga-super.Bo ja tez staram sie dopiero 2 miesiac.Mam nadzieje,ze do konca roku zobaczymy nasze upragnione 2 kreseczki,a jesli nie to przed nami kolejny miesiac z nowymi niespodziankami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Mój dzień 0 się zbliża i oczywiście zaczynam się czegokolwiek doszukiwać. Mam pytanie szczególnie do tych mierzących temperaturę. Ile dni po owulacji powinna spaść jeśli nie jest się w ciąży? Do mojego @ jeszcze 4 dni a temperatura dalej podwyższona nawet wyższa niż cały zeszły tydzień. bo 37,2 a normalnie mam 36,5 (6). To też jest mój pierwszy cykl pod odstawieniu anty hormonalnej tak jak w przypadku Sylwii więc mam nadzieje, że się udało. Trzymam kciuki za resztę staraczek:) Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margotka gratulację! długo sie starałaś? preggers temperatura zazwyczaj utrzymuje sie od owulacji do kolejnej miesiączki, powinna spaść kilka godzin przed miesiączką. preggers trzymam mocno za ciebie kciuki, mam nadzieje że w tym miesiącu obie zostaniemy szczęsliwymi mamusiami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margotka gratulację! długo sie starałaś? preggers temperatura zazwyczaj utrzymuje sie od owulacji do kolejnej miesiączki, powinna spaść kilka godzin przed miesiączką. preggers trzymam mocno za ciebie kciuki, mam nadzieje że w tym miesiącu obie zostaniemy szczęsliwymi mamusiami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×