Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

no tak...czyli po prostu trzeba czekać...czekać....czekać... :) ja dziś siedzę sama i oczywiście zaczęłam schizować i się nakręcać...tragedia, trochę wolnego i od razu nakręcanie na szczęście zaraz jadę do mamy, więc może dam radę do wieczora :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahaha Welniany mam to samo! Dlatego tez jade do tescia zeby sie nie stresowac! Od rana stronki o ciazy itd:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swoją drogą tak sobie pomyślałam, że jeszcze 15 razy nam się odechce tej ciąży jak już w niej będziemy ;) przynajmniej mi :) jak sobie przypomne poranne rzygu rzyg, wieczne "niedobrze mi", mega zgage pod koniec i wiele innych atrakcji to mi się słabo robi ;) nie mówiąc już o porodzie i nieprzespanych nocach...aaaaaa ;) ;) ;) no ale cóż, prawda to, że dziecko wszystko wynagradza, dlatego bądźmy dobrej myśli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
okres ciazy, to wspanialy okres, niepowtarzalny i niezapomniany, pierwsze usg, pierwszy odglos bicia serduszka i to rosnace zycie w tobie...dlatego chcialybm jeszcze raz to przezyc, cala reszta dolegliwosci nie ma wiekszego znaczenia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, co tam u Was? wiecie co miałam się nie nakręcać, ale jednak wolny czas robi swoje, i tak sobie od 2 dni cały czas myślę, że może jednak jestem w tej ciąży i najgorsze jest to, że jak przyjdzie @ to chyba tym razem się załamię :( ciągnie mnie gigantycznie w dole brzucha, a jajniki jakby mnie piekły takie mam wrażenie, dlatego się nakręcam, bo nigdy mnie nie "ciągnęło" raczej bolał mnie brzuch typowo jak na @ kilka dni przed, ale wiem, że wszystko sobie można niestety wkręcić...to czekanie mnie dobija...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamiśśśkax3
Ja robiłam po 5 tygodniu i wyszło a podobno testy wykrywają już po 6 dniach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mi chyba zbliza sie owulka bo boli mnie podbrzusze az promieniuje do nogi! :) Wiec jestem szczesliwa bo juz myslalam ze nie bedzie! :) Welniany juz nie zostalo duzo czasu do Twojego @ wiec mozesz juz pierwsze objawy odczuwac. Ja bym juz pewnie zrobila pierwszy tescik ! :) Trzymam kciuki żeby sie udalo! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pre to działaj dzisiaj koniecznie! :) mam podobne odczucia w brzuchu jak Ty w czasie owu :) test robie 2 stycznia, zaparłam się tym razem i się nie ugnę :) albo i nie robię, jeśli przyjdzie @ dzisiaj u mnie cisza, wczoraj ciągnęło mnie, bolało, a dziś nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
welniany, jak ma byc ciaza to bedzie i jesli juz jest to cos sie tam dzieje, zycze ci tego z calego serca i z niecierpliwoscia czekam do 2 stycznia...dnia testu;), nie lam sie i nie rob wczesniej testu, badz dzielna i twaj w postanowieniu, moze ten nowy 2012 przyniesie to czego pragniesz!! trzymam kciukory!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lidka dziękuję Ci bardzo, bardzo :) czekam do 2 stycznia, testu nie robię, jak ma być niespodzianka to niech będzie w nowym roku, a jak nie to...będzie zgrzytanie zębami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co mnie dzisiaj jakies takie zwatpienie wzielo. Czuje ze sie nie uda w tym miesiacu:( Jakos tak mam zle przeczucie. Mysle sobie o tym ze to by bylo zbyt piekne zeby mialo sie faktycznie stac:( nie wiem skad u mnie to bo zazwyczaj staram sie myslec optymistydznie ale jakos jestem przybita tym ze znow sie nie uda:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pre co Ty mówisz? no nie załamuj mnie... Działałaś dzisiaj? Dzisiaj przecież masz idealny moment...skąd takie myślenie? Nie myśl za dużo tylko rób ;) A myśleć to będziesz już po owu, jak będziesz na test czekać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak nic nie podzialam dzisiaj bo sie poklocilam z narzeczonym wiec nici z tego. Nie nastawiam sie jakos na ten cykl specjalnie po prostu wiem ze małe szanse są:( trudno może jeszcze nie mój moment

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
preggers jesli 26 miałaś "łóżkowe szaleństwa" a 28 czułaś owulację to ja jednak myślę, że te Twoje szanse wcale nie są taki małe...nie dołuj się, mam nadzieję, że dziś masz już lepsze nastawienie... ja nadal czekam, tak naprawdę dziś jest mój 24 dzień cyklu i praktycznie zawsze właśnie w 24 dzień dostawałam @, ale ostatni cykl mi się przesunął, więc dlatego czekam te przepisowe 28 dni, plus taki, że dziś @ nie mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Preggers Twoje szanse są naprawdę bardzo duże :) Ja w tym mcu zaczełam robić testy owu, dziś mam 17dc i dziś lub jutro będzie owulka, staranka mieliśmy 25-26, 28,29. Po stosunku 30 min leżenia z nogami do góry i nie wstawanie do rana na siusiu tak żeby wszystko zostało w środku :) Także mam nadzieję, że się uda w tym miesiąc :) Trzymam za Was kciuki dziewuszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siluetta
ja mam najmniejsze szanse, o ja bidna;( śluz mam po tym bromergonie, że hej - jak białko kurzego jaja, więc pewnie owulacyjny (jupi). Wczoraj w nocy - noc z 12 na 13 dnia cyklu czyli powiedzmy blisko środka cyklu i co? przerywany. Zobaczymy...może mały żołnierzyk się przedarł. wełniany, strasznie trzymam kciuki za ciebie. cieszę się ogromnie,że staranko było na całego. coś czuję, że ci się udało. preggers, wiem co to znaczy kłótnia z mężem. Po tym już się wszystkiego odechciewa i twój humor to raczej przez to jest taki smutaśny a nie przez to, że w tym mc starania do bani. Ale życie zaskakuje, więc nie zdziw się jak nagle zobaczysz 2 krechy, właśnie teraz kiedy na nie nie czekasz. Dziś mam 13 dc..może uda się męża namówić na przytulanko jutro, tj 14 dnia cyklu:) spróbuję go usidlić:P może skapnie co nieco:) Pozdrawiam was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, Siluetta dzięki za wiarę :) Mi też do tej pory wydawało się, że mi się udało, natomiast dziś mam totalne zwątpienie, nie wiem dlaczego, wiecie jak to jest, co chwile latam i sprawdzam czy nie ma @, kusi mnie dziś na test jak nie wiem, dobrze ze nie mam w domu, to nie mam jak zrobic :) w dodatku drapie mnie gardło i czuję się tak jakbym miala być chora, więc humoru też mi to nie poprawia... nic, muszę czakac, ale na prawdę duszę mam dziś na ramieniu, jak zobaczę @ to będzie ryk :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siluetta
welniany, nie dostaniesz okresu:) idź lepiej po test, bo nerwicy się nabawisz. zrobiłabyś dzisiaj, to wtedy byś wiedziała, czy czekać spokojnie na okres, czy jest już druga bladziuchna kreska!! akurat rano jest to pod światło zobaczysz. Na stówę wyjdzie ci teścior już dzisiaj. po co się tak mordować do poniedziałku. jeszcze bardziej będzie ci smutno, że tyle czekałaś a tu dupa, negatyw. poza tym sylwek idzie, to nie będziesz wiedziała, czy pić czy nie. Poza tym gdybyś nie była w ciaży, to dostałabyś już okres wczoraj. Leć kochana i chwal nam się tutaj. 3mam kciuki za ciebie i małego synunia w brzuszku::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siluetta chciałabym wierzyć w to co piszesz :)) ale na prawdę coś czuję, że dupa z tego będzie...nie wiem dlaczego, boję sie dzisiaj i tyle :) cieszę się, że jesteście Wy i mogę Wam się wyżalić, od razu mi lepiej :) a po test na razie i tak nie pójdę bo mój mały śpioch jeszcze nie wstał, więc nie wyjdę z domu na razie...więc siedzę i się boję ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wełniany leć po test, nie ma sensu się zadręczać myślami czy jesteś czy nie. Trzymam kciuki! Siluetta nie martw się, a nuż się uda :) Jak ma być dzidzi to będzie, nawet z przerywańca :) albo rozpal tak męża że nie będzie mogł się powstrzymać i nie wypuszczaj go ze środka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siluetta
wełna, ja mam nadzieję, że mała ci wstanie za godzinę i polecisz do apteki w ramach spacerku z nią;) dziś apteki czynne do 18tej:) a niektóre i dłużej. Ja z synkiem testowałam właśnie rano kilka razy:P piłam herbatę, żeby się siku uzbierało i kolejny test. na każdym blada krecha, ale zdecydowanie tam była. pod światło dzienne na balkonie widać było ją mur beton. I ty ją dzisiaj dojrzysz. mam nadzieję, że zdążysz przed wieczorem kupić testa;) mi wyszedł ślicznie pre-test. Polecam. super wyraźny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siluetta
15latka tak własnie planuję. wczoraj było baaaardzo gorąco, jak za dawnych czasów, myślałam,że odleci:P no ale na końcu zawsze przyjmuje taką pozycję, żeby móc na brzuch czy na plecy, więc chyba jednak głowa mu pracowała;( a muszę zrobić tak, żeby nie pracowała i było do środka;) chyba go czymś normalnie napoję:) tyle, że też bym nie chciała pijanych plemników wpuszczać:) 25latka dobry patent z nogami w górze, hahaha, ja tez tak robiłam. mąż do łazienki, a ja do góry nogi i leżałam (że niby odpoczywam:P), mąż nawet nie wiedział, bo na pewno by się śmiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majunia83
Czesc dziewczyny ja skonczylam juz staranka i testuje za ok 4 dni. Welnianykamyk jeszcze nic straconego,ja w pierwszej ciazy tez za duzo nie czulam ale za to bylam lekko przeziebiona,a Ty piszesz ,ze Cie chorobsko bierze to zawsze jest jakas nadzieja:)Zrob test to bedziesz miala pewnosc. Ja od kilku dni czuje lekkie bole w podbrzuszu i czasami klucie jajnika,a poza tym od wczoraj chwyta mnie chorobsko,wiec mam przeczucie,ze to tym razem ciaza!Juz nawet zrezygnuje z alkoholu w Sylwka,bo lepiej dmuchac na zimne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siluetta to jak skończy na brzuch czy na plecy to idz do łazienki, zbierz szybko to co zostało i na paluszku siup do środka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Welniany!!!!!!!!!!!!!!!Rob test! Ja juz chce wiedziec ze jestes w ciazy! Ja tez czuje ze jestes w ciazy wiec biegnij po test! Ja dzisiaj wreszcie zobaczylam skok temperatury wiec owulka byla i jestem szczesliwa! Teraz juz tylko czekanie zostalo do 11.01! Co do podnoszenia nóg to ja robilam swiece w momentach jak moj wychodzil do kibelka albo gdzies i tez lezenie conajmniej 30 min. Siluetta przeciez wiekszosc par wpada przez wlasnie przerywanca! Na szczescie to nie jest metoda antykoncepcji, a wielu mezczyzn jest o tym przeswiadczonych. Ja dzisiaj znowu jestem pozytywnie nastawiona i trzymam za nas wszystkie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże dziewczyny, dzięki :) jesteście kochane :) wierzycie we mnie bardziej niż ja kupię dziś ten test, ale nie obiecuję, że dziś zrobię, poczekam przynajmniej do jutra na @, jak nie przyjdzie to moze i ja uwierze, że warto zrobić test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
welniany, ja bym nie robila testu, poczekalabym do tego 02 stycznia, do tego czasu jesli ma sie pojawic @ to sie pojawi, a jesli nie to wszytsko jasne;), testy kosztuja i wolalabym kupic cos coreczce, moze sie okazac, ze zrobisz test i wyjdzie negatywny a @ nadal nie bedziesz miala, wiec potem kupisz kolejny test i kolejny wydatek... Wiem, ze nie jest to latwe, ale postaraj sie poczekac przynajmniej 3 dni, bo ja wiem, ze i tak jestes w ciazy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki po usg dobrze dzidzia ma juz centymertr jestesmy w 7 tygodniu jest wszystko oki slicznie bije serduszko jest tak jakby rybka mała .tak wiec po usg jest oki a ja jestem przeziebona i miałam wczoraj goraczke i ie kuruje dzis pozdrawiam z lekazem jestem umuwiona 9 stycznia na wizyte i wyszło ze poród mam miec 16 sierpnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×