Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

Gosiak666 również dołączam się do życzeń...wszystkiego naj,naj,najlepszego,spełnienia najskrytszych marzeń.100lat:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiak zdrowia, szczęścia, wszystkiego najlepszego, no i oczywiście bobaska :) odnośnie mdłości to ja miałam troche tylko i jak już wiedziałam, ze jestem w ciąży, czyli też tak ok. 7 tygodnia ale ja miałam pare razy i nigdy nie zwymiotowałam. dziewczyny mam wielką nadzieję, że w przyszłym roku zmienię tą pracę, na tą, którą chcę bo w mojej obecnej jest jeden wielki syf, ogólnie nowy szef stosuje mobbing, dramat, chyba wyślę jakiś anonim na niego i będę wysyłać tak raz w miesiącu, on jest chory psychicznie, swojej sekretarce kazał meldować kiedy chce jej się sikać!!! dobrze, że na nią trafiło, chyba bym pękła jak by mi to powiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i już o 22 leżałam w łóżku i spać chciałam a teraz zasnąć nie mogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona1982
Witam wszystkie z ranka:) Życze miłego dnia. Ja za godzinke ide na bete później od razu do pracy napisze jakie wyniki dopiero po 17 pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiak, ja tez, ja tez sie dolaczam!!! wszystkiego NAJ i tego bobasa w brzuszku!!!!!!!!!! BUZI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem macie rację z tymi cyckami, nie muszą zwiastować ciąży. piszę tylko o tym, bo mnie nigdy przenigdy nie bolały piersi, ani w poprzedniej ciaży, ani w żadnym z poprzednich cykli przed okresem NIGDY. Zawsze się dziwiłam, jak każdą z was bolały piersi ciągle praktycznie. Ja w ogóle ich nie czuję. tzn z wyjątkiem ostatnich dni:) wczoraj było apogeum, straszny ból, a dziś cisza, nie bolą. nie wiem o co c'mon, na ciążę się oczywiście nastawiam, bo bardzo jej pragnę:) wczoraj z mężusiem również pelne przytulanko, ale co z tego, jak to mój hmm 22 dzień cyklu. Nie ma szans. Tym bardziej,że biorę luteinę już na okres - odstawiam ją w sobotę i będę czekała na okres. i co jeszcze zauważyłam, że chudnę. nie wiem od czego, ale zleciało mi nie wiem kiedy z 1,5kg przez ostatni tydzień. Pewnie nic to nie oznacza. Ale zawsze trzeba wierzyć. Pregg czekamy w takim razie na Twojego posta po 15tej. Nie mogę się już doczekać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiak, jak ci życzę tylko dzidziusia, bo jak go będziesz miała, to już marzenia się skończą, bo dziecko jest spełenieniem ich wszystkich! A co do mojej koleżanki, nie jestem z nią blisko. Nie będe jej odwiedzać itp. Pisałyśmy jednak maile na 2 dni przed tym co się stało, pisała mi, że już się nie może doczekać, że wyśle mmsa z maluchem, że wszystko już gotowe, imię wybrane, miał być Kubuś. a ja jej na to odpisałam: justynka, poród to będzie najpiękniejszy dzień twojego życia. boże:( a okazał się jej najgorszym śniła mi się oczywiście. przeżywam to strasznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Wam za życzonka, oby się spełniły :* Silu trzymam kciukole, żeby Twoje objawy wskazywały jedno - fasolinkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a przepraszam pomyliłam się - cycki dalej mnie bolą zaczęły właśnie kłuć suty i ich okolice ałłłłłłłaaaaaaaa wełna, szkoda szkoda, bo ciuszki mam przepiękne:) wyrzuciłam te zniszczone, a zostały same najpiękniejsze. ja jestem taką mamą,co straaasznie przywiązuje wagę do ubioru. Mój synek ubrany jest stylowo zawsze, nigdy w brudnym nie lata, wszystko pasuje. Ciuszki odplamiam, prasuję, dbam o nie bardzo. Wszystkie są bardzo kolorowe, bo nie lubię dzieci ubranych jak dorosłych (styl zara). Więc mam rajstopki w kolorowe paseczki, bluzeczki z tygryskiem, kubusiem puchatkiem, świnką peppą, takie słodziuszkowe z wyszywanymi misiami (angielskie),a spodenki zwykle niebieskie lub jasne. O szarych dresikach w misie nie wspomnę i o słodkich piżamkach w zwierzątka:) No ale jeśli masz pełną szafę....:) to wyślę paczuszkę preggers:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silu to ,ze Cie cycki bola to raczej dobry znak.Trzymam kciuki. Ja dodaje swoje zdjecia 2 testow .Ten na dole to dzisiejszy i widac golym okiem,ze beta wzrasta bo kreseczka jest ciemniejsza.Tylko prosze jeszcze nie gratulowac,bo bete odbieram w przyszlym tygodniu. http://www.fotosik.pl/dodaj-zdjecie/kody/?uploadCount=1&layout=3&uploadedPhotoId=20f597ddd8a4dbc5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majeczka piękne testy! MI lekarz powiedział że jak dwa testy wyszły pozytywnie to jst 99 % pewności. Ale jeszcze nie gratuluje. Jak odbierzesz wyniki to bedziemy się cieszyć razem z Tobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majeczko kochanie, strasznie się cieszę z tych twoich testów - mialaś jednak nosa, żeby betę zrobić. możesz dokładnie napisać kiedy miałaś owu - ile dni po owu test wyszedł ci pozytywnie, kiedy poszłaś na betę? takie informacje będą dla nas cenne;) bo my niecierpliwe jesteśmy:) a zdjęcia twoich testów nie widzę. otwiera mi sie fotosik strona główna. wklej jeszcze raz fotę loco, piękny dzidziuś! Dużo zdrówka dla was. przezierność karkowa piękna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano bolą mnie piersi bolą:( ałaaaa, jakby puchły z każdej strony ałajkaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też niestety nie widzę Twoich testów Majeczko :( Coś nie tak chyba z linkiem, bo u mnie się otwiera główna strona fotosik. Loco śliczny bobas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale śliczne te testy jejku, boskie. ja już z pierwszego bym sikała z radości, znaczy się tego u góry:) majeczka napisz kiedy robiłaś - ile dni po owulacji i czy z 1 moczu?? kiedy masz dostać okres jejku nie wiem co z moimi piersiami się dzieje, ale jest to conajmniej dziwne. jakbym była nastolatką i zaczynały dopiero rosnąć, yh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uaktualniam trochę rozpiskę usg badań usg powinno być MINIMUM 4 w ciągu ciąży. 1 usg - potwierdzenie ciąży (czy 1 jajeczko czy 2...i czy ciąża żywa ) - czas 7-8 tydzień 2 usg - tzw. prenatalne, badanie przezierności karkowej - 12-14 tydzień ciąży - jest najważniejsze - na tym etapie można stwierdzić, czy dziecko jest zdrowe - tzn, czy nie ma downa, rozszepu wargi lub kręgosłupa. 3 usg - tzw. połówkowe - 20-22 tydzień ciąży - bardzo ważne, wykrywa wszelkie wady - serca, nerek, bada, czy dziecko jest na 80% zdrowe. 4 usg - 30 tc - określenie wagi płodu, oszacowanie na tym etapie ile będzie ważył dzidziuś przy porodzie oraz czy jest główką do dołu - jeśli jest, to raczej już się nie obróci, bo jest za duży:) - zbiera się wszystkie pomiary jeśli sporo waży na tym etapie - zaleca się usg kolejne czyli: 5 usg - 37tc - określenie masy dziecka- więcej na tym etapie się nie zobaczy, dziecko jest za duże na inne badania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majeczka, przeszłam przez twoje posty i: okres miałaś dostać 16 czerwca, czyli jutro. 14tego zrobiłaś betę (wtedy pewnie ten pierwszy teścik - czyli 2 dni przed okresem) a dziś 15tego, czyli 1 dzień przed okresem zrobiłaś kolejny test, ten mega wyraźny;) czyli na 2 dni przed okresem można testy robić:) heheheheheh:) czyli u mnie 18tego w poniedziałek:) ależ człowiek jest niecierpliwy ale gdyby nie te cycki, to by mnie wcale nie kusiło, żeby testować, ale to jest niewyobrażalny ból ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze nie wiem czemu sie nie wyswietla,ale wstawiam linka jeszcze raz http://www.fotosik.pl/dodaj-zdjecie/kody/?uploadCount=1&layout=3&uploadedPhotoId=a3d5e8fb0993deb4 Silu u gina bylam 29 Maja i powiedziala ,ze jajeczko ma 19 cm i niedlugo powinno peknac.Kiedy wrocilam do niej 4 czerwca na monitoring potwierdzila,ze jajeczko pelko i byla owulka.Czyli od 29 Maja do 4 czerwca byly 2 przytulanka z M i to wszystko.Pierwszy test zrobilam w 25 dc i juz byla widoczna druga kreska,a byl to Bobo test plytkowy.Powiem szczerze,ze zdziwilam sie,ze juz bylo widac druga kreske,kolejny test zrobilam w 27 dc i znow byl pozytywny .a te ktore sa na zdjeciu to z 28 i 29 dc i widze,ze na dolnym tescie kreseczka jest ciemniejsza( to test dzisiejszy).Poszlam na bete z tego wzgledu,ze wczesniej zdazaly mi sie pozytywne testy a w ciazy nie bylam.Dlatego nie chce zebyscie gratulowaly ,dopoki nie odbiore bety! A na bete poszlam wczoraj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silu pierwszy test zrobilam 11 czerwca,czyli 5 dni przed @,ale kreska byla blada ale widoczna golym okiem.Byl to bobo test jak juz pisalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja może tak ni z gruszki ni z pietruszki, ale - serio test może wykryć już 10-dniową?? to jest możliwe? u mnie test wykrył ciążę dopiero w 6 tygodniu. a wcześniej robiłam testy co kilka dni i nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majeczka, czy to jest może ten czuły test bobotest strumieniowy? bo na niego mi wlaśnie wygląda?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majeczka, hahahaha:) no co wyliczenia to podstawa;):):) to już wszystko jasne, choć najbardziej mi się podobają te testy z 28 i 29 dc, co u mnie wypada dopiero 20 i 21 czerwca. No zobaczymy, ale z tymi cyckami to chyba nie wytrzymam do 20tego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silu te testy ktore sa na zdjeciu to nie bobo,tylko jakies zwykle kupione w irlandii.Daltego sama sie dziwie,ze az tak wyrazne sa te krechy.Tak sie boje,ze sie rozczaruje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×