Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

lidka to idziemy kochana znowu łeb w łeb (no prawie):) mam nadzieję, że mój okres też potrwa 2-3 dni:) ja miewam takie krótkie, więc od poniedziałku ruszamy :) Miłego staranka i zajrzę tu z początkiem marca jak wszystkie będa testować:) preggi, kurna dziwne, że test negatywny. zaskoczyłaś mnie. dziś masz dostać okres czy dopiero w pon 20tego? chyba musisz poczekać do przyszłego tygodnia, ale staraj się cały czas. przy dlugich cyklach to nigdy nie wiadomo kiedy się ma owulkę. Ja dziś odpoczywam. idę wycałować mojego synusia. jest taki śliczny, mniam:) papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silu następny cykl nowa nadzieja- jak brzmi nasze motto :P :-) super ze masz synusia takiego fajnego, zazdroszczę bardzo :-) w ogóle fajnie Wam, że macie już dzieciaczki i o rodzeństwo dla nich się staracie co niektóre :-) Lidka zaczynam trzymać kciuki :-) Preg i jak tam? dziewczyny piszcie w ogóle.. staraczki nic nie piszecie :-( Mamcie też nie :-( topik zamiera nasz jakoś :-)( czy mi się zdaje.. dziewczyny chcą za 2 tygodnie zajrzeć na forum dopiero... to ja też w takim razie, dam Wam znać tylko czy dostałam okres najwyżej trzymajcie się 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
isia, ma racje, dziewczyny piszcie co u was, jak staranka, jak oczekiwanka, jak mamusie!!!! Nie zgadzam sie na to, aby forum zamarlo!!!!!!!NIEEEEEEEEEE, kto sie dolacza????? U mnie zas, po @, od poniedzialku plodniaki wiec zobaczymy;) isia pisz jak u ciebie, czujesz cos, wiem, ze czekasz do 28, ja czekam z Toba i trzymam kcuki rowniez za Ciebie!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie nic. Cisza. Wczoraj i dzisiaj nie mialam juz tego odczucia jak na @. Kolo wtorku zatestuje! :) Ja oczywiscie tez nie chce zebysmy przestaly gadac, bo jesli mi sie dalej nie udalo to nie wiem jak dalej wytrzymam z tymi starankami. A poza tym juz bym za Wami tesknila! Absolutnie sie nie zgadzam, na to zebysmy przestaly gadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialam wam jeszcze napisac kochane moje, ze ja bez was nie moge i nie chce, uzaleznilam sie od was i nie wyobrazam sobie przechodzic tego wszytskiego bez was, z wami jest latwiej i przyjemniej!!!!!!!!!!!!! Ja nie chce bez Was!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muna
Dziewczyny niech któraś zaciazy żeby zrobiło się tu optymistycznie. Preggers trzymam kciuki. Lidka moja mała w kwietniu skończy 3 latka potrzebuje rodzeństwa a tu nic. Obie mamy krótkie cykle więc profilaktycznie już możesz zacząć staranka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muna
Te dni lecą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muna, a jak u Ciebie sytuacja obecnie, masz plodniaki czy juz po starankach?? Zobaczymy, moze dzis juz zaczniemy z m. tak na wstepie staranka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muna
Napewno nie zaszkodzi. Ją w 8 dniu cyklu miałam jednodniowyskok temp. nie wiem czym spowodowały. Już myślałam że to lidka ale chyba nie bo dzisiaj czyli w 14 dniu cyklu temp skoczyła aż miło. U mnie jeszcze 2 dni plodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muna
Chciałam napisać że w 7 dniu cyklu myślałam że mogła być owulka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muna
Przy cyklu 25 dniowym jest to możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katiecool
Witam...po malej przerwie Dół...kolejny dół, dostałam okres...zamiast 19tego - dostałam 15tego lutego, tuz po przylocie do kraju...silny, obfity, wiec nici z naszych staran. Myślę, że może to być spowodowane zmiana klimatu...wiem ,ze klimat miedzy krajami jakimi sie poruszam nie wiele sie różni, ale wiecie o co chodzi ;-) Zatem nie są uniknione badania na endometrioze.... Podczas mojego ostatniego spotkania z lekarzem ogolnym dostałam skierowanie na badanie krwi w 5tym i dwudziestym dniu cyklu.... myslalam ze nie beda potrzebne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczek2507
Cześć Kobietki , piszcie cały czas i nie odchodzcie stąd bo smutno będzie . Ja właśnie wróciłam z 18-stki dziewczyny mojego brata , całą imprezke na napojach , a się przestraszyłam bo tańce były i strasznie zaczął mnie brzuszek boleć jak się wyginałam , czuje że jakąś fasolke w brzuchu mam bo cały czas dzwine odczucie . ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczek, kiedy tetsujesz? Katiecool, glowa do gory, nastepny cykl juz tuz tuz, nowe staranka i nowa nadzieja;). Miedzy jakimi krajami podrozujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczek jezeli tak czujesz to moze zatestuj. :) Katie bardzo mi przykro:( chyba wszystkie wiemy co czujesz! Niestety jest to przykre ale z @ przychodzi nowy cykl i nowe starania wiec mozna tez tak na to patrzec. !:) Lidka jak sie czujesz przed starankami nowymi? U mnie dalej cisza! Nie czuje nic. 33dc. Ale jestem bardzo cierpliwa i nawet nie korci mnie zeby robic test. Takze czekam do wtorku, albo nawet srody. Mam w domu pre-test i jeden z allegro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Preggers, podziwiam Twoja cierpliwos, trzymam zatem kciuki;) Ja zas przygotowuje sie do staranek, lecz nic nie planuje, co ma sie wydarzyc to bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katie, bardzo mi przykro. Powiem to jeszcze raz...najlepszy sposób na zajście w ciążę to wyluzować. Zająć się czymś innym, zamówić sobie kosmetyki, poszaleć po galeriach, pójść na piwo lub imprezę. Pamiętam jak zaszłam z synkiem, byłam jakby nieswiadoma tego, że zachodzę...przyjechała do mnie przyjaciółka, poleciałyśmy na imprezkę na miasto, nawet zapaliłam fajkę. Żyłam sobie pełnią każdego dnia, miałam co robić:) a na pewno to moje robienie nie skupiało się na "zajść w ciążę natychmiast". Nie powiem, spieszyło mi się do dziecka..to nie jest tak, że ja sobie powiedzialam, że co będzie to będzie..nie...ja pragnęłam dziecka strasznie mocno (od 8 lat, tylko bylam z nieodpowiednim facetem). Pamietam, ze mialam kupione testy ciążowe, ktore czekały na swoją chwilę, myślałam o tym nie powiem, ale robiłam swoje i to myślenie to była taka jakaś mgiełka raz na dzień. Więc dziewczynki, róbmy co mamy robić, a dzidzia sama się zaprosi na świat:) jestem tego pewna. Trzeba być optymistą!!! wiecie mam dylemat...dostałam okres jak pisałam 17tego, aleeee malutko, tak ja wiem może 10 kropel, a potem następny dzień NIC, zero krwi, natomiast dziś w nocy NIAGARA. I zastanawiam się...od kiedy mam liczyć 1 dzień cyklu? od dzisiaj,bo dziś to porządnie lunęło, czy te parę kropel 17tego to był początek cyklu? nie wiem jak liczyć dni płodne w tym cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katiecool
Ja chyba nie nadaje sie na to forum... Dotychczas bylam w tym problemie sama z mężem, teraz, jak jeszcze czytam Wasze posty...mama więcej powodu do łez....chyba sobie z tym nie radzę... To aby wyluzować słyszę na każdym kroku od ponad już dwóch lat... Ale jak sie czegos mocno pragnie...to same wiecie jak jest... No weż sobie powiedz w tłusty czwartek,że nie zjesz ani jednego pączka ;-) ...wiem, głupie porównanie, ale dla mnie akurat być w Polsce i nie zjeść naszego cudownego pulchnego z dżemem pączka to grzech ;-) ....Zatem ja nie potrafie myśleć z miesiąca na miesiąc o niczym innym...a tym bardziej jak mam dni płodne... Podróżowaliśmy, robiliśmy wypady na weekend by mnie wyluzować...i nic...nic...nic .... Do dupy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katie, jeśli mój post spowodował twoje złe samopoczucie, to bardzo cię przepraszam, miałam na celu pocieszenie cię, ale widzę, że naprawdę doskwiera ci ta ciągła niemoc i ciągle wracający okres. każda z nas pragnie dziecka, ale załamując się nic się nie da uzyskać. Jedyne co możesz zrobić to starać się dalej ale nie w gniewie, że już, że teraz, bo ty nie wytrzymasz dłużej. Tak się nie da. Trzeba uzbroić się w cierpliwość, a ona jest męcząca, ale jak to mówią, pyszny owoc dojrzewa powoli, a ten na kórego czeka się dłużej, smakuje najlepiej. Pozdrawiam i ściskam ****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katiecool
Dziękuję.... Ten smutek jest ciągle, to nie Ty... To ja i moja bezsilność...i że tak szybko się rozklejam... Ach...wiem,ze bedzie dobrze...tylko dlaczego to tak długo trwa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie płacz kochana. módl się o dzidziusia, módl się o ten cud, bo każda z nas własnie czeka na cud... i jak pisałam tu dziewczynom - suplementy!!! Oeparol, len mielony na śluz - jeść, pić codziennie! Castagnus - lekko obniża prolaktynę - ziołowy, ułatwia zajście w ciąże, reguluje cykle - brać przez 3 mc. Są też na allegro zioła Sroki na płodność, podobno skuteczne. Zawsze trzeba szukać, próbować, bo nigdy nie wiadomo co pomoże!!! Trzeba działać. Od razu Rzymu nie zbudowano:) Będzie dobrze! i niech nadzieja umiera ostatnia. Choć póki żyjemy, nigdy nie umrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczek2507
jeszcze zaczekam z tym testowaniem do 2 marca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki, u mnie od dzis plodne;), mily czas i mijemy nadzieje, tym razem owocny!!!! Isia, czujesz juz cos, 28 juz tuz tuz... Preggers, dostalas @, testujesz jeszcze? Muna, jak u Ciebie, juz chyb po starankach co? Welna, cos sie nie odzywasz babo!!!!!! Misiaczek, a Ty?? Masz jakies objawy? Silu, chyba niebawem staranka co;) Buziaki i milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muna
Część kobitki. Lidka zgadza się u mnie już po dniach plodnych, zobaczymy czy się udało. Ten cykl był jakiś dziwny. Dużo sluzu. już od 7 dnia cyklu do dzisiaj i trudno było stwierdzod którego dnia była owulka. Dziewczyny oprócz kwasu foliowego bierzecie coś jeszcze żeby się wspomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muna
Część kobitki. Lidka zgadza się u mnie już po dniach plodnych, zobaczymy czy się udało. Ten cykl był jakiś dziwny. Dużo sluzu. już od 7 dnia cyklu do dzisiaj i trudno było stwierdzod którego dnia była owulka. Dziewczyny oprócz kwasu foliowego bierzecie coś jeszcze żeby się wspomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muna, ja mam dzis 7 dc i dosc sporo sluzu, mysle, ze przy krotkich cyklach to normalne, ze wszytsko to przebiega nieco predzej;), a jesli chodzi o supletemnty, tudziez wspomoagacze, to Siluetta pisala ciut wyzej dosc wyczerpujaco ona sie zna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muna
Katecool ją o pierwsza ciążę starałam się ok 7 miesięcy i to swiadomie. Z rodzinnych plotek dowiedziałam się że w wieku 29 lat będzie mi ciężko zajść w ciążę albo urodze downa. A kto tak mówił moja siostra która jest pielęgniarka.:@ No i gowno prawda urodziłam bez problemów:-) Jeżeli chodzi o tzw blokadę psychiczną to czytałam że ginekolodzy tak mówią jak nie wiedzą co jest przyczyną braku ciąży. Głową do góry wkońcu się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczek2507
Lidka ja mam cały czas taki dziwny ból w brzuchu , palić mi się nie chce , jak zjem coś robione na oleju to mi nie dobrze , częste bieganie do toalety , i ciągle jestem głodna a to jest u mnie raczej dziwne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muna
Nie jestem pewną czy castagnus można brać od tak sobie pomimo że ziołowy . Że sluzem nie mam problemu, inną sprawą jest to czy nie jest on przypadkiem wrogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×