Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

Witam z rana:) Lidka melduje,ze u mnie juz @ sie skonczyla,a niedlugo zaczne staranka. Lidka ja na Twoim miejscu nie klocilabym sie z mezem tylko wlasnie w przeciwna strone poszla.Moze jak zobaczy,ze bardzo go kochasz i szanujesz jego decyzje to wtedy zmieknie i pomysli,ze ma wspaniala zona i warto dac jej drugiego dzidziusia.To tylko moje zdanie,a Ty sama najlepiej wiesz co zadziala na Twojego meza.Trzymam kciuki,zeby szybciutko zmienil zdanie. prawie_ruda30 witaj w naszym gronie.Z nami staraczkami i mamusiami mozesz czuc sie jak w domu.U mnie tez w 9 tyg wykryto puste jajo,ale nie poddaje sie i walcze dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawie_ruda30 witaj :) wpisuj się od razu do naszej tabelki staraczek :) Majeczko pamiętasz? Ten cykl jest nasz :) Pregg na pewno wszystko będzie dobrze i zobaczysz wieeelkie serduszko Twojego dzidziusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawie ruda u ciebie tak jak u mnie , w listopadzie poronilam ( puste jajo) no i juz od lutego sie staram. Bo lekarz kazal czekac 3 miesiace no a teraz czekam, czekam i nie moge sie doczekac :-( za 8 dni TESTUJE a noz widelec sie udalo :-D choc przytulanka rzadko byly i duzo stresu wiec z jednej strony sie nie nastawiam a z drugiej strony. Mam nadzieje zobaczyc dwie kreseczki. Zazdroszcze wam ze macie dzieciaczki i macie na kogo przelac ten OGROM milosci :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pregg nic sie nie stresuj.Na pewno ujrzysz pieknie bijace serducho.A to,ze sie tak marnie czujesz to mimo wszystko dobry znak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i to mi sie podoba dziewuszki kochane, ze Wy takie usluchane jestescie;), od razu mam lepszy chumor, tylko nie widze tu jeszcze wszytskich kobitek...wiec do dziela!! Poslucham Waszych rad kochane i odpusze mezowi, dam mu czas i nie bede nic wspominac na temat dzidzi...moze w koncu kiedys sie uda... Z wami od razu mi lepiej, dobrze, ze Was mam:) Prawie Ruda, witaj w gronie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
welna, no ty to niezly masz brzuchol, oj bedzie dzidziol wielki i zdrowy;)!!! Piekny jest!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! To ile juz na plusie masz? ;) A i poprawil mi sie chumor nieco, moja psiapsiola wlasnie mi napisala, ze po roku i 2 miesiacach zaszla w druga ciaze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiak wierze,wierze predzej czy pozniej musi sie udac! Dziewczyny a mam takie pytanie z innej beczki,czy orientujecie sie moze czy w aptekach sa tabletki dla kobiec w ciazy ale bez zawartosci jodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane Ja miesiaczkę ostatnią miałam 13 marca Cykle mam 26 dniowe Pierwszy test wiec zrobiłam 9 kwietnia w dniu spodziewanej miesiaczki - negatywny 10 kwietnia - dalej negatywny 13 kwietnia rano - druga kreseczka bardzo jasna 13 kwietnia wieczorem - też jasna ale są dwie 14 kwietnia test na Beta HCG wyszlo 96 16 kwietnia test na Beta HCG wyszlo 198 czyli przyrost odpowiedni ale USG jeszcze nic nei wykazuje wiem natomiast ze jestem w ciazy tylko owoulacja mi sie przesunela najprawdopodobniej z powodu grypy wiec mam opoznienie w stosunku do liczenia tygodni od okresu o tydzien Podsumowując: Jak widac testy nei zawsz odrazu wychodza nawet jesli termin spodziewanej miesiaczki minal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Welna slicznie wygladasz! Duzy ten twoj brzuszek jak na 20 tydzien ho ho a tu jeszcze kolejne 20 tygodni ;-) zazdroszcze Lidka mysle ze twoj maz dlugo tak nie wytrzyma i wkoncu sie zdecyduje ;-) i zaciazysz, w kazdym badz razie zycze ci tego !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majeczka_83 Przy torbielach wychodzą pozytywne testy ciążowe. Nawet to logiczne bo wydziela się hormon hcg, który odbiera sygnał, że coś tam się "zagnieździło" i dla niego to coś to niby ciąża... Generalnie radzę Ci zrobić USG dopochwowe. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję dziewczyny lidka no brzuch mam wielki, ale tak samo miałam w poprzedniej ciąży, a mała wcale duża nie była, raczej normalna, 3430 na plusie mam kur*a 7 kg!!!!! czyli tutaj również powtórka z poprzedniej ciąży hehehehe pozostaje mi jedynie się modlić aby powtórka z poprzedniej ciąży była również w zrzucaniu kilogramów :) sorry że dziś tylko tak o sobie, ale łeb mi pęka i nie mam na nic więcej siły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teacher cos czytalam o tych torbielach,ale miesiac temu bylam w Pl i ginekolog powiedzial,ze jajniki mam ok.Wiec mysle,ze testy wychodza pozytywne,bo choruje na nadczynnosc tarczycy,a przy tej chorobie testy rowniez wychodza falszywe.29 Maja lece do Pl to mam nadzieje,ze wszystko sie wyjasni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick..................wiek..........cykl starań........................@ Muna..................33..............18................. ............19.04 prawie_ruda 30.....30...............1...............................22.04 magduniaa...........25...............3................... .......... 23.04 teacher26...........26...............4...................... ....... 27.04 exe...................33...............1................. ..............30.04 lidka33 ..............33...............15........................... ..30.04 Misiaczek2507.....20...............4..................... ..........04.05 gosiak666 ..........26...............6...............................0 9.05 Majeczka_83.......28...............7..................... ..........09.05 taka j................30..............25(10)..................... .....13.05 Mamusie : nick.....................wiek.............cykl starań.......termin porodu Margotka9022.........26..................3............... ... .... 9 sierpień Doti .....................24..................5.................. ....19 sierpień wełna....................30 .................3.......................7 wrzesień roxikct..................21..................3........... ... ......21 wrzesień Racuszekkk26.........26..................2............... ... ....10 listopad preggers ...............23..................4.......................5 grudzień loco99...................23..................1.......... ... ........20 grudzień Dopisałam się do tabelki :D niestety po łyżeczkowaniu miałam tylko jeden pełny naturalny cykl więc nie wiem ile liczyć długości cyklu - przyjmuję 29 tak jak w poprzednim...skorzystałam z polecanego przez Was kalkulatora płodności z netmama i tam mi wychodzi że wczoraj mogłam się testować z krwi, że powinno już coś wyjść gdyby miało być a nie wyszło więc chyba lipa. Chociaż z drugiej strony objawy mam jak w dwóch poprzednich - senność, wrażliwe piersi i uczucie pełności w podbrzuszu. Jak człowiek nie chce to czas leci jak opętany a jak chciałoby się żeby już była niedziela to czas się niestety bardzo wlecze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majeczka, prenatal classic nie ma jodu - o ile dobrze pamiętam.... jest też pregnaplus i wiele innych bez jodu. poczytaj na necie doti piękna dzidzia, wełna wcale nie masz dużego brzucha, wcale!! śliczny jest. ja miałam dużo większy w 20tc. buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silu, hmmmmm, wytrzeszczam moje patrzalki a nosze jeszcze okulary i jakos nic nie widze, poza jedna krecha....ale moze sie myle, nie mam najlepszego wzroku;) A co powiedza inne dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silu dzięki kochana jesteś :) może to głupie, ale pociesza mnie to, że nie tylko ja należę do "wielkobrzuchatych" w ciąży :) zawsze jak oglądam czyjeś brzuchy i natrafię na większy lub podobny do mojego w danym tygodniu to robię ufffff, nie tylko ja ;) co do testu powiem Ci szczerze, nie wiem, mam już go zapisanego na pulpicie i powiększonego do granic możliwości :) w pierwszym momencie jak otworzyłam stronę mówię jest cień! potem patrzę i mówię nie, nie ma więc zapisałam fote i powiększyłam :) i w powiększeniu u mnie na górze tam gdzie powinna być druga kreska faktycznie jakby coś było, ale powiem Ci szczerze, że raz wydaje mi się, że jest a potem znowu, że nie ma, więc ja nie wiem... tylko, że na zdjęciu widać o wiele gorzej niż w rzeczywistości, więc Ty widzisz lepiej... wydaje Ci się, że jest????? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margotka, tak to test od ciebie, ten z allegro. mi się wydaje raz, że widzę cień, potem, że nie. aj, czas pokaże. raczej nastawiam się,że nie. Dziękuję za opinie, uznaję test za negatyw i koniec tematu:) margotka, rzeczywiście słabizny te krechy na tym teście. jak okres będzie się długo spóźniał, zrobię inny test dla porównania. dzisiaj mam 28dc i czekam na okres. dobrej nocki pregg, wyjedź wyjedź odpoczniesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silu kochana ja zaraz jak otworzylam zdjecie zobaczylam jakis cien, ale pozniej zniknal .... nie wiem ja trzymam mocno kciuki!!!!! bo moze faktycznie zrob innym testem! ja licze na to ze bedzie 2 krecha!!!!!!!! ;* kochane mamusie wszystkie macie sliczne brzusie! nawet troche zarymowalam! :) wszystkie slicznie wygladacie! mam nadzieje, ze wyjade na ta majowe i to w jakis las zeby odpoczac od wszystkich ludzi swiata!!!!!!!!!!!!!!!!! ;p potrzebny mi taki relaks! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wełna piękny ten twój brzuszek :) Silu ja widziałam cień przez pierwszy moment , i tak jak pisze Pregg zrób może innym testem dla jasności :) Pregg a juz wiesz gdzie jedziecie ? ja znam urocze miejsce nad jeziorkiem w Wdzydzach Tucholskich półwysep Lipa :) http://www.obiektyturystyczne.pl/najlepsze.noclegi/webredir/?id=8405/ Świetne miejsce na odpoczynek , Moja mama miała tam na tym półwyspie domek holenderski postawiony całe wakacje tam siedziałam zawsze :) Na otwarcie sezonu w Majówkę właśnie zawsze w barze są jakieś konkursy , tańce , dzik , ogniosko . także polecam :) A ja miałam dziś paskudnie się czułam , cały czas mi nie dobrze było , być może się czymś zatrułam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNY PRZECZYTAJCIE MOJ POST WYZEJ!!! MI TESTY NA POCZATKU NEI WYCHODZILY MOCNA KRESKE DOPIERO PRZEDWCZORAJ ZOBACZYLAM IDZCIE NA BETA HCG - WYJDZIE WAS TYLE SAMO CO KILKA TESTOW A JEST TO BADANIE KTORE JEDNOZNACZNIE POTWIERDZI CIAZE LUB JEJ BRAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczek dziekuje Ci za linka super miejsce!:) Jesli beda jeszcze miejsca na majowke to zdecydowanie tam pojedziemy, blisko od nas wiec na przejazd duzo nie wydamy! :) Wlasnie takie miejsce bylo mi potrzebne, z dala od wszystkiego ciche, spokojne:) Mamy znajomych z dzieckiem ktorzy z nami jada wiec im tez sie przyda taki wypoczynek!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×