Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

Gość Racuszekkk6
Roxi ale fajny kształtny brzusio :) Silu z tego co wiem to następne usg będę mieć jakoś chyba po 20 tygodniu, więc jeszcze dłuuuugooo :) co u Ciebie, kiedy działasz, kiedy płodne u Ciebie? Powiem Ci że mój synio tak mi ostatnio daje popaliĆ ŻE KOSMOS. maruda się z niego zrobiła, i jak sobie pomyśle że do tego dojdzie jeszcze noworodek to sajgon gwarantowany mnie czeka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh jakoś nie nastawiam się na Laurę, po prostu czuję że to jednak będzie siusiak ;) m,l\.\/'ąż się uparł na Aleksandra, a mi jednak średnio się to imie p .. odoba, sorry za jakieś wstawki w tekście, ale mój synio jeździ mi resorkami po klawiaturze ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FasolkaSzparagowa
Hej :) ja po wizycie, zrobił mi cytologie zbadał powiedzial że faktycznie szyjka zasiniona to pierwsza oznaka jest ale "ręczenie" jeszcze nic nie czuć. Zrobił usg dowcipne i faktycznie coś tam jest, czarna kropeczka, która jest malutka, stwierdził że na 90% ciąża, ale mniejsza niż 4 tygodniowa, czyli mam się martwić czy nie ? liczylam i wychodzi mi że od dnia owulacji minęło 22 dni czyli ciąża może być tak mała ?? na żadne badania mnie nie wysłał ani nic nie przepisał, kazal przyjść za 3 tygodnie (w dzień dziecka hehe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jestem blondynką:) zdjęcia wstawie tylko nie wiem gdzie. na facebooku nie wszystkie zobaczycie, bo duzo z was nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja na początek poproszę na FB zdjęcia Roxi :) Bo ja już się nie mogę doczekać :D Fasolka to na pewno ciąża. A lekarze zazwyczaj każą przychodzić w 6 tyg ciąży bo wtedy już mogą coś zobaczyć także się nie martw na zapas kochana :) Natka33 co z Tobą? Gdzie się podziewasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiak na fb sa juz jakies zdjecia. dodam reszte w przyszlym tyg bo ten caly weekend mam zajęcia:( właśnie sie zbieram na uczelnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Exe Gratulacje!Nic sie nie odzywalas,a to juz 7 tydzien. Roxi jak znajdziesz czas to wrzuc wiecej zdjec na Fb,a swoja droga to fajniuki brzusio!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muna
nick..................wiek..........cykl starań..................@ agnieszzka..........27...............1................... .......28.04 exe...................33...............1................. .........30.04 Misiaczek2507.....20...............4..................... .....04.05 Majeczka_83.......28...............7..................... .....09.05 puszeknieokruszek..25...........4........................ ..01.05 Muna..................33..............19................. .......14.05 magduniaa...........25...............4................... ..... 22-23.05 teacher26...........26...............5................... ... .. 24. 05. lidka33 ..............33...............16........................28. 05 gosiak666 ..........26...............7...........................05.06 taka j. ..............31..............26(9).......................08 .06. Mamusie : nick.....................wiek.............cykl starań.......termin porodu Margotka9022.........26..................3............... .. 9 sierpień Doti .....................24..................5.................. 19 sierpień wełna....................30 .................3..................7 wrzesień roxikct..................21..................3........... .......21 wrzesień Racuszekkk26.........26..................2............... ....10 listopad preggers ...............23..................4...................5 grudzień loco99...................23..................1........... .......20 grudzień Natka33.................33..................1............ ......3 styczeń FasolkaSzparagowa...23..................1................ ...10 styczeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muna, witaj co u Ciebie? jak ten cykl, przeczowasz cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick..................wiek..........cykl starań..................@ agnieszzka..........27...............1................... .......28.04 Misiaczek2507.....20...............4..................... .....04.05 Majeczka_83.......28...............7..................... .....09.05 puszeknieokruszek..25...........4........................ ..01.05 Muna..................33..............19................. .......14.05 magduniaa...........25...............4................... ..... 22-23.05 teacher26...........26...............5................... ... .. 24. 05. lidka33 ..............33...............16........................28. 05 gosiak666 ..........26...............7...........................05.06 taka j. ..............31..............26(9).......................08 .06. Mamusie : nick.....................wiek.............cykl starań.......termin porodu Margotka9022.........26..................3............... .. 9 sierpień Doti .....................24..................5.................. 19 sierpień wełna....................30 .................3..................7 wrzesień roxikct..................21..................3........... .......21 wrzesień Racuszekkk26.........26..................2............... ....10 listopad preggers ...............23..................4...................5 grudzień loco99...................23..................1........... .......20 grudzień exe.......................33..................1................. ..2 styczen Natka33.................33..................1............ .......3 styczeń FasolkaSzparagowa...23..................1................ ...10 styczeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majeczka, dziekuje! sama nie moge w to uwierzyc. A jak tam u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Exe Gratulacje:)Rodzimy prawie w tym samym czasie,jesteśmy w tym samym wieku i po pierwszym razie się udało:)Super:)Gratulacje:D Gosiak Dziękuję,że o mnie myślisz ja również,chcę usłyszeć co u Ciebie??? Przez cały tydzień chodzę lekko zakręcona,zabiegana jak i śpiąca.Mąż przyjechał do domu po 3 tygodniach i mieliśmy trochę spraw do załatwienia. Ja dzisiaj po raz drugi,byłam u lekarza zrobiłam wszystkie jakie mi zlecił badania na anty ciała i wszystkie wyszły dobrze.Teraz zalecił branie dalej luteiny,tylko,że 2 razy dziennie po 2 tabletki jak i przepisał inny niż kupiłam sobie kwas foliowy do brania po 2 tabletki dziennie.Usg zrobione jestem w 4 tygodniu ciąży zdjęcia maleństwa z usg mam mąż jeszcze nie widział,ale na pewno się wzruszy:)Jest bardzo podekscytowany i widać,jak bardzo chce Tego dzieciaczka:) Przepraszam Was,że nic się nie odzywałam,ale na prawdę miałam mały zawrót głowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Exe Gratulacje:)Rodzimy prawie w tym samym czasie,jesteśmy w tym samym wieku i po pierwszym razie się udało:)Super:)Gratulacje:D Gosiak Dziękuję,że o mnie myślisz ja również,chcę usłyszeć co u Ciebie??? Przez cały tydzień chodzę lekko zakręcona,zabiegana jak i śpiąca.Mąż przyjechał do domu po 3 tygodniach i mieliśmy trochę spraw do załatwienia. Ja dzisiaj po raz drugi,byłam u lekarza zrobiłam wszystkie jakie mi zlecił badania na anty ciała i wszystkie wyszły dobrze.Teraz zalecił branie dalej luteiny,tylko,że 2 razy dziennie po 2 tabletki jak i przepisał inny niż kupiłam sobie kwas foliowy do brania po 2 tabletki dziennie.Usg zrobione jestem w 4 tygodniu ciąży zdjęcia maleństwa z usg mam mąż jeszcze nie widział,ale na pewno się wzruszy:)Jest bardzo podekscytowany i widać,jak bardzo chce Tego dzieciaczka:) Przepraszam Was,że nic się nie odzywałam,ale na prawdę miałam mały zawrót głowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Exe Gratulacje:)Rodzimy prawie w tym samym czasie,jesteśmy w tym samym wieku i po pierwszym razie się udało:)Super:)Gratulacje:D Gosiak Dziękuję,że o mnie myślisz ja również,chcę usłyszeć co u Ciebie??? Przez cały tydzień chodzę lekko zakręcona,zabiegana jak i śpiąca.Mąż przyjechał do domu po 3 tygodniach i mieliśmy trochę spraw do załatwienia. Ja dzisiaj po raz drugi,byłam u lekarza zrobiłam wszystkie jakie mi zlecił badania na anty ciała i wszystkie wyszły dobrze.Teraz zalecił branie dalej luteiny,tylko,że 2 razy dziennie po 2 tabletki jak i przepisał inny niż kupiłam sobie kwas foliowy do brania po 2 tabletki dziennie.Usg zrobione jestem w 4 tygodniu ciąży zdjęcia maleństwa z usg mam mąż jeszcze nie widział,ale na pewno się wzruszy:)Jest bardzo podekscytowany i widać,jak bardzo chce Tego dzieciaczka:) Przepraszam Was,że nic się nie odzywałam,ale na prawdę miałam mały zawrót głowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiak,Exe u mnie bez zmian,ciagle brak @,dzisiaj przestalo bolec jak na @,piersi bez zmian,nie jestem zmeczona,hehe.kompletnie nic.dlatego mysle,ze to cos z moimi hormonami i dlatego malpa sie spoznia:)poczekam do przyszlego tyg,jak sie nie pojawi to powtorze test.Za 2,5 tyg bede w Pl to wszystkiego sie wkoncu dowiem u gina.Nie moge sie doczekac tej wizyty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majeczka, a tam u Ciebie prywatnie drogo? Silu, dziekuje :) Wlasnie dzisiaj z mezem doszlismy do wniosku, ze chyba przy jednym pozostaniemy :) Kiedys zawsze chcialam miec wielka rodzine. Ja mam tylko starszego brata, a moj maz ma 5 braci i 1 siostre :D Moze gdym byla mlodsza to bym myslala o drugim dziecku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natka Tobie rowniez gratuluje!!! To Ty jestes teraz w 4 tygodniu? Ja jestem juz w koncu 7 i termin mam na styczen, to jak to jest???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
racuszku jaki brzuszek!!!!! :) no no no ;) majeczka trzymam kciuki, żeby .... no wiesz ;) silu oby oby, zobaczymy co będzie. a ja nie mam fb to nie zobaczę fotek ślubnych :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki, to ile tego kwasu foliowego powinno sie przyjmowac? Ja biore jedna tabletke dziennie (400) to za malo????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Exe u mnie prywatnie wizyta u gina kosztuje 80 euro to jest 360 zl,dlatego zdecydowalismy sie z mezem,ze lepiej kupic bilety i poleciec do Pl ,porobic wszystkie badania i spedzic czas z rodzina. Ja w pierwszej ciazy bralam 1 tab dziennie kwasu foliowego,ale mam kolezanki ktore braly po 2 ,bo tak im przepisal lekarz. Taka j dziekuje Ci,zobaczymy co z tego wyjdzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majeczka, macie racje, tez bym tak zrobila. Mi lekarz przepisal dodatkowe witaminy dla kobiet w ciazy. Troche boje sie brac, bo slyszalam, ze w pierwszym trymestrze to tylko kwas foliowy. Co o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze Exe z tymi witaminami to jest roznie,ja tez duzo czytalam na ten temat i wiem,ze dopiero po 1 trymestrze sie zaczyna brac witaminy.Mysle,ze kazdy lekarz ma swoja teorie.Ja np w pierwszej ciazy bralam witaminy tylko jakies 2 tyg i przez reszte ciazy zero tabsow,bo nie moglam przyjmowac jodu.Coreczka urodzila sie zdrowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
exe ja brałam w ciąży dodatkowe witaminy i wszystko wyszło ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkkasia
Wróciłam z pracy 2 godziny temu.Rano zrobiłam test i nadal nic z tego nawet cień cienia ani śladu drugiej krechy .Jutro 39 dzień cyklu i 11 od owulacji.Idę spać jestem padnięta po 12 godzinach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majeczka, no wlasnie, kazdy przypadek inny, tylko, ze ja jakos lekarzom zbytnio nie ufam : / taka j. to Ty juz masz jedna dzidzie??? Jak tak to kamien z serca! :) wczoraj myslalam, ze to Twoje pierwsze starania :) :) :) A te witaminki to bralas od poczatku ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Exe to jest wyliczenia za pomocą neta na stycznia,od lekarza nie wiem jeszcze w 100%na kiedy termin?Wiem tylko,że to jest 4 tydzień.Także jak Ty masz koniec 7 tygodnia i masz termin na początku stycznia to ja powinnam urodzić pod koniec stycznia albo na początku lutego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
exe te witaminy brałam tak od 7 tygodnia ciąży kiedy została potwierdzona przez lekarza i on pozwolił brać te witaminy, brałam je chyba do samego końca. Z kolei w niemczech moja kuzynka nie bierze ich bo lekarze nie zalecają, nawet kwasu foliowego nie bierze i nie brała bo lekarz powiedział, że to ma sens tylko jak się bierze tak na 2 miesiące przed zajściem a potem to już nie ma znaczenia. Co kraj to obyczaj. Nie wiem jak jest właściwie niestety :( Ja w każdym razie brałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was wszytskie, u mnie dzisc 12 dc, czuje berdzo intensywnie owulke dzis, moze podzialam z m. dzis wieczorkiem, zobaczyma, bo cos zaczynam sie juz wahac...;( milej soboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×