Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

Roxi, sliczne zdjecia! Wygladalas cudnie!!! :) Gratuluje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puszek, glowa do gory! Kto wie, moze teraz gdy glowe bedziesz miala zaprzatnieta szukaniem pracy, szybciej zaciazysz :) Trzymam kciuki za poszukiwania i czekamy na Ciebie na dole tabelki :) preg, jak sie czujesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
exe niestety ja slabo wczoraj wieczorem znowu kibelek byl moim przyjacielem. juz myslalam ze mdlosci i wymioty mi przeszly a ostatnio sie tylko nasilaja. za to teraz dopiero widac jaki moj narzeczony jest cudowny, zajmuje sie mna, trzyma wlosy, robi herbatki. exe a jak Ty sie czujesz? roxi pieknie wygladalas na slubie!!!! szczesciara z Ciebie!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pregress trzymaj się:)Dobrze,że masz wsparcie w narzeczonym:)Herbatka to już naprawdę dużo:) Mi idzie piąty tydzień mam lekkie mdłości,ale na wymioty jeszcze mnie nie goni,aż nie chcę myśleć co to będzie,jak pogoni:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewuss185
hej dziewczyny. Mam pytanie do Was bo staramy sie z chlopakiem o dziecko w sumie dopiero zaczynamy ale ostatni moj okres wygladal bardzo dziwnie takie lekkie tylko plamienie miałam i trwalo to około 4 dni. Pozniej robiłam chyba z 5 testow i wyniki negatywne. Tylko, że odrzuca mnie od papierosów i od niektórych rzeczy ulubionych. Czesto mam uczucie mdłości i cos bulgocze cały czas w brzuchu. Czy mozliwa jest ciaza tyle ze jest małe stezenie hcg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewuss zrob najlepiej badanie krwi jesli podejrzewasz ciaze. ono da 100% pewnosci:) natka no herbatki i rozne inne, kolacyjki. masuje mi stopy, mowi do brzuszka, glaszcze go. a nikt sie chyba w rodzinie po nim nie spodziewal, ze tak sie zaangazuje w ciaze!:) bo zawsze byl troche taka czarna owieczka;p ale pozytywnie zaskakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Preg, fajnie, ze masz wsparcie! Taki narzeczony to skarb! Wspolczuje wymiotow. Ja mam tylko chwilowe nudnosci, klopty z koncentracja, jakas taka wolniejsza we wszystkim jestem. Cisnienie mam niskie 100/60 ale wczoraj tak mi walilo serce, ze myslalam, ze zawalu dostane. Mi troche brakuje kogos, kto by mi te herbatki robil, bo moj maz jeszcze sie nie wprowadzil :/ Prwdopodobnie uczyni to na poczatku maja, ale sama nie wiem czy to dobry pomysl, bo on cale zycia mial wszystko pod nos podsuwane, a teraz obawiam sie, ze wszystko spadnie na moja glowe i nie wiem czy sobie poradze :/ Zwlaszcza teraz, gdy wszystko przychodzi mi z wiekszym trudem. ewuss, a jakie stezenie hcg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natka, ja jestem w 8 tyg i jeszcze ani razu nie wymiotowalam, wiec jest szansa, ze i Ciebie to ominie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pregres to masz super.skarb nie mężczyzna:) Exe obyś miała rację z tymi wymiotami,oby na mdłościach się skończyło:)Ty to masz fajnie:) Z Twoim mężem to jeszcze wszystko może się zmienić,tego Ci życzę:)Wystarczy Go może trochę pogonić i ponarzekać,może to coś da?:) P.S.Idę piekarnik nastawiać,ale mam ochotę na zapiekankę:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewus Pregres ma rację, badanie krwi B HCG On daje 100% pewności:)Powodzenia życzę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roxi w pracy zdjęcia obejrzałam, wyglądałaś pięknie!!!!!!!!! po prostu cudnie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roxi super fotki! Natka, jaką robisz zapiekankę, bo mi ślinka pociekła na samą myśl? ;) U mnie zaczyna się powoli 15 tydzień ciąży, hmm jakoś szybko to leci tym razem, pierwsza ciąża strasznie mi się dłużyła... :) Pregg u Ciebie już jakoś 12 tydzień więc wkrótce pożegnasz się z kibelkiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapiekankę z szynką,pieczarkami i z serem:)Pychotka już wcinam:)Do tego mam jeszcze bagietki czosnkowe do piekarnika:)Mąż wiedział co mi do lodówki kupić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Racuszek a ile ma Twoje pierwsze dziecko??Mój w tym roku kończy 12 lat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
exe pociesze Cie moj byl taki sam, najmlodszy w rodzinie, zawsze sie nim opiekowala jak nie mama to siostra albo druga siostra. takze zawsze bylo przyniesc Przemusiowi, zrobic dla Przemusia itd. Od kiedy zamieszkal ze mna zaczal sie zmieniac bo ja po prostu powiedzialam, ze nie jest moim dzieckiem i ja nie bede sie nim zajmowala. (najgorsze jest to ze jego mama uwaza ,ze ja powinnam sie nim zajmowac) no ale okazuje sie, ze jemu sie tez to spodobalo i wyrosl w efekcie z niego calkiem niezly mezczyzna! :) takze powiedz swojemu jak wyglada sprawa i musi sie przyzwyczaic :) hehe Natka ja wlasnie zrobilam sobie pizze;p dokladnie Racuszku u mnie 12 tydzien:) takze juz jak siedze nad kiblem to sobie powtarzam, ze juz niedlugo;p exe, natka nie chce Was straszyc ale mi wymioty zaczely sie nieco pozniej :( tak kolo 9/10 tc wczesniej mdlosci i sporadyczne wymioty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahah Preg! Dodalas mi odwagi! Niech sie wprowadza i niech sie w koncu dowie gdzie lodowka, gdzie patelnia i gdzie pralka hahaha. Zwlaszcza teraz, moja ciaza, bedzie do tego dobra okazja :) Tylko mam nadzieje, ze nie za pozno na jego wychowanie (on ma 32 lata) :D Narobilyscie mi ochoty na te zapiekanke i chyba polece zrobic, zanim przyjdzie 9tc i bede zmuszona zwrocic hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka j. jak sytuacja na froncie? Dajesz rade? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natka Twój synio to już duży chłopak :) mój urwis ma 19 miesięcy... Pregg miałaś już usg w 12 tyg czy dopiero idziesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w pt ide na 2 wizyty, u swojego lekarza a pozniej na usg prenatalne:) nie wiem czy wtedy moj lekarz zrobi mi usg ale na pewno bede miala 3d:) juz sie nie moge doczekac a jednoczesnie strasznie sie boje:( mialam dzisiaj straszne sny zwiazane z wizyta. ale oczywiscie wszystko musi byc dobrze innej opcji nie ma!!!! moja dzidzia musi byc zdrowa i duza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wlasnie Racuszku czy w 12 tygodniu robia juz usg przez powloki brzuszne czy dalej dowcipnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Racuszek dlatego liczyć będę na syna pomoc po urodzeniu,jak tatusia w domu nie będzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Preg, ja mialam w 7 tyg przez brzuch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w 3 d super jest usg,widziałam od koleżanki,wspaniałe przeżycie:) Na pewno wszystko będzie,a to,że masz takie sny bo myślisz,czy wszystko jest dobrze a później śnią się głupoty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puszku, dobrze zrozumialas. U mnie to jak w brazylijskiej telenoweli :D Slub byl 12 lutego, po kryjomu przed naszymi rodzinami. Ja juz zdazylam przekonac moja rodzinke, chociaz nie bylo latwo. Jego rodziny na oczy jeszcze nie widzialam i oni mnie tez, ale od poczatku byli przeciwni. Zaraz po slubie, jak moj maz zaczal sie pakowac, jego matka popadla w histerie i tak sie rozchorowala, ze musial zostac w domu hahah. Normalnie cyrk na kiju :) Postanowilismy sie wstrzymac, bo i mi sie tez w sumie nie spieszylo. Dlugo mieszkalam sama i balam sie, ze faktycznie bedzie mi ciezko teraz sie moim mezem zajmowac hahah, jak pisalam, strasznie go w domu rozpiescili. No ale teraz sytuacja jest inna. Zamierzamy zamieszkac razem od czerwca:) Zobaczymy jak bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
preggers masz świetnego faceta, trzymaj go!!! exe życzę aby mąż upodobnił się nieco do męża preggers ;) u mnie tak sobie, w sensie, odzywam się do niego ale wtedy kiedy muszę, dalej mi przykro, że on tak podchodzi do tematu a ja się dalej boję, za 2 dni idę do tego lekarza i mam nadzieję, że on nie ma urlopu!!! bo tak było ostatnio, pojechałam i pocałowałam klamkę :/ Niezłą masz teściową!! puszku oby praca się szybko znalazła lub inne rozwiązanie i masz rację, nie zabezpieczajcie i może akurat, zwykle jak się odpuszcza to wychodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki :) Ale się rozpisałyście dziś :) Fajnie macie ciężarówki :) Exe jak to po kryjomu ślub wzięliście? A dlaczego tak? Btw ile masz lat jeśli można wiedzieć? Ja się dziś troche wkurzyłam, bo wyszło tak, że mój M jednak przyjedzie do domu teraz i będzie tydzień akurat jak mam płodne a ja w tym mcu zrezygnowałam z CLO a tak to bym miała już jeden cykl za sobą i może by się udało :( Wkurzyłam się, bo nic nie można zaplanować, pewnie jakbym wzięła CLO w tym mcu to by nie przyjechał i bym się wkurzała że brałam je na darmo, ehhh....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wklejam tabelkę dla przypomnienia i co by się nam nie zgubiła :) nick..................wiek..........cykl starań..................@ puszeknieokruszek..25...........4........................ ..01.05 Majeczka_83.......28...............7..................... .....09.05 magduniaa...........25...............4................... ..... 22-23.05 teacher26...........26...............5................... ... .. 24. 05. lidka33 ..............33...............16........................28. 05 Misiaczek2507.....20...............5..................... .....04.06 gosiak666 ..........26...............7...........................05.06 Muna..................33..............19................. .......06.06 taka j. ..............31..............26(9).......................08 .06. Mamusie : nick.....................wiek.............cykl starań.......termin porodu Margotka9022.........26..................3............... .. 9 sierpień Doti .....................24..................5.................. 19 sierpień wełna....................30 .................3..................7 wrzesień roxikct..................21..................3........... .......21 wrzesień Racuszekkk26.........26..................2............... ....10 listopad preggers ...............23..................4...................5 grudzień loco99...................23..................1........... .......20 grudzień exe.......................33..................1.......... ....... ..2 styczen Natka33.................33..................1............ .......3 styczeń FasolkaSzparagowa...23..................1................ ...10 styczeń P.S Puszek zmień sobie termin w tabelce bo widzę, że jeszcze nie zmieniłaś i nadal widniejesz z terminem @ na 1.05

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość welniany_kamyk
hej kochane baby, ale dzisiaj napieracie tutaj :) roxi ślicznie wyglądałaś, pięknie! :) taka j jak czytam o reakcji Twojego faceta to moge Ci piątkę przybić, mój by się kompletnie nie przejął, kazał by mi czekac do wizyty a nie nakręcać się bez powodu (bo przecież to że będę o tym gadać i przeżywać i tak nic nie zmieni, musi lekarz zobaczyć), on ma taki charakter, ja już jako tako to zaakceptowałam, wiem, że jak chce się wygadać i ponakręcać to muszę zadzwonić do siostry czy koleżanki bo z moim facetem to ni w ząb...a Ty się nie denerwuj, na pewno wszystko będzie ok, całe szczęście wizyta już niedługo... a no i ja na obiad też mam dziś zapiekankę makaronową :) racuszek mi ta ciąża też leci o WIELE szybciej niż poprzednia, nie wiem z czego to wynika, ale oczywiście cieszę się z tego faktu, chociaż boję się że ostatnie miesiące będą się dłużyć,l zobaczymy... majeczka a Ty tak serio o tych bliźniakach??? :) chciałabyś??? preggers trzymam kciukasy za wizytę, koniecznie pisz co i jak już po gosiak ciesz się, że chłop jednak będzie, zawsze to jakas nadzieja, że się uda, niż jakby go nie było, trzymam kciuki oczywiście! :D ja tam się cieszę, że on jednak będzie :D exe a Ty to jakiś film chyba możesz nakręcić normalnie, jak czytam Twoje historie to sobie myślę: wooooooooowwwwwwwww!!!!!! :) :) odważna z Ciebie kobita, zazdroszczę :) siluetta gdzie jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wełna kochana ja się cieszę oczywiście :) Ale ten miesiąc z racji tego, że miało go nie być postanowiłam poświęcić sobie, wiecie ćwiczenia, lekkie odchudzanie, solarium itd więc na dzidzię się w tym mcu nie nastawiam :) Fajnie, że się dobrze czujesz i ani się obejrzysz a będzie dzidzia z Tobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×