Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

Lidka to działaj! Ty się wachasz? niemożliwe :) Ja właśnie wygoniłam męża na dwór z synkiem, a ja zamierzam wziąść się za sprzątanie, ale powiem szczerze że nie wiem w co ręce włożyć, wszędzie syf.. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lidka skoro czujesz owulkę to się nie waham tylko do dzieła!!!! racuszku miałam dzisiaj to samo, właściwie już wczoraj bo zaczęłam wieczorem lekko sprzątać, dzisiaj też troche zrobiłam, uprzątnęłam, że tak powiem, nie mam sił na wielkie sprzątanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
racuszku, hahahha, skad ja to znam, ja mam syf wszedzie a nie wspomne juz o ogrodzie, gdzie chwasciory wielkie jak drzewa, prawie jak w buszu;), zaraz zabieram sie do sprzatania, potem pieczenia... Achhh waham sie tak jakos, nie wiem jakies zwatpienie mnie opetalo dzis...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidka babo wez sie w garsc i dzialaj dzisiaj z mezulkiem,a noz, widelec nasionko sie zasadzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lidka wzywam cię do rozsądku!!!! może to jedyna okazja tego miesiąca!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majeczka, Taka j, no dobrze juz dobrze, zobacze co da sie dzis zdzialac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkkasia
i przyszła @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidka jak Ciebie zwatpienie opadlo to to to ja juz nic nie wiem, no po prostu paranoja jakas ;-) ja mimo iz w tamtym cyklu sie tak rozczarowalam to jestem pelna nadziei,ze teraz sie uda no bo dlaczego mialoby sie nie udac ? Czekam na meza z utesknieniem. Dzisiaj mam 8 dc wiec dzieci to z tego nie bedzie ale przynajmniej przyjemnosc:-P wkoncu to bardzo przyjemne starania...... pozdrawiam i udanego weekendu zycze ;-) pisac kto testuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidka jak Ciebie zwatpienie opadlo to to to ja juz nic nie wiem, no po prostu paranoja jakas ;-) ja mimo iz w tamtym cyklu sie tak rozczarowalam to jestem pelna nadziei,ze teraz sie uda no bo dlaczego mialoby sie nie udac ? Czekam na meza z utesknieniem. Dzisiaj mam 8 dc wiec dzieci to z tego nie bedzie ale przynajmniej przyjemnosc:-P wkoncu to bardzo przyjemne starania...... pozdrawiam i udanego weekendu zycze ;-) pisac kto testuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie, dobrze byłoby poczytać jakieś dobre wieści znowu :) puszku i tak trzymać !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz mam za soba 1,5 roku staran, takich naprawde, z obliczaniem itd. jesli teraz sie nie uda, to chyba dam sobie spokoj, tym bardziej, ze moge dostac w najblizszym czasie atrakcyjna oferte pracy, wprawdzie pracuje juz z mezem, ale to zawsze dodatkowy pieniadz i moja wymarzona praca... Nie wiem, na razie tylko sie zatanawiam...jestem nieco w kropce, ze tak powiem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rownie dobrze moze byc tak, ze zadzwonia do mnie z pewna oferta pracy (dodam, ze to stanowisko panstwowe;), wiec pewna praca na lata i wszytskie niezbedne swiadczenia) a ja wtedy no co,no nie moge byc w ciazy prawda...a rownie dobrze moga nie zadzwonic przez pol roku.... ehhhh, poczekam jeszcze chyba i jesli tym razem sie nie uda badz nie udalo to bede musiala cos postanowic...jestem w d...e!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziulka13
w dni płodne staraliśmy się o dzidziusia. 11 maja powinnam dostać @, zrobiłam więc test. negatywny. od kilku dni boli mnie podbrzusze jak przed okresem,kłują jajniki i mam zawroty głowy. czyzby urojona??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lidka moim zdaniem wszystko się ułoży tak jak powinno, jeśli nie masz pewność, że zadzwonią w najbliższym czasie to może warto jednak próbować, no ale ja ci tutaj doradzam a sama chcę zarzucić starania :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka j, dziekuje, chyba tak zrobie, zostawie wszytsko przeznaczeniu, bedziemy nadal kochac sie bez zabezpieczenia, a los juz zadecyduje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chyba, ze maz bedzie wyskakiwal, to wtedy juz na pewno nie zajde;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do tej pory jego silna wola była jakby słaba ;) wierzę w ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu dzisiaj cisza, u nas zachmurzone ale rano byłam jeszcze z dzieckiem na placu zabaw, na pół godzinki tylko bo zimno troche, a co u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość welniany_kamyk
hej u mnie też zimno, ale i tak wysłałam męża z mała na spacer, a ja trochę chałupę ogarnęłam a niedługo jadę do siostry co by wspólnie jakiś obiadek skonsumować :) lidka no i jak tam wczoraj było? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj mam filmowy dzień, chyba ze 3 filmy obejrzałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muna
Witam. U mnie bez zaskoczenia przyszła dzisiaj @. Nowy cykl zaczynam od clo i duphastonu, chociaż one mogą nie pomoc. Boję się tych tabletek. Ginek po usg stwierdził że wszystko u mnie ok. Doradził badanie nasienia mojego m. Staramy się już długo więc gdzieś musi być przyczyna niepowodzenia. Co wy na to? Ktoras z was zaszła na tych lekach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muna
nick..................wiek..........cykl starań..................@ agnieszzka..........27...............1................... .......28.04 Misiaczek2507.....20...............4..................... .....04.05 Majeczka_83.......28...............7..................... .....09.05 puszeknieokruszek..25...........4........................ ..01.05 magduniaa...........25...............4................... ..... 22-23.05 teacher26...........26...............5................... ... .. 24. 05. lidka33 ..............33...............16........................28. 05 gosiak666 ..........26...............7...........................05.06 Muna..................33..............19................. .......06.06 taka j. ..............31..............26(9).......................08 .06. Mamusie : nick.....................wiek.............cykl starań.......termin porodu Margotka9022.........26..................3............... .. 9 sierpień Doti .....................24..................5.................. 19 sierpień wełna....................30 .................3..................7 wrzesień roxikct..................21..................3........... .......21 wrzesień Racuszekkk26.........26..................2............... ....10 listopad preggers ...............23..................4...................5 grudzień loco99...................23..................1........... .......20 grudzień exe.......................33..................1.......... ....... ..2 styczen Natka33.................33..................1............ .......3 styczeń FasolkaSzparagowa...23..................1................ ...10 styczeń No prosze ile mamusiek przybyło. Gratulacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muna ja nie brałam tych tabletek ale często tu czytałam o nich i chyba sobie dziewczyny dość chwalą także myślę, że nie masz się czego bać tylko trzeba spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muna
Juz wykupiłm te leki, cholernie drogie i tylko na 2 cykle. Jak to nie pomoze to moj M musi zrobić badanie nasienia i zastanawiam sie czy nie zrobić ich wczesniej. Mam przeczucie ,ze to mojego M trzeba spomóc. Moj ginek wypisał nawet skierowanie na te badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muna ja bym na twoim miejscu brała te leki a M. i tak wysłałabym na badania, nic nie szkodzi zbadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eze
Natka, daj znac jak wizyta u lekarzac :) taka j. wlasnie dlatego nie zawsze ufam lekarzom. Czasami co lekarz to inna opinia. Postanowilam jednak, tak jak Ty, brac te witaminki, mam nadzieje, ze nie zaszkodza. Dola potwora mam! Sama nie wiem czy to moje niskie cisnienie tak na mnie dziala, czy pogoda. Nic mi sie nie chce. Caly dzien przelezalam na kanapie, ogladajac wszystko co popadlo w TV. Jedyna forma aktywnosci to bieg do lazienki na siusiu (przynajmniej 3 razy na godzine) i z powrotem hahah.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×