Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

wełna, no ta historia tej dziewczyny aj aj, musiala mieć późną owulkę. Niektóre dziewczyny właśnie zachodzą w ciążę tak 20-22 dzien cyklu (o dziwo!!!!!!!!!) i wtedy w dzień spodziewanej miesiączki test pokazuje minus, bo wiadomo...zarodek nie zdąży się ulokować w macicy. Ja właśnie się tego obawiam, że ten sobotni planowany może mi nie wyjść...bo u mnie było wielkie "do środka" ze śluzem 20 dnia cyklu. sama nie wiem, chyba jednak nie będę robiła tego testu w sobotę... poczekam na przyszły tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
manina, wiesz że trzeba pomóc marzeniom? tak będziesz siedzieć cały miesiąc bez cienia szansy na zapłodnienie...no chyba, że ci luby prześlę fiolkę ze spermą szybkim ekspresem a ty sobie ją zapakujesz gdzie powinnaś:) nie łam się, trochę humoru i dystansu. Staraniom o cud nie mogą towaryszyć takie doły tylko wola walki! Leć do niego albo poproś, żeby on przyleciał. Przecież to ON, na pewno się zgodzi. Już ja wiem,że potrafisz na niego wpłynąć!!!!!! Jak będziesz bez szansy, to humor dopiero ci się zwali od tego czekania...a tak zapłodniona wrócisz do Polski i do nas i będziemy dalej knuć kiedy te teściory robić i jakie objawy mamy. Ja inaczej tego nie widzę! Zbieraj menele i do roboty! samo się nie zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
sillu, mowisz, ze okres pow owulce to sposob na dziewczynke;)...hmmm a bardzo chetnie, mialabym sporo ciuszkow po mojej coruni;), choc moj m. marzy o synusiu;) A powiedzcie mi dziewczyny, skoro tak wszytskie mazrymy o tych dzidziusiach...czy powybieralyscie juz moze imiona dla swoich przyszlych bobasow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lidka, no pewnie! Moja córcia będzie Laurą;) A jeśli synuś, co też mnie ogromnie uszczęśliwi, Nataniel. Choć na pewno będę się jeszcze głowić nad: Aurelią, Amelią, Łukaszem lub Igorem:) Ale ten 1 wybór to zdecydowanie moje nr 1;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manina przykro mi :( ale wiem co czujesz, bo ja co miesiąc tak się czuję. Lidka ja mam dla córci - Sara Maria albo Laura a dla synka to nie mam jeszcze, bo marzę o córci :) Jak będę wiedziała, że będzie synek to pomyślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
sillu fajne imionka!!! Cos maja w sobie, takie wesole i radosne brzmienie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
gosiak sara maria, brzmi wyniosle! PIEKNIE!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silu mi się też bardzo podoba imię Amelka, ale większości ludzi ono się wydaje takie nie wiem jak to określić cholera takie wydumane, "ą" "ę", kurcze wiecie o co mi chodzi? dlatego boję się nadać takie imię a poza tym nic mi się nie podoba, serio, dlatego piszcie jak najwięcej imion może mi coś podpowiecie ;) ewentualnie Iga, Ida, Majka jeszcze, ale to też nie jest takie że mi się baaardzo podoba tylko w ostateczności, a chciałabym być pewna, bo Natalia to mi się już od przedszkola to imie podobało i tu nie miałam problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiak zawsze trzeba imiona wybrać dla obu płci, bo potem będziesz miała wyrzuty sumienia, jak okaże się synek,a ty tak marzyłaś o córci. Tak miało wiele dziewczyn z forum ciążowego na którym byłam. wszystkie oczywiście chciały dziewczynki i innej opcji nie brały pod uwagę, a potem pół ciąży żarły je wyrzuty sumienia, że nie pragnęły tak synków. Gosiak wymyślaj imię dla synka też. Dziecko to dziecko, zakochasz się w każdym bo będzie miało twoje oczy i będzie wołać: mamusiu, kocham się najmocniej na świecie:) lidka a ty?jak ma na imię twoja córcia? a jak miałaby druga/drugi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla synka to coś tam mam ale nie jestem pewna poprostu jakie :) Podoba mi się Oliwier bardzo (ale dwie moje bliskie kolezanki juz maja Oliwerów), Igor, Antoś, Maciuś, Kacper. Także to nie jest tak, że nie mam nic :) Lidka ta Sara Maria to się wziela stąd że mi się bardzo imię Sara podoba a Maria to po mojej zmarłej rok temu babci i wyszło Sara Maria :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tamtej ciąży wszyscy co do jednego upierali się, że będę mieć syna, nawet już po usg twierdzili, ze pomyłka a ja od samego początku mówiłam, że będę mieć córkę :) bo ja będę miała 2 córki, wiem to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
moja corcia ma na imie Konstancja, a dla przyszlej coreczki to Antonia, Antosia a dla chlopca Liwiusz. Sillu a jak ma na imie twoj synus? Welna twoja corcia to Natalia tak? Jak moja ukochana siostra!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiak ja mam Oliwiera i polecam. Imię się tak wszystkim podoba, a mi od hmm 10 lat;) mąż jakoś zaakceptował, choć ciężko było:) Zdrabniamy: Oliś, Olisiek, Olinek, ale najczęściej Oliwek, Oliwcio. Polecam:) dobrze, że masz dla chłopca też, bo mówię decydujesz się na dziecko, a nie każde dziecko jest dziewczynką. Marzenia marzeniami, ale o płci nie decydujesz, tylko o tym, że pragniesz dziecka. Oczywiście życzę ci córeczki, ale chłopiec jest też cudowny, po prostu ukochany mamusiny synuś. a reszta?? jakie imiona??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh dzięki Silu :) a Oliwier to naprawdę piękne imię i takie właśnie ponadczasowe. Ja marzyłam o córeczce ale jak mam nadzieję, że mogę być teraz w ciąży to już mi wszystko jedno co będzie byleby tylko było to moje ukochane, wyczekane maleństwo wreszcie z nami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lidka super imię Liwiusz. Gdyby nie było podobne do Oliwiera to na pewno bym tak synka nazwała, ale u mnie będzie Natanek lub Natanielek. Choć marzę o córuni Laurze, baaaardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
gosiak, dziekuje, juz postanowione sa na bank, ale podoba mi sie jeszcze dla chlopca Tymoteusz, Tymek a moj m. obstawia na Tyberiusza... Ja w pierwszej ciazy bardzo chcialam miec synusia, ale jak sie dowiedzialam pozniej na usg ze bedzie dziewczynka to tez ogromna radosc byla, grunt aby zdrowe!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
sillu babo, a Ty bedziesz miala te swoja corunie, zobaczysz, chlopa masz juz dosc w domu, bo dwoch;), a sily wyrownane musza byc no nie, wiec druga kobitka w domu ma byc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lidka a widzisz w 80% tak jest, że chce się jedną płeć, a dostaje się inną, jako niespodziankę. Zawsze ta niespodzianka okazuje się pozytywna. I tak najważniejsze jest zdrowe. Niestety znam historię mojej koleżanki:( tak chciała miec córcię (oczywiście jak prawie każda kobieta) i bardzo krzywdząco wyrażała się o możliwości urodzenia chłopca..urodziła tak córkę... ale bardzo bardzo chorą - choroby genetyczne, mnóstwo operacji, dziecko roślina. Dziewczyny tylko zdrowy bobas - o tym powinnyśmy marzyć! Mówię wam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
sillu AMEN!! Tylko zdrowe!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym chciala dla coreczki Lena, albo Zosia. Ale Len jest teraz pełno co druga moja kolezanka ma Lene, więc pewnie weźmiemy Zosię. A dla chłopca chcieliśmy Leon albo Tymon. A najlepiej jak będą bliźniaki i będzie chłopak i dziewczyna jak dla mnie!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe lidka oj chciałabym córcię, ale synka również, kurcze nie mogę się zdecydować, obojętne mi chyba, ale może bardziej córcię, kurczę co będzie, co Bóg da, aby zdrowe było. ZDROWA córuś moja albo ZDROWY synuś mój drugi:) eh, córunia. Jak ja o niej marzę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście, że liczy się tylko zdrowe dziecko bez względu na płeć, ale co Wam podpowiada Wasza intuicja? tak szczerze? bo ja właśnie od zawsze czułam, że będę mieć 2 córki jeśli już się zdecyduję, dlatego o tym tak piszę, nie wiem skąd po prostu tak czuję do pierwszej miałam rację, teraz zobaczymy ;) ale jak będzie syn to też będzie pięknie to jest oczywiste, oby zdrowe dzieci były, tym bardziej, że moja córa mówi że chce braciszka hehe, no ale cóż jak ja moja babska intuicja mówi co innego... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Preggers Lenka też jest śliczne :) Mi się jeszcze podobają: -Hania -Dominika -Marysia -Michalinka -Oliwka -Majka -Julka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wełna mi intuicja podpowiada, że będzie dziewczynka chociaż wróżbita przepowiedział mi że widzie energię męską ale to nie było usg więc nie wiem. Silu masz rację: najwazniejsze zeby dzieciątko zdrowe było :) i amen :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
pregres a ja mam juz zoske w domu to moja papuga a jej patner to zdzinek;), tak mie to imie podobalo, ze musialam je wykorzystac! Bardzo ladne imie. Welna, podobno przyszsle mamy wiedza co bedzie, wiec pewnie sie nie mylisz, skoro Twoja intuicja ci tak podpowiada, bedzie dziewczynka! Sillu bedzie dziewczynka, mowie ci, dostalam sygnal tam z gory...wiesz nie...mam tam uklady!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×