Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Syndi

Profesjonalne Kursy Fryzjerskie!

Polecane posty

Gość gość
ja też byłam w Select ! Wika wymiata :D chodząca torpeda wśród instruktorów :D miałam swoje stanowisko, czułam sie jak w prawdziwym salonie ... normalnie miałyśmy klientki i non stop praktyka i to mnie przekonało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Faustos
Polecam szkołę fryzjerską na Podwalu, na warszawskiej starówce. Więcej informacji na szkoly.zdz.edu.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny wybiera sie ktoś na ten kurs weekendowy od 29.07 do select ? Ja załapałam się w ostatniej chwili na miejsce i jestem ciekawa jak jest na takim grupowym kursie ... Czytałam wiele pozytywnych opinii o tym kursie ale jeśli jest tu jeszcze ktoś po szkoleniu to proszę o opinię ;)dzięki !;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim ostatnim kursem było kreatynowe prostowanie włosów z Amazon Keratin. Dużo klientek mnie pytało czy robimy w salonie, a tylko jedna fryzjerka jest po kursie. Nie mogłyśmy odmawiać klientkom, więc we dwie już na pewno damy sobie radę teraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*keratynowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KajaT
Zajrzyj też koniecznie na stronę http://andrzeja25.pl/szkolenia/ . To profesjonaliści, u których znajdziesz w ofercie najróżniejsze szkolenia. Myślę, że to dobra i rozwojowa opcja, która powinna przypaść Tobie do gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie , Nie mam pojęcia od czego zacząć :o może na początku powiem że z zawodu jestem fryzjerem nie pracującym tzn po drodze wychowywanie dzieci studia inne prace ..po 15 latach chcę się wyrwać z domu szukałam pracy biurowej lecz niestety w naszym regionie jest ciężko ..od dłuższego czasu myslę o jakimś szkoleniu który wprowadzi mnie w nowe tajniki fryzjerstwa. Podstawa jest mi znana na potrzeby rodzinne typu ścięcie trwała czy pasemka nie są mi obce ...a to za mało . Myślę o dokształceniu sie z zakresu fryzjerstwa i w przyszłości otworzeniu coś dla siebie . To jest ostatni gwizdek jestem juz przed 40 .Proszę Was doradźcie coś mi bo za cholerę nie wiem od czego zacząć. Myślałam również o typowym stanowisku dla dzieci we Wocławiu w Magnolii widziałam tego typu stanowiska fryzjerskie dla dzieci ...Lampka mi sie zapaliła ale chyba nie wiem od jakiego kursu zacząć . Proszę o kilka słów porad co Wy byście zrobiły na moim miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NOVA Centrum Edukacyjne ma bogatą ofertę edukacyjną! Podczas gdy inne szkoły skończyły nabór, my prowadzimy go dalej! Posiadamy w ofercie blisko 100 kierunków kształcenia w szkołach policealnych, liceach ogólnokształcących, liceach eksternistycznych, kursach maturalnych, kursach zawodowych i językowych. Nasze atuty to: - NOWOCZESNOŚĆ - szkoły w centrum miasta i pracownie wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt! - RZETELNA WIEDZA - najlepsi wykładowcy! - INDYWIDUALNE PODEJŚCIE - ceny na każdą kieszeń! Wydajemy też legitymacje i zaświadczenia do ZUS! Zapraszamy do naszego Sekretariatu w centrum miasta: Zielona Góra, ul. Dworcowa 39/1 tel: 883070678, 683070678 Można zapisać się również za pośrednictwem naszej strony internetowej - www.nova.edu.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NCE WROCŁAW
Szukasz ciekawej pracy ? Pomysłu na biznes? Chcesz rozwiną swoje zainteresowania i pasje? Polecamy kwalifikacyjne kursy zawodowe - gdzie możesz uzyskać cenne kwalifikacje zawodowe i dyplom technika w danym zawodzie. Do zapisu nie wymagamy wykształcenia średniego ani matury! Nauka w systemie zaocznym, plany dostosowane do osób pracujących - możesz pogodzić pracę i edukację! Polecamy: elektryka, logistyka, usługi fryzjerskie, kucharz, cukiernik, rolnik, fotograf, technik przemysłu mody itp. Rekrutacja trwa cały rok ! Przyjdź do naszego biura a dowiesz się więcej : NOVA Centrum Edukacyjne ul. Oławska 4 Wrocław, tel. 533 125 676 , mail: wroclaw@nova.edu.pl lub zapisz się ON-LINE: www.nova.edu.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomożemy Ci zawodowo! U nas rekrutacja trwa cały rok! Wystarczy 1 rok by zostać specjalistą ! Nie wymagana matura. TOP kierunki: Asystent nauczyciela przedszkola, dekorator wnętrz, instruktor fitness, filolog języka nowożytnego, grafik komputerowy multimediów, instruktor terapii uzależnień, rejestratorka medyczna, specjalista ds dietetyki, wizażystka/ stylistka, technik elektryk i wiele wiele innych! Zapisz się do NOVA Centrum Edukacyjne ul. Dworcowa 39/1, Zielona Góra,mail: @ lub zapisz się ON-LINE: www.nova.edu.pl Zapraszamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomożemy Ci zawodowo! U nas rekrutacja trwa cały rok! Wystarczy 1 rok by zostać specjalistą ! Nie wymagana matura. TOP kierunki: Asystent nauczyciela przedszkola, dekorator wnętrz, instruktor fitness, filolog języka nowożytnego, grafik komputerowy multimediów, instruktor terapii uzależnień, rejestratorka medyczna, specjalista ds dietetyki, wizażystka/ stylistka, technik elektryk i wiele wiele innych! Zapisz się do NOVA Centrum Edukacyjne ul. Dworcowa 39/1, Zielona Góra,mail: @ lub zapisz się ON-LINE: www.nova.edu.pl Zapraszamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nela66
Ja robiłam kurs w Akademii Gnatyshyn na Ursynowie. Z tego co wiem to mają kursy dla początkujących i dla zawodowców. Bardzo miło wspominam to szkolenie, sporo się nauczyłam. Warto przejrzeć ich stronę internetową i trochę poczytać na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halinka80
witam mam 37 lat i chciałabym zostac fryzierka .pomożcie mi wybrac odpowiedni kurs lub akademie .slyszałam ze akademia gabriel jest dosyc droga ale dobra,czy to prawda????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KalinaMalina
Wypróbuj kursy w Akademii Gnatyshyn. Kilka osób już tutaj o nich pisało. Wejdź na ich stronę i poczytaj o tym, jakie kursy oferują. Nie są one jakieś super drogie ale pamiętaj o tym, że wiedza i dobry fach kosztują :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o najlepsze moim zdaniem źródło takich rozwiązań do salonów to polecam - http://www.sprzet-fryzjerski.pl/ Pamiętajcie, że jakość ma tutaj kluczowe znaczenie. Bardzo złym pomysłem jest kupowanie pod salon rozwiązań odpowiednich pod dom. Salon to całkiem inne potrzeby, zupełnie inny klimat oczekiwań!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kursantkaMojSukces
Ja polecam kurs "mój sukces". Jest całkowicie bezpłatny, dofinansowany chyba z unii. Wystarczy tylko chodzić. Dużo się na nim nauczyłam, a nożyczki miałam w ręku pierszy raz. Dodatkowo trener podąża za nowinkami więc i nauczyłam się jak ogarnąć brodę mężowi :) zajęcia są na tarchominie www.mojsukces.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam a może ktoś polecić jakies fajne szkolenia/kursy z pielegnacji włosów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×