Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Syndi

Profesjonalne Kursy Fryzjerskie!

Polecane posty

Gość gość
To oczywiste że zwracaja uwagę na jakoś, skoro mam płacić kupę kasy to też wymagam tego żeby wszysyko było na wysokim poziomie. W select na kursie miałam swoje stanowisko pracy, sprzęt i kosmetyki z wyższej półki. Trenerka to mistrzyni we fryzjerstewie,jedynie co mi przeszkadzało momentami to ciężkie klientki dla których wiecznie coś było do poprawki. No ale cóż taki mamy zawód i trzeba ogarniać i takie sytuacje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Gabrielu jest wszystko po kolei i prowadzący też starają się jak mogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też byłem w Gabrielu. Jestem fryzjerem juz 13 lat, sam uczyłem w różnych szkołach i żadna poziomem nie dorównuje Gabrielowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka Kraków
Zastanawiam się nad dobrym kursem fryzjerskim ( takim 2,5 miesięcznym) a stażem w renomowanym salonie fryzjerskim gdzie skupią się tylko na mnie a nie tak jak w przypadku kursów gdzie instruktorka ma kilku uczniów. Co myślicie, co jest bardziej efektywne? Dodam, że do tej pory nie miałam nic współnego z fryzjerstwem ...Może ktoś coś doradzić na podstawie swoich doświadczeń..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do osoby: gość 2016.05.25 Piszesz, że masz 13 lat doświadczenia i jesteś po Gabrielu- czy jest możliwość jakiegoś kontaktu z Tobą? Czy można się z Tobą skontaktować drogą e-mail?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto zwłaszcza jesli z tym zawodem wiążemy swoją przyszłośc. Mysle ze to bedzie naprawde dobry start i potem tez uda sie nam znalezc prace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze zamiast wyszukiwarki, sami powinnismy spytac sie siebie co jest dobre dla nas i co nas interesuje, żeby w przyszłosci tez wybrany przez nas kierunek był pomocny jesli chodzi o znalezienie dobrej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FryzjerkaNaZawołanie
Po ukończeniu kursów HairXtend jestem bardzo zadowolona, bo teraz faktycznie czuję się jak fryzjerka z prawdziwego zdarzenia. Najwięcej trudności sprawiały mi strzyżenia męskie , więc warto tutaj zajrzeć: http://www.hairxtend.pl/training/192/t/39

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dalunia
Ja bym nie rozważała samego fryzjerstwa. Na pewno chciałabym skończyć też coś w zakresie charakteryzacji czy stylizacji. Bardzo fajne kursy i szkolenia posiada szkoła Dziewulskich. Polecam sobie sprawdzić ich ofertę na http://www.dziewulscy.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja5
To ja Wam powiem ze 2 moje koleżanki z klasy idą do Studium Dziewulskich na Protetykę i Efekty Specjalne. Pozostała część wybrała psychologię, stosunki międzynarodowe i inne... Czyli jest rozbieżność ale każdy wybiera to co po prostu czuje ze powinien i w czym może czuć się najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dermika7
Najlepiej jest w takiej sytuacji znaleźć taki kierunek po którym będzie nam łatwiej poszukać dobrą prace. Ja wybrałam w Studium Dziewulskich. I po charakteryzacji rzeczywiście było mi o wiele łatwiej znaleźć coś dobrze płatnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam ostatnio na kursie w Szkole Select. Wrażenia pozytywne. Świetny instruktor Wiktoria.Przekazała nam bardzo dużo wiedzy i ogromne doświadczenie . Produkty profesjonalnej firmy fryzjerskiej . Urządzenia nie były najnowsze ale w dobrym stanie, wszystko działało i było czyste. Nigdy niczego nie brakowało . Cały czas była nauka praktyczna na modelkach. Dużo koloryzacji, strzyżeń i upięć. Jestem bardzo zadowolona Powodzenia dziewczyny w szukaniu wymarzonej szkoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowanie polecam wam sprawdzoną akademię fryzjerstwa Gnatyshyn na Warszawskim Ursynowie. Świetne tam prowadzą zajęcia. Kursy są intensywne i rzeczowe. Po takim dwutygodniowym więcej potrafiłam niż po dwu letniej szkole policealnej o profilu fryzjerskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka 28
Dziewczyny, od połowy sierpnia wybieram się do akademii Gabriel w Kaliszu...kończył ktoś w ostatnim czasie tam ten dwumiesięczny kurs bo tu wpisy o tej akademii widzę, że zazwyczaj są sprzed paru lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do osoby, która kończyła akademię GNATYHSYN , wpis: Kaśkak 2016.07.23 [14:53, czy jest możliwość jakiejś rozmowy z Tobą (telef lub mailowo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o Warszawę to polecam Szkołę Select, ukończyłam tam kurs miesiąc temu . Jestem po szkole fryzjerskiej więc nie zaczynałam od podstaw ale zdałam sobie sprawę jak duże braki miałam po technikum. Na początku było dużo teori, później praktyki . Świetny instruktor, który na wszystkie pytania wyczerpująco odpowiadał. Warunki były dobre , sprzęt też był okej Jednak najważniejszy był sposób nauczania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edi102
Witam Proszę o odpowiedź o jakość kursów gabriel od osób, które tam faktycznie były z podaniem jakiegoś bezpośredniego namiaru do kontaktu. Opinie, które są tutaj to jednozdaniowe, jakby sponsorowane. Dziwny jest brak opinii o tej szkole w wielu miejscach skoro taka fantastyczna- jak sama twierdzi. Stara szkoła, a brak opinii wyszkolonych choćby na FB. Obecnie osoby odpowiedzialne za szkolenie są anonimowe- nic nie można znaleźć na ich temat w sieci. Może ta szkoła chyli się ku upadkowi , bo takie sprawia wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się z co niektórymi wypowiedziami. Jeżeli chodzi o profesjonalne kursy dobrze przygotowujące do zawodu fryzjera ta akademia Gnatyshyn jest zdecydowanym liderem. Kursy są drogie, ale naprawdę po takim szkoleniu wiele się potrafi. To jest inwestycja w siebie i swoją przyszłość, nie ma co zbytnio oszczędzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja jestem po tej akademii w Kaliszu. W Gabrielu jest roboty po pachy. Po za tym ok. No ale co byście chcieli wiedzieć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
M.in. Czy rzeczywiście te 2,5 m-ca wystarczy nowalijce, żeby wyjść i pracować w zawodzie. Czy to , co uczą wystarczy do samodzielnej pracy. Jest 1 nauczycielka, czy nie jest to za mało na grupę 10-14 osób od rana do wieczora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jak na ten certyfikat reagują potencjalni pracodawcy. Zastanawiam się, która lepsza Gabriel czy Zaremba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milena8686
Pomyślcie...czy można się nauczyć fryzjerstwa w dwa miesiące??Chyba, że wszystko powierzchownie. Uważam, że lepiej pójść do jakiegoś dobrego salonu fryzjerskiego i tam uczyć się rzemiosła...Jedna osoba skupia się wówczas na Was a nie jak na jakimś kursie gdzie jest jedna instruktorka i ma grupę 10-14 osobową..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Farenia
Sprawdź sobie Dziewulskich :) Widziałam ich realizacje w necie i na FB i to co oni tam pokazują robi na mnie ogromne wrażenie. Uważam, że szkoła Dziewulskich to bardzo ciekawa opcja dla osób chcących się kształcić w tym zakresie i nie tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ganiczka
Studium Dziewulskich to jest właśnie taka szkoła na którą warto jest postawić ,zwłaszcza jeśli właśnie lubimy wszystko to co jest związane z wizażem i charakteryzacją i fryzjerstwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny! Również mogę śmiało polecić szkołę Select, zgadzam się z poprzednimi opiniami świetny instruktor z charyzmą , ogromną wiedzą i doświadczeniem . Fajna sala wykładowa , sprzęt też niczego sobie, dużo zajęć teoretycznych i praktycznych. Sam klimat w szkole bardzo przyjazny. Cały zespół na duży plus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Ja od miesiąca powinnam brać udział na kursie w GO WORK w Warszawie. Dziś po raz 3 przesunięto termin kursu o 2 tygodnie. Jestem wkurzona ... Czy ktoś był na tym kursie? Zastanawiam się nad rezygnacją... Pomóżcie kochani podjąć mi decyzję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według mnie olej ten kurs. Jak tak dalej pójdzie, to w przyszłym roku go zaczniesz, a skończysz w kolejnym. Są inne szkoły gdzie nauczą Cię zawodu jak należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×