Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Syndi

Profesjonalne Kursy Fryzjerskie!

Polecane posty

Gość gość
oooo to podobnie jak w Select w Warszawie jak byłam na kursie. Tylko tam już od drugiego dnia klientki, sala w formie salonu fryzjerskiego całkiem spoko to wyglądało , normalnie czułam się jak prawdziwa stylistka fryzur:D I cztery tygodnie praktyki non stop, czasem nawet na przerwie nie byłam tak zasuwałam, ale za to mam tego efekty ;) Otwieram niebawem własny salon, nie ma to jak być na swoim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zariakanka
Uważajcie tylko na AP Edukację, bo jak przeczytałam na portalu gowork.pl/opinie_czytaj,407475 troche źle sie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam kursu w szkole Proedukacja, nie nauczą Was nic poza tym, że będziecie stali w salonie komuś pomagali myć głowę, zamiatać to nic poza tym, zero materiałów szkoleniowych teorii nic, o strzyżeniu czy farbowaniu kogoś możecie zapomnieć, brak modeli, sprzęt typu nożyczki trzeba mieć swój pomimo, że mówią przy zapisywaniu co innego, nie uczy w ogóle mistrz fryzjerstwa czy też osoba do tego uprawniona nie warto pieniądze w błoto wyrzucone dosłownie! co do kursu GoWork z 4 razy odwoływano ciągle brakowało im osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fryzjerstwo w gowork w katowicach - mega syf! wszystkich modeli musieliśmy sami sobie znależć (najczęściej na ulicy), bardzo często nie udawało się nikogo namówić, więc tylko staliśmy i patrzyliśmy jak ktoś z nas (szczęściarz) obcinał swoją modelkę. główki na których mogliśmy ćwiczyć w większości mają już krótkie włosy, więc nie ma jak. było nas za dużo, stanowisk pracy za mało, farb zabrakło bardzo szybko, modelki same musiały sobie kupić farbę....ogólnie ŻENADA !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurs, na którym modelki macie zapewnione są w Select, nie zależnie czy fryzjerstwo, wizaż czy paznokcie. http://select.edu.pl/ robiłam u nich pełne kursy, ale są też weekendowe. Instruktorki pasjonatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzena_
Ja byłam w hairxtend na miesięcznym kursie fryzjerskim. Baaaaardzo dużo praktyki, pod koniec szkolenia sama obsługiwałam klientów. Teraz pracuje w salonie fryzjerskim, po szkoleniu od razu poszłam do pracy jako fryzjerka (na szczęście ominął mnie etap asystenta fryzjera). Może nie mają tanich szkoleń, ale sie opłacało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No widzisz, to dokładnie tak samo masz w Cosinusie, sprawdzałam. Ale do tego masz jeszcze większy wybór kierunków, zwłaszcza takich na czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milena9867
Jak dla mnie Cosinus to mydło, widło i powidło tak jak gowork.... idą na masówkę. Moja znajoma była, nie poleca, instruktorzy "pierwsi lepsi", podobno prowadzą zajęcia jakby im się nie chciało. Generalnie nic się nie nauczyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam wrażenie, ze piszecie o największych firmach bo chcecie podpromować inne, ale nie wymieniacie ich z nazwy. Tylko teraz to moje pytanie - mówicie o kursach czy o szkole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karin222
Skończyłam Gabriel w Kaliszu w styczniu 2015. Kurs był porażką, jedna edukatorka na 14 osób !!! Trzeba było zacięcie walczyć o jej uwagę, nerwy i pretensje to codzienność. Z tego powodu w naszej grupie dochodziło też do wielu konfliktów, choć winny był wyłącznie "oszczędny" właściciel akademii. Problemy z podstawami zawodu, czyli cięciem włosów, notorycznie brakuje modelek na tę usługę, nie ma na kim ćwiczyć. Fryzjer, który nie umie ciąć to nie fryzjer. Zapłaciłam 12 tysięcy i teraz znów muszę wydać pieniądze na następne szkolenie za 7 tyś. Kożyść to tytuł czeladnika, jeśli komuś na tym zależy. Egzaminy w Gabrielu to formalność, 100% zdawalności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz jest tak dużo tych wszystkich szkół policealnych ze tak naprawde nie wiadomo na którą z nich sie zdecydować. A moze słyszałyście o Cosinusie ? Wiem ze maja tam kosmetyke i tak powaznie o tym mysle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcesz się naprawde czegoś nauczyć to idz do Hairxtend w Warszawie. Mega profesjonalni wykladowcy i naprawde duzo modeli. Teoria dobrze i w zrozumiały sposob wyłożona i bardzo duży nacisk na praktyke - na kazdego kursanta przypada dziennie 3-4 osoby na strzyzenia i kolor. Jak czegoś nie zrozumiesz albo zapomnisz zawsze możesz dopytać, albo doczytać, bo przed szkoleniem dostajesz bardzo dokladnie opracowane skrypty. Po miesiącu pracujesz już w pełni samodzielnie. Podziekowania dla pani Justyny!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EKF24
GLYNT FASHION ART-FESTIVAL Spektakularny pokaz mistrzów fryzjerstwa na wybiegu Centrum Promocji Mody przy Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi (ul. Wojska Polskiego 121). Najnowsze trendy światowego fryzjerstwa zestawimy z innymi dziedzinami sztuki. Artystyczne inspiracje będziecie mogli przenieść do swoich salonów w trakcie strzyżeń, stylizacji, koloryzacji i upięć dzięki kosmetykom marki GLYNT. Stylizacje fryzur przygotują fryzjerzy - styliści z teamu B&S na co dzień pracujący przy sesjach fotograficznych, pokazach mody, planach filmowych, pod kierownictwem rodzeństwa: LIDII BUCZEK i TOMASZA SIELECKIEGO - naszego ambasadora marki. W programie: > koloryzacje, upięcia, strzyżenia GLYNT > stylizacje modowe > inspiracje filmowe > pokaz możliwości sprzętu GHD (prezentacja gościa zagranicznego) > Czarna Perła fryzjerstwa undergroundowego Juiliet Macharia N'dirangu > pokaz makijażu scenicznego Małgorzaty "Dżej" Jakubowskiej (wielokrotna mistrzyni Polski w makijażu artystycznym, magister sztuki, wykładowca wizażu) > pokazy kolekcji modowych projektantów ASP > wernisaż > atrakcja specjalna - program artystyczny w reżyserii Małgorzaty Grajcar - Cieślak (choreograf, wieloletnia mistrzyni Polski i finalistka mistrzostw Europy i Świata w łyżwiarstwie figurowym, animator i reżyser imprez m. in. otwarcia Mistrzostw Świata w hokeju na lodzie - Kraków 2015, skąd zaczerpnęła inspirację do naszego show) Nie może Was zabraknąć! Swoją obecnością imprezę zaszczyci gość specjalny - Marta Przybyło. Spośród obecnych na pokazie wyłonimy szczęśliwca, który będzie miał możliwość wzięcia udziału w warsztacie przygotowującym do pracy w mediach, zwieńczonym asystowaniem na planie filmowym. Bilety na szkolenie można nabyć pod numerem: 533 309 065, 531 091 643 lub na zamawiam@ekf24.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszyscy zachwyceni Panią Justynką z hairxtend i ja również :) polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak jest z praktyką u nich? Wiecie coś jak z modelami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracujesz w pierwszym tygodniu na główkach treningowych, potem przechodzisz na modeli. Ja miałam na początku 2 osoby dziennie, a potem 3-4 w zależności od usług jakie miałam zapisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Gabrielu w Kaliszu jest podobnie dużo pracy na modelkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie w sumie zaczyna mi sie 2gi semestr http://www.dziewulscy.pl/ Wybrałam wizaż i charakteryzację, dlatego ze składa sie to na moje zainteresowania i tez plany na przyszłośc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jak widac co chwile cos zmieniaja. I wez tu człowieku nie idz na korki albo na kursy przedmaturalne w Cosinusie jak takie rzeczy sie wyprawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jednak idźcie do Gabriela tam Was nauczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich "przyszłych" i już pracujących fryzjerów:) W sumie to nigdy nie pisałam na forach w sprawie szkoleń fryzjerskich, ale nim podjełam decyzje o szkoleniu to sporo czasu poświęciłam na czytaniu opinii o kursach fryzjerskich w różnych miastach. Summa summarum - padło na Wrocław i ośrodek ECKS. Fajne było to, że kiedy zadzwoniłam i zapytałam o szkolenie, sekretarka potrafiła opowiedzieć o szkoleniu od A do Z, najpierw mnie zapytała czy mam ok. 25 min na rozmowę, trochę się zdziwiłam, ale teraz juz wiem dlaczego. Pisze o tym fakcie, poniewaz w dwóch wcześniejszych placowkach odsyłali mnie do menadżera albo nie oddzwaniali w ogole. Przyjechałam do Wrocławia, instruktor pokazał mi sale, porozmawialiśmy okolo godziny o tym co chce robić na szkoleniu i jakie mam plany. Szkolenie rozpoczelam pod koniec kwietnia 2015 i zakończyłam w czerwcu. Jak było?na początku jakaś lekka masakra, (ja Pani z banku....)nie ogarniałam umycia głowy klientkom....ale po tygodniu było juz lepiej. ECKS (troche dluga nazwa) mogę polecić wszystkim, którzy nie boja sie ciężkiej pracy i przyjmują krytykę:) po szkoleniu zostaje we Wroławiu, instruktor pomógł mi znależć pracę a raczej praktykę i wielkie dzięki za to. Dla zaintersowanych podam tylko: pytać o Marcina i Rafała instruktorów, sekretariat bardzo pomocny (w pierwszych dniach drukowali mi mapki Wrocławia żebym sie nie pogubiła...). Pracowalam wyłącznie na klientkach, główki mało. Pozdrawiam i życze fajnych szkoleń. Polecam ECKS we Wrocławiu Marija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kursant ECKS
Witam, dwa miesiące temu ukończyłem kurs fryzjerski weekendowy w ECKS we Wrocławiu. Kurs był bardzo intensywny , dziękuje instruktorom za bardzo super podejście w prowadzeniu zajęć. Jeden z instruktorów nawet załatwił mi pracę w salonie gdzie chętnie zapraszam. Salon w którym pracuję to Loreal Exspert CH Auchan we Wrocławiu zapraszam na usługi. Na imię mam Marcin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj masz link do kursu fryzjerskiego i co ważne nie jest to byle kurs, ale dostajesz na koniec tytuł i zdajesz Egzamin Państwowy, więc masz wszystko co potrzebne. http://www.irpoznan.com.pl/strona,kurs-fryzjerstwa.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość111
Ja też wcześniej Pani pedagog a teraz fryzjer ale wszystkiego nauczyłam się w Akademii Gabriel w Kaliszu. Teraz pracuję z powodzeniem. Pozdrawiam wszystkich przyszłych fryzjerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam,chciałbym polecić kurs w ECKS we Wrocławiu. Byłam na szkoleniu rok temu na pełnym kursie fryzjer stylista kolorysta a teraz przyjechałam się doszkolić, szkolenie naprawdę na wysokim poziomie. Instruktorzy wymagający ale właśnie o to przecież chodzi. Naprawdę polecam kurs. Pozdrawiam Kamila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysle ze to bardzo dobry wybór. Taka szkoła na pewno nie jest bez znaczenia i będzie to miało wpływ na naszą dalszą drogę kariery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, wielka prośba co sądzicie na temat kursu na czeladnika w Akademii Gabriel w Kaliszu???? Chciałabym się wybrać na ten kurs, ale kwota mnie przeraża!!! Nie wiem czy jest to kwota adekwatna do kursu... Dajcie jakieś znaki na niebie, czy warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maszkan
Polecam szkołę FAM http://fam-makeup.pl//fryzjerstwo_d4493_pol.html Mają naprawdę bogaty program praktyczny i teoretyczny. Oferują m.in.: Fryzjerstwo historyczne – m. in. fryzjerstwo starożytnego Egiptu, styl Empire, upięcia i uczesania typowe dla poszczególnych dekad XX w. Fryzjerstwo modowe, na którym uczennice analizują i inspirują się najnowszymi trendami w modzie. Fryzjerstwo okazjonalne – m.in. upięcia ślubne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja Wam powiem ze wiele osób tak zle sie wypowiada na temat szkół policealnych a tak naprawde trzeba przyznac ze jednak nie jest tam wcale tak zle. Po prostu po 2 latach nauki zdobywasz odpowiednie wykształcenie i tytuł technika daje nam juz szanse na znalezienie dobrej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagoda1987
Ja byłam na kursie w akademii Gnatyshyn w Warszawia przy Pasażu Ursynowskim 9. Jestem pod wielkim wrażeniem prowadzących oraz ich umiejętności. Wszystko dokładnie od podstaw wyjaśnione i zademonstrowane. Są to kosztowne szkolenia, ale naprawdę warte swojej ceny, jak się myśli poważnie o zawodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×