Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Syndi

Profesjonalne Kursy Fryzjerskie!

Polecane posty

Gość gość
Polecam kursy fryzjerskie I, II i III stopnia w Nova Centrum Edukacyjne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Czy był ktoś w ciągu ostatnich kilku miesięcy na kursie w Gabrielu w Kaliszu? chciałabym się dowiedzieć jak tam jest? czy warto wybrać sie na ten kurs? można po kursie znależć prace na samodzielnym stanowisku? gg 10934474 Z góry bardzo dziękuję za odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kursy fryzjerskie ukończyłam w Nova Centrum Edukacyjne i bardzo dużo się nauczyłam, warto było w końcu zainwestować w siebie. Nauczyciele bardzo profesjonalnie podchodzili do tematu i gruntownie przekazywali nam swoją wiedzę na najwyższym poziomie. Polecam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze kursy fryzjerskie są organizowane w Nova Centrum Edukacyjne, wiem bo sama brałam udział w takim kursie. Mogę polecić każdemu tą placówkę, bo warto. Nauka na najwyższym poziomie, profesjonalni trenerzy, miła atmosfera w grupie i dobra cena. Czego chcieć więcej? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja słyszałam, że całkiem dobre kursy fryzjerskie organizują u Mydłowskiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kretkaa i co udało Ci się zapisać na ten kurs do Select ? mieszkam teraz w wawie, także daleko nie miałam i podskoczyłam tam ostatnio żeby zobaczyć salkę i zajęcia i powiem szczerze że wszystko wyglądało bardzo przyzwoicie;) Nie odwalają żadnej fuszerki jak to często bywa ... tyle że z miejscami krucho było i nie dałam rady już w tym roku sie zapisać ale styczeń już mam zaklepany ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ramina882
Zapraszam do polubienia fanpage na fb -najnowsze metody przedłużania włosów, najnowocześniejszy profesjonalny sprzęt dla salonów fryzjerskich i najlepszej jakości naturalne pasma włosów oraz szkolenia z zakresu przedłużania i zagęszczania włosów https://www.facebook.com/pages/Klinika-W%C5%82os%C3%B3w-Beauty-for-You/418165411585206 Sprawdź koniecznie! Informacje i konkursy! – Bądź na bieżąco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Age
Tez w styczniu bede na kursie w Seleck;) Takze WITAM KOLEZANKE;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pattitti
witam a ja już od grudnia jestem zapisana na kurs gowork i po raz 2 został przesunięty czy ktoś orientuje się, gdzie w okolicach Katowic są kursy które się odbywają bo nie mam zamiaru czekać w nieskończoność aż uzbiera się 8 os. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edith87
Hej dziewczyny, Przeczytałam chyba cały internet i ciężko wybrać dobry kurs fryzjerski w rozsądnej cenie. Zastanawiam się nad kursem w SELECT i GOWORK, jakie są wasze opinie? Edyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczunika
ja zdecydowanie polecam kurs w gowork.pl bo na prawde porzadnie przygotowuje do zawodu i zarowno ja jak i moja przyjaciolka jestesmy zadowolone z tego kursu. czego oczekujesz od tego kursu tak na prawde? Kolezanka teraz pracuje sama i jezdzi i strzyze ludzie w ich domach, dobra kasa z tego jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edith 87
Chcialabym od podstaw nauczyć się fryzjerstwa. Farbe, baleyage zrobię jakieś upięcia tez. W ogóle nie znam technik i nie mam pojęcia o strzyzeniu damskim i męskim. Fryzjerstwo to moja pasja mam kilka ksiazek do nauki plus filmiki w internecie ale to malooooo :/ Zastanawiam się czy po takim kursie naprawdę się czegoś nauczę i wystarczy aby zalapac się na staż i pracować w salonie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś otwarta na nowe trendy? Chcesz wciąż ulepszać swój biznes? A może nie masz pomysłu jak ściągnąć klientów i czujesz, że w Twoim salonie coś nie gra? Zgłoś się do nowego programu TV w popularnym kanale dla kobiet! Przeprowadzimy metamorfozę Twojego salonu i podpowiemy Ci jak sprawić, by Twój biznes rozkwitł w najlepsze. Przeszkolimy Ciebie i Twój zespół, a dekoratorzy odmienią wystrój salonu. Zamiast wytykać błędy, chcemy wytyczać nowe cele i pokazywać najnowsze trendy we fryzjerstwie. Zgłoszenia, zawierające numer telefonu kontaktowego oraz nazwę salonu, prosimy kierować na adres: m.chobotow@goldenmedia.tv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Edith 87 wszytko zależy od tego na jaki kurs pójdziesz i gdzie ;) ja jestem właśnie na stażu w salonie w warszawie, załapać się tam łatwo nie było ale miałam przewagę chociażby z tego względu że na kursie od drugiego dnia nauki miałam non stop zajęcia praktyczne na klientkach i uczyłam się wszystkiego od podstaw także nikt nie musiał stać nade mną ;) A kurs robiłam w szkole Select, jak dla mnie rewelka polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edith87
A kiedy robiłaś kurs w szkole Select?W select cena 2300zł w gowork 1400zł niby zakres wiedzy ten sam, ilość godzin ta sama 90% praktyki wiec czym się różnią oprócz ceny? Zalezy mi na kursie od podstaw bo tylko sama w domu próbowałam nakładać farbę, robić balejaż czy lekkie upięcia . No i najważniejsze jak po takim kursie będą patrzeć w salonach przyszli pracodawcy bo wiadomo że od razu najlepiej załapać się gdzieś na staż. Miałabym parę pytań odnośnie kursu w Select może na priv mogłybyśmy pogadać? Edyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz co, ja myślę, że najlepiej będzie jak np zadzwonisz do gowork. pl i zapytasz się czy możesz najpierw zobaczyć jak to wszystko wygląda. czy jest jakiś dzień otwarty albo coś podobnego? Taki mój pomysł na Twoje problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuacongphosfi1983ynbey
Dzieci nie mam w ogole, ale mieszkam za granica i napoarwde trudno pogodzic prace,uczenie i chlopaka tak aby wszyscy byli szczesliwi. Niestey doba ma tylko 24 godz. a spac tez trzeba ,zwlaszcza jak sie pracuje po10-11 godz, dziennie i nocnie Musze cos wykombinowac........... zanim bede maiala dziecko. A sa moze jakies krotkie kursy z UP? Lepiej spróbować a potem żałować, niż żałować,że się nie spróbowało. Jasne http://ejurl.us/gRtr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caklandlecri1985bjwyy
No tak..mieszkasz za granica..z tego co juz pisala jedna forumowiczka,ze za granica maja spore wymagania,ale ja wierze w szczescie i ty tez uwierz,a modlitwa zostanie wysluchana.Pozdrawiam Jasne http://ammi.me/bxuV

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gagaladyone
Można iść na dni otwarte do gowrok - potwierdzam. Byłam i potem się zapisałam na kurs. Fajnie, że nie mają wygórowanych cen, bo w niektórych innych miejscach jest naprawdę drogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość bb
Mam pytanie moze sie orientujecie, chcialabym pojezdzic na pokazy fryzjerskie wiem ze zawsze przedstawiciele oglaszaja jakies terminy w salonach albo zapisuja, a gdybym ja tak prywatnie chciala sobie pojechac to czy moge czy musze pracowac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś otwarta na nowe trendy? Chcesz wciąż ulepszać swój biznes? A może nie masz pomysłu jak ściągnąć klientów i czujesz, że w Twoim salonie coś nie gra? Zgłoś się do nowego programu TV w popularnym kanale dla kobiet! Wiosną zadebiutujemy na antenie! Być może razem z Tobą... Przeprowadzimy metamorfozę Twojego salonu i podpowiemy Ci jak sprawić, by Twój biznes rozkwitł w najlepsze. Przeszkolimy Ciebie i Twój zespół, a dekoratorzy odmienią wystrój salonu. Zamiast wytykać błędy, chcemy wytyczać nowe cele i pokazywać najnowsze trendy we fryzjerstwie. Zgłoszenia, zawierające numer telefonu kontaktowego oraz nazwę salonu, prosimy kierować na adres: m.chobotow@goldenmedia.tv Czekamy na Wasze zgłoszenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikasan
Kursy fryzjerskie ma także placówka styl-studio, ale stanowczo odradzam, szkoda pieniędzy i swojego czasu. Szkolenie jest mało profesjonalne, wszystko robione od niechcenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_cinna
Nie piszę na forach, ale tym razem muszę bo zostałam oszukana. Zapisałam się na kurs do New Nails, nie będę wnikać w szczegóły, ale i tak skończyło się na zmianie szkoły... na szczęście w tej drugiej nie było kłopotów. Jak zobaczyłam na czym mam pracować i gdzie to mi się ulało.... powodzenia w szkuaniu kursów zawodowych w Warszawie.!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam wybieram sie na szkolenie Gabriel w Kaliszu w czerwcu,co sądzicie o tym kursie czy warto ,,czy ktos był na tym szkoleniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
coś więcej poprosze o tym szkoleniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie warto syf straszny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bylam na szkoleniu u Gabriela w Kaliszu. Przez pierwszy tydzień główki ,później pracujesz już normalnie na klientkach.Dziennie zdarza się że obsłużysz 4 klientki o ile będziesz w tym dobra :) Kurs wygląda jak praca w salonie,robisz wszystko,normalnie kasujesz pieniądze za usługę ,dostajesz też napiwki :) Chociaż Kaliszanki są wyjątkowo skąpe :P Czy kurs przygotowuje do samodzielnej pracy? Wszystko zależy od osoby jakie ma predyspozycje.Są ludzie co po kursie nie są w stanie stanąć za fotelem ,a są tacy ktorzy to zrobią bez problemu. Wiadomo że później trzeba nabierać wprawy i szybkości w tym co sięr obi.Ja w zawodzie pracuje i z perspektywy czasu polecam ten kurs z uwagi na ogromną ilość godzin. i możliwość obycia z klientem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×