Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Syndi

Profesjonalne Kursy Fryzjerskie!

Polecane posty

Gość gość
Nie pozostaje nic innego jak tylko iść, zadzwonić do tej szkoły i zapisać sie na nowy semestr. To prawda ze wiele znanych nazwisk w branży wizażu i charakteryzacji wyszło właśnie spod skrzydeł tej szkoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_ico
a nie lepiej pójść na kurs/szkolenie po którym ma się normalny certyfikat? zamierzam uczyć się fryzjerstwa i wybrałam szkołę w Warszawie na Alei Krakowskiej. Zawodu nauczę się na modelkach w fajnej szkole. Musiałam wybrać tryb weekendowy bo obecnie nadal pracuję i nie dałabym rady połaczyć jednego z drugim. Szkoła nazywa się Select i mieści się blisko lotniska okęcie. Dojazd z centrum to chwila - tramwajem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Select jak select, opinie ma różne. Ja zastanawiałam się pomiędzy nimi i hairxtend. ostatecznie zdecydowałam się na tą drugą i jestem mega zadowolona. Szkolenie zrefundował mi urząd pracy, więc miałam je zupełnie za free. Wycisneli mnie jak cytrynkę, non stop ćwiczenia na modelach, teoria wyłożona konkretnie, prostym zrozumiałym językiem. Ogólnie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cosinus jest bezpłatną szkołą. I tutaj ja mam doświadczenia z kosmetyką nie musisz nawet kupowac kosmetyków na zajęcia. To wszystko własnie gwarantuje nam szkoła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Całkowicie sie z Wami zgadzam. Na pewno jesli wybieramy kierunek zgodny z naszymi zainteresowaniami wówczas mozemy byc pewne ze ze bedzie to miało pozytywne odniesienie dla naszego życia zawodowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz trzeba też wybierać szkoły zgodnie z duchem czasu i decydowac sie własnie na takie dzieki którym potem bez problemu dostaniemy prace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fryzjerka Ala
Bardzo dobre kursy fryzjerskie zarówno dla początkujących jak i doszkalające dla zaawansowanych prowadzi Gnatyshyn-Academia, znajdująca się przy Pasażu Ursynowskim 9 w Warszawie. Naprawdę szkolenia prowadzone są na najwyższym poziomie. Prowadzący są utytułowanymi stylistami z licznymi międzynarodowymi nagrodami na koncie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem jak jest w innych szkołach ale u mnie sprawdził się Select w Warszawie. Chyba tylko tam poświęcili nam tyle uwagi że czułam że faktycznie komuś zależy żeby mnie dobrze wyszkolić. Działo się:D Farbowania, trwałe, strzyżenia ... wszystko szło w ruch :D jezuuu tęskno mi POLECAM WSZYSTKIM ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja natomiast nie polecam kursu w ,,europejskiej,, szkole Select. Szkoła ta ma przepięknie rozbudowaną ofertę na swojej stronie internetowej co nijak ma się do rzeczywistości. Instruktorka ma lekceważące podejście do ucznia, notoryczny brak czasu i zero chęci do przekazywania wiedzy. Praktyka, owszem odbywała się na klientkach choć zazwyczaj w godzinach porannych natomiast koło południa trzeba było sobie organizować ,,swoich ,, klientów gdyż w przeciwnym wypadku trzeba było sobie wymyślić jakieś zajęcie albo po prostu iść do domu. Szczerze radzę poszukać innego kursu gdyż ten nie wart jest ani czasu ani pieniędzy. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jamato
W Gnatyshyn-Academy, przy Pasażu Ursynowskim 9 w Warszawie prowadzone są profesjonalne kursy doszkalające dla zawodowych fryzjerów jak i dla początkujących. Jest to jedna z najlepszych akademii fryzjerstwa w Polsce. Prowadzą ją utytułowani styliści po najlepszych akademiach fryzjerskich europy i nie tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, też chciałbym zrobić kurs fryzjerski w Warszawie, ale nie mogę się zdecydować. Interesuje mnie strzyżenie męskie, gdyż zajmuje się tym amatorsko ponad 10lat, a chciałbym spróbować pracy jako fryzjer męski. Zastanawiam się na kursem w Pro-Activ, bo program mają najbardziej mi odpowiadający, ale może ktoś zna jakiś kurs, gdzie mógłbym się uczyć właśnie na fryzjera męskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w Gabrielu w Kaliszu miałam tak dużo modelek że jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy ma różne odczucia po kursie ale strasznie nie lubię ściemniania a tu widzę że połowa pisze różne bzdurki... śmiesznie to czytac :D Ja bylam w Select i polecam tą szkołę, nie będę się tu jakoś bardzo rozpisywać ale prawda jest taka że dzieki nauce w tej szkole teraz pracuje w zawodzie ;) I dziekuje im za to ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majkamaj
Przyłączam się do opinii powyżej:) Fajna szkółka, pełna profeska, nauczyciele prowadzą zajęcia z pasją, mili ludzie i wiele można się nauczyć, nawet idąc zielonym na szkolenie. Ci którzy mieli styczność z fryzjerstwem przed szkoleniem nie są wznoszeni na laurach lecz wszyscy są równo traktowani-jedyne co nas różniło to fakt, że jeśli ktoś był na wyższym stopniu zaawansowania to nauczycielka dobierała zadania wyższe (poziomowo) a jak ktoś sobie nie radził to wałkowała podstawy do skutku. Super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słuchajcie ja wam nie polecam szkoły Beauty- art byłam tam na fryzjerstwie i jest nie zadowolona ;/ Program zupełnie różnił sie od tego co było w rzeczywistości. Załamka ;/ Teraz zapisałam się od 01.02 do Select, mam nadzieje że chociaż tam sie czegoś nauczę. Szkołę juz widziałam i jest całkiem spoko więc zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowanie odradzam kurs fryzjerski w szkole Pro-Active. Panuje tam totalny chaos organizacyjny. Uciekać jak najdalej od tej szkoły. Szkoda czasu i pieniędzy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprobujcie kursu trychologicznego z Hair Medica :) Sama poczatkowo nie bylam przekonana, ale teraz ciesze sie, ze wzielam w nim udzial, bo to byla wlasciwa decyzja! Zwlaszcza ze HM dostarcza na poczatku pacjentów i to zupelnie za darmo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia po kursie
Jedną z lepszych akademii fryzjerskich jest Gnatyshyn mieszcząca się na Warszawskim Ursynowie. http://www.gnatyshyn-academy.com/ Kursy do najtańszych nie należą, ale po takim wiemy że coś potrafimy, dla tego warto zainwestować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANGLIA
Witam, nie polecam kursów fryzjerskich w ECKS Wrocław, porostu jakaś porażka. Pani instruktor z którą miałam zajęcia jest to osoba, nie na tym stanowisku co powinna być( cały czas rozmawia przez telefon, je na sali, przeklinała).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co myślicie o zawodzie stylistki,wizażystki? czy jest to teraz popularny i dochodowy zawód ? Jaka szkołe jest najlepiej skończyć jesli chcemy wiązać swoją przyszłość ze stylizacją ? Tak na powaznie mysle o szkole jaka jest Studium Dziewulskich, zwłaszcza ze obecnie szkoła jest w trakcie naboru w edycji zimowej na jeden kierunek roczny: Charakteryzacja i Wizaż (tryb zaoczny).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napewno nie polecam szkoły Select na Al. Krakowskiej w Warszawie. Tragedia poprostu tragedia zero podejścia i teorii. Modelki.... same babcie, które przychodzą tam od 5 lat na trwałą i wałki. Wiec ani cena ani jakość nie adekwatne do ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika L
Ja byłam na kursie w Centrum Kształcenia Omega - polecam. Teraz załatwiłem sobie staż po kursie z urzędu pracy - oczywiście był casting :). Właścicielka powiedziała, że ja się od razu do pracy nadaję a nie na staż :) Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zadzam sie ze trzeba doskonalić swój warsztat.Nie moze spoczywac na laurach i pokazywac swoje prace tylko znajomym,zwłaszcza ze teraz zaówd projektantki,projektanta jest porzadany i nie dosyc ze mozesz sie w nim sprawdzić to mozna na tym zarobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam kurs Hair Medici- dokladnie jest to kurs trychologiczny. Mega przydatna sprawa, duzo wiedzy, nowych umiejetnosci, duzy atut w cv :) a na poczatku hair medica dostarcza pacjentow zupelnie za darmo, wiec to kolejny plus ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja słyszałam że w szkole select prowadzi kursy fryzjer-trycholog. Jestem zainteresowana szkoleniem i dzwoniłam do nich dopytać co jest w programie i wygląda to całkiem spoko. Zależy mi na nowościach i nowoczesnych koloryzacjach a tam mam 120h kursu i jest w sumie wszystko czego chce się nauczyć ;) Ktoś może jest aktualnie na takim kursie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam tam na kursie miesiąc temu i polecam ! ;) Mnóstwo praktyki i chłonie się widzę jak gąbka, no i cisną ostro ale to akurat dobrze bo przynajmniej teraz czuje że załapałam bakcyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy możecie coś napisać o kursie w Gabrielu w Kaliszu? - czy faktycznie można się nauczyć tam fryzjerstwa w dwa miesiące? - czy dużo jest zajęć na modelach? - Jaka jest atmosfera i podejście osób prowadzących zajęcia? - jak udaje się po tym znaleźć pracę, czy taki kurs jest coś wart w oczach pracodawców? Jestem z Bydgoszczy i myślę o kursie w Gabrielu w Kaliszu. Mam 37 lat i zastanawiam się czy nie jestem za stara na taki kurs..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Warszawie polecała bym Ci Akademię Fryzjerską Gnatyshyn znajdującą się przy Pasażu Ursynowskim 9. Prowadzą tam kursy podstawowe jak i na wysokim poziomie zaawansowania specjalistyczne. Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych stylistów, którzy swoją wiedzę zdobyli w światowych akademiach fryzjerstwa. Osobiście byłam już na wielu kursach i uważam, że akademia Gnatyshyn jest jedną z najlepszych. http://www.gnatyshyn-academy.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do AlaWaś ogromnie dziękuję za informację, byłam na stronie do której podesłałaś link- mają bardzo czytelny i konkretny program kursu no i w 5 miesięcy znacznie solidniej pewnie przygotowują do zawodu niż w 2 miesiące. Napisz mi tylko proszę czy tam zajęcia praktyczne opierają się głównie na ćwiczeniach na modelach czy też bardziej na tzw. główkach treningowych?To dla mnie ważne bo zdecydowanie wole się uczyć na modelach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×