Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Syndi

Profesjonalne Kursy Fryzjerskie!

Polecane posty

Gość milusinskaE
Ja 2 lata temu szukałam kursu fryzjerskiego a skończyłam na charakteryzacji u Dziewulskich ¯\_(ツ)_/¯ Ale w sumie to dobrze, zarobek jest, warsztat też niesamowicie się poprawił. Fryzjerstwo zostawiam na potem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AFKMoona
Witam serdecznie wszystkie osoby zainteresowane zdobyciem zawodu Fryzjer ( szkolenie zakończone egzaminem czeladniczym ). Właśnie od połowy października w sercu Legnicy otwiera swe podwoje Akademia Fryzjerstwa Kreatywnego Moona pod kierownictwem Katarzyny Dziechciarek. 27 letnie doświadczenie zawodowe, liczne szkolenia krajowe i zagraniczne oraz praca jako trener od 18 lat dla firm fryzjerskich dają naprawdę duże doświadczenie i umiejętność pracy z ludźmi. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych o kontakt 534400045. Prowadzimy również szkolenia motywująco-techniczne dla osób już w zawodzie fryzjer. Najnowsze techniki koloryzacji, trendy w cięciach i stylizacjach, dready, dreadloki, warkoczyki , czesania okolicznościowe i upięcia. Szykujemy bardzo bogaty program edukacyjny. Zapraszamy serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, jeżeli szukacie naprawdę dobrych kursów przygotowujących do zawodu fryzjera lub już jesteście fryzjerkami i chcecie podnieść swoje kwalifikację to warto skorzystać ze szkoleń organizowanych przez Akademię Fryzjerstwa Gnatyshyn. Jest to jedna z najlepszych akademii w Polsce, w której trenerami są utytułowani wieloma nagrodami styliści z których wiedzy warto skorzystać. http://akademia.gnatyshyn.pl/pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrycha
Ja myślę czy nie połączyć fryzjerstwa z wizażem. Od zawsze lubiłam temat metamorfoz na kimś i chciałabym otworzyć salon właśnie w takim kierunku. Dziewulscy to fajna opcja, zawsze można dziennie próbować u nich a zaocznie robić fryzjerstwo. Co sądzicie o takim rozwiązaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniasurdyga
Szkolenie jakie polecam to Amazon Keratin Keratynowe Prostowanie Włosów mam salon fryzjerski 15 lat i od 2 lat szukam dobrego produktu i znalazłam cudo to Amazon Keratin regeneruje odbudowuje zniszczone włosy nadaj***ajecznego połysku i prostuje. Tak pokochałam te produkty że zostałam przedstawicielem tej firmy więcej informacji awlodarzewska@wp.pl lub 510254254 mogę pokazać efekty przed i po na stronie mojego salonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kierowałam się czterema zasadami, a raczej słowami w poszukiwaniu kursu fryzjerskiego- profesjonalizm, praktyka, praktyka i praktyka ;) i trafiłam na taki w Szkole Select w Warszawie. Więcej inf na priv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapisałam się na kurs weekendowy z fryzjerstwa od stycznia w Select i z chęcią podzielę się później wrażeniami :) Miejsce mam polecone od koleżanek i mam nadzieję, że się nie zawiodę, bo o sprawdzoną szkołę fryzjerską ciężko i podobno zależne jest od tego na jakiego instruktora się trafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim, Byłam w podobnej sytuacji dwa lata temu, a mianowicie byłAM po średniej szkole i chciałam zdobyć zawód fryzjera. Nie stać mnie było na drogie kursy u Babicz, Maniewskiego czy Berendowicza.... Dlatego też zapisałam się do Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Katowicach. ( kosztuje ok 170 zł miesięcznie, zjazdy są 2 razy w miesiącu) Teraz wiem że to był ogromny błąd, strata czasu i pieniędzy. Fryzjerstwo to nadal moja pasja, ale ta ta placówka na pewno się do tego nie przyczyniła, wręcz przeciwnie. Ostrzegam was przed nią, zależy im tylko na kasie którą wpłacacie a nie na edukowaniu młodego pokolenia. Najbardziej denerwowało mnie tamtejsze marnotractwo czasu. Moje wspomnienie z kursu fryzjerskiego to słuchanie opowieści nauczycielki o jej duchowych doznaniach, relacji z Bogiem oczywiście na każdych 8 h zajęciach znalazła się i chwilka na ćwiczenia..., które po 3 miesiącu nie było nawet sprawdzane, dlaczego? POnieważ owa pani przyjmowała swoich prywatnych klientów ! Tak.. hipokryzcja nieskończona. Dziewczyny co wam mogę doradzić, to jedno unikajcie takich kursów. Gdybym miała jeszcze raz wybierać to pojechałabym na pół roku za granice, nazbierałabym kasę i poszła się szkolić do Berendowicza albo Babicza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Chcę zrobić kurs fryzjerski w Poznaniu i zachwyciłam się ofertą GOWORK- fajny program, 120 godzin można weekendowo no i cena super. Po przeczytaniu wszystkich komentarzy jestem przerażona :-( Czy jest wśród Was osoba, która skończyła tam kurs i może mi powiedzieć jak to faktycznie wygląda? a może polecacie gdzieś indziej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vandene
Też jestem zainteresowana kursem Go-Work :) Wcześniej próbowałam w ZDZ, ale ciągle przekładali termin z powodu zbyt małej liczby osób. Jutro dzwonię do Go Work zapytać jak to u nich wygląda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak będziesz coś wiedziała to proszę daj znać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a gdzie chcesz robić też w Poznaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W GoWork'u bardzo rzadko zaczyna się kurs fryzjerski. Też próbowałam ale niestety nie nazbierała się odpowiednia ilość chętnych. Zdz również nie polecam, niczego się nie nauczycie, stracicie kasę i energię tylko. Kurs jest rozpisany tam na 1,5 roku a materiał spokojnie można by ogarnąć w rok. Najlepiej zaoszczędzić na B&K lub Babicz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co myślicie o tym ? dzwoniłam i pytałam istnieje możliwość szkoleń całościowych indywidualnych 60godz -2500zł 30godz, 15 godz Kończą się certyfikatem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktora Akademie mam wybrac? Gabriel? Aleksandry Goreckiej? a moze Gnatyshyna? Odbylam juz wiele kursow i jest to tylko strata czasu i pieniedzy poniewaz jest brak profesjonalizmu. Szukam Akademii gdzie bedzie nauka trwala dluzej niz tydz. i gdzie jest pelen profesjonalizm gdzie czlowiek placac okolo 13.000 jest w stanie samodzielnie robic kolor i strzyzenie wlosow np. bob. Prosze o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć, w styczniu zakończyłam kurs w ECKS we Wrocławiu (europejskie centrum kształcenia stylistów), dali mi w kość, sporo pracy na klientkach - główek nie było wcale. Kurs ze strzyżen i koloryzacji. A i jeszcze jedno, można z nimi przygotowywać się do egzaminu na czeladnika, ale zdaje sie we Wrocku, ja wykupiłam jeszcze 5 dni przygotowania do egzaminu. Fajna atmosfera, nie wydzielają produktów i z terminami są elastyczni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc! Bylam we Wroclawiu w ECKS bylo ok. Robisz strzyzenia wlosow na klientach, ktorzy tam przyjda a nie konkretne strzyzenia. U mnie akurat byly non-stop Panie z krotkimi wlosami, takze dla mnie bylo ok. nic nadzwyczajnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ajsza
Część.Tyko nie BO WORK to sciema a nie kurs.Ja robiłam w Szczecinie ale to jedna firma na całą Polskę.Pięknie tylko piszą jaki program i co będziesz umiała. . Ja teraz też szukam dobrago kursu Gorzów i okolice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ajsza
Na tym kursie Go work jak byśmy sama sobie nie załatwimy modelek do nauki to na chinskich glowkach tylko by się coś tam cwiczylo .Po prostu żenada. Rozczarowanie na maksa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, kilka słów do tych, którzy będę starali sie dostać trochę kasy na szkolenia od pracodawcy. Ja w zeszlym roku styczen-luty bylam na szkoleniu we Wrocławiu w ECKS u pana Roberta Burszewskiego z funduszu KFS (to takie coś że pracodawca wysyla pracownikow na szkolenia a pieniądze daje urząd pracy). Miałam tylko tydzień żeby wybrać gdzie pojechac, a że mieszkam w Jeleniej Górze to nie miałam zbytnio wyboru. Podzwoniłam w kilka miejsc. Najszybciej zalatwilam sprawe we Wrocławiu w ECKS, pomogli mi wypełnić wniosek i od lutego zaczynalam szkolenie na fryzjera damskiego. Ogólnie polecam, miejsce fajne i to prawda co piszą...strzyżenia i farbowania na klientach(mówią na to modelki:) Pozdrawiam, Aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam na Long Stażu w Akademii BK w Katowicach i bardzo sobie chwale. Dużo modelek, więc jest na czym ćwiczyć. Trzeba wydać troche kasy, ale przynajmniej wiadomo za co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam Szkołę Stylizacji. Instruktor mistrzostwo świata . Wiktoria instruktor pełna wiedzy i empati.. Szkoła wyposażona bardzo dobrze, wszystkie produkty są zapewnione przez szkołę. Jest ogrom praktyki przychodzą modelki na ktorych się wykonuje usługi. No i bardzo konkurencyjna cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem po kursie zawodowym w Szkole Select w Warszawie. Nie wiem czy takie zestawienie Wam pomoże ale nauczyłam się na szkoleniu budowy skóry głowy, budowy włosa, oddziaływania stylizacji, stylizacji, podstaw chemicznych, pielęgnacji włosów, strzyżenia, koloryzacji, rozjasniania, trwałej i nietrwałej zmiany kształtu struktury włosów, upięć i koków, właściwego doboru preparatów do pielęgnaji skóry głowy oraz włosów. Ja jestem bardzo zadowolona po kursie, głównie z praktyki. Więcej inf prov.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie ukończyłam kurs fryzjerski I stopnia w Pro-Aktiv w Warszawie i powiem wam szczerze, że mi się podobało. Ogólnie jeśli nie interesujesz się fryzjerstwem i nie jesteś zbyt odważną osobą, to nie polecam - strzyżenie zaczyna się tego samego dnia, w którym rozpoczynasz kurs i to na żywych modelach ( głównie starsze panie). Szkolenie jest na zasadzie prowadzenia salonu fryzjerskiego pod okiem profesjonalisty. Pierwszego dnia mieliśmy około 2 godzin teorii (były tylko dwie kursantki poza mną + fryzjer), potem od razu mycie włosów klientkom i cięcie według instrukcji, które dawała nam na bieżąco fryzjerka. Jest to dość stresujące nawet jeśli klientki doskonale wiedzą, gdzie są i kto ich strzyże ;) Jeśli chodzi o warunki to powiedziałabym, że dość średnie. Nie jest to jakiś super profesjonalny kurs z nie wiadomo jak nowoczesnym sprzętem, ot - przeciętny salon fryzjerski. Coś jak zatrudnienie do przyuczenia, z tym, że to ty płacisz i robisz znacznie więcej niż osoba na takim stanowisku. Tak więc jeśli ktoś się interesuje tym tematem, ma już jakiekolwiek pojęcie lub po prostu bardzo szybko się uczy i jest osobą odważną, to jak najbardziej polecam, bo można się nauczyć czegoś szybko i za małe pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również byłam na kursie w Select . Pierwsze dni ciężkie ... ale potem coraz lepiej ;) Wiktoria prowadząca bardzo profesjonalna i z ogromem doświadczenia. Seriooo ... jak sie zastanawiacie gdzie zrobić kurs to tu szczerze polecam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×