Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

hej Karolina , ja ide na skan 31 lipca, zobaczymy co powiedza i bede chciala znow wymoc na poloznej zeby mi zrobila analize krwi i moczu tez zyje nadzieja ze wszystko jest dobrze , bo tutaj to chyba nie mozna inaczej pozatym wczoraj w koncu poczulam delikatne ruchy dziecka ale dzis juz spokoj....zastanawiam sie czy to tak jest ze znow sie ich jakis czas nie czuje az zaczna sie regularne kopniecia i widze ze strasznie malo przytylas w ciazy, tylko 6 kilo to jest nic:)🌼 a ja sie rozplywam w ten upal , juz nie wydalam a dopiero po 9....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karcio
Kochana upał to był,teraz to już chyba piekło,ja mam wieczorem po zajściu słoneczka koło 30' w pokoju. Fajnie że już zaczynasz czuć ruchy dziecka.Ja czekałam ich ze zniecierpliwieniem.Zaczęły się koło 21TC bardzo niewyraźnie.Potem już ciężko było się pomylić.Ale się nie martw jeśli u ciebie będzie inaczej.Wszystko w normie:-)Teraz to mam już taką pralkę w brzuszku że mnie nawet mały urwis spać nie daje. Co do mojej wagi to rzeczywiście niewiele.Wszystko mi w brzuch poszło.Należe do osób wysokich i postawnych a w dodatku pracowałam do niedawna fizycznie i to od pierwszego miesiąca ciąży non stop:-)Ale grunt to że dobrze się czuję,dzidzia rośnie(już ponad 2kg)a moja mam też tak miała.Tylko że ona ważyła przed ciążą 56kg,a ja hihihih 78kg.Więc kawał baby ze mnie i tak:-) Co dziś mogę wszystkim ciężarnym polecić: pijcie jak ja dużo wody mineralnej(uwielbiam z lodem i cytryną-koniecznie w kieliszku do martini:-)Nogi w miskę z chłodną wodą(można dorzucić parasolkę-do lodów i macie tropiki)a jak nóżki spuchną to koniecznie na troszku do góry je wziąć to ulży:-) Pozdrawiam Karolina,26lat Leicester 35TC +6 kg Termin porodu 16,08,2006 Płeć: chłopiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po prostu zdycham :/ Wyszlam przed poludniem do miasta sadzac ze uda mi sie przed tym upalem ale....to byla pomylka, w domu to leze jak kloda bo tak mnie to oslabia a dzidziusia to juz dzis nie czulam, ani jeden raz, nie wiem czemu tak wczoraj zacelam go czuc a dzis juz nic...mam nadzieje ze lada dzien zaczne go czuc o wiele wiecej ja musze sie przyznac ze wody pije bardzo malo...jakos nie moge pic jak mi sie nie chce, nawet w teupaly, zaspokoje pragnienie i tyle, moze dlatego ze co jakis czas musze cos zjesc a jak jestem pelna to woda juz mi sie nie miesci :) ja przytylam do tej pory malo bo jakies 3.5 kilo ale waga to nie wszystko bo pupa i inne czesci ciala urosly :) ale nic a nic sie tym nie przejmuje , no i moja waga nie przekroczyla jeszzce 6o kilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sobie czytam ten topik
i jestem zdumiona przyjeciem Aleksandry przez was. same zwracacie uwage na to jak inni was traktuja , a kogos innego potraktowalyscie jak smiecia. wszystko mozna moje drogie panie powiedziec , nalezy tylko uzyc odpowiedniego tonu. ta sytuacja swiadczy o waszych brakach wychowawczych. :O a to jest juz zalosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sobie czytam skoro topik cie nie tyczy albo czytasz go z nudow lub tylko dlatego zeby dodac jakies swoje zalosne trzy grosze to zaloz sobie swoj, zapewniam cie ze takich jak TY! CZYLI czyli chyba bardzo nieszczesliwych jest tutaj wiele:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam po dosc dlugiej przerwie! do tak sobie pisze - dzieki za pamiec.tak sie sklada ze , tak jak mowilam zostawilam sobie ten topik i do niego zagladam.tak zeby poczytac.choc mam swoj topik w ktorym jest bardzo milo. poza tym kiedy mnie tak mile wyproszono z niego bylam juz w ciazy choc o tym nie wiedzial.teraz jestem szczesliwa przyszla mama w 14 tyg ciazy. takze dobrze radze tobie i innym ktorzy nie maja NIC DO POWIEDZENIA na tym topiku aby sie tu nie dolaczali bo zostana z niego wyproszeni i zrobi im sie przykro. milego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniat
agata26- ja juz co prawda przeszlam ciaze, ale widze, ze przechodzisz to samo. Ja takze mialam tylko 2 scany (w niektorych hrabstwach w Anglii przypada tylko jeden scan, wiec nalezy sie cieszyc, ze w East Sussex sa az dwa :-) WOW) Bylam niestety bardzo rozczarowana prowadzeniem ciazy, gdyz dziwil mnie brak badan przez ginekologa, to ze nie bylam an irazu wazona w ciazy, cisnienie mierzono mi w zaleznosci czy polozna miala czas. Niestety jest tu zupelnie inny system prowadzenia ciazy anizeli w Polsce. Ale powiem Ci, ze z porodu bylam naprawde zadowolona, opieka jaka mialam w czasie porodu i po byla fantastyczna- rodzilam w Sussex County Hospital w Brighton.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sobie czytam ten topik
w twoich wypowiedziach jest duzo zgryzliwosci i przypuszczam - bo to stad sie wlasnie bierze - ze to wlasnie ty nalezysz do osob nieszczesliwych. ja jestem w przeciwienstwie do ciebie juz ustatkowana osoba i szczesliwa. zaraz pewnie uslysze, ze ci zazdroszcze - bo takowe teksty padaly tutaj - nic bardziej mylnego . nie mam czego ci zazdroscic , wrecz przeciwnie . a dlaczego sie tutaj wypowiedzialam?? bo to jest forum, ktore kazdy ma prawo odwiedzac i czytac , a wiec mam rowniez prawo wypowiedziec sie. skoro ty tego nie rozumiesz i dziwi cie to - swiadczy to tylko o twoim plytkim mysleniu. zycze przyjemnej lektury i owocnych przemyslen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sobie czytam ten topik
do Aleksandry - gratuluje ci bardzo serdecznie . oczekiwanie na malenstwo jest bardzo fajnym okresem w zyciu kobiety. ja za 2-3 tygodnie zostane babcia. :D my mieszkamy w niemczech i dzisiaj moja corka pojechala do szpitala - probuja ciaze jeszcze podtrzymac. opieka lekarska tutaj jest bardzo dobra - dlatego z zainteresowaniem czytam wasze doswiadczenia ze sluzba zdrowia w anglii . corka za kazdym razem byla tutaj badana i miesiac temu lekarz powiedzial jej, ze dzieciatko urodzi sie wczesniej. powodzenia Aleksandro i pozostalym paniom rowniez i wszystkiego dobrego. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aleksandra alez to raczej nie mialas nic do powiedzenia, wiec mysle bedzie dobrze jak wrocisz tam gdzie siedzialas;) do tej kolejnej....co do umyslu....starosc nie radosc , no coz, widac ze pojecia sie myla bo tutaj topik dla ciezarnych a nie dla babc;) aniat - nie przejmuj sie , co jakis czas pojawiaja sie tutaj rozne paskudy co jatrza i w sumie nic nigdy madrego nie maja do powiedzenia, najlepsza rzecza to ignorowanie ich - ja tylko mam poblazliwy usmiech na twarzy jak czytam te ich wypociny:) ja mieszkam wlasnie w Brighton , tez bede rodzic w tym szpitalu co ty rodzilas i mam zamiar w wodzie, ja nawet nie myslalam o tym ale moj ukochany sam powiedzial ze on chce zebym tak rodzila bo wieksze korzysci i mniej boli podobno :) na usg idziemy 31 lipca wiec moze sie dowiemy kto mieszka w moim brzuszku:) a pozniej to znow powalcze o skany bo do tej pory mialam ich piec dlatego ze sie uparlam i zazadalam ale nie wiem jak bedzie pozniej ....odezwe sie do ciebie inaczej pozdrawiam , lece bo dzis sie przeprowdzamy do naszego mieszkanka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość girl xxx
Powiedzcie ludzie czemu sami sobie problemow szukacie???Z tego co tu czlowiek sie naczytal to jedna wielka mistyfikacja...komus zalezy na tym aby popsuc atmosfere....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
girl xxx spruboj zauwazyc to, iz co jakis czas pojawia sie wlasnie ktos , komu wyraznie na tym zalezy bym moment , ze bylo milo i przyjemnie i znow ktos pojatrzyl wiec dziewczyny sie przestaly odzywac....pozniej ktos cos napisal, znow topik troche ozyl i znowu to samo...ale coz, takie osoby byly , sa i beda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata26=idiotka
zmien sobie nick slonko na ten wlasnie. biedne bedzie to twoje dziecko :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojoj1234
Przestańcie,życie jest zbyt krotkie,aby je spędzać na kłótniach A ty Agata26 przestan odpowiadac na te komentarze to ktoś przestanie tu nam psuć klimat,po prostu je ignoruj i nie przejmuj się. A tak z innej beczki, ja tez probowałam być uparta jesli chodzi o te skany,ale w moim przypadku to nie działa. Mam nadzieję ze wszystko nam się uloży tu na obczyźnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sobie czytam ten topik
do agaty26 - masz moja droga 29 lat a rozum przedszkolaka. a tak swoja droga moze to wlasnie ciebie starosc juz dopadla? moja corka jest duzo mlodsza od ciebie , ale inteligencja nie siegasz jej do piet. czego ciebie twoi rodzice nauczyli? chamstwa , ignorancji i egoizmu? gratuluje . ja wypowiadam sie na roznych topikach , rozmawiam z mlodszymi od ciebie i wszedzie jestem milo przyjmowana. potrafie rozmawiac z kazdym i kazdy rozmawia ze mna. ty natomiast robisz z siebie przyglupa - a moze przyglupem jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karcio
Roxelka i dobrze że masz imię które ci się podoba:-)bo to ty właśnie będziesz mamusią i jakieś profity ci się w końcu należą. Bo ja imienia nie mam i zostało mi niewiele czasu,nie wiem,nic mi się nie podoba.Na nic kompletnie zdały się pomoc rodziny i znajomych.Może któraś z was przyszłe mamy ma jakiś pomys żebym się w końcu zdecydowała,co?:-)Wiem że nie chcę żadnego obcobrzmiącego,musi być krótkie .........i......no właśnie.Klops bo sama nie wiem czego chcę. oj cienko ze mną cienko.Albo ten upał albo nie wiem co.Bo ja już powinnam się do porodu szykować a nastroje mam jak w I trimestrze.Kompletna huśtawka... Pozdrawiam Karolina,26lat Leicester 35TC +6 kg Termin porodu 16,08,2006 Płeć: chłopiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roxelka, nie przejmuj sie glupim gadaniem, imie dla Twojej niunki jest sliczne, jak ja nareszcie bede w ciazy tez postaram sie dac imie ktore dzieci i w PL i GB beda w stanie wymowic, myslalam juz nad Max, Allan, Paul, Paula, Dominik, Dominika, Oliver, Noel, Sara, Laura zobaczymy, narazie czekam na moje szczesliwe dni w cyklu. Nie dajcie sie dziewczyny prowokowac i glowy do gory kazda mama wie najlepiej co dobre dla jej malenstwa. Pozdrawiam, 3majcie sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Roxelki - juz nie siedze na pomaranczowym. 1. proponuje zaopatrzyc sie w slownik jezyka polskiego i dowiedziec sie co oznacza slowo dojrzalosc - oczywiscie nie fizyczna i fizjologiczna ale psychiczna - oraz sklocanie ludzi , bo nie znasz zupelnie tych pojec. 2. skoro rodzice dokonali pewnych zaniedban wychowawczych , pani x bedzie slyszala pewne uwagi od obcych, rozumiem ze trudno sie z tym pogodzic bo jest to niewygodne, ale czyjes zachowania moga byc dla innych uciazliwe. proponuje rowniez zajac sie czytaniem ambitnych lektur, bo macie panie problemy ze zrozumieniem tekstu czytanego - wychodza rowniez inne braki. a tak poza tym, robi sie tu calkiem milo i chyba zabawie tutaj dluzej. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgorzatka26
hej. pameta ktos jak pisalam ze mnie swedzi skora? Wiec bylam dzis u poloznej. Jak zwykle nastawiona bojowniczo, a ta calkiem dobrze mnie przyjela. Mam podwyzszone wartosci soli zolciowych tych ich bile salts, i polozna sama zaproponowala zeby powtorzyc je, a z wynikami zadzwoni do mnie sama jak tylko beda, czyli za tydzien. Chyba jednak mam ta chorobe o ktorej pisalam. Ta cala cholestaza podobno dopada 1 na 1000 ciezarnych, wiec jak sie potwierdzi, ze to mam to moge czuc sie wybrana hehe. Polozna ogolnie byla calkiem mila, nastepna wizyte bez namawiania umowila za dwa tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgorzatka26
jedno co mnie zaskoczylo, to szkola rodzenia, a wlasciwie jej brak. Jest jedno spotkanie, a potem mam cwiczyc w domu. Jak chce moge pojsc do platnej za jakies 100 funtow. Chyba sie zdecyduje na ktoras, ale jestem po prostu zdziwiona, bo bylam pewna ze za free bedzie. A jak jest u Was? Moze mozna znalezc jakas darmowa szkole np przy jakims kosciele, czy cos podobnego? Czy ktos cos o tym slyszal? imie: malgoska wiek: 26 lat termin porodu: 5.10.06 miejscowosc: Tamworth Waga: +11 plec: dziewczynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o to nie tylko ja jeszcze nie spie, nie ma Agaty26 bo sie przeprowadza, mam nadzieje ze do lepszej chatki, Agata26 odezwij sie jak juz bedziesz miala neta, nie doczytalam, Roxelka o co tam biega z tym pomaranczowym i czytaniem lektur, jak mozesz napisac tak szybko i po krotce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna ja juz w nowej chatce:) teraz jestem w kafejce bo czekamny na podlaczenie neta ale juz mysle ze jutro albo pojutrze bedzie to pogadamy na gg ja czuje sie niezle . tylko straszne upalu u nas, dzis troche popadalo i pogrzmialo ale wciaz jest duchota, mam nadzieje ze w koncu pojawi sie taka temperatura ze spokojnie wyjde w koncu znow na plaze bo teraz mam jakies 10 min malgorzatka nie martw sie, jesli bedziesz pod opieka lekarska to nic zlego sie nie zdarzy a u mnie tez ze szkola rodzenia tak samo i jak pisalam juz nie ma tych konkretnych cwiczen a za tydzien ide na skan i znow zobacze moje sliczne malenstwo:) pozdrawiam kobietki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roxelka strasznie sie ciesze ze na nowym mieszkaniu juz jestesmy ale we wrzesniu chcemy zmienic cos za Brighton bo znalezlismy wiele ofert bardzoooo tanich i bardzo ladnych mieszklan nawet umeblowanych ale poki co jestesmy na swoim ufff:) duzo miejsca i przestrzeni a ty jak urodzisz to zagladaj tu czasem i mow jak sie ma twoja niunia🌼 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgorzatka26
agata ciesze sie ze sie przeprowadzilas. My tez zmieniamy dom na wiekszy z ogrodkiem, bo wlasnie ogrodka mi brakuje, a z dzidzia bedzie nam w ogrodku super. Jesli chodzi o to swedzenie, to jakos sie trzymam i wciaz mam nadzieje, ze jesli sie potwierdzi ze mam ta chorobe to sie ktos mna profesjonalnie zajmie, mam na mysli kogos bardziej odpowiedniego niz moj glupi niedouczony GP dzis bylam po raz pierwszy nad angielskim morzem w skegness nad morzem polnocnym. Duza czysta plaza, jak we wladyslawowia, ale bez TEJ atmosfery. i slonce jakos nie to. ale mi sie podobalo, tylko daleko, bo od nas to trzy godziny drogi. Nawet nozki zmoczylam, a na plazy prawie sami Polacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgorzatka26
juz wieke razy probowalam zarezerwowac swoj nick, ale wyskakuje mi jakis blad za kazdym razem. ze nie okreslono identyfikatora uzytkownika. Jak to zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedługo-_ mama-
dziewczyny jak to jest z tym lataniem w ciąży??planuję ciąże ale zostały mi jeszcze studia w Polsce,zawsze dolatywałam na zjazdy ale nie wiem czy dam radę jak będę w ciąży(myślę żeby wziąć tok indywidualny,ale i tak trzeba dolatywać).Wiem że to jest sprawa indywidualna jedne babki moga inne nie ale jak macie jakieś doświadczenia to piszcie.Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1234555
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malgorzatka26, sprobuj postawic kropke po 26 i moze sie uda, Agatka, bede dzis wieczorkiem na gg, teraz tylko tak zajrzalam, zaraz wychodze, fajnie ze macie lepsze mieszkanko, samym spokojniej a to dobrze dla Twojej dzidzi, Roxelka dzieki za opisanie sprawy, niestety nie ktorym ciezko mowic prawde w oczy, wiec siedza na pomaranczowym i wymyslaja. Pozdrawiam 3majcie sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cytuje: Roxelka - \"Wiec nasza kochana znajoma ujawnila sie jako mape-wiec ciekawe jaki bedzie nick w nastepnym tygodniu???Niewazne.\" i po co te prowokacje ? twoja pisanina jest bez sensu , najpierw przeszkadzal nick pomaranczowy a teraz okazuje sie, czarny tez jest do kitu. a udzielac sie moge na kazdym forum , czy wam sie to podoba czy nie. to jest forum publiczne a nie wasze prywatne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×