Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

Gość okruch12
Aga GRATULACJE!!!! Jak sie czujecie? Jak bedziesz mogla i chciala, to napisz, czy bylo bardzo ciezko (w koncu mozna powiedziec, ze to juz odchowany niemowlak) i czy urodzilas w naturalny sposob. Wiem, ze to Twoje kolejne dziecko, wiec chyba bylo Ci latwiej.Wybacz, ale jestem bardzo ciekawa, jak wspominasz opieke medyczna , czy moglas korzystac ze srodkow przeciwbolowych i czy w Anglii rodzi sie w osobnej sali. Ale najpierw wypocznij i zajmij sie przytulaniem malenstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okruch - tutaj kazda rodzi w oddzielnej sali :) w zaleznosci od szpitala i od tego czy sa komplikacje czy nie, sala moze byc nawet z wanna, czyli porow w wodzie jesli sobie zazyczysz. Masz tez mozliwosc decyzji w jakiej pozycji chcesz rodzic - nie beda cie zmuszac rodzenia na lezaco, nienajlepsza pozycja do rodzenia. No to jedno pytanie masz z glowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mada744
Agnieszka- tak bardzo sie ciesze, ze juz masz swoja ,tak wyczekiwana ksiezniczke przy sobie. Wielkie gratulacje dla was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okruch12
Dzieki Mamo E, widac, ze jestes doswiadczona mamuska. Kurcze, odkad zaczelam sie tu udzielac, juz dwie z Was staly sie mamusiami i maja przy sobie szczesliwe i zdrowe malenstwa. To dodaje mi wiary, ze nic zlego sie nie przydazy, bo czasami mam takie straszne mysli...ale nic to. Cieszmy sie , bo narodziny dziecinki to sa prawdziwe cuda! Jeszce raz pozdrowienia dla Agi i Wesolej Ewy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalcia64
gratulacje Agus to masz ta swoja Corcie juz przy sobie! Jak tam chlopaki, napewno zadowoleni ze maja siostrzyczke. Moze ty wiesz kiedy sa juz w stanie olkreslic plec dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalcia64
Kolo 21 marca jade na pare dni do polski i mam zamiar zrobic sobie usg te 3-D LUB 4-D czy ktoras z was robila tu albo w polsce tego typu usg? Wtym czasie bede 16 tygodniu ciazy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie mamusie,przyszle i obecne. Mamo E i Sztefka-dziekuje za wszelkie informacje na temat porodow w wx. aga-gratuluje,w koncu masz upragnione malenstwo przy sobie :-) mam nadzieje,ze porod byl lekki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, może ktors sie orientuje gdzie tu sie robi bete? mam isc normalnie do przychodni tam gdzie chodze? czy do szpitala? i czy w ogóle oni to badanie tu wykonują,bo wiecie co? wydaje mi się ze zaskoczyłam ale na test jeszcze troszke za wczesnie jest a beta napewno by juz cos wykazała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okruch - doswiadczona to nie wiem bo kazdy dzien cos nowego przynosi i przy dzieciach czlowiek ciagle sie uczy. Ale od kiedy zawitalam na kaffe i zaczelysmy wymieniac doswiadczenia to czlowiek pewniej sie czuje, i zawsze ktos dobra rade tutaj da! Kochane kafeterianki 😘 Kala, tutaj zazwyczaj przy drugim usg, tym w 21 tc, powinni juz wiedziec plec - powiedz ze chcesz wiedziec bo sami nie powiedza. Asiek, nie ma za co, naprawde bo malo ci powiedzialam ;) a gdzie mieszkasz? bo rzeczywiscie sasiadkami jestesmy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny :) wiem ze moze odbiegam od tematu ale mieszkacie w anglii i mozecie cos wiedziec na ten temat... chodzi mi o antykoncepcje niby nie odlegle tematy,bo jedno i drugie cos ma ze soba wspolnego ;) chodzi mi o pigulki anty. , moja pani doktor przepisala mi Microgynon 30. wiem ze w polsce stosuje sie Microgynon 21. Moze ktoras z was brala te pigulki i moze mi cos o nich powiedziec? bede wdzieczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okruch12
Kalcia, niby po 21 tyg juz plec jest widoczna, ale nie licz, ze na 100% sie dowiesz, bo ja tak myslalam i niestety sie zawiodlam. Dziecko sie za bardzo ruszalo. Wazne, zeby bylo zdrowe, szcegolnie, ze to twoje pierwsze i nie masz takiej presji, ze juz urodzilas szesc corek i koniecznie chcesz miec syna, albo na odwrot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama E rzeczywiscie sasiadkami jestesmy ja mieszkam w walthamstow,to juz calkiem niedaleko.Ty mieszkasz w naprawde pieknej okolicy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalcia64
Ja bralam te taletki o ktorych piszesz Slonko.Moja siostra tez je bieze od prawie dwuch lat. Szceze mowiac nie nazekalam na nie dobrze sie po nich czulam, nie mialam wzmozonego apetytu i co najwazniejsze to pierwsze tabletki po ktorych nie mam tendencji do tycia.Stosowalam wersje ta ktora stosuja w Polsce-21 i ta co w Angli. A w dopiero po ich odstawieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalcia64
nie dokonczylam zaszlam w ciaze wiec i tez sa skuteczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalcia, dzisiaj niepalaca jestes prawda? Asik, nie dosc ze sasiadka to jeszcze imienniczka ;) tylko z wiekiem ci do mnie nie blisko :p a Walthemstow ma i swoje zalety :) co prawda wole South Woodford bo troszke spokojniej ale za to wy macie najwiekszy targ w Europie! W ktoras sobote sie wybiore!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalcia64
kochany Okruszku to moje trzecie dziecko wiem ze to co najwazniejsze to zdrowy bobas ale ja bardzo bym chciala coreczke poniewasz mam juz dwuch synkow:) Te dzidzi bylo planowane stosowalismy sie do porad ksiazkowych ,internetowych mam ,ktore planowaly plec dziecka, kupowalam testy onwulacyjne robilam pomiary temperatury opserwacje sluzu - i za pierwszym razem udalo mi sie zajsc w ciaze I tak jak nakazano trzy dni przed onwulacja wspulzylismy i udalo sie . Teraz mnie ciekawosc z zera co z tego wyszlo a wiem ze sa lekarze ktorzy sa na tyle doswiadczeni ze moga to zrobic wczesniej ale to zalezy od sprzetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalcia64
Mamciu E wczoraj rano jak bylam w szkole to pisalam wczesnie to zrobilam maszka ale od tamtej pory nic mysle ze jeszcze pare dni i bedzie najgorsze za mna i przestanie mnie ciagnac juz calkowicie Caluje serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalciu, zycze ci zeby to byla ta mala kobitka!!!! a slodyczy ci sie chce? :D to niby takie zabobony ale cos w tym jest.... Asiek, jak tylko sie pozbieram to sie umowimy bo rzeczywiscie rzutem bereta jestesmy od siebie, tak samo jak ze Sztefka :) Jak narazie to bole juz zeszly i opuchlizna tez, zdjelam dzisiaj opatrunki i mam troszke siniakow, ale i to przejdzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach, Sztefciu co slychac? Wszystko w pozadeczku mam nadzieje :) lecisz do Polski prawda? 😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okruch12
Teraz juz rozumiem Kalciu, Twoja niecierpliwosc. Zmylilas mnie tym pytaniem o ustalenie plci dziecka, bo myslalam, ze jak ktos juz byl w ciazy, to te watpliwosci ma juz za soba. Juz sie nic nie odzywam, bo znowu walne gafe!. Wychodzi na to, ze tylko ja jestem pierworodka.A jak jest tu jeszcze jakas inna, to niech mi da znac!!! PS: oczywiscie Kalciu, zycze Ci coreczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalcia64
Jaka gafe medycyna tak idzie do przodu ze czlowiek nad nia nie nadarza. Jak bylam w porzedniej ciazy to gdzie tam mozna bylo mowic o usg trojwymiarowym to tylko w telewizj pokazywali albo byly w jakis drogich prywatnych klinikach i za taka cene ze wglowie sie przewracalo. A teraz to juz nie ma problemu jest to odplatne bo kolo 200zl.Jeszcze troche i kazdy gabinet bedzie posiadal tego typu USG.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalciu to rowniez moja pierwsza ciaza,wiec nie martw sie,bo nie jestes sama.Zawsze to razniej ;-) Mamo E- zycze Tobie jak najszybszego powrotu do zdrowia,bo to teraz najwazniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalcia64
MamoE no niestety nie mam ochoty na slodycze ale zato jak bylam z jednym i zdrugim w ciazy to jadlam no jadlam a ptem to wazylam po 75kg ale naszczescie dlugo karmilam wiec szybko spadalo. A teraz to ciaza ideal nie ma mdlosci nie ma zachcianek calkiem inaczej sie czuje ponoc brzydne a poprzedni mowili ze ladni wygladalam w ciazy. Nie draznia mnie zapachy.Poprzednio szybko na poczatku waga mi skakala na start po pierwszych 3 mies.ze 3 kg. A teraz minimalnie tak jak byla spuchniet przed okresem no brzuch mi wybilo a to dopiero 8 tydzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to bedzie dziewucha :) OBY!!!!! Kalciu, ja jakos nie moglam sie prekonac do usg 3D (tutaj robia ale za oplata) bo to jakos tak dziwnie i troche brzydkawo wyglada. zadowolilam sie moja fasolka ktorej juz od 13 tyg widac bylo wielki zaladek :) !!! A jak sobie radzisz z twoimi chlopczykami? Kto sie nimi opiekuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okruch12
no to jednak sie odezwe... Asiek, dzieki za wiadomosc, napisz jeszcze kiedy rodzisz (tzn. na kiedy masz termin, bojak zauwazylam porod a jego termin, to dwie odmienne historie). Kalcia,brzydniecie nie koniecznie na dziewczynke (mam na to przyklad), chociaz moze to byc wyjatek potwierdzajacy regole. A jeszcze tylko spytam, a Anastazja tez juz jest mama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okruszku, gapcia troszke jestes ale i tak cie kochamy ❤️ :D Spojz w stopke Anastazji..... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×