Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

Mada dzieki Bogu że wszystko ok z maleństwem:) dbaj o siebie ja jutro test robie to wszystko się okaże czy mogę pełną buzią do Was dołaczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam teraz na tym topiku w ktorym piszą dziewczyny w ciązy mieszkające w Anglii,wczoraj jedna dziewczyna pisała że krwawi była u połoznej a ta kazała jej czekac do dzis i isc do szpitała dziewczyna poszła całe szczescie że maleństwo zyje!!!!!!!!! normalnie kamień z serca mi spadł bo jak ją czytałam to widziałam siebie było identycznie,tylko że u mnie już serduszko nie biło:( siedze i płacze:(nienormalna jakaś jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to miało być na inny topik:)ale ja to tak bardzo przezywam że już na oczy nawet mi się rzucać zaczęło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mada - cudownie ze wszystko w porzadku! Oszczedzaj sie do konca pierwszego trymestru, potem juz mozna odetchanac :) Madzik - GRATULACJE!!!!!!! Caly czas zachodzilam w glowe co tam u Was slychac - 4440- wielki chlop!!!! Witaj nam Seanie, a Madzika, i wszystkie inne mlode mateczki zapraszam na topik \"matki Polki w UK\" - oczywiscie jak juz troche ogarniecie sytuacje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje Madzik!!!!! caluski dla Sean\'a 😘😘😘 ale bez mikrobow ;) mada - ciesze sie ze wszystko ok i ze serduszko bile jak szalone ❤️ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalcia64
No to odetchnelas z ulga zapewne! ciesze sie ze wszystko ok z babelkiem. pozdrawiam. ;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mada744
Madzik- gartuluje wspanialego syna i wytrwania przy porodzie. Anastazja- teraz miej wiecej wiem co musialas czuc jak ci sie ta przykrosc przydarzyla. Mysle , ze test wyjdzie pozytywnie i ciaza bedzie suuuper udana. Tak wogole to bardzo milo czytac jak ktos kogo sie nie zna martwi sie twoim stanem.Dzieki dziewczyny. Okruch- aby wyrobic paszport musisz umowic sie na spotkanie w ambasadzie i stawic sie tam z ojcem dzidzi aby podpisac zgode na paszport. A zeby zarejestrowac w UK najlepiej zapytaj sie w Job Center- tam powinni ci powiedziec gdzie znajduje sie taki urzad w twoim miescie albo w szpitalu. A tu masz linka ambasady, czytaj dzial paszportowy. http://www.londynkg.polemb.net/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okruch12
Dzieki Mada.Linka na razie nie moge otworzyc. Cholera,ale to bedzie klopotliwe jechac az do ambasady w Londynie. Ja mam ponad 600mil. No ale nic...jak mus-to mus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mada744
Okruch- w Edenburgu jest tez konsulat.Ale poszukaj na google ambasada w UK i tam sie najlepiej wszystkiego dowiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mada744
Okruch- Albo wejdz na tego linka www.polishconsulate.co.uk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna30
Madzik, Ulus, Ewa, Agnieszka - gratuluje! Pewnie teraz bedziemy sie spotykac na topicu sporadycznie, jak czas pozwoli :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elmo z parku
Strasznie sie ciesze, ze jestescie. Mieszkam w polnocno-wschodnim Londynie i wyje z samotnosci.Jestem w 17 tygodniu ciazy i milo by bylo z kims o tym porozmawiac(poza moim mezem i rodzina ktora i tak nie za bardzo rozumie jak to tutaj wyglada)posmiac sie powymieniac spostrzezeniami, nie tylko na temat:-) Pozdrawiam Was goraco dajcie jakis znak zycia moj numer GG to 7751956

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo cos dzisiaj pusto,to zapewne przez snieg ;-) Witaj Elmo z parku,fajnie,mieszkasz w tym samym rejonie co ja, Mama E i Sztefka.Zagladaj do nas czesciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihi ale bialo!!!! szukam sanek ;) Witaj Elmo z parku! A gdzie dokladnie mieszkasz? Ja co prawda juz bez brzucha (tzn bez dzidzi w nim, bo brzuszysko zostalo ;) ) ale czesto tu zagladam bo strasznie ciekawska jestem :D Anastazja, pisz jaki resultat testu bo ciagle kciuki trzymam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okruch12
Czesc Elmo , jestem Okruch! Dla mnie troche szkoda, ze mieszkasz w Londynie... Czesc Mamo E, dawno cie nie czytalam, co slychac, jak rodzinka ? Czesc wszystkie inne dziewczynki-mamuski i przyszle mamuski ! Anastazja, odezwij sie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny!!!!! Gratuluje wam dzidziusiów!!!! tez już jestem mamą urodziłam chłopczyka 23.11.2006 czyli wczoraj skończył 2 miesiące. Rośnie szybko krzyczy głośno i marudzi przed snem  ale jak słodko. Cos juz zaczyna Gaworzyc,się uśmiecha. Moja rodzina twierdzi ze do męża podobny a męża rodzina ze do mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WIDZE ZE KTOS MIESZKA W LONDYNIE JAK I JA.!!! :) JA MIESZKAM NA WEMBLEY A DOLŁADNIEJ NA ALPERTON JAK KTOS KOJAZY :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Markowska, buzka dla synka 😘 i pozdrowionka dla ciebie. Ale daleko jestes od nas!!!!! Wstap tez na Matki Polki!!! Okruch 🌻 - jestem, czytam - wczoraj nie bo bylam u lekarza wieczorem. otoz powiedziala mi ze powinnam sie starac jak najszybciej o drugie dziecko ;) Potwierdzono u mnie endometrioze ktora moze spowodowac pozniejsza nieplodnosc :( Sprawa troszke do przemyslenia bo wlasnie zmieniam prace... ale jak ma byc to bedzie! mala wspaniala tylko jeszcze zakatarzona ale cudo jest coreczka :) caluski dla Brzuchatek!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Markowska, buzka dla synka 😘 i pozdrowionka dla ciebie. Ale daleko jestes od nas!!!!! Ja mieszkam w South Woodford, na wschodzie. Wstap tez na Matki Polki!!! Okruch 🌻 - jestem, czytam - wczoraj nie bo bylam u lekarza wieczorem. otoz powiedziala mi ze powinnam sie starac jak najszybciej o drugie dziecko ;) Potwierdzono u mnie endometrioze ktora moze spowodowac pozniejsza nieplodnosc :( Sprawa troszke do przemyslenia bo wlasnie zmieniam prace... ale jak ma byc to bedzie! mala wspaniala tylko jeszcze zakatarzona ale cudo jest coreczka :) caluski dla Brzuchatek!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okruch12
Mamo E, nie ma na co czekac!!!! Zycie jest krotkie, a dzieci coraz mniej na swiecie. Bierzcie sie do dziela, a nie przemysliwajcie. A poza tym, to ja mialam wlasnie zmienic prace (z fabryki na bank), kiedy sie dowiedzialam, ze jestem w ciazy. I wiesz, co? Siedze na chorobowym biorac 300 funtow z fabryki i mam wszystko gdzies, bo niedlugo bede mama. I tak sie ciesze, bo chociaz ominela mnie dobra praca, to dzidzia w brzuszku jest warta wiecej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! O, to teraz sobie przemysl. ...albo lepiej zrob z Twoim facetem cos bardzo przyjemnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okruszku, tak myslelismy juz o drugim dziecku ale narazie chyba jeszcze zaczekamy ten roczek :( ale gdzie ten snieg sie podzial? Centrum Londynu juz szary!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalcia 64
Okruszku mam pytanie czy te chorobowe to sama sobie zalatwilas czy lekarz ci sam dal ajesli tak to jaki byl ten powod .Ja tez nie zadobrze sie czuje astma mi dokucza dosc ostro ostatnio ale nie wiem czy jak by lekarz wydal mi elcztery to kto mi to wyplaci bo jestem na wlasnym rozrachunku -self- employed?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okruch12
Kalciu, u mnie bylo tak: pracowalam w fabryce z klejami i rozpuszczalnikami. Jak sie dowiedzialam, ze jestem w ciazy, to poprosilam o przeniesienie, ale powiedzieli mi, ze nigdzie mnie nie przeniosa, bo farby, lakiery, rozpuszczalniki i kleje uzywane w ilosciach hurtowych nie sa niebezpieczne dla kobiet w ciazy (oczywiscie-bzdura, czulam sie fatalnie). Nastepnego dnia poszlam do pracy, zaczelam sie zle czuc, krwawic i pojechalam do szpitala. Wiecej sie w pracy nie pojawilam, za to poszlam do GP, rozryczalam sie, powiedzialam o chemii, o zlym samopoczuciu, krwawieniu i ze wiecej tam nie pojde. Poskutkowalo. Od tamtej pory chodze do niego mniej wiecej co 4-6 tyg, a on mi wypisuje zwolnienia. Jesli chodzi o chorobowe, to do tej pory nie wiem, na jakiej zasadzie mi je wyplacaja, ale chyba jest to regulowane prawem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobietki Mama E dzieki kciuki nadal trzymaj bo testu nie zrobiłam dzis jakos odwagi nie mam puki co mam ciagle nadzieje jak @ nie przyjdzie do 28 to robie test tak sobie powiedziałam,ale korci mnie on jak cholera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elmo z parku
No i po sniegu:-( Nie mozna bylo sie czego innego spodziewac. Ciesze sie ogromnie, ze ktos sie do mnie odezwal z okolicy-mimo wszystko wcale tylu Polakow tu nie ma. Witajcie Asiek392, Mama E$ i Sztefka-gdzie Wy sie podziewacie? Ja mieszkam w Hornchurch i nudze sie jak mops , mimo, ze pracuje i w ogole. Dzeciatka spodziewamy sie 07.07.10 czujemy sie odlotowo choc trzeba juz kupic spodenki rozciaganki bo dzidzia sie denerwuje na jensy.Moze ktos jutro wybiera do King Georgre Hospital? Ja jade na odczytanie wynikow. Czyste szalenstwo mimo tego ze mieszkam trzy kroki od Queen's Hospital gdzie mialam robione wyniki musze jechac na drugi koniec Essex by miec je odczytane. p.s okruch 12 nic nie szkodzi net jest wielki:) Cmok powiedzial smok :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalcia 64
czesc Elmo ja tez mieszkam na terenie essex w Waltham Abbye jedno z takich znajomych miast oczywiscie duzych-Epping Harlol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elmo z parku
No prosze:-) nie jest to tak calkiem daleko od nas! Pozdrawiam goraco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiek - w miescie Walthamstow czy dzielnicy Londynu? Bo jesli to drugie to calkiem niedaleko Enfield, gdzie sie zagniezdzilam od ponad pol roku. Zaczyna mi sie coraz gorzej ze spaniem, kazdy obrot w nocy to jest wybudzenie. A z tym sniegiem to przydalby sie co rano, bo tak przyjemnie sie zrobilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×