Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

Gość s_daga
NICK...........TERMIN.....TC........MIASTO..... ......PŁEĆ....... IMIę asiek392....9/03.......42..........Londyn.......chłopak. ......Patryk flowerska...11/04.....37.....Londyn- Enfield........?...............? aneczka21...12/05....32.......Bedford........chłopczyk.. .... Mateusz Okruch12....01/06....30...Boldon/Tyne and Wear.?....Wojtuś/Hania iwtek29.....22/06.....27...Colchester........dziewczynka .....? s_daga......15/08......19....london/richmond.....?... Kacper/Viktoria Mada744....26/08.....17...Harrogate..chlopakna 75%....jeszcze nie mamy Kalcia64...31.08........17........Waltham Abbey.....? ....Zuzanna kaska0110..16/09.....15........Leicester............?... ............? edziulka...05.10.........10.........Bristol.... ......?.. ..Wiktoria/Oliwier gawit_27...09.10........10.......Luton......?........... Oliwia/Dominik laboszek...14/10........11.......Swindon.......?........ Natasza/Hubert Skorpionka81..24/10....8.....Southampton...........?.... ...Iza/Robert Szczęsliwe Mamusie : sztefka.....15/03...................Londyn.......chłopak ... .Aleksander tak kopiuje zeby nie trzeba bylo potem za daleko szukac do aktualniania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulus24
Nie wiem kto to pisze "do Ulus" ale to nie ja napisalam "ten kto pisze do Ulus"nie wiem dlaczego ta osoba "do Ulus"sie do mnie tak negatywnie nastawila i "napada" na mnie!!!:((pisze to co slyszalam z relacji porodow moich kolezanek i to co wiem od specjalistow-nikomu nic nie narzucam bo przeciez kazdy ma swoj rozum i wie co robic i myslec!!! Myslalam ze na forum mozna pisac swoje odczucia i konsultowac rozne sprawy ale widocznie tak nie jest i to ze napisalam tak a nie inaczej o epiduralu przeszkadza wiec PRZEPRASZAM JESLI KOGOS URAZIŁAM-nie mialam takiego zamiaru!!! Zycze milego wieczoru i kolorowych snow wszystkim ciezarnym!!! SZTEFKA-Trzymaj sie!!! www.jeremis.bobasy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulus24
Wlasnie znalazlam chwiele zeby popisac!!! jeszce raz PRZEPRASZAM ze tak kogos zdenerwowolo to co napisalam!!! w tym stanie nikt nie powinien sie denerwowac!! ale nie jestem wcale glupia(jak to napisala "do Ulus")i czytac umiem-przykro mi ze ktos mnie zmieszal z blotem!!! Ciekawe jak tam Asiek392 daje sobie rade-trzymam kciuki!!!Mam nadzieje ze niedlugo sie odezwie!!! Dobrej i spokojnej nocki!!! www.jeremis.bobasy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okruch12
Witam wszystkie brzuszki w pierwszy wiosenny dzien! 🌼 Troche wczoraj opuscilam forum, ale dzisiaj przeczytalam wszystkie wypowiedzi i musze to skomentowac. Po pierwsze, Ulus nikogo nie urazilas (kazdy przeciez pisze tu zeby pomoc, a nie zaszkodzic). Po drugie zgadzam sie z Toba. Oczywiscie wziecie epidiuralu to jest osobista sprawa kazdej z nas, ale lepiej sie wstrzymac i jesli nie potrzeba to nie brac. Takie srodki sa ostatecznoscia. Po trzecie bardzo mi sie nie podoba, ze ktos Cie obraza na forum ale brakuje mu odwagi , zeby wpisac swoj nick. Mysle, ze nic by sie nie stalo gdybym ja napisala np: "Ulus, nie zgadzam sie z Toba, poniewaz...", albo "mysle, ze nie masz racji, bo..." i podpisala sie Okruch. Czy ktos by mi wyrzucal, ze mam swoje zdanie? Mysle ze nie. Dlatego uwazam, ze nie powinno sie w ogole odpowiadac na takie chamskie zagrania, wtedy takie osby nie beda tutaj zagladac i mieszac. PS Wiek tos cos na temat Asiek? ❤️ Moze juz urodzila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwtek29
Witam wszystkich.Wczoraj te lenistwo udzielilo sie wszystkim.Ja pol dnia przespalam,ale mialam taki twardy sen,ze nie slyszalam jak ktos wszedl do ogrodka i ukradl nam rower.Myslalam,ze takie rzeczy zdarzaja sie tylko w Polsce.Jestem zadowolona,bo mi zebra juz tak nie bola,podejrzewam,ze mala znalazla inna pozycje i nie trzyma juz nozek pod zebrami.Dzisiaj u mnie jest pochmurno i znowu sie zapowiada leniwy dzien,a mialam tyle planow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulus24
Okruch12!!! Dziekuje bardzo za twoje slowa bo myslalam ze wszystkie ciezarne tak mysla jak "do Ulus"!!! Kazdy tu pisze cos aby pomoc a nie zaszkodzic i przeciez nikt nikomu nic nie nakazuje tylko radzi!!! KONIEC TEGO TEMATU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!juz nie bede sie ustosunkowywac do takich wypowiedzi!!! Moje drogie u mnie tez pogoda do bani-wieje jak w cholerka i do tego zimno-juz 3 dni nie wychodzilam z synkiem z domu bo porazka(jest przeziebiony i nie chce zeby sie rozhcorowal!!!) pozdrawiam!! Mi tez sie od 2 di nic nie chce to ta pogoda wprawia czlowieka w taki nastroj i nastawienie!!! www.jeremis.bobasy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane!!! Ten leń to jest paskudny, bo potem mam wyrzuty sumienia, że nic prawie nie zrobiłam przez cały dzień. Dzisiaj zamierzam walczyć z leniem, przynajmniej teraz...i idę zjeść śniadanko a potem biorę się za jakieś sprzątanie i obiad...a potem pewnie do Was wrócę bo znowu nie będę miała co robić :-) A w ogóle to zastanawiam się co zrobić na obiad...ma któraś jakiś fajny pomysł?? Okruch dzisiaj chcę zadzwonić pytać o te benefity do job center. Mówiłam o tym wczoraj mężowi i mnie wyśmiał...powiedział że takie rzeczy należy załatwiać w revenue - czy to prawda? Tzn. wiem że wnioski to tam, ale pisałaś że informacje mogę uzyskać w job center. To jak to jest...bo jak się okaże że po twojemu to go kopnę :P 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Ulus
Ulus sorki troche za ostro wyskoczylam. Po prostu czytalam wiele twoich postow i przewaznie klepiesz to co ci inni powiedzieli bez zastanowienia. Podajesz bledne informaje, ktore czasami potrafia zestresowac czlowieka. Sztefka tez napisala ze epidural wcale nie dziala tak jak ty to przedstawilas. Zreszta opowie wam jak wroci. Nie napisalam ze jestes glupia, ale nie zrozumialas poprawnie zadnego z moich postow. Nie mam swojego nicka dlatego pod nim nie pisze. Czasami tylko podczytuje forum. Zycze wam pomyslnych rozwiazan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okruch12
Kaska, Twoj maz ma racje, ale tylko jesli chodzi o Council Tax Benefit i Houcing Benefit. Te dwa swiadczenia zalatwiasz u wladz lokalnych (czyli Revenue), a reszte w Job Centre. Zreszta tak jak powiedzialam, nie mam w tym doswiadczenia i napisalam Ci tylko to, co wyczytalam. Zadzwonic mozesz, najwyzej podadza Ci nr.tel do odpowiedniej placowki zajmujacej sie danymi zasilkami.Powodzenia. acha, jak nie bedziesz rozumala co mowia, to powiedz ze slabo znasz angielski, zeby mowili wolno i wyraznie i ze chcialabys rozmawiac przez tlumacza.Nie krepuj sie, bo oni sa przyzwyczajeni do takich akcji i na pewno nie beda Ci utrudniac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Ci Okruszku :-) 🌼 Czyli mąż...na pół kopniaczka zasłużył :P hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Wam! jestem w 35 tc, mieszkam 40 km od Bristolu, pierwszy raz wypowiadam sie na forum, od kiedy dowiedzialam sie ze jestem w ciazy przygotowuje siebie (cialo i umysl) do najwazniejszego dnia w moim zyciu ( 2 razy w tyg. basen, yoga, aqua yoga, medytacje, spacery) wszysko po to by pomoc mojemu maluszkowi \"gladko\" wydostac sie na swiat. W zeszly weekend bylam na fantastycznym szkoleniu dla kobiet w ciazy (http://www.consciousbirthing.co.uk/). Szkolenie to mialo min. na celu uswiadomieie nam jak bardzo silne jestesmy MY KOBIETY , ze nie potrzebujemy srodkow znieczulajacych, ze jestesmy zdolne rodzic w naturalny sposob. Jednak brano takze ewentualnosc ze porod moze okazac sie bardzo ciezki i zalecano pethidine (prosic tylko o pol dawki), nigdy zas przenigdy nie decydowac sie na epidural!!! Dla mnie porod to jak egzamin, trzeba sie przygotowac (fizyczie i psychicznie) nie wolno myslec jakos to bedzie..Miec swiadmosc ze krytyczny moment kiedy to kobiety decyduja sie na srodki znieczulajace to tylko etap, ktory warto przeczekac. Bo zdrowie dziecka jest sprawa najwazniejsza i nie mozemy ryzykowac tylko dlatego ze bardzo boli....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj niekarol. Mam nadzieję, że będziesz zaglądać na nasze forum, bo ciekawie piszesz :-) Fajnie rozplanowałaś sobie czas przygotowując się do porodu - te wszystkie ćwiczenia...podoba mi się musze o tym też pomyśleć. A tak w ogóle to dlaczego zdecydowałaś się np. na jogę itp. skąd ten pomysł? Mi się podoba i dlatego jestem ciekawa co i jak. Możesz napisać. Dopisz się też do naszej tabelki jeśli chcesz. Powinna być na poprzedniej stronie. Pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość realistyczna polozna
Te cwiczenia wam nic nie dadza. Bol tak daje w kosc, ze zmpomnicie jak sie nazywacie. Poza tym te najbardziej entuzjastycznie nastawione jakie to sa silne najczesciej wyja jak glupie i blagaja o cesarke. I czesto na cesarce sie konczy. Blagam badzcie realistkami i otworzcie swoje umysly na rozne ewentualnosci podczas porodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okruch12
O Boze! Co sie tu dzieje! Blagam, dziwczyno (kimkolwiek jestes, a pewnie jestes ta, ktora pisala do Ulus) przestan juz, bo reprezentujesz taka beznadzieje, ze szkoda mowic!!!!! Zazdroscisz nam, ze jestesmy w ciazy, a Ty nie? A moze masz dziwne doswiadczenia zwiazane z ciaza i porodem??? Nie wazne. Nic mnie to nie obchodzi, po prostu zejdz z nas i tyle. Juz chyba wszystkie dziewczyny wypowiedzialy sie dostatecznie jasno na temat srodkow przeciwbolowych, wiec nie ma co ciagnac tego tematu i jeszcze nas straszyc!!!!!!!!!! Wylacz sie, przejdz na topic "dla niemilych" albo "siada mi psycha" (jesli takich nie ma, to zaloz). Wszystkie inne dziewczyny bardzo przepraszam, ze sie unioslam ale nie wytrzymalam. Witaj Niekarol (fajny nick). Dzieki Tobie teoretycznie odwloklam swoj porod, bo znajdziesz sie w tabelce przede mna. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mada744
WITAJCIE Okruch12- popieram cie. Jak juz wczesniej bylo wspominane to przeciez kazda z nas wybiera co dla niej dobre i wygodne. Jedne cwicza drugie wybieraja duzo seksu- ale to jest przeciez indywidualna decyzja :D :D zreszta sport zawsze byl i jest dobry na wszystko. Niekarol- witam wsrod ciezarnych :) i popieram twoje dzialania. Ja niestety jestem za leniwa na tyle zajec :) a szkoda bo to dobrze dziala na kondycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mada744
No cos serduszko mi nie wyszlo :( ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!Fajnie ze jest nas troche wiecej-tych kobietek w ciazy.Ja jestem w 11 tyg. jak na razie mam tylko jedno badanie za soba i to w dodatku w polsce.Teraz jestem w trakcie szukania konkretnego lekarza w Leicester-niestety nie ma polskich.Ale za dwa tyg jade do londynu i chcialabym zahcaczyc o jakiegos polskiego specjaliste-moze polecicie mi jakiegos dodrego? A i slowko do kolezanki ktora sie stara o dziecko......nie denerwuj sie nie wiem jak dlugo sie staracie a nam z mezem zajelo to jakies 5 miesiecy.Podobno martwic sie mozna dopiero po dwoch latach staran.A tak dla pewnosci postaraj sie wyczuc u siebie ten najbardziej plodny moment w miesiacu-ja tak zrobilam sie udalo.Jesli nie wiesz jak poszukaj sobie informacji na tamat naturalnego planowania rodziny.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie cięzarówki, Dawno tu nie zagądałam bo juz urodziłam w sierpniu, w Luton. kaska0110 Jesli chodzi o benefity to w job centre skladasz podanie o SSMG,a reszta w revenue czyli WTC,CTC,CB,natomiast housing benefit i council benefit w COUNCILU To sdą pewne i sprawdzone przeze mnie informacje Pozdrawiam i życzę Wam lekkich porodów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomoga cwiczenia czy nie to sie okaze... ale chyba nie zaprzeczysz ze cialo wytrenowane lepiej znosi wysilek fizyczny ja polecam wszystkim poza tym chodzenie na yoge dla ciezarnych daje mozliwosc spotkania sie z innymi kobietami w stanie blogoslawionym dla mnie to wielka radosc widziec w jednej sali 8-10 takich jak ja jest w tym jakas magia, czasami czuje ze wszystkie rozumiemy sie bez slow.. bo wszystkiem mamy takie same nadzieje i marzenia tu w Anglii czuje sie samotna takie spotkania duzo mi daja, zawsze cos dla ciala i ducha, na niektorych zajeciach tylko rozmawiamy, piszemy listy do swoich malenstw czy zastanawiamy sie co zrobic z lozyskiem (bo tu w Anglii mozna zabrac ze soba do domu) polowa dziewczyn chce zakopac lozysko w ogrodzie a potem posadzic tam drzewo lub kwiat i za pare lat pokazac dziecku ze tu jest jego pierwszy domek, czesc chce zrobic obraz (zaraz po urodzeniu odbic na papierze) do Kaski - mojego partnera siostra namowila mnie, bo sama cwiczy yoge od 20 lat, zadzwon do swojej poloznej ona powinna wiedziec gdzie sa prowadzone takie zajecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Ulus
Nie okruch, realistyczna polozna i ja to nie ta sama osoba wiec mnie nie obrazaj bo ja ciebie nie obrazam. Dziewczyny cwiczcie! Zawsze Warto jest cwiczyc, nawet jezeli nie przyda sie to podczas porodu to po porodzie, przy dziecku. Ja nie cwiczylam i teraz zaluje bo skutki czuje teraz - ciezko mi z moja kondycja. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s_daga
oj! widze dziewczyny ze pogoda chyba nie sluzy naszym humorkom bo co chwila jakies niedomowienia ......wyluzujmy bo jak ktoras slusznie zauwazyla mamy sie wspierac a nie obrazac czy klocic...:-) to do niczego nie doprowadzi a forum przerodzi sie w pole walki ...a po co????????????????bylo tak milutko 😘 wszystkim brzuszkom cwiczcie , nie cwiczcie, robcie to na co macie ochote, ale nie kloccie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okruch12
Niekarol, ja wszystko rozumiem ale zeby zakopywac lozysko i sadzic na nim drzewo, albo robic z niego obraz to dla mnie lekka przesada. Dziwactwo jakies. Ty tez chcesz zrobic cos podobnego? Nie zrozum mnie zle, z ciekawosci pytam, bo w koncu to Twoja sprawa, ale mnie to szokuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!!!!Ponownie!!!! Laboszek dzieki za przywitanie.Moj termin to 10 pazdziernik............uuuuu zobaczymy jak bedzie,a twoj???? zawsze razniej pomyslec ze ktos jeszcze w tym czasie. Z tym lozyskiem to w sumie pierwszy raz sie spotkalam ze mozna sobie go wziac do domu ale czy bede chciala...........hmmmm sama nie wiem raczej nie sadze ale jak ktos ma ochote to prosze bardzo. Sama zastanawialam sie nad jakimis cwiczeniami aczkolwiek zupelnie nie wiem od czaego zaczac no i w sumie co pomoze a co moze zaszkodzic.Sportow ekstremalnych nam uprawiac nie mozna wiec co? A jak dziewczyny sobie dajecie rade w pracy?Ja nie narzekam w firmie znalezli mi prace siedzaca i wszyscy kolo mnie skacza hahhahaha kto by pomyslal ale jest w porzadku chyba nie chcialabym siedziec calej ciazy w domu.Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki kochane. W końcu trochę życia na naszym topiku. Okruszku - Ty taka bojowa???...hahahahah ale się uśmiałam :D niezłe to było - pojechałaś po całości :-) Podobało mi się. Może dlatego, że ja to trochę taki złośliwiec jestem...ale tylko trochę ;) gosia24leicester!!!!!!!!!! w końcu ktoś z tej samej miejscowości!!!! Witam Cię szczególnie i całuję serdecznie 😘 Ja co prawda termin mam na 16 września, ale październik jest mi szczególnie bliski, bo...sama jestem z października :-) agatka102 🌼 witam serdecznie!!! dziękuję Ci za te informacje...tylko ja to trochę niekumata jestem w tym wszystkim - możesz mi wytłumaczyć pierwszy skrót? Resztę już kumam :-) Jeszcze raz stokrotne dzięki 😘 niekarol a drogie są te zajęcia? W sumie to chciałabym coś w tym kierunku zrobić bo za leniwa jestem. Tylko obawiam się że moja kondycja w tej chwili jest zerowa po jednym skłonie czy coś będę sapać jak parowóz ;) A co do tego łożyska to sorki ale dla mnie to jest ohydne...bleee No ale każdy ma swoje zdanie. Dziewczynki tabelkę Wam specjalnie przenoszę żebyście nie szukały - dopiszcie się :-) NICK...........TERMIN.....TC........MIASTO..... ......PŁEĆ....... IMIę asiek392....9/03.......42..........Londyn.......chłopak. ......Patryk flowerska...11/04.....37.....Londyn- Enfield........?...............? aneczka21...12/05....32.......Bedford........chłopczyk.. .... Mateusz Okruch12....01/06....30...Boldon/Tyne and Wear.?....Wojtuś/Hania iwtek29.....22/06.....27...Colchester........dziewczynka .....? s_daga......15/08......19....london/richmond.....?... Kacper/Viktoria Mada744....26/08.....17...Harrogate..chlopakna 75%....jeszcze nie mamy Kalcia64...31.08........17........Waltham Abbey.....? ....Zuzanna kaska0110..16/09.....15........Leicester............?... ............? edziulka...05.10.........10.........Bristol.... ......?.. ..Wiktoria/Oliwier gawit_27...09.10........10.......Luton......?........... Oliwia/Dominik laboszek...14/10........11.......Swindon.......?........ Natasza/Hubert Skorpionka81..24/10....8.....Southampton...........?.... ...Iza/Robert Szczęsliwe Mamusie 🌼 : sztefka.....15/03...................Londyn.......chłopak ... .Aleksander Zastanawiam się jeszcze jak u Asiek. Mam nadzieję, że wszystko dobrze i że wkrótce się do nas odezwie i powie jak się oboje z maluszkiem czują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaska 0110 to jest Sure Start Maternity Grant czyli becikowe 500 funtow Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatka - dzięki bardzo :-) [kwiatek} To dawaj do tabelki od razu :-) buziaki. papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulus24
Czesc agatka102!!! ja tez urodzilam w Luton tylko teraz w styczniu!! pozdrawiam serdecznie wsztstkie ciezarne-nareszcie spokoj!!!:)) milego wieczoru i "stosunkowo udanej nocy" dla wszystkich ciazernych i mamus!!hahaha!!!:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, gdzie Wy się wszystkie podziewacie?? flowerska jak żebra??? Aneczka, a co z Tobą?? Gdzie podziały się wszystkie dziewczyny z tabelki???? No kobiety, meldujecie się bo my się tu martwimy. Buziole wielkie 😘 agatka102 sorki za gafę - nie możesz się wpisać bo swoje maleństwo nosisz już na rękach a nie w brzuszku :-) Ale zaglądaj tutaj do nas - zapraszamy :-) Pozdrawiam kobitki i odezwijcie się w końcu!!! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i przyszło mi wczoraj kończyć a dziś rozpoczynać dzień. Witam drogie Panie!!!! Dziś mam nadzieję na miły i ciekawy dzień, a raczej wieczór bo wychodzimy (wreszcie!!!!!!!!) do znajomych. To chyba ostatni znajomi jacy nam tu zostali, bo reszta jakoś się rozpierzchła jak się dowiedziała, że jestem w ciąży. Wiecie, bo to ani na impreze z nimi nie pójdziemy ani nie robimy imprez - nudni się zrobiliśmy, a przynajmniej ja. W dzień będę przygotowywać jedzonko, bo coś tam ze sobą zabieramy no i obiadzik oczywiście. Tak sobie myślę, że gdzieś umknęła moja radość z powodu wiosny, bo za oknami szaleje jesień :-( a ja tak już bym chciała zrzucić te grube kurtały i przywdziać coś szalenie kolorowego wiosennego :) Wczoraj coś pobolewał mnie brzuch i trochę się tym martwie, bo to nigdy nic nie wiadomo, no ale w środę mam wizytę u położnej, więc rozwieją się, mam nadzieję, wszystkie moje wątpliwości. Pozdrawiam i zachęcam do wypowiedzi :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okruch12
Witam wszystkie "nowe" przyszle mamuski! ❤️ Oczywiscie nie ma nikogo z moich okolic, ale trudno, juz sie nauczylam zyc ta mysla, ze nikt nie chce zamieszkac w polnocnej Anglii. Kaska, ja jestem bojowa tylko pod wplywem silnych bodzcow i w danym momencie. Normalnie, to kochana ze mnie dziewczynka ( juz jestem spokojna i zrownowazona, a tamta wypowiedz to chyba ktos inny za mnie napisal ;) ). Co do zasilkow, to Maternity Allowance na pewno w Job Centre (wiem, bo biore).A jak juz zadzwonisz, to napisz jak bylo, bo sama jestem ciekawa. Niekarol, ja przez pewien krotki czas cwiczylam joge . Teraz mi sie nie chce (zreszta ja lubie jakas akcje, jakies kopniaki itp...- wspinaczke skalkowa tez sobie po jakims czasie odpuscilam, bo za wolno i za nudno). Wczoraj byla mowa o lozysku:widzialam dokument o babce, ktora postanowila nie przecinac pepowiny, tylko poczekac az sama odpadnie. Ogolnie dobry pomysl, bo nie ma mowy o infekcjach pepka, ale dzieciaczek przez dobry tydzien lezal obok woreczka wypchanego usychajacym lozyskiem i sola.OBRZYDLIWE No, to tyle przyjemnych opowiadan z rana. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×