Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

Gość okruch12
Ja sie ciesze, ze jestem w ciazy, ale zawsze mialam fiola na punkcie swojej wagi. Teraz jestem przerazona, bo wydaje mi sie, ze jestem za gruba (pomijajac brzuch). Czasami mam przez to takie doly, ze nie macie pojecia. Pocieszam sie, ze po ciazy bede karmic piersia, cwiczyc i schudne, ale to sa oczywiscie plany. Fakt jest taki, ze to co sie teraz za bardzo odlozy- potem bedzie bardzo ciezko zrzucic. A co bedzie, jak nie bede mogla karmic piersia i nie bede miala sily, checi i czasu na cwiczenia? No, ale juz postanowilam , ze po mojej drugiej ciazy (zamierzam zajsc w ciaze kilka miesiecy po porodzie) pojde na odsysanie tluszczu i poprawke piersi (nie silicon!!!!).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laboszku popieram! Ja zawsze na widok kobiety w ciąży cieszyłam się (i dalej cieszę) jak głupi do sera :) Takie śliczne graubaski :) A że kocham dzieciaczki i nawet mój przyszły fach jest z nimi związany to reaguję jak reaguję...a kobietki w ciąży mają dla mnie w sobie taką jakąś...magię :) Nawet małourodziwe kobiety stają się wtedy piękne :) Ja w końcu też jestem ...hahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okruch12
No wlasnie Laboszku tez sobie tak to tlumacze i trwam w wierze, ze ja naleze do tych, co wracaja do poprzednich rozmiarow. A na odsysanie i tak pojde, wiec co to za roznica (moze tylko w cenie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mada744
U mnie tez nie widac takiego ciazowego brzuszka tylko jak niektore z was pisza tak jakby z nadmiaru jedzenia. W pierwszej ciazy dopiero mnie "wydelo" pod koniec 5 miesiaca. Teraz to nadmiar tluszczu odklada sie po bokach w talii wiec pewnie lada moment brzuszysko zacznie nabierac typowych ciazowych ksztaltow- a to dopiero 16 tydz. Co do wagi to sie tym na razie za bardzo nie przejmuje ile mi przybedzie bo na pewno przy 2ce dzieci szybko zgubie nadmiar. Zreszta waga jest chyba najmniejszym problemem, wazne aby dzidzi bylo w srodku dobrze i sie wlasciwie rozwijalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mada744
A jak wy robiecie te kwiatki i buzki bo probowalam i cos nie wychodzi. No moze jeszcze raz sproboje. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mada744
No, udalo sie.🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Ależ dziś ruszyłyście topik :) Super! Eh ja sie tez już w swoje rzeczy nie mieszczę :( narazie noszę dresy, a w Polsce pokupię ciuchy ciążowe!Nie chce kupować dopóki nie zobaczę dzidzi na usg i nie zobaczę, że z nią wszystko ok! Jestem umówiona na usg 21.03 (to pierwszy dzien wiosny i mam nadzieję, że dla nas będzie radosny :) ) Tutaj tez narazie połozna się ze mną nie skontaktowała, ale też nie panikuję!Pewnie dlatego, że w poniedziałek lecę do Polski i wiem, że tam porobie badania :) Co do brzuszka to ja zawsze miałam takiego \"maciusia\" z przodu!Teraz wieczorkami widac taką maleńka piłeczkę, ale naprawde trzeba się dobrze przypatrzeć, żeby zobaczyć :) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara 26
Witam wszystkie przyszle mamusie! Gratulacje dla Sztefki! Dawno nie zagladalam ale napewno nadrobie. Spodkala mnie nie mila niespodzianka jak zobaczylam tabelke tzn.ktos mnie z niej wypisal. Co sie stalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara 26
chcialam wyslac 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwtek29
Jezeli chodzi o brzuszki to ja mam taki wielki jak bym byla w w osmym miesiacu a jestem w szostym.Kazdy sie mnie pyta czy aby tam nie siedza blizniaki.do tej pory przytylam 13 kilo.w sumie wpolsce lekarz mi powiedzial ze moja corcia jest duza.Troche sie martwie co bedzie w dziewiatym miesiacu,ale najwazniejsze aby dzidzius byl zdrowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mada744
Sara26- pewnie nikt cie nie wypisal.Tabelke zawsze najlepiej sciagnac ta ostatnia. Ja tez raz sie wpisalam a pozniej mnie bylo to znowu sobie ja sciagnelam i wpisalam siebie. :) iwitek- nie martw sie waga, kazda z nas inaczej przechodzi ciaze i inaczej wyglada. Ale masz racje, najwazniejsze by dzidzia byla zdrowa- kilogramow zawsze mozesz sie pozbyc. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okruch12
Sara, pewnie to pomylka. Wpisz sie jeszcze raz, tylko wez ostatnia tabelke, bo jak wezmiesz wczesniejsza, to bedzie juz nieaktualna. 🌼 ❤️ 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okruch12
wyszlo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja stala waga przed ciaza to 70 kg, wiec do szczuplych nie nalezalam. I dlatego chyba tak do 25 tygodnia brzuch tez wygladal jakbym sobie pozadnie pojadla. Ale potem juz zaczal sie ksztaltowac ladnie. Co prawda za duzo przytylam, bo az 20 kg ale nie czujke sie z tym zle, poza tym nie wywalilo mi pepka na wierzch :) i nie mam w ogole rozstepow :) Duze znaczenie ma tez to, ze ciaza trwala cala zime, kiedy chodzi sie tylko w kurtkach i grubszych rzeczach i dlugo dlugo zdawalam sobie sprawe z tego, ze nie widac tej ciazy specjalnie. Teraz to co innego. A zawsze wyobrazalam sobie siebie z brzuchem w lato w jakiejs zwiewnej sukience w kwiaty hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutny dziś ten mój dzień...:-( Przygnębiona jestem i tylko czytanie topiku sprawiło mi radość. Cieszę sie że dziś tu tak tłoczno. Ja mam chyba problemy sama ze sobą i nie umiem sie z nimi uporać...jakąś deprechę chyba łapię. Straszzznie pokłóciłam się z moim mężem i jak zwykle bez racji...oj, nie wiem co sie ze mną dzieje. Chyba potrzebuje pomocy...;( Czy znacie może jakieś ziółka na uspokojenie, które można brać w ciąży?? Trzymajcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaska0110 eh ja też często teraz kłócę się z mężem i to o pierdoły :( Na szczęscie on rozumie, że to hormony ;) U Was też pewnie się to skończy miłym godzeniem się ;) Głowa do góry! I nie denerwuj się tak, bo Maluszek tego nie lubi :) Sara chciałam Cię dopisać do tabelki, przeszukałam topik od poczatku odkąd tabelka powstała i albo ja źle szukam :( albo Ty wogóle w tej tabelce jeszcze nie byłaś?A chciałam sprawić Ci przyjemność :) Mnie boli kręosłup :(Poleżałam trochę w jakuzzi było lepiej,. ale znów zaczął boleć, więc uciekam do łóżeczka! Dobrej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Gawit bardzo dziękuję Ci za słowa otuchy, są dla mnie bardzo ważne! Dziewczyny: Przepraszam, że zepsułam wczoraj atmosferę na topiku, ale nie mam tu przyjaciół, którym mogłabym się wygadać. Postaram się więcej tego nie robić. Aha! Mam pytanie z innej beczki: czy któraś z Was wie skąd można brać papiery, jeśli chce się starać o status rezydenta? Może jest jakaś strona na internecie ?? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwtek29
Aha mozesz sobie ta aplikacje wydrukowac jezeli masz drukarke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwtek baaaaardzo Ci dziękuję. Troszkę zamieszał się ten link, ale go skróciłam i znalazłam to czego szukałam :) Jesteś kochana - jeszcze raz dzięki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okruch12
kASKA, ja tez probowalam znalezc aplikacje na rezydenta i nie moge.Wczesniej na forum dziewczyny podawaly linki, ale ja nic z tego nie rozumiem i wciaz szukam formularza. Ta strona, ktora podala Iwitek jest bardzo przejrzysta, ale za zalatwienie sprawy musisz zaplacic conajmniej £130, a to dla mnie jest wyrzucenie kasy w bloto, bo jakby sie znalazlo strone z Home Office, to wypelniasz ja za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwtek29
Oj kasiu nie ma za co.Jabys miala jakies problemy albo pytania sluze pomoca.Z reszta ten link jest najpewniej zakrecony taki jak ja.Jade dziewczyny ogladac mieszkania.Ciekawe czy ktores mi sie spodoba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwtek29
Aha i po lewej stronie macie menu serwisu i tam wybierzcie formularze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okruch12
Iwitek, dzieki. Ta strona jest po prostu super!!!! wlasnie tego szukalam. Na dodatek tu jest pelno innych ciekawych informacji. Jeszcze raz -dzieki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×