Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

Gość do Ulus
jakie znieczulenie mialas podczas cesarki? Bylas pod narkoza? Piszesz ze nie mialas epiduralu a przewaznie to znieczulenie podaja podczas cesarskiego ciecia. Pytam z czystej ciekawosci. Z gory dzieki za odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okruch12
Dziewczyny, jestescie tam???? Co slychac? Jaka pogoda w Londynie, bo u mnie lezy snieg, i wszystko wyglada jak w Polsce? Co prawda wyszlo juz slonce, ale jest cholernie zimno (2 C). W niedziele moj maz przygotowal dla mnie donice do posadzenia kwiatkow i cale szczescie, ze sie wstrzymalam, bo byloby po wszystkim. Widac przyslowie "w marcu, jak w garncu" sprawdza sie tez w innych krajach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cześć. Jak mogłoby mnie nie być... ;-) U mnie jak popatrzysz za okienko to jest pęknie - jak lato. Jednak jak wyjdziesz to mało głowy nie urwie a wiatr jest tak lodowaty, ze można zamarznąć, a to dziś WIOSNA się zaczęła. Racja z tymi kwiatkami, szkoda by było waszej pracy. Nie mogę się już doczekać weekendu, bo w końcu mężuś będzie miał wolne no i wreszcie pójdę na zakupy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W londynie nie ma sniegu, nawet jest slonce ale za to zimno cholernie. Ja juz tez za bardzo sie rozbestwilam jak w zeszlym tygodniu bylo wiosennie. A teraz sie czuje jakby po wiosnie przyszedl listopad. Wszystko w brzuszku po staremu. Zebra nie daja spac. Wczoraj znow urodzila jedna z kwietniowek - tym razem chlopca. Juz sie nie moge doczekac na relacje dziewczyn z porodu. Jutro ide na rutynowa kontrole do poloznej, jesli urodze przed terminem to bedzie to moje ostatnie spotkanie z nia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwtek29
Witajcie dziewczyny!U mnie za oknem jest jak prawdziwa wiosna,ale czy jest cieplo czy zimno to wam nie powiem,bo nie bylam jeszcze na podworku.Flowerska ja mam to samo z zebrami,a wczoraj to az plakalam tak mi bolaly i nie moglam znalezc sobie odpowiedniej pozycji zeby jakos ukoic bol.Moze ty masz jakis sposob?Wczoraj lekarz potwierdzil,ze mala jest duza no i oczywiscie,ze wszystko jest w porzadku.Wiecie co ja niewiem jak wytrzymam jeszcze 13 tygodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety to taki bol, z ktorym niewiele sie da zrobic. Jak poszlam do GP to kazal brac paracetamol duren. Z doswiadczenia to pomaga czasem lezenie na plecach, ale nie zawsze. Koniecznie przy siedzeniu na czymkolwiek poducha pod plecy. No i bol nie jest taki ostry jak nie jestem najedzona. Im wiecej sie naraz zje tym gorzej wiec staram sie pochlaniac smakolyki malymi porcjami. A co bym nie robila to bol jest codziennie prawie taki sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fista witaj na naszym forum 🌼 zapytaj swojego GP lub położnej o te kliniki. Możesz też poszukać w internecie. Ja niestety nie mogę Ci pomóc bo nie jestem z Londynu. No ale może odezwie się ktoś kto jest.Pozdrawiam. flowerska i iwtek - badżcie dzielne. Mam nadzieję, że będziecie się często wysypiać i Wasze dolegliwości będą coraz słabsze 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mada744
Witajcie wszystkie brzuszki. Widze, ze pogoda taka sama u kazdej z nas. Niby ladnie a tu jaks sie wyjdzie na dwor- mrozno. A ja wlasnie w Polsce kupilam wiosenna kurtke corci a zimowa zostawilam :( teraz musze jej dodatkowy sweterek zakladac. Nie jestem pewna ale chyba moja mala dzidzia juz zaczyna byc wyczuwalna. Wczoraj tak jakby mnie kopnela. Moze za tydzien bedzie to bardziej wyczuwalne bo na razie nie moge tego blizej okreslic co to bylo :) . Tak wogole to od paru dni jestem strasznie nerwowa, czy to przez te wachania pogody raz cieplo raz zimno? Po prostu wszystko dziala mi na system nerwowy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mada744
Sztefka - duzo wysilku i stresu w ostatnim czasie oslabilo twoj organizm. Jak dobrze pomietam to bralas tez jakies leki. Ale nie martw sie twoj organizm jest na pewno bardzo silny i jestes bardzo mloda wiec na pewno bedzie wszystko ok . Pare dni cie podlecza w szpitalu i zaraz bedziesz w domku. Jestesmy z toba ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okruch12
Sztefka, tu jest tak technika do przodu, ze podlecza Cie i szybko wyjdziesz. Dzieciaczkiem sie nie martw, bo najwazniejsze ze jest zdrowe. Sluchaj, a z tym karmieniem to chyba tez nic takiego sie nie stanie, jak kilka dni maly bedzie na sztucznym pokarmie. Wazne, ze masz mleko i jak tylko bedziesz mogla-zaczniesz go dostawiac do cyca (poza tym pelno dzieci jest karmione z butelki od samego poczatku i rozwijaja sie tak samo, jak te karmione pokarmem matki). Wiec nie panikuj, powiklania po porodzie czasem sie zdarzaja, ale pamietaj: Dziecko juz jest (zdrowiutkie), a Ty musisz byc cierpliwa i poddac sie leczeniu, bo tylko wtedy obydwoje bedziecie mogli zaczac szczesliwe, nowe zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okruch12
Bole brzucha w ciazy moga miec rozne przyczyny ale to podobno normalka (ja tez je mialam i nadal miewam). Wszystkie narzady wewnetrzne, wiezadla i miesnie dopasowuja sie do nowych rozmiarow brzucha (i do jego cennej zawartosci), wiec raczej nie masz co sie przejmowac. Wyjatkiem sa silne bole i krwawienie, ktore moga zwiastowac rozpoczynajace sie poronienie. Jesli bys miala watpliwosci, co do tych, czy innych obiawow lepiej zglos sie do szpitala. Tam na pewno lekarze zbadaja Cie i udziela Ci fachowej porady .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulus24
ja nie pisalam ze mialam epidural przy cesarce!!!!!!!!!!! mialam ogolne znieczulenie-uspali mnie bo trzeba bylo szybko wyjac Jeremiego!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Ulus
Wlasnie o to mi chodzilo.Jedziesz na ten epidural i wszystkim odradzasz a nawet nie znasz jego dzialania. Ja uwazam ze epidural jest super i polecam wam dziewczyny. Skurcze sa bezbolesnea wyczuwalne. Jest ryzyko ze beda musieli pomoc dzieciatku przyjsc na ten swiat uzywajac vacuum ale nie zdarza sie to czesto. Zycze wam lekkich porodow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana kochane kobietki. Niestety za oknami ponuro i jakiś dziwny nastrój i mnie się udzielił, zwłaszcza po przeczytaniu wiadomości od Sztefki! Kochana Sztefko, nie znam się na dolegliwościach i powikłaniach poporodowych, ale powiem Ci jedno - musisz wyluzować, bo stres nigdy i nikomu nie służy a przecież musisz być radosna i promienna jak wreszcie wyjdziesz z tego szpitala - dla Aleksa. Jak będziesz znerwicowana to on to wyczuje. A co do mleka, to jak to Okruch już napisała - jak kilka dni popije inne mleczko to nic sie nie stanie. Moja bratowa w ogóle nie karmiła swojego brzdąca bo nie mogła a on wielki chłop jak dąb wyrósł ;-) Więc kochaniutka - uszy do góry i wszystko się ułoży 😘 Ej grubaski kochane, gdzie Wy się wszystkie podziewacie?? Żeby o tej godzinie jeszcze wpisów nie było....skandal :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okruch12
Kaska, ty nas tutaj od skandalistek nie wyzywaj :) Ja jestem, ale mam troche pracy przy internecie i tez nic mi sie nie chce, wiec tematow tez nie mam. Sluchaj, jak jestes z Londynu, to moze masz przypadkowo namiary na jakas hurtownie spozywcza, ktora dowozi jedzenie do polnocnej Anglii? Pewnie nie, ale popytac sie zawsze moge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okruch ja niestety znowu nie mogę Ci pomóc bo nie jestem z Londynu. Aczkolwiek życzę pwowodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogóle to gdzie się podziały Wszystkie kobietki?? Odezwijcie się bo coś tu dzisiaj pusto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten co pisze do Ulus
no nie wiem czy vaccum jest bezpieczne raczej jest bardzo niebezpieczne dla dziecka bo moze zpowodowac wylew a skoro dziewczyny daja rade bez epiduralu to po co zagrozenie wyciagania vaccum!!!CIEZARNE ZROBICIE JAK UWAZACIE POWODZONKA PODCZAS PORODU I MILEGO DNIA!!! POGODA STRASZNA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s_daga
a no bardzo leniwy masz racje laboszku ja tez w sumie caly dzien w domu bo lalo ale mi sie nic niechce no i d\isiaj mnie dzidzius pierwszy razskopal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Ulus
To ty napisalas posta "do ten co pisze do Ulus" i gdybys umiala czytac to zrozumialabys ze bylo napisane o ryzyku vacuum a wiec nic dobrego. Naucz sie czytac i poducz sie troche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fiu fiu...ale się tu nerwowo zrobiło! Wyluzujcie dziewczyny, nie ma sensu się kłócić. I tak każda z nas oceni ryzyko po konsultacji z lekarzem czy położną tuż przed porodem, więc Wasze kłótnie są bezcelowe. Macie rację, że dziś jest leniwy dzień...prawie do 15 leżałam w wyrku :-) no ale zebrałam się bo obiadek dla mężusia musiałam przygotować. Mam pytanko. Jak często spotykacie się ze swoimi połżnymi i jak się z nimi umawiacie? buziaki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s_daga
a do kogo te ostre slowa bo nie bardzo rozumiem ???????? pytanie :to ty czyli kto? bo odebralam to troche jako aluzje w moja strone bo oprucz mnie i laboszka nikt nic wiecej nie napisal na tej stronie ... radzilabym upewnic sie kto to napisal, bez zbednych aluzji!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s_daga
tak kasiu masz racje ktos sie tu mocno zdenerwowal i ija nie bardzo wiem o co chodzi bylo napisane zaraz pod moim postem i nie wiem czy to do mnie czy nie ale troche nieladnie.....:-(ktos wszczyna jakies afery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
S_daga że tak brzydko powiem...OLEJ TO! Nie ma sensu się denerwować. Skopana?????? :classic_cool: No to już mi tu opowiadaj jak wyglądało to \"skopanie\"...cholipka - pierwszy raz zazdroszczę komuś, że został skopany hihihih ;-) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Ulus
napisala go ulus. Serio dziewczyny nie sluchajcie jej porad bo nie sa to dobre rady. pisze to dla waszego dobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s_daga
ha ha pewnie kasiu ze olewam bo nawet nie znam powodu dla ktorego ktos to napisal a z tym kopanie to bylo tak jakby motylki ci lataly po brzuchu na poczatku delikatne potem mocniejsze i przez chwile mialam wrazenie jakby mnie ktos od srodka laskotal az sie sama do siebie usmiechnelam...niesamowite uczucie no to buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s_daga
pewnie laboszku masz racje ja mam to gdzies ale troche mnie to zaskoczylo co zobaczylam i tyle...no a z tym ze kazda ciaza i dziecko inne masz 100% racje , co ma byc to bedzie nie oceniajmy i nie planujmy za duzo przed...😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
s_daga :-D świetnie...motylki w brzuszku :-D nie mogę się doczekać...hihi - to musiało być wspaniałe :-) aż sie rozmarzyłam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mada744
Witajcie. Dzisiaj moge potwierdzic, ze moje malenstwo dalo sie wyczuc. Cos chyba tyleczek zaczelo wypychac bo mi sie tak fajnie brzuch na dole wypial, i tak sie delikatnie przesunal. Teraz to sie zacznie z dnia na dzien i bedzie coraz mocniej :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mada744
Loboszek- jeszcze troche i ty swojego dzidzie poczujesz. No i jeszcze te kopniaki dadza popalic. Czasami jak dzidzia przykopie to ojoj troche boli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×