Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

Gość izka1982
jestem w 2 miesiacu ciazy i mieszkam w Ipswich Czas najwyzszy zapiusac sie do lekarza ale moj angielski nie jest dobry. zdecydowalam sie na porod w Ipswich Poszukuje osob ktore rodzily w Ipswic Moj email to rudanygus@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okruch12
Laboszek, zycze Ci udanej imprezki (nie przemeczaj sie z tym sprzataniem) 🌼 CzescIzka ! Jesli szukasz kogos, kto juz rodzil, zwroc sie o pomoc na topic Matki Polki w Wielkiej Brytanii, bo u nas sa juz mamuski, ale wiecej pierworodek. Zycze wszystkim milego weekendu, ja tez ide sprzatac i gotowac. Do uslyszenia w poniedzialek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mada744
Witajcie ❤️. No co do imprezek to my dzisiaj w nocy mielismy za sciana, wczoraj zreszta tez. Ale dzisiaj to facet odwalil czysta chamowe bo nawet nic nie powiedzial- w nocy, kolo 4 maz poszedl zwrocic im uwage bo na 6 wstawal do pracy :( a tam zabawa na calego, gitary , spiew itp. Ogolnie to nic nie mam do imprez, sama je lubie ale mogli chociaz powiadomic ze bedzie glosno. zreszta ten sasiad widze , ze bardzo lubi nocne granie na gitarze, a u nas to tak slychac jakby byl w pokoju obok. Wiec dziewczyny te co robia imprezki, uprzedzcie o tym sasiadow :D :D :D ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mada744
Aha, oczywiscie zycze bardzo udanej imprezki 👄 ;P ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s_daga
sztefka trzymaj sie wszystko bedzie dobrze calujemy i zyczymy powrotu do zdrowka i do synka 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mada744
No Loboszek- to takich sasiadow naprawde nie pozazdroscic. ale czasami to mozna sie posmiac z takich awantur :) Sztefka- trzymaj sie cieplutko i wracaj nam do zdrowia i w koncu do domku : ) ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny dawno mnie nie bylo.... wyladowalam w szpitalu w srode bo dostalam skurczy.... byly regularne co 2 minuty a to dopier 33 tydzien,,, :[ powiedzieli ze mialam infekcje moczu i od tego sie zaczelo .... dzisiaj mnie wypisali ale biore jeszcze antybiotyk i jestem przerazona mialam nawet ujscie otwarte na centymetr i maly jest juz \"wstawiony\" glowka w dol boje sie ze ze lada chwila a zaczne rodzic... do tego wszystkiego mam okopne bole pomiedzy lopatkami wogole nie wiem co sie ze mna dzieje... ratujcie.... NICK...........TERMIN.....TC........MIASTO..... ......PŁEĆ....... IMIę flowerska..11/04...37.....Londyn- Enfield........?...............? aneczka21..12/05...33.......Bedford........chłopczyk.. .... Mateusz Okruch12...1/06....30...Boldon/Tyne and Wear.?....Wojtuś/Hania iwtek29....22/06...27...Colchester........dziewczynka .....? s_daga.....15/08...19....london/richmond.....?... Kacper/Viktoria Mada744....26/08...17...Harrogate..chlopakna 75%....jeszcze nie mamy Kalcia64...31/08...17........Waltham Abbey.....? ....Zuzanna kaska0110..16/09...15........Leicester............?... ............? edziulka...05/10...10.........Bristol.... ......?.. ..Wiktoria/Oliwier gawit_27...09.10...10.......Luton......?........... Oliwia/Dominik laboszek...14/10...11.......Swindon.......?........ Natasza/Hubert Skorpionka81..24/10..8.....Southampton...........?.... ...Iza/Robert Szczęsliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,700g......Londyn.......chlopak ... .Aleksander asiek 392...22/03....3,074g......Londyn.......chlopak......Patryk< br />

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mada744
asiek- gratulacje dla mamusi i jej slodziutkiego bobasa ❤️ ❤️ ❤️ :):):) loboszek- ja bym pewnie troche ubarwila, ze mam skurcze itp i bym powiedziala jakie problemy mialam w poprzedniej ciazy. ale to wcale sie nie musi powtorzyc tym razem. Ciaza moze przebiegac bez zadnych problemow. Jednak dla twojego lepszego samopoczucia bym pogadala z polozna o tym badaniu ginekologicznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kohannah
Witam serdecznie ! Nazywam sie Sylvia i mieszkam od 4 latek w Londynie ... jestem rowniez na forum Kwietniowek 2007 , jakoze moj termin wyznaczono mi na 20 kwietnia . Czyli teraz zaczal mi sie 36 tydzien. Widze Flowerska , rowniez na tym forum ... ciesze sie zawsze to juz jedna znajoma brzuchatka . Wpisze sie do tabelki jesli pozwolicie i bede teraz zagladac czesciej , poniewaz juz jestemn na urlopie , do piatku biegalam do pracy - teraz czas odpoczac . Milego dnia zycze , mimo iz w Ladku zimno i pochmurno . NICK...........TERMIN.....TC........MIASTO..... ......PŁEĆ....... IMIę flowerska ... 11/04 ... 37....Londyn- Enfield ..... ? .............? kohannah ... 20/04 ... 36....Londyn .....synus .... Anthony ... aneczka21..12/05...33.......Bedford........chłopczyk.. .... Mateusz Okruch12...1/06....30...Boldon/Tyne and Wear.?....Wojtuś/Hania iwtek29....22/06...27...Colchester........dziewczynka .....? s_daga.....15/08...19....london/richmond.....?... Kacper/Viktoria Mada744....26/08...17...Harrogate..chlopakna 75%....jeszcze nie mamy Kalcia64...31/08...17........Waltham Abbey.....? ....Zuzanna kaska0110..16/09...15........Leicester............?... ............? edziulka...05/10...10.........Bristol.... ......?.. ..Wiktoria/Oliwier gawit_27...09.10...10.......Luton......?........... Oliwia/Dominik laboszek...14/10...11.......Swindon.......?........ Natasza/Hubert Skorpionka81..24/10..8.....Southampton...........?.... ...Iza/Robert

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okruch12
czesc dzieeczyny, ja tu tylko na chwile. Witaj Kohannah na naszym forum :) Asiek, gratulacje!!!!! Nareszcie. ❤️ Napisz cos wiecej, jak bedziesz mogla. Aneczka, takie rozwarcie to podobno nic strasznego, szczegolnie ze juz jestes w zaawansowanej ciazy i tak naprawde nie ma duzego zagrozenia nawet gdybys urodzila juz dzisiaj. Oczywiscie lepiej, jakby udalo Ci sie jeszcze utrzymac ciaze chociaz do 35 tygodnia, wtedy podobno nie ma juz zupelnie zadnych komplikacji). Oszczedzaj sie, rob co Ci Laboszek zalecil i nic sie nie martw. Sztefka, co z toba ? Co to znaczy, ze nie jest dobrze???? Napisz kilka slow, bo sie martwie.A jak Wasze malenstwo???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okruch12
Acha, laboszek! Poloznej powiedz o problemach w poprzedniej ciazy a ona zdecyduje, czy zrobic Ci badanie dopochwowe (tutaj w ogole nie ma takich praktyk, chyba ze cos sie dzieje no i oczywiscie przy porodzie). Wydaje mi sie, ze jesli zaleci taki rodzaj badania, to skieruje Cie na wizyte w szpitalu u ginekologa ( nie mam pewnosci, czy sama nie moze tego zrobic). Pozdrowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.Gosia24 leicester..........TERMIN.10.10....TC.12.......MIASTO..Leicetser... ......PŁEĆ..?..... IMIę ? Pozdrawiam wszystkie dziewczyny. Dzien zaczal sie malo ciekawie bo w toalecie ale sie poprawilo i juz nawet moge cos zrobic.Maz uporczywie walczy z obiadem wiec mam chwilke zeby tutaj zajrzec. Witam kasie kolezanke z Leicester-fajnie ze ktos sie tutaj taki znalazl,choc termin masz na miesiac wczesniej. Czekam i czekam i nie moge sie doczekac upragnionej wiosny-mam w sumie wrazenie ze to zima nadciaga-porazka zimno az sie nie chce wychodzic z domku a przydaloby sie troche pospacerowac hahahah. No ale nie tracmy nadzieji moze pogoda nas jeszcze zaskoczy......buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.Gosia24 leicester..........TERMIN.10.10....TC.12.......MIASTO..Leicester... ......PŁEĆ..?..... IMIę ? Pozdrawiam wszystkie dziewczyny. Dzien zaczal sie malo ciekawie bo w toalecie ale sie poprawilo i juz nawet moge cos zrobic.Maz uporczywie walczy z obiadem wiec mam chwilke zeby tutaj zajrzec. Witam kasie kolezanke z Leicester-fajnie ze ktos sie tutaj taki znalazl,choc termin masz na miesiac wczesniej. Czekam i czekam i nie moge sie doczekac upragnionej wiosny-mam w sumie wrazenie ze to zima nadciaga-porazka zimno az sie nie chce wychodzic z domku a przydaloby sie troche pospacerowac hahahah. No ale nie tracmy nadzieji moze pogoda nas jeszcze zaskoczy......buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kohannah
Widze ze jestem jedna z pierwszych w kolejce do porodu , najpierw oczywiscie bedzie ( jak wszystko pojdzie zgodnie z planem ) Flowerska . Juz ciarki przechodza mnei po pleckach ... mam juz smieszne bole w okolicach krocza ( jajniki i wogole , prawie jak na okres ) , do tego bola mnie tez nogi - gorna czesc ud , mam dziwne skurcze , ale narazie zupelnie nieregularne , jak sieknie to az zapiszcze , ale potem szybko mijaja - jest ich moze z 10 na caly dzieni noc , czuje sie jakbym miala goraczke - choc nic nie czuc jak sie polozy reke na czolo ... i boje sie ... czy to juz to ... czy juz sie zaczyna ... wiem , dla niektorych z was moze to jeszcze strasznie odlegle sprawy , ale zobaczycie same im blizej wszystkiego tez bedziecie panikowac ... Narazie znikam cos zjesc ( glod mnie atakuje ) i zycze milego wieczorku , moze zajrze jeszcze pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bylo mnie chyba od soboty a rozpisalyscie sie jak nigdy! Asiek - gratulacje! Zamelduj sie jak wyjdziesz i czekamy na fotki maluszka. Szteflka trzymaj sie i zdrowiej!! A ja jeszcze jakies 16 dni i bede sie kwalifikowac do rozpakowania. Ciekawe czy nie zacznie sie wczesniej. Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulus24
Asiek392-GRATULACJE!!!!!!!! Bardzo fajniusi synus-ma sporo włoskow!!!moj juz ma 2 miesiace i robi sie z niego kawal chlopa:)){zdjecia mojego synka www.jeremis.bobasy.pl} Jak znajdziesz chwile to opisz porod!!!na anemie najlepiej jest zielone warzywa typu brokuly szpinbak itd.ale skoro masz duza anemie to napewno dali Ci stosowne leki(zelazo czy cos innego!!!) ZYCZE POWROTU DO ZDROWIA i SZYBKIEJ REGENERACJII!!! SZTEFKA trzymaj sie kobieto!!!Jestem z Toba!!!Pamietaj najwazniejsze nie zalamywac sie i nie dolowac-wiem ze latwo mowic ale musisz to zrobic dla Olusia!!! dobranoc-pchly na noc karaluchy pod poduchy n szczypawki do zabawki:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mada744
asik i ulus- jakie fajne sa wasze bobaski, tylko je tulic i calowac 🌼 🌼 🌼 cos mam problem ze sapniem :(:( a pozniej pewnie bede spala do poludnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okruch12
Asiek, Ulus... te Wasze malenstwa sa tak slodkie, ze mozna zwariowac! Jeszcze raz gratulacje dla swiezo upieczonej mamuski, Asiek wracaj do zdrowia ❤️ Kochannach, cos mi sie wydaje, ze Ty juz dlugo ciezarna nie bedziesz :) Jeszcze bez paniki, ale ja bym na Twoim miejscu sprawdzila, czy oby wszystko spakowane do szpitala, bo za kilka dni mozesz miec w ramionach swoje ukochane malenstwo (osobiscie wolalabym urodzic zupelnie niespodziewanie w 36tyg niz czekac do wywolania w 42 tyg.) Skoro o porodach mowa, poprawiam siebie w tabelce,jak zwykle poprawiam Kalcie i jeszcze dopisze Gosie, bo ona sie tak wyalienowala, ze musze sie wtracic (Gosia, mam nadzieje, ze sie nie gniewasz). NICK...........TERMIN.....TC........MIASTO..... ......PŁEĆ....... IMIę flowerska..11/04...37.....Londyn- Enfield........?...............? kohannah...20/04...36.....Bedford..........chlopczyk...Mateusz aneczka21..12/05...33.......Bedford........chłopczyk.. .... Mateusz Okruch12...1/06....31...Boldon/Tyne and Wear.?....Wojtuś/Hania iwtek29....22/06...27...Colchester........dziewczynka .....? s_daga.....15/08...19....london/richmond.....?... Kacper/Viktoria Mada744....26/08...17...Harrogate..chlopakna 75%....jeszcze nie mamy Kalcia64...31/08...18........Waltham Abbey.....? ....Zuzanna kaska0110..16/09...15........Leicester............?... ............? Gosia24leicester..10/10. .12....Leicester........?..................? edziulka...05/10...10.........Bristol.... ......?.. ..Wiktoria/Oliwier gawit_27...09.10...10.......Luton......?........... Oliwia/Dominik laboszek...14/10...11.......Swindon.......?........ Natasza/Hubert Skorpionka81..24/10..8.....Southampton...........?.... ...Iza/Robert Szczęsliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,700g......Londyn.......chlopak ... .Aleksander asiek 392...22/03....3,074g......Londyn.......chlopak......Patryk< br />

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalcia 64
Czesc Mamuski niestety nie mam obecnie internetu w domu bo czekam na przeniesienie dlatego tak zadko pisze. Jestem strasznie zalatana , mam remont w domu.......... le. Jestem po wizycie u poloznej wszystko jest ok ,dzisiaj przyszly wyniki z badan na syndrom downa naszczescie negatywny :) Mam troche do poczytania widze ze pare nowych mamusiek przybylo ,ktore serdecznie pozdrawiam. No 24 dni i skanik moze wreszcie powiedza czy bede miec ta Zuzie trzymajcie kciuki odezwe sie jak tylko bede mogla. Gratulacje dla Sztefki i Asika niech wam babelki rosna zdrowo. Dzieki za zmiany w tabelce - jestem tam nabierzaco:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie śliczne!!!! Tak na początek to \"odświeżam\" tabeleczkę. NICK...........TERMIN.....TC........MIASTO..... ......PŁEĆ....... IMIę flowerska..11/04...37.....Londyn- Enfield........?...............? kohannah...20/04...36.....Bedford..........chlopczyk...M ateusz aneczka21..12/05...33.......Bedford........chłopczyk.. .... Mateusz Okruch12...1/06....31...Boldon/Tyne and Wear.?....Wojtuś/Hania iwtek29....22/06...27...Colchester........dziewczynka .....? s_daga.....15/08...19....london/richmond.....?... Kacper/Viktoria Mada744....26/08...17...Harrogate..chlopakna 75%...jeszcze nie mamy Kalcia64...31/08...18........Waltham Abbey.....? ....Zuzanna kaska0110..16/09...16........Leicester............?... ............? edziulka...05/10...10.........Bristol.... ......?.. ..Wiktoria/Oliwier gawit_27...09.10...10.......Luton......?........... Oliwia/Dominik Gosia24leicester..10/10. .12....Leicester........?..................? laboszek...14/10...11.......Swindon.......?........ Natasza/Hubert Skorpionka81..24/10..8.....Southampton...........?.... ...Iza/Robert Szczęsliwe Mamusie 🌼 : sztefka.....15/03....2,700g......Londyn.......chlopak ... .Aleksander asiek 392...22/03....3,074g......Londyn.......chlopak......Patryk< br /> Widzę, że w weekend było tłoczno :) Okryszku na pewno dam Ci znać jak zadzwonie, w sumie to już dzwoniłam, ale kompletnie nie mogłam sie dogadać i będziemy w tym tyg. próbować jeszcze raz, tylko że poprosimy znajomych. Co do imprezy to była udana i spokojna :) Poza tym Ci znajomi mieszkają w domku więc chyba hałasu tak nie słychać :) Sztefka słonko cały czas jestem dobrej myśli i wierzę, że już wkrótce wszystko się ułoży. Zdrowiej kochana!!! ASIEK GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!! Ojej jak słodko śpi na tym zdjęciu- ukochaj Patryczka od Nas a sama odpoczywaj i szybko wracaj do sił :) aneczka21 no to miałaś niezły cyrk. To teraz musisz duuużo odpoczywać i nie przemęczaj się. Ja trzymam kciuki żeby wszystko dobrze się potoczyło!!!! Jak coś się będzie działo to daj nam znać w miarę możliwości. Laboszek nie mam pojęcia czy położna może tak badać, ale mnie jeszcze ani razu tak nie badała i nic mi też nie wspominała że ma zamiar. Myślę, że dziewczyny mają rację - powiedz jej o swoich problemach. Niech będą czujni!!!! Kohannah - witamy Cię wśród Nas 🌼 i zapraszamy !!! :) flowerska a Ty jak się czujesz??? Jesteś w tej chwili naszą najcenniejszą ciężarówą :) Trzymam kciuki za pomyślność i niebolące żebra :) Uluś śliczne to Twoje dziecię :) Witaj Kalcia...jak dawno Cię nie było 🌼 Zaglądaj kiedy tylko możesz i zdawaj relacje. Udanego i szybkiego remontu. buziaki 😘 A Ty Gawit kończ już ten wypoczynek i melduj się jutro co i jak w tej naszej Polsce ;) 😘 A teraz to idę zjeść śniadanko bo padnę za chwilę z głodu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jako \'najcenniejsza\' czuje sie w obowiazku napisac, ze u mnie wszystko w porzadku. Nie wiadomo tylko czy mnie kohannah nie wyprzedzi, bo widze, ze ma wiecej objawow zblizania sie czegos niz ja. Wczoraj wynieslismy nareszcie z sypialni komputer i teraz szykuje tam kacik dzidziusia. Ukladam wszystko i przekladam, bo juz nie wiem sama jak lepiej. Praktyka pokaze gdzie co ma lezec. Przydaloby sie wiecej miejsca. No i tak sie krzatam, bo nie chce tez przesadzic z wysilkiem, wolalabym doczekac do terminu. Pozdrawiam wszystkie mamuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mada744
Ja tez juz sie poprawiam. NICK...........TERMIN.....TC........MIASTO..... ......PŁEĆ....... IMIę flowerska..11/04...37.....Londyn- Enfield........?...............? kohannah...20/04...36.....Bedford..........chlopczyk...M ateusz aneczka21..12/05...33.......Bedford........chłopczyk.. .... Mateusz Okruch12...1/06....31...Boldon/Tyne and Wear.?....Wojtuś/Hania iwtek29....22/06...27...Colchester........dziewczynka .....? s_daga.....15/08...19....london/richmond.....?... Kacper/Viktoria Mada744....26/08...18...Harrogate..chlopak na 75%...jeszcze nie mamy Kalcia64...31/08...18........Waltham Abbey.....? ....Zuzanna kaska0110..16/09...16........Leicester............?... ............? edziulka...05/10...10.........Bristol.... ......?.. ..Wiktoria/Oliwier gawit_27...09.10...10.......Luton......?........... Oliwia/Dominik Gosia24leicester..10/10. .12....Leicester........?..................? laboszek...14/10...11.......Swindon.......?........ Natasza/Hubert Skorpionka81..24/10..8.....Southampton...........?.... ...Iza/Robert Szczęsliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,700g......Londyn.......chlopak ... .Aleksander asiek 392...22/03....3,074g......Londyn.......chlopak......Patryk< br />

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s_daga
NICK...........TERMIN.....TC........MIASTO..... ......PŁEĆ....... IMIę flowerska..11/04...37.....Londyn- Enfield........?...............? kohannah...20/04...36.....Bedford..........chlopczyk...M ateusz aneczka21..12/05...33.......Bedford........chłopczyk.. .... Mateusz Okruch12...1/06....31...Boldon/Tyne and Wear.?....Wojtuś/Hania iwtek29....22/06...27...Colchester........dziewczynka .....? s_daga.....15/08...20....london/richmond.....?... Kacper/Viktoria Mada744....26/08...17...Harrogate..chlopakna 75%....jeszcze nie mamy Kalcia64...31/08...18........Waltham Abbey.....? ....Zuzanna kaska0110..16/09...15........Leicester............?... ............? Gosia24leicester..10/10. .12....Leicester........?..................? edziulka...05/10...10.........Bristol.... ......?.. ..Wiktoria/Oliwier gawit_27...09.10...10.......Luton......?........... Oliwia/Dominik laboszek...14/10...11.......Swindon.......?........ Natasza/Hubert Skorpionka81..24/10..8.....Southampton...........?.... ...Iza/Robert Szczęsliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,700g......Londyn.......chlopak ... .Aleksander asiek 392...22/03....3,074g......Londyn.......chlopak......Patryk< br /> ide troszke posprzatac zajrze do was pozniej no i zycze udanego tygodnia wszystkim przyszlym mamuskom-wkoncu znowu poniedzialek mamy...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mada744
A juz sie poprawilam :):) Dziewczyny bierzcie zawsze ostatnia tabelke do kopiowania 🌼 🌼 🌼 🌼 NICK...........TERMIN.....TC........MIASTO..... ......PŁEĆ....... IMIę flowerska..11/04...37.....Londyn- Enfield........?...............? kohannah...20/04...36.....Bedford..........chlopczyk...M ateusz aneczka21..12/05...33.......Bedford........chłopczyk.. .... Mateusz Okruch12...1/06....31...Boldon/Tyne and Wear.?....Wojtuś/Hania iwtek29....22/06...27...Colchester........dziewczynka .....? s_daga.....15/08...20....london/richmond.....?... Kacper/Viktoria Mada744....26/08...18...Harrogate..chlopak na 75%....jeszcze nie mamy Kalcia64...31/08...18........Waltham Abbey.....? ....Zuzanna kaska0110..16/09...15........Leicester............?... ............? Gosia24leicester..10/10. .12....Leicester........?..................? edziulka...05/10...10.........Bristol.... ......?.. ..Wiktoria/Oliwier gawit_27...09.10...10.......Luton......?........... Oliwia/Dominik laboszek...14/10...11.......Swindon.......?........ Natasza/Hubert Skorpionka81..24/10..8.....Southampton...........?.... ...Iza/Robert Szczęsliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,700g......Londyn.......chlopak ... .Aleksander asiek 392...22/03....3,074g......Londyn.......chlopak......Patryk< br />

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okruch12
Ej dziewczyny, ja zapomnialam dodac, ze dzisiaj mam spotkanie z polozna i do tego szkole rodzenia. Wiecie, znowu mnie dopadlo, ze ten czas leci jak oszalaly: wydaje mi sie, jakbym wczoraj pisala jak fajnie bylo na pierwszych zajeciach w szkole rodzenia, a to minal tydzien! Oczywiscie tabelka robi swoje i wszystkie jestesmy naocznymi swiatkami, jak szybko przemijaja dni i zmienia sie nasz status: z kobietek o zmiennych nastrojach, poprzez kobiety ciezarne, az do Matek Polek ...Az sie nie chce wierzyc. Jeszcze tydzien i bede w osmym niesiacu!!!! A moze jeszcze kilka tygodni i bede rodzic...? Wybaczcie, ze sie tak egoistycznie rozpisalam ale moj maz juz dostaje szalu, jak go codziennie pytam, czy wie za ile tygodni zostanie tatusiem? Ja bym tez zeswirowala (dobrze, ze czlowiek nie ma wyjscia i musi wytrzymywac sam ze soba, bo inaczej ja bym miala krucho, a tak tylko moj maz ma przerabane)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już się \"odświeżałam\" ale ktoś skopiował nie tą tabelkę...więc robię to jeszcze raz :) NICK...........TERMIN.....TC........MIASTO..... ......PŁEĆ....... IMIę flowerska.....11/04.......37.....Londyn- Enfield........?...............? kohannah.....20/04.......36......Bedford..........chlopczyk...Mateusz aneczka21..12/05........33.......Bedford........chłopczyk....Mateusz Okruch12....1/06....31...Boldon/Tyne and Wear....?....Wojtuś/Hania iwtek29......22/06.......27.......Colchester.......dziewczynka .....? s_daga.......15/08........20....london/richmond.....?.Kacper/Viktoria Mada744....26/08...18...Harrogate..chlopak na 75%....jeszcze nie mamy Kalcia64.....31/08........18........Waltham Abbey.....? ....Zuzanna kaska0110..16/09........16........Leicester............?...............? Gosia24leicester..10/10. .12......Leicester..............?.............? edziulka...........05/10...10.........Bristol.......?.. ..Wiktoria/Oliwier gawit_27..........09.10...10.......Luton......?........... Oliwia/Dominik laboszek........14/10...12.......Swindon.......?........ Natasza/Hubert Skorpionka81..24/10......8.......Southampton.......?.... ...Iza/Robert Szczęsliwe Mamusie 🌼 : sztefka.....15/03....2,700g......Londyn.......chlopak ... .Aleksander asiek 392...22/03....3,074g......Londyn.......chlopak......Patryk< br />

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s_daga
sorki dziewczyny to ja niechcacy namieszalam skopiowalam niechcacy nie ta tabelke co trzeba sorki raz jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×