Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

Gość okruch12
Caly czas sie ta strona pieprzy, nie wiem dlaczego.Nie moglam wyslac posta... Laboszek, ja sie nie znam, ale ryzyko wyglada na niewielkie 🌼 Kaska, na poprzedniej stronie, albo jeszcze dalej, napisalam Aneczce strone internetowa, z ktorej mozesz sciagnac formularz EEA1 . Wymog jest wlasciwie jeden: musisz miec przepracowany rok w Anglii. Dla self-employer chyba w ogole nie ma takiego wymogu. Musisz przeslac umowe o prace, pismo od pracodawcy, dowod osobisty i zdjecia. Dodatkowo pracodawca musi postawic pieczatke na formularzu. Mozna tez dopisac czlonkow rodziny (wtedy dolaczasz tez ich zdjecia i dowody osobiste). Na decyzje czeka sie okolo miesiaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam szczesliwe brzuszki🌼 🌼 Widze, ze mialyscie odwiedziny nieszczesliwj lali:(:(:( a ile stron znowu sie zapelnilo ale dobrze, ze niektore posty zniknely:D:D U mnie ok, w Polsce niesamowicie goraco:P:P maam nadzieje, ze jak bedziemy wracali to zrobi sie chlodniej :D Stwierdzilam ,ze pojde dzis do ginekologa bo jednak tyle kilometrow przejechalam to trzeba sie przebadac. Wizyte mam wieczorem.:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalcia64
CZESC mamuski. Widze ze dzisiaj cisza nikt nas nie drazni, byle tak do konca dzisiejszego dnia. Ja tez uzalezniam sie od neta i od tej stronki wiec nie jestes sama Kasienko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bylo mnie moze tylko ze dwa dni a tu prosze tyle nowosci i chyba tez nie przyjemnosci..... Zmieniam sie w tabelce: NICK...........TERMIN.....TC........MIASTO..... ......PŁEĆ....... IMIę zeluchna......26/04.......39.....Hillingdon........chlo pczyk... Kacper aneczka21..12/05........38.......Bedford........chłopczy k....Mateusz Okruch12....1/06....34...Boldon/Tyne and Wear....?....Wojtuś/Hania iwtek29......22/06.......31.......Colchester.........dzi ewczynka .....? gosiaczek27..12/08.....24........Croydon.....dziewczynk a ....Amelka s_daga.......15/08.......24....london/richmond...synek.. .......Kacper Mada744....26/08........22........Harrogate......chlopak ...............? Kalcia64.....31/08........22.......Waltham Abbey.......?........Zuzanna ***niunia***....14/09......19......Wolverhampton........ ?................? kaska0110....16/09........20........Leicester........... .?................? edziulka..........05/10...15.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier Gosia24leicester..10/10. .17........Leicester..............?.............? laboszek...........14/10...16.....Swindon.........?..... Natasza/Hubert migotka_bober....15/10...16...Londyn...........?........ .........?....... Skorpionka81..19/10......15....Southampton.....?........ ..Iza/Robert karina82........01/11.....13....chichester..........?... ......julia/antoś camillee..........01/12.....8.....Bristol..............? .......................? lorenka..........22/12......6.....Milton Keynes.....?.......................? Szczęśliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,700g......Londyn.......chlopak ......Aleksander asiek 392...22/03....3,740g......Londyn..........chlopak.......Pat ryk flowerska...19/04....3,880g..Londyn- Enfield...chłopak......Tomasz Kohannah ... 20/04... 3256 g ... Londyn ....Synus jak ulal Antos Do 9 maja jeszcze kawalek a ja juz mam dosc myslenia o tych wszystkich wynikach jakie maja mi oglosic. Chcialabym juz wiedziec ze wszystko ok i spac spokojnie. Tydzien pozniej scan i pewnie duzo wiecej nowych informacji. Zastanawiam sie czy sie dogadam.Co prawda nie mam problemow z ang mowie calkiem dobrze tylko jakos sie boje tego ich medycznego jezyka z ktorego pewnie najlepsza nie jestem. Dziewczyny ktore mialyscie juz scan powiedzcie czy trudno bylo zrozumiec o co im chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam dziewuszki wlasnie wrocialm od midwife..... oni sa niesamowici.... dziecko juz ma glowke wstawona a ona kazal mi przyjsc dopiero za 2 tygodnie.... najlepsze to ze ja mam termin porodu za 2 tygodnie.... myslalam ze mi kaze przyjsc za tydzien ..... i znowu sie bede meczyc w niewiedzy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalcia 64
Czesc Aniu widze ze tu jak jest wszystko ok to sie nie spiesz Ja mialam miec wizyte u poloznej co 5 tygodni aostatnia mialam 20 marca albo jakos tam a kolejna mam kolo 20 czerwca umnie to chyba sie patrza na poprzednie ciaze i jesli poprzednie byly bez komplikacji o czsie mialam rozwiazanie to i tym razem tez tak bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalcia 64
A co do ciebie to przypuszczam ze jesli nic sie niestanie do terminu porodu ,to na tej ostatniej wizycie polozna ustali termin na ktorego masz sie stawic w szpitalu na wywolanie. Wsumie to nie ma potrzeby zebys miala za tydzien kolejne spodkanie jesli dzidzia juz sie ustawila prawidlowo do porodu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalcia 64
Czesc Aniu widze ze tu jak jest wszystko ok to sie nie spiesza .Ja mialam miec wizyty u poloznej co 5 tygodni a ostatnia mialam 20 marca albo jakos tak , a kolejna mam kolo 20 czerwca.Umnie to chyba sie patrza na poprzednie ciaze i jesli poprzednie byly bez komplikacji i rozwiazanie mialam o czasie to i tym razem tez tak bedzie. Male poprawki bo sama nie umialam zrozumiec co poprzednio na bazgrolilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedyne o co sie martwie to ze jesli donosze do terminu i nic sie nie zacznie to oni powiedzieli ze beda czekac do 42 tygodnia... a ja naprawde jestem malutka i nie chcialabym zebysmy sie z dzieckiem meczyli podczas porodu.... bo do tego czasu to moze byc dzidzia naprwde duza :/ - zwlaszcza ze juz podobno jest -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalcia 64
Nie pekaj ponoc szczuple kobietki lepiej znosza porody niz te z szerokimi biodrami. Slyszas o tej mamusi co 7kg dzieko urodzila w Polsce. Moj pierworodny wazyl 3650 i mial 60 cm dlugosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka,nie przejmuj sie az tak bardzo,bedzie dobrze.Ja maialam porod wywolywany w 12 dniu po terminie.Urodzilam synka 3,740 i spodziewalam sie czegos gorszego,szczegolnie,ze do malych nie nalezal.Mialam wspaniale polozne i chociaz porod byl z komplikacjami to nie bylo to traumatyczne przezycie.Dasz rade,trzymam za Ciebie kciuki a narazie niestety musisz sie uzbroic w cierpliwosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadszedl ten dzien :) jutro rano wyruszmy do pl :) bede czasem zagladac do was :) aniu zaycze szybkiego i bezbolesnego porodu!!! trzymajcie sie dziewczyny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny! Tak naprawde te stronke polecila mi moja psiapsióła z Polski. Miło się czyta o waszych przezyciach wzlotach i ... tych niższych lotach :) Ale tak króciutko: jak naprawdę oceniacie opiekę i poród w Anglii dobrze czy zle. Zdecydowalismy się tu płodzić i tu rodzić no i mam nadzieję ze nie jest to zła decyzja. A poza tym czy jest możliwe aby nudności pojawiły się po ok. 2-óch tyg, czy trzeba jeszcze poczekać i nie panikować no bo ja mam nadzieje ze udalo nam sie... Pozdrawiamwas no i Wasze pociechy oczywiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okruch12
dziewczyny, jest tu kto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okruch12
Laboszek, to super. A ja zaczynam panikowac, ze moj porod jest tuz tuz.Nie wiem dlaczego tak mi sie wydaje...jak przeminie sroda, to sie uspokoje, bo bede w 35tyg.+6dni i bede mogla rodzic w wodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć mamuśki :) Ja w sumie też już rano zaglądałam, ale nikogo nie było no to poszłam sobie porządne śniadanko zjeść :) Laboszek 🌼 no to świetnie, że już znasz wyniki - już będziesz teraz spokojniejsza :) Okruch zobaczysz, że wszystko będzie dobrze - nie przejmuj się tak bo faktycznie wcześniej urodzisz ;) Trzymam kciuki za powodzenie :) Ojej...a jak do Was dołączałam to jeszcze sporo Ci brakowało. Byłaś wtedy po 20 tygodniu - nie pamiętam dokładnie w którym, no ale zobaczcie dziewczyny jak ten czas leci - niedługo Ciebie zapiszemy w tabelce pod spodem :) Ja wybywam dziś ze szwagirką do miasta na spacerek. Spróbuję się później odezwać. Okruch ja jeszcze mam pytanko do tej rezydentury - czyli jak mój mąż pracuje tu już ponad rok (ja jeszcze nie) to może złożyć papiery i na siebie i na mnie?? No i po porodzie na dziecko?? Czy jak to jest?? A jak to jest z językiem. Ja słyszałam (może bzdury - nie wiem) że żeby się starać o tą rezydenturę to trzeba znać perfekt język... buziaki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny.... dzieki za wczorajsze posty .... wpadalam co chwila poczytac ale jakos taka zabiegana bylam ze nic nie napisalam... ... moja mama juz jest w dordze na lotnisko, ale sie ciesze... torbe do szpitala juz spakowalam porzadnie wiec jestem zwarta i godtowa, mam nadzieje ze to juz tuz tuz.... pomalu ludze do mnie zaczynaja wydzwaniac czy juz urodzilam.... :| zaczyna mnie to wyprowadzac z rownowagi ... no ale coz... kazdy chce zobaczyc dzidzie :] czas na mega sniadanko... glodna jestem jak wilk!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i zapomnialam o tabelce :] (znienie tez zeluchne - chociaz nie wiem co i jak) NICK...........TERMIN.....TC........MIASTO..... ......PŁEĆ....... IMIę zeluchna......26/04.......41.....Hillingdon........chlo pczyk... Kacper aneczka21..12/05........39.......Bedford........chłopczy k....Mateusz Okruch12....1/06....34...Boldon/Tyne and Wear....?....Wojtuś/Hania iwtek29......22/06.......31.......Colchester.........dzi ewczynka .....? gosiaczek27..12/08.....24........Croydon.....dziewczynk a ....Amelka s_daga.......15/08.......24....london/richmond...synek.. .......Kacper Mada744....26/08........22........Harrogate......chlopak ...............? Kalcia64.....31/08........22.......Waltham Abbey.......?........Zuzanna ***niunia***....14/09......19......Wolverhampton........ ?................? kaska0110....16/09........20........Leicester........... .?................? edziulka..........05/10...15.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier Gosia24leicester..10/10. .17........Leicester..............?.............? laboszek...........14/10...16.....Swindon.........?..... Natasza/Hubert migotka_bober....15/10...16...Londyn...........?........ .........?....... Skorpionka81..19/10......15....Southampton.....?........ ..Iza/Robert karina82........01/11.....13....chichester..........?... ......julia/antoś camillee..........01/12.....8.....Bristol..............? .......................? lorenka..........22/12......6.....Milton Keynes.....?.......................? Szczęśliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,700g......Londyn.......chlopak ......Aleksander asiek 392...22/03....3,740g......Londyn..........chlopak.......Pat ryk flowerska...19/04....3,880g..Londyn- Enfield...chłopak......Tomasz Kohannah ... 20/04... 3256 g ... Londyn ....Synus jak ulal Antos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmieniam niunie w tabelce - już się zminiała ale tabelka została źle skopiowana. Dziewczyny - KOPIUJCIE ZAWSZE OSTATNIĄ DOSTĘPNĄ TABELKĘ. Dzięki! NICK...........TERMIN.....TC........MIASTO..... ......PŁEĆ....... IMIę zeluchna......26/04.......41.....Hillingdon........chlo pczyk... Kacper aneczka21..12/05........39.......Bedford........chłopczy k....Mateusz Okruch12....1/06....34...Boldon/Tyne and Wear....?....Wojtuś/Hania iwtek29......22/06.......31.......Colchester.........dzi ewczynka .....? gosiaczek27..12/08.....24........Croydon.....dziewczynk a ....Amelka s_daga.......15/08.......24....london/richmond...synek.. .......Kacper Mada744....26/08........22........Harrogate......chlopak ...............? Kalcia64.....31/08........22.......Waltham Abbey.......?........Zuzanna ***niunia***....14/09......21......Wolverhampton........ ?................? kaska0110....16/09........20........Leicester........... .?................? edziulka..........05/10...15.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier Gosia24leicester..10/10. .17........Leicester..............?.............? laboszek...........14/10...16.....Swindon.........?..... Natasza/Hubert migotka_bober....15/10...16...Londyn...........?........ .........?....... Skorpionka81..19/10......15....Southampton.....?........ ..Iza/Robert karina82........01/11.....13....chichester..........?... ......julia/antoś camillee..........01/12.....8.....Bristol..............? .......................? lorenka..........22/12......6.....Milton Keynes.....?.......................? Szczęśliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,700g......Londyn.......chlopak ......Aleksander asiek 392...22/03....3,740g......Londyn..........chlopak.......Pat ryk flowerska...19/04....3,880g..Londyn- Enfield...chłopak......Tomasz Kohannah ... 20/04... 3256 g ... Londyn ....Synus jak ulal Antos EDZIULKA!!!!! Co z Tobą??? Zajrzyj i daj jakiś znak - martwimy się!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okruch12
Kaska, Twoj maz moze wypisac dokumenty na siebie i dopisac Ciebie , jako zone (czyli najblizsza rodzine).Mozecie to zrobic teraz i pozniej dopisac dzieciaczka (w osobnym fotmularzu), albo poczekac, jak juz dzieciaczek sie zjawi (wtedy jest mniej problemow). My sie wlasnie zastanawiamy, czy zlozyc to teraz, czy sie wstrzymac jeszcze kilka tygodni... Z tym jezykiem, to kompletna bzdura. Moze, jak sie starasz o obywatelstwo, to trzeba jakis egzamin przejsc, ale o tym tez nie slyszalam. Aneczka, to Ty chyba teraz, jak mama przyjedzie, nie bedziesz stala bywalczynia na forum? :( Jakby cos sie dzialo (mam na mysli oczywiscie akcje porodowa), to daj znac, chociaz slowkiem. Jak urodzisz, to obowiazkowo zdaj relacje. Czekam i trzymam kciuki za szybki i bezbolesny porod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s_daga
NICK...........TERMIN.....TC........MIASTO..... ......PŁEĆ....... IMIę zeluchna......26/04.......41.....Hillingdon........chlo pczyk... Kacper aneczka21..12/05........39.......Bedford........chłopczy k....Mateusz Okruch12....1/06....34...Boldon/Tyne and Wear....?....Wojtuś/Hania iwtek29......22/06.......31.......Colchester.........dzi ewczynka .....? gosiaczek27..12/08.....24........Croydon.....dziewczynk a ....Amelka s_daga.......15/08.......25....london/richmond...synek.. .......Kacper Mada744....26/08........22........Harrogate......chlopak ...............? Kalcia64.....31/08........22.......Waltham Abbey.......?........Zuzanna ***niunia***....14/09......21......Wolverhampton........ ?................? kaska0110....16/09........20........Leicester........... .?................? edziulka..........05/10...15.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier Gosia24leicester..10/10. .17........Leicester..............?.............? laboszek...........14/10...16.....Swindon.........?..... Natasza/Hubert migotka_bober....15/10...16...Londyn...........?........ .........?....... Skorpionka81..19/10......15....Southampton.....?........ ..Iza/Robert karina82........01/11.....13....chichester..........?... ......julia/antoś camillee..........01/12.....8.....Bristol..............? .......................? lorenka..........22/12......6.....Milton Keynes.....?.......................? Szczęśliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,700g......Londyn.......chlopak ......Aleksander asiek 392...22/03....3,740g......Londyn..........chlopak.......Pat ryk flowerska...19/04....3,880g..Londyn- Enfield...chłopak......Tomasz Kohannah ... 20/04... 3256 g ... Londyn ....Synus jak ulal Antos juz sie zmienialam no ale tabelka znow w jakims starszym wydaniu i poprawiam jeszcze raz 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalcia64
NICK...........TERMIN.....TC........MIASTO..... ......PŁEĆ....... IMIę zeluchna......26/04.......41.....Hillingdon........chlo pczyk... Kacper aneczka21..12/05........39.......Bedford........chłopczy k....Mateusz Okruch12....1/06....34...Boldon/Tyne and Wear....?....Wojtuś/Hania iwtek29......22/06.......31.......Colchester.........dzi ewczynka .....? gosiaczek27..12/08.....24........Croydon.....dziewczynk a ....Amelka s_daga.......15/08.......25....london/richmond...synek.. .......Kacper Mada744....26/08........22........Harrogate......chlopak ...............? Kalcia64.....31/08........23.......Waltham Abbey..chlopak.....Aleks... ***niunia***....14/09......21......Wolverhampton........ ?................? kaska0110....16/09........20........Leicester........... .?................? edziulka..........05/10...15.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier Gosia24leicester..10/10. .17........Leicester..............?.............? laboszek...........14/10...16.....Swindon.........?..... Natasza/Hubert migotka_bober....15/10...16...Londyn...........?........ .........?....... Skorpionka81..19/10......15....Southampton.....?........ ..Iza/Robert karina82........01/11.....13....chichester..........?... ......julia/antoś camillee..........01/12.....8.....Bristol..............? .......................? lorenka..........22/12......6.....Milton Keynes.....?.......................? Szczęśliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,700g......Londyn.......chlopak ......Aleksander asiek 392...22/03....3,740g......Londyn..........chlopak.......Pat ryk flowerska...19/04....3,880g..Londyn- Enfield...chłopak......Tomasz Kohannah ... 20/04... 3256 g ... Londyn ....Synus jak ulal Antos Na umialam sie sama zmieniac dane w tabelce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karina82
dziewczyny powiedzcie co tak na prawde daje nam ten status rezydenta i czy slyszalyscie o tym ze to becikowe w anglii dostaje tylko najubozsza rodzina czy wszyscy.i jeszcze jedno kiedy urodze tu czy moge sie starac o becikowe w polsce? czytalam ze tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okruch: nie na obaw... na wizyte na forum zawsze sie znajdzie czas.... i napewno dam znac jak moj misu postanowi wyjsc na swiat :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D:D Witajcie brzuszki:D czy w Uk tez taki skwar jak w Polsce? Nie wiem czy mi tak goraco przez ciaze? Widze , ze u was w pozadku. Nie bylam u gina bo zle godzine sprawdzilam:(:(:( Za to razem z rodzinka wyberamy sie dzis na basen:D:D:D Ola juz nie moze sie doczekac i dziadek musial jej nalacwode do malego baseniku:):):):) Aneczka21- ale fajnie masz , ze twoja mama przyjezdza:):):) teraz pewnie to nic ci nie pozwoli roic w domu:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karina82
dzieki loboszek a ten child tax credit to zalatwia sie po porodzie?i co z tym rezydentem/ oby nie padl ci jeszcze komp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mada: pewnie masz racje :].... i tak najbardziej ciesze sie ze bede miala mamusine obiadki... mniam mniam :D wysprzatalam dzisiaj dokladnie mieszkanie... ciekawe czy to z wrazenia czy tzw. syndrom wicia gniazdka :p (mam nadzieje ze to drugie) a pogoda nawet nie najgorsza bo jest 17 stopni.... - dla ciezarnych idealnie..nie za zimno nie za goraco i sloneczko swieci :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karina82
wtrące sie z tym szukaniem gniazdka mi tez mówią ze szukam gniazdka bo zaczynam sie martwic zastanawiac gdzie mieszkac czy w polsce czy tu ,tak powiem szczerze coraz bardziej ciagnie mnie do polski jak nigdy przedtem to jednak moj kraj nikt mnie nie wyrzuci z niego.tylko chcialabym wybudowac sobie piekny domek z ogrodkiem i tak jestem tu 3 lata wlasnie 25 kwietnia minęło mi 3 latka w anglii i nadal nie nazbieralismy na to.fakt wesele sprawilismy sobie sami.zyjemy utrzymujemy sie ale na prawde nie mamy wlasnego gniazdka.takie chcemy miec w polsce bo tu szans nie ma zreszta nie wiem czy bym tu chciala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×