Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

Gosia24Leicester- skopiowalas przedostatnia tabelke. Wiec Ja ja szybko poprawie kopiujac ostatnia to co Skorpionka robila i tobie zmienie termin na wlasciwy:):):) NICK.........DATA......TC.....MIEJSCOWOŚĆ.......PŁEĆ.... .... ....IMIĘ Okruch12....1/06....39...Boldon/Tyne and Wear....?....Wojtuś/Hania Sinia..........05/06....38.....Coventry............chlop iec........Philip duila...........13/06...37.......londyn............synek ............Filip iwtek29......22/06.......34.......Colchester.........dzi ewczynka .....? anusia23.....05/07....34......Manchester......dziewczynk a....Hania gosiaczek27..12/08.....29........Croydon.....dziewczynk a ....Amelka s_daga.......15/08.......29....london/richmond...synek.. .......Kacper Mada744....26/08........26........Harrogate......chlopak ........Julian Kalcia64.....31/08........26.......Waltham Abbey..chlopak.....Aleks... ***niunia***....14/09......23......Wolverhampton....syne k......Kevin kaska0110....16/09......24.........Leicester.......synek ................? anka00........27/09......22........streatham......?.. ...Roksana/Kubus Gosia24Leicester..03/10. .22........Leicester..............?.............? edziulka..........05/10...15.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier laboszek...........14/10...20.....Swindon.........?..... Natasza/Hubert migotka_bober....15/10...20...Londyn...........?........ .........?....... Skorpionka81..19/10......19....Southampton.....dziewczyn ka....Iza karina82........01/11.....17....chichester..........?... ......julia/antoś anagro..........15/11.....15.....Alcester..........?.... ...........? camillee..........29/11....12.....Bristol............? ...................? kurczaczek13...16/12....9.....Windsor...............? ....................? lorenka..........22/12......7.....Milton Keynes.....?.......................? eulalia............25/12.....9......Londyn.............. ....................... asiulek27.........06/01....7.....Preston....?.........Ju dytka/Szymon Szczęśliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,700g......Londyn.......chlopak ......Aleksander asiek 392...22/03....3,740g......Londyn..........chlopak........Pa tryk flowerska...19/04....3,880g..Londyn- Enfield...chłopak........Tomasz Kohannah ... 20/04... 3256 g ... Londyn ...........Synus jak ulal Antos zeluchna......26/04.......?.....Hillingdon........chlopc zyk....... Kacper aneczka21..09/05.......3400.......Bedford.....chłopczyk. ....Mateusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okruch- ale ty to juz nie mozesz doczekac sie malenstwa:D:D ale ci sie nie dziwie. Jeszcze jak cie ciagle pytaja czy juz to czlowiek wogole sie wkurza:D:D Zycze szybkiego rozwiazania:D Gosia24 Leicester- super, ze z dzidzia w pozadku no i przy okazji bedzie troszke wczesniej:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z wieczorka niestety w nie za specjalnym humorze, cos nam w tej calej anglii pod górke idzie. dzis dowiedzialam sie ze nie dostaniemy tokenów bo mój maz pracuje na full time i ja nie pobieram dodatków np. zasilku dla bezrobotnych, a to ze mój maz ma mala pensje i ze nam ledwo starcza nikogo nie obchodzi :( czasami sobie mysle ze ktos naprawde nam źle zyczy i tak dlatego nam sie uklada :( dostalam dzis karte ze mam bezplatne recepty ze szpitala, co do mojego stanu dzis na ulicy zrobilo mi sie slabo i troche sie zleklam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiulek wspolczuje kochana ... ja odeszlam z pracy i myslalam ze przysluguje mi jakis zasilek...g..o prawda!!! mam ponad rok przepracowany i sie wypieli bo skoro w ciazy jestem i pracy nie chce podjac to mi sie nie nalezy:p skorpionka ja mam ten aparat,dostalam od meza na dzien maki :D cos tam slychac ale nie jak rytmiczne bicie serca:( nie skonczylam jeszcze 20 tc-pisze zeby badac rytm po 21tc) ale slychac kopniaczki :D a na pudelku tez pisze ze mozna wychwycic czkawke dzidziora :) .....sie zobaczy.... mnie dobija ta pogoda,mam pokoj po takiej stronie ze mam jak w saunie :P dzidzior sie az mniej aktywny zrobil :D Mada mysle ze spoko to wymyslilas skoro nie chcesz sie dwa razy paprac w zalatwianie formalnosci z paszportem dla juniora :) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny u mnie tez upaly ale pocieszmy sie bo w polsce gorsze.jak sie ten aparat nazywa chetnie tez bym posluchala dzidzi kiedy zacznie sie kopac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie tez ta pogoda dobija - jakas taka rozdrazniona jestem ,warcze jak pies. A gdzie tam do sierpnia. Drugi raz przechodze a wsumnie to trzeci bo Kubus sie urodzil w grudniu wiec tez cioza przypadla w lecie ale nie koncowka wiec wtedy nie bylo tak zle. Malenstwo wlasnie kopie chyba pozdrawia wasze pociechy, zawsze jak pisze to sie odzywa ale to dlatego ze siedze przechylona do przodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mysle ze to nie dlatego ze siedzisz do przodu tylko puka do Nas:D my tez mu odpukujemy 🌼 hihi moj tez nieraz ma stresa ze gniote brzuch nachylajac sie do kompa;) pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boli mnie brzuch..tak dziwnie i troche niepokojaco...to taki tepy ból na wysokosci pepka...byl tylko z lewej strony a jest po obydwu..nie caly czas a zwlaszcza przy ruchu..kurcze nie wiem co o tym myslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eulalia- moga ci sie wiazadla w brzuchu naciagac. Mnie tez czasami boli z lewej strony a czasmi z prawej ale to od tego , ze brzuch rosnie w wszystko sie w srodku naciaga i przesowa:D Jesli ten bol bedzie caly czas i uznasz , ze cos jest nie tak to powiedz to poloznej lub GP zawsze tez mozna podejsc do szpitala- ale to raczej w ostatecznosci bo wydaje mi sie , ze nic ci zlego sie nie dzieje:D 🌼 Ja zaraz chyba ide szykowac sie do spania bo jakas zmeczona jestem 😴 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Brzuchatki! Skorpionka, ja raczej bym nie kupowala bo mysle ze to tylko strata pieniedzy bo taka maszynka nigdy nie bedzie jak najlepszej jakosci. Wiem co to znaczy sluchanie kazdego ruchu dzidzia i zawsze mi sie lezka krecila, a jak juz bylam u poloznej i robila osluch bicia serca to wrecz plakalam ze szczescia! Ale do ciebie nalezy decyzja i w Argosie te maszynki sa nawet tanie :) Migotka, troche mnie dziwi co piszesz. Dlaczego niby nie zasluguje ci zaden zasilek? Jak oni to wytlumaczyli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Mada, pewnie masz racje...myslalam zawsze ze to \'powinno\' bolec w dole brzucha ale skoro nie koniecznie to mnie uspokoilas dobranoc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja chyba zamkne dezisiejszy dzionek- nocke i uciekam spac. Kolorowych snow mamuski i brzuszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobitki!!! Mama E a juz ci pisze kochana , ten zasilek mi nie przysluguje bo to jest dla ludzi w pelnej gotowosci do podjecia pracy,a ja tej pracy nie szukam, jestem w ciazy i nie wyrazam checi:D i mi nie przysluguje :P tak sie wytlumaczyli,,, o Maternity Allowance jeszcze sie nie staralam bo za wczesnie... jednym slowem nie wiem co im powiedziec zeby mi jakiklwiek dali,,pracowalam ponad rok sw jednej firmie,mam payslipy,,,,ale oni sie tylko tym jednym tekstem tlumacza:P dziewczyny ja mam normalnie straszny bol...tak jakby w udzie rwie ale inaczej niz rwa kulszowa,bol straszny,jeden kit czy leze czy chodze,,,jezu co to sie znowu przyplatalo??? czy tak boli spojenie lonowe??? boli mnie tylko po lewej poki co ;) tak jakby udo od srodka i od strony tylka...nie wiem jak to inacze wytlumaczyc,,,,, buziaki i milego dnia kobitki!!!! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotka ja tez miewam bole zwlaszcza jak ide i czasem nie daje rady isc i siadam czasem na ziemi jak nie ma gdzie bol w podbrzuszu spojenie lonowe tak jakby kosci tlumacze ze to sie rozrasta wszystko akle tez sie martwie trzymaj sie moze tak ma byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze karina ja ci wspolczuje ,i nie ma na to rady jakiejs? mnie tez boli w podrzuszu ale sezonowo,a teraz ten bol uda czy cokolwiek to jest trwa non stop od dzis w nocy nasmarowalam amolem,boje sie bardziej rozgrzewac.... buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalcia 🌻 czesto zagladam i podczytuje ale raczej czekam na Was wszystkie na Matkach Polkach ;) A propos Matek - wszystkiego najlepszego Mamy Brzuchatki!!!! Bo dzisiaj nasze swieto! 🌻 Migotka, no to prawda ze na ten dla bezrobotnych raczej sie kwalifikujesz, ale uwazaj bo mozesz miec tez problemy z zalatwieniem MA jesli prace sama przerwalas. A ten okropny bol to rozszerzajace sie spojenie lonowe... niestety jeden z tych \'niemilych\' symtomow ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie przyszłe i aktualne mamusie, dziś co nie które maja święto , a cała reszta wraz ze mną musimy czekać do przyszłego roku:-) aż nasze dzidzie się urodzą - dziś Dzień Matki. Okruch- dzięki za radę, pogrzebie trochę i teraż poczytam na temat tego mojego kirwawiena, może tofaktycznie był en czop.Fajnie by było jakbym urodziła tak jak piszesz, bo juz mam dość chodzenia z tym brzuszkiem, tobie też tego zyczę,żebyś urodziła jak najszybciej. A co do historii koleżanki to poprostu chciałam wam ja opowiedzieć, wiem że to przerażające,nawet nie wyobrażasz sobie jak ja się przeraziłam stojąc obok i wszystko to widząc, tym bardziej że nie też to niebawem czeka.A co do opieki to napewno u ciebie będzie lepiej, przecież jesteś z innego miasta niz ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Migotka - na pocieszenie dodam że ja tez mam takie bóle w prawym udzie, pod tyłkiem, czasem mnie tak boli, ze nie mogę ani chodzić, ani stać,ani kucać, ai siedzieć,nic:-( mówiłam o tym położnej, powiedział ze poprostu dziecko mnie gdzieś ugniata i dlatego tez że brzuszek rośnie coraz większy, takze nic się nie martw to normalne poprostu musimy to przecierpieć a mi powiedziała,że jak będzie mnie bardzo boleć to mam wziąść paracetamol, ale ja tam wolę nie brać.Trzeba się przyzwyczajać do bólu bo nie taki nas czeka.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj Dzien Matki, wiec wszystkim mamusiom i przyszlym mamusiom zycze wszystkiego najlepszego, zdrowych maluszkow i lekkich porodow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MamaE nawet mi nie mow ze nie mam szans na MA gosciu mi powiedzial ze moge skladac wniosek po 3 lipca..:) to jest wg ciebie spojenie lonowe? i co?co z porodem? a czy to nie grozi np porodem przedwczesnym?czemu tak wczesnie dopadlo? czy mam jesc czegos wiece?? brakuje moze jakichs witamin? co w pl zalecaja na to? wie ktos moze/?? dziewczyny spokojnych juniorw i szybkiego porodu o czasie oczywiscie :D !!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Witam w piekny sobotni dzionek 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼Dla wszystkich mamus, tych juz obecnych i tych jeszcze z brzuszkami duzo radosci, milosci i ciepla oraz pociechy ze swoich malych sloneczek, gwiazdeczek, kwiatuszkow, urwiskow itd...❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej witam wszystkie mamy ja w koncu po dluzszej przerwie wreszcie wrocilam do Anglii i juz z moja corcia ktora miala sie urodzic tutaj ale koniec koncow urodzila sie w Polsce i to bylo najlepsze... ja tez chcialam kupic podluchiwacz serduszka ale nie kupilam bo dopiero cos kolo polowy ciazy mozna uslyszec serduszko a i tez nie zawsze bo zalezy jak sie dzidzia usadowila w brzuszku, ja sluchalam serduszka zwyklym stetoskopem od cisnieniomierza a kolezanka kupila podluchiwacz i nic nie mogla uslyszec bo dzidzia sie odwrocila doupka do przodu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka00
czesc mamuski. ja dopiero wstalam ide zjesc jakies sniadanie. nie bylo mnie wczoraj i tyle mialam do czytania ale niektore historie sa straszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki,ależ mnie tu dawno nie było pamieta mnie w ogóle ktoraś?:) U mnie bez większych zmian na 14 czerwca mam wyznaczona wizyte w szpitalu jakas fachowa ekipa ma się mna zajac i zaplanowac moja ciąże:) cieszę się bo przynajmiej od samego poczatku będę pod satałą dobra opieką i mam wielka nadzieje że tym razem wszystko bedzie dobrze. Gratuluje wszystkim dziewczynom ktore sie juz porozdwajały🌼 duzo zdrówka dla Was i dla Waszych maleństw:) Pozdrawiam serdecznie i głęboko wierze ze niebawem do Was dołącze brzuchatki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktoz by takiej matki polki nie pamietal:) to fajnie ze dbaja o ciebie. wkoncu moze wrocisz do nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×