Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

Gość anka00
czesc brzuszki. jak tam po weekendzie ja dopiero wstalam wlasnie jem sniadanko.pogoda znowu sie pogorszyla znowu pada i pada,ja to przespalabym caly dzien a jakie jest wasze samopoczucie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eta1313
dziewczyny mam ogromną prośbe,kompletuje wyprawke dla małego i nie bardzo wiem w jakie kosmetyki niemowlęce mam sie zaopatrzyć. Może któraś podać nazwy firm tu w angli,bo jak patrze po tych pułkach to oczopląsów dostaje.Może macie jakieś sprawdzone?Proszę o nazwy jeśli można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eta- wita wsrod nas szkoda ze tak przy samym koncu sie odezwalas moze jak bys wczesniej nas znalazla to nie czula bys sie taka samotna- zagladaj jak najczesciej pozdrowionka:) Jakis mam dziwny dzien brzuch mnie znowu pobolewa i sama nie wiem czy to uczucie glodu czy mus pujscia do toalety jakas tak ni jak:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laboszek ma racje... ja tez uzywam do kąpania tego top-to-top z jochnsona, sudokrem na wysypke (dostalam w szpitalu) i mam balsam do ciala nawilzajacy z johnsona taki rozowy... jak narazie jest ok... buzke przemywam malemu gazikiem z rumiankiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fotki wkleje pod wieczor jak juz bede w domu, bo teraz w pracy:) pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.........DATA......TC.....MIEJSCOWOŚĆ.......PŁEĆ........ ....IMIĘ.. Okruch12....1/06....39...Boldon/Tyne and Wear....?....Wojtuś/Hania Sinia..........05/06....38.....Coventry............chlop iec........Philip duila...........13/06...36.......londyn............synek ............Filip iwtek29......22/06.......33.......Colchester.........dzi ewczynka .....? anusia23.....30/06....36......Manchester......dziewczynk a....Hania gosiaczek27..12/08.....29........Croydon.....dziewczynk a ....Amelka s_daga.......15/08.......28....london/richmond...synek.. .......Kacper Mada744....26/08........26........Harrogate......chlopak ........Julian Kalcia64.....31/08........26.......Waltham Abbey..chlopak.....Aleks... ***niunia***....14/09......23......Wolverhampton....syne k......Kevin kaska0110....16/09......24........Leicester.......synek. ............?..... anka00........27/09......21........streatham......?.. ...Roksana/Kubus edziulka..........05/10...15.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier Gosia24leicester..10/10. .19........Leicester..............?.............? laboszek...........14/10...20.....Swindon.........?..... Natasza/Hubert migotka_bober....15/10...20...Londyn...........?........ .........?....... Skorpionka81..19/10......18....Southampton.....dziewczyn ka....Iza karina82........01/11.....16....chichester..........?... ......julia/antoś anagro..........15/11.....15.....Alcester..........?.... ...........? camillee..........29/11....12.....Bristol............? ...................? kurczaczek13...16/12....9.....Windsor...............? ....................? lorenka..........22/12......7.....Milton Keynes.....?.......................? eulalia............25/12.....8......Londyn.............. ....................... asiulek27......06.01.2008....7.....Preston.........?.... Judytka/Szymon Szczęśliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,700g......Londyn.......chlopak ......Aleksander asiek 392...22/03....3,740g......Londyn..........chlopak........Pa tryk flowerska...19/04....3,880g..Londyn- Enfield...chłopak........Tomasz Kohannah ... 20/04... 3256 g ... Londyn ...........Synus jak ulal Antos zeluchna......26/04.......?.....Hillingdon........chlopc zyk....... Kacper aneczka21..09/05.......3400.......Bedford.....chłopczyk. ....Mateusz Paskudna ta pogoda,dlugo sie trzymalam ale dopadlo i mnie przeziebienie :( Buziaczki dla Was 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loboszek- moj maz tez by juz chcial zebym urodzila no ale 26 to tez stanowczo za wczesnie. Z tym brzuchem to troche bobolewa tzn na pewno to sa skurcze ale nie jakies straszne. Do tego bola mnie teraz plecy w okloicach krzyza- bewnie kosci sie rozciagaja i od tego to wszystko. Ale ide dzisiaj zapisac sie do poloznej na jurto- jak bedzie miala miejsce lub na za tydzien. Chociaz wiem ze w 28 tyg sa robione badania krwi to i tak zapisze sie wczesniej:):):) eta- witam przyszla mamusie:):):) Co do kosmetykow to ja uzywalam Nivea- i bylam bardzo zadowolona. Teraz stosuje Johnsons ale tylko szampon, plyn do kapieli i mydlo w plynie. Jak sie Julek urodzi to tez zaopatrze sie w kosmetyki Nivea🌼 bo sa dobre 🌼 Tylko szkoda , ze ich tutaj nie mozna kupic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie przyszle mamusie :) te \"stare\" i te nowe ;) u mnie dzisiaj piekna pogoda!!!! w ktorym tygodniu zaczelyscie kupowac dziecku ciuszki?? moje kolezanki w 15 tygodniu maja juz cala kolekcje a ja jeszcze nic nie mam :) jakos nie moge sie przemoc.... ale jak juz zaczne kupowac to nikt mnie nie wyciagnie z tego szalu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka00
camille ja jeszcze nic nie kupuje bo jeszcze nie wiem co bede miala chlopca czy dziewusie i ja jeszcze nic nie mam. ale mam jeszcze czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eta1313
dzieki dziewczyny za pomoc,wiedziałam ze mozna na Was liczyć.Wybaczcie moje naiwne pytania,ale jak to jest z noworodkiem i z tym pępuszkiem?Czytałam że nie powinno się go moczyć dopuki sie nie zagoi,wiec jak takiego maluszka wykąpać?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kohannah
camillee - nie ma sie co denerwowac ... ale radzilabym kupic wszystko zanim pojdziesz rodzic bo potem naprawde nie bedziesz miala czasu ani sily , nie mowiac juz o ochocie choc powiem ci w tajemnicy ... ze ja naleze do tych wariatek ktore kupily wszystko duzo wczesniej ciuszki kompletowalam juz w momencie jak tylko marzylam o Tygrysie a nie bylo go w planach jak juz test pokazal dwie kreski to wydalam 200 funtow na wyprawke dla dziewczynki ... a jak sie okazalo ze to jednak chlopak ... z bolem w sercu schowalam rozowe ciuszki do walizki ... i zaczelam kupowac chlopiece ubranka wariatka jestem ot co a najsmieszniejsze jest to ze teraz jak Tygrys skonczyl juz miesiac to wszystki ciuszki sa albo za male ( tak szybko z nich wyrosl ) albo duzo za duze i tak czy siak musze isc kupic cos wiecej masz ci los

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eta1313
laboszek dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wizyte u poloznej mam jutro po poludniu:):):) Co do ubranek- sporo mam po corci, troszke dostalam od kolezanki- ona ma synka 8 miesiecznego to teraz mi wszystko odklada:):):) a na dodatek dzisiaj wracajac z przychodni wstapilam do takiej znajomej co mieszkalam kolo niej i dostalam tez troche ubranek po jej wnusiu. Najlepsze, ze polowa chyba nawet nie uzywana i niektore z metkami hahahhaha. Wiec na pierwsze 2 mies mam caly zapas ubranek i raczej juz niec nie bede kupowala:D:D Chociaz nigdy nic nie wiadomo jak cos wpadnie w oko to bedzie jak przy Oli, ze nie nadazalam z jej przebieraniem bo wszystko chcialam zalozyc. I z niektorych wyrosla nim je zalozyla hahahha:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze to smieszne co napisze ale mam obawy czy poradze sobie z np.ubraniem dziecka tzn czy bede wiedziec kiedy kaftanik kiedy body nieiewiem takie smieszne te moje obawy ale wiem ze to minie moj mąż sie śmieje ze mnie i mowi ja wiem ja bede ubieral hehe.umowilam sie tymi plamkami do doktora na srode z mama gadalam i mowila ze lepiej isc do lekarza bo to jednak ciaza.posmarowalam dzis kremem bambino moze cos pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okruch12....1/06....39...Boldon/Tyne and Wear....?....Wojtuś/Hania Sinia..........05/06....38.....Coventry............chlop iec........Philip duila...........13/06...36.......londyn............synek ............Filip iwtek29......22/06.......33.......Colchester.........dzi ewczynka .....? anusia23.....30/06....32......Manchester......dziewczynk a....Hania gosiaczek27..12/08.....29........Croydon.....dziewczynk a ....Amelka s_daga.......15/08.......28....london/richmond...synek.. .......Kacper Mada744....26/08........26........Harrogate......chlopak ........Julian Kalcia64.....31/08........26.......Waltham Abbey..chlopak.....Aleks... ***niunia***....14/09......23......Wolverhampton....syne k......Kevin kaska0110....16/09........23........Leicester........syn ek..............? anka00........27/09......21........streatham......?.. ...Roksana/Kubus edziulka..........05/10...15.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier Gosia24leicester..10/10. .19........Leicester..............?.............? laboszek...........14/10...20.....Swindon.........?..... Natasza/Hubert migotka_bober....15/10...19...Londyn...........?........ .........?....... Skorpionka81..19/10......18....Southampton.....dziewczyn ka....Iza karina82........01/11.....17....chichester..........?... ......julia/antoś anagro..........15/11.....15.....Alcester..........?.... ...........? camillee..........29/11....12.....Bristol............? ...................? kurczaczek13...16/12....9.....Windsor...............? ....................? lorenka..........22/12......7.....Milton Keynes.....?.......................? eulalia............25/12.....8......Londyn.............. ....................... asiulek27......06.01.2008....6.....Preston....???.. ....Judytka/Szymon Szczęśliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,700g......Londyn.......chlopak ......Aleksander asiek 392...22/03....3,740g......Londyn..........chlopak........Pa tryk flowerska...19/04....3,880g..Londyn- Enfield...chłopak........Tomasz Kohannah ... 20/04... 3256 g ... Londyn ...........Synus jak ulal Antos zeluchna......26/04.......?.....Hillingdon........chlopc zyk....... Kacper aneczka21..09/05.......3400.......Bedford.....chłopczyk. ....Mateusz zmienam sie w tabelce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i jeszcze jedno najwazniejsze kupilismy juz wozeczek jest sliczny 3 kolowy 2 funkcyjny.od razu z siodelkiem do auta jestem zadowolona i zaszokowana ze to naprawde sie dzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mowa jest srebrem milczenie złotem dlatego nie bede sie wypowiadac na twoje głupie gadanie nie jestes tego warta każdy zna swoją wartość chyba tylko ty góniaro nie znasz własnej skoro czepiasz sie innych.zycze ci wszystkiego najgorszego .wybacz tylko tyle jestes warta hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sinia
Laboszek dziękuję Ci za odp. A więc kupie ten śpiworek do spania dla małego będzie bezpieczniej! Rożek tez mam będzie i to i to. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sinia
Dziewczyny dajcie sobie spokój z tymi głupimi komentarzami to nie jest forum o MODZIE! jestem wszoku że komuś się chce pisać takie pierdoły!!!!! to świadczy o braku kultury osobistej!!!!!! Karina82-olej to! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie karmcie T R O L A bo jeszcze przytyje he he he!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sinia
Pierwsze body kupiłam w 22 tyg po USG -kiedy położna powiedziała nam że będziemy mieli synka. Nie mogłam się oprzeć,póżniej już poszło gładko zaczełma biegać po sklepach jak szalona.Kupowanie ciuszków sprawia mi ogromną przyjemność :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sinia kupowanie ciuszkow dla malenstwa to faktycznie frajda !Ja juz mogla bym ubrac blizniaki na obecna chwile i to przeciwnej plci. Bo czesc mam w rozowym koloze a czesc w niebieskim. Na poczatku kupilam wszystko dla dziewuszki bo mialam nadzieje ze bedzie corcia a tu ponoc stwierdzono w 20 tc ze trzeci syncio mnie raczy:) no trzeba bylo zmienic na niebieski, ale wrazie pomylki bede zabezpieczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duila
Cześć dziewczyny mam pytanie co pakujecie ze sobą do szpitala? chodzi mi co dla dziecka a co dla siebie?pytałam położną a ona dała mi jakieś ulotki w których miało być "wszystko" a tak naprawdę nie ma nic.ja wiem że oni ze szpitala "wyrzucają" już po paru godzinach jak wszystko ok ale przez te parę godzin to dziecko chyba gołe nie leży!!!nie wspomnę już o sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dulia: dla dziecka tak naprawde potrzebujesz tylko ubranka... najlepiej miec kilka na zmiane bo pierwsza zmiana pieluszki konczy sie tragicznie :p dobrzae jest miec rozek bo latwiej jest przystawiac dziecko do piersi zwlaszcza jak sie to robi pierwszy raz wszystkie kosmetyki dla dziecka i pampersy dostaniesz w szpitalu (chociaz ja mialam swoje) ale te ze szpitala tez zuzylam.... a dla siebie to pierwsza sprawa... kilka par majtaskow... i duuuuuzo wieeeelkich podpasek..... no i najlepiej jakies wygodne ubranie do zalozenia po porodzie... polecam getry swietna sprawa.... to chyba tyle :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprawiam siebie w tabelce i idę poczytać, co wymodziłyście gdy mnie nie było... (jakoś ostatnio czytam więcej na innych stronach niż na forum) :) NICK.........DATA......TC.....MIEJSCOWOŚĆ.......PŁEĆ.... .... ....IMIĘ.. Okruch12....1/06....39...Boldon/Tyne and Wear....?....Wojtuś/Hania Sinia..........05/06....38.....Coventry............chlop iec........Philip duila...........13/06...36.......londyn............synek ............Filip iwtek29......22/06.......33.......Colchester.........dzi ewczynka .....? anusia23.....30/06....36......Manchester......dziewczynk a....Hania gosiaczek27..12/08.....29........Croydon.....dziewczynk a ....Amelka s_daga.......15/08.......28....london/richmond...synek.. .......Kacper Mada744....26/08........26........Harrogate......chlopak ........Julian Kalcia64.....31/08........26.......Waltham Abbey..chlopak.....Aleks... ***niunia***....14/09......23......Wolverhampton....syne k......Kevin kaska0110....16/09......24........Leicester.......synek. ............?..... anka00........27/09......21........streatham......?.. ...Roksana/Kubus edziulka..........05/10...15.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier Gosia24leicester..10/10. .19........Leicester..............?.............? laboszek...........14/10...20.....Swindon.........?..... Natasza/Hubert migotka_bober....15/10...20...Londyn...........?........ .........?....... Skorpionka81..19/10......19....Southampton.....dziewczyn ka....Iza karina82........01/11.....17....chichester..........?... ......julia/antoś anagro..........15/11.....15.....Alcester..........?.... ...........? camillee..........29/11....12.....Bristol............? ...................? kurczaczek13...16/12....9.....Windsor...............? ....................? lorenka..........22/12......7.....Milton Keynes.....?.......................? eulalia............25/12.....8......Londyn.............. ....................... asiulek27......06.01.2008....7.....Preston.........?.... Judytka/Szymon Szczęśliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,700g......Londyn.......chlopak ......Aleksander asiek 392...22/03....3,740g......Londyn..........chlopak........Pa tryk flowerska...19/04....3,880g..Londyn- Enfield...chłopak........Tomasz Kohannah ... 20/04... 3256 g ... Londyn ...........Synus jak ulal Antos zeluchna......26/04.......?.....Hillingdon........chlopc zyk....... Kacper aneczka21..09/05.......3400.......Bedford.....chłopczyk. ....Mateusz A ruchów nadal brak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duila- pakuj to co wedlug ciebie bedzie najpotrzebniejsze. Na pewno dla dzidzi wez body i pajacyki, czapeczke. Ilosc zalezy na ile dni zamierzasz zostac w szpitalu na pewno 2-3 komplety. A dla siebie na pewno jakas dluzsza koszulke ze 2 szt lub koszulke nocna, wygodna bielizne tez pare sztuk bo po porodzie bedziesz ja czesto zmieniala no i oczywiscie przybory do higieny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak po zatym jak pisala wczesniej Kalcia nie karmic TROLA hahahha i tak to pozniej zostanie wymazane przez moderatora:D:D:D:D Karina - to nie pierwszy raz ze troll obraza i wyraza opinie nie zgodne z regulaminem ale te posty pozniej znikaja ze stronki haha. Nie ma czym sie lamac;);) Aneczka- a jak ty sie dzisiaj czujesz. Pogoda sie poprawia, robi sie cieplej to moze twoje samopoczucie tez bedzie lepsze:D:D:D Przynajmniej zycze ci tego i duzo, duzo usmiechu:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eta1313
Karina ja cie doskonale rozumię jeśli chodzi o te obawy z ubieraniem maleństwa,też sie tego boje i jeszcze wielu innych rzeczy,tym bardziej ze nie mam tu nikogo kto by pomógł czy doradził,brakuje mamy.Ale myśle ze z tą opieką nad maluszkiem to troche nam instynkt pomoże,ze tak intuicyjnie wiele rzeczy sie robi. poczytałam sobie i chyba tez w ten rożek zainwestuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o ubranka to ja zaczęłam kupować tak około 2 miesięcy przed porodem to naprawdę ogromna frajda, nie mam zbyt wiele ubranek bo mam dostac jeszcze z Polski. Większośc ubranek jest w kolorze różowym (bo ma być dziewczynka, choć ja teraz czuję że będzie chłopak) to chyba muszę dokupic parę niebieskich teraz zostało mi 5 tygodni do porodu i kupuje juz resztki jak czapeczki, skarpetki i srodki pielęgnacyjne.Mam kolezanke która jest tez w ciązy tydzien przede mną i ona juz praktcznie wszystko miała na poczatku ciąży, a ja nic, ale teraz juz nadrobiłam zaległości.Wózek i łózeczko kupilismy niedawno. Diula_ ja dla siebie spakowałam do torby, 2koszulę dla iężarnych z guzikami, żeby łatwiej było karmić, oczywiście najważniejsze:-) pospadki - maternity pads, jak największe, wkładki laktacyjne, biustonosz dla karmiących, bawełniane majtki, szlafrok, ciepłe skarpetki i pantofle Dla dzidziusia- 2-3 pary bodów, śpioszki, skarpetki, czapeczke, no i jakieś ekstra ciuszki na wyjście:-) podobno wszystkie środki kosmetyczne dla dziecka daja i pampersy też to ja nie biorę ze sobą jakby coś to mąż doniesie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja także zainwestowałam w rożek,bratowa mi poradziła, tak jak pisała aneczka21 świetnie się sprawdza podczas karmienia i jeśli boisz się brać dziecko na ręce zaraz po porodzie, najlepiej kupic taki z usztywnianymi pleckami super sprawa.Tylko ja niestety nie widziałam ich tutaj, ja mam z polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×