Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

karinella tez o tym slyszalam, ze cos powinno sie wpisac w rubryce ojciec. Ale nikt nie moze zmusic matki dziecka do wpisania tam jakichkolwiek danych. Jesli juz trafi sie na jakas upierdliwa urzedniczke wystarczy wpisac jakies imie bron boze nazwisko. Pozniej przez to mozna sobie samemu narobic problemow. Bo w ten sposob wpisuje sie prawie pelne dane. Czy ta twoja kolezanka nie miala pozniej przez to problemow np z zalatwieniem paszportu dla dziecka itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz doczytalam, ze ta kolezanka miala jazdy przy wyrabianiu dokumentu:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam jeszcze taki malutki wstydliwy problemik- strasznie mnie owlosilo na brzuszku dookola pepka i w dol, zawsze mialam dosc duzo hormonow meskich, ale to jest paskudne, przeciez nie zaczne teraz woskiem usuwac, bo dzidzia. Mialyscie tak???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pare godzin nie wchodzilam na forum a wy tak zaszalalyscie -ale sie rozpisalyscie kiedy ja to przeczytam:) litosci mamuski- zartuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karinella ja chodze na woskowanie to nie szkodzi i nawet nie boli my rosna wloski ze swojej glupoty bo jak bylam mlodsza to ogolilam te biale wloski i teraz mi rosna ale ciemne i musze je usuwac jak bylam w salonie to nic nie mowily ze nie mozna kobiecie w ciazy robic takiego zabiegu bo pytalam , bylam w polskim zakladzie takze smialo mozesz isc, bez obaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za odpowiedz. czyli Tobie nie zrobily sie w ciazy .ja sobie w sumie sama je moge wywoskowac ladnie, tylko wlasnie z tym odrastaniem....Zrobily mi sie takie teraz w ciazy, wiec mam nadzieje ze to od hormonow i mi potem wroca do normy, a jak zaczne usuwac, to raczej beda coraz grubsze. Co za dzien, drzwi sie zatrzasnely, pan domu nie mogl wejsc do domu , wywazyl i pojechal po listwy.przy okazji kupi uszczelke, bo kran cieknie, tesciowa bombarduje sms-ami, a ja tyje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karinella jezeli chodzi o owlosienie to mi tez bardzo szybko wlosy odrastaja i to jest normalne w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurczaczek13
Jutro mam drugi skan a pozniej umowie sie z polozna na wizyte a moja dzidzia tak szaleje jakby tam bynajmniej w pilke grala!!! Od dwoch dni boli mnie pod zebrami w okolicy piersi z prawej strony na wylot do tylu,nie moge za dlugo posiedziec a jak chce polezec to znalexienie wlasciwej pozycji zajmuje mi casem 10 minut,malo tego to jak sie obudze w nocy to nie moge czesto zasnac bo odrazu zaczyna bolec.Czy ktoras z was miala moze taka dolegliwosc??czasem tak boli ze łzy same podchodza do oczu. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki, dzieki!!! a co tam, i tak publicznie brzunia nie pokazuje. A biorac pod uwage syfki na mojej buzi, to to jest pikus. Przyznam wam sie do czegos, za cholere nie umiem zmienic tygodnia w tabelce.Jestem kaleka komputerowym. Niech jakas dobra dusza mnie nauczy. i takie ladne obrazeczki i wklejanie zdjec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurczaczek- to jutro koniecznie po wizycie na skanie musisz opisac co i jak:):):):) karinella- wloski w ciazy czasem bardzo ciemnieja i pojawia ich sie wiecej. nawet na brzuchu. Ale po porodzie zaczna zanikac:D:D:D A co do wklejania fotek to wejdz na www.fotosik.pl i tam przeczytasz co i jak . Nie musisz sie logowac:) Co do depilacji woskiem to oczywiscie mozna, depilatorem tez:):) Ja tam nawet od czasu do czasu uzywam kremow do depilacji bikini- bo teraz to dlamnie najwygodniejsze:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurczaczek13
Karinella ja na topiku jestem od kwietnia a dopiero w sobote po raz pierwszy udalo mi sie zmienic sie w tabelce ale jak to zrorilam to nie mam bladego pojecia takze nie jestm ci w stanie pomoc. A tak przy okazji to witam w gronie najszczesliwszych osob na świecie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karinella- od razu zmieniam ci tydzien w tabelce jak chcialas:) NICK........TERMIN.....TC.......MIEJSCE. . ............PŁEĆ...........IMIĘ ivonka79......11/08.....38......Tonbridge.....coreczka.. .....Maya gosiaczek27..12/08.....29........Croydon.....dziewczynka ....Amelka Mada744.....26/08...... 36........Harrogate......chlopak ........Julian Kalcia64......31/08.......36.......Waltham Abbey..chlopak.....Aleks... magdzior29...04/09.....34........Enfield............synu s .............? ***niunia***....14/09.....33......Wolverhampton....synek .......Bartek kaska0110....16/09.....34.........Leicester.......synek ................? anka00........27/09.....31........streatham......?.. ....Roksana/Kubus Gosia24Leicester..03/10...30....Leicester......dziewczyn ka.........? Justyna M........03/10....30........London.......synus.....Adrian edziulka..........05/10...15.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier lara27............10/10....24..........Hull..........?.. ................?....... Izabela26.......12/10.....27...Kidderminster....córcia.. ......OLIWIA migotka_bober..15/10...30..Londyn-chlopczyk..Maximilian lub Samuel jovka.............19/10......25.....Londyn.........synek .............Olaf Skorpionka81..19/10.... 29....Southampton.....dziewczyn ka......Iza Ania Grimsby...20/10.....28....Grimsby........synulek........... .Aaron MONDZI25...26/10...26...Banbury.......dziewczynka...... Aleksandra Kiki26..........31/10...27.....Liverpool .........synek............Staś karina82........01/11.....27....Chichester.....chłopczys ko ..karolek czarna101......08/11.....20....Hereford................? .................? anagro..........15/11.....24.....Alcester.....synus?. .. ..... Maya/Alex camillee..........29/11....22.....Bristol............? .........Oliwia/Dawid kurczaczek13...11/12...21.....Windsor.........Annabela.. ..Oliver..... lorenka..........22/12......17.....Milton Keynes..............?........... eulalia............23/12.....18....Londyn.............. ....................... SuleViae........24/12.....19?....Grimsby...?...Joshua, Marie Natalie? leeds1977aga.. 30/12.... 17....Leeds.Księżniczka Mikal, Król Dawid karinella.........05.01.....17.....SOUTHEND............. ..?............... asiulek27.......06/01.....17.....Preston........?....... Judytka/Szymon Kagimka ........15/02......6....Watford........?.........Julian/Stefania juska27..........?...........6......nottingham.....?.... .....? Szczęśliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,700g......Londyn.......chlopak ......Aleksander asiek 392...22/03....3,740g......Londyn..........chlopak........Pa tryk katelka25...07/04...3200g...WalthamAbbey....chłopczyk... Jakub flowerska...19/04....3,880g..Londyn- Enfield...chłopak........Tomasz Kohannah ... 20/04... 3256 g ... Londyn ...........Synus jak ulal Antos zeluchna......26/04.......?.....Hillingdon........chlopc zyk ...... Kacper aneczka21....09/05.....3400....Bedford.....chłopczyk. .......Mateusz sinia......... 29/05.... ..3500 ......Coventry .....synuś........... Philip Okruch12....7/06.....2700...Boldon/Tyne and Wear...córcia...Maja duila.........14/06.....3755.........Londyn........synek ..............Filip iwtek29..... 16/06.....2275....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200....Manchester...dziewczynka ....... Julia bebka_k......21/06.....?.......londyn............chlopc zyk .......Ryan s_daga.......28/07....3100....london/richmond...synek.. ......Victor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurczaczek13
Dzieki mada.Musze sie wziasc za obiadek a boczek jak bolal to boli! Wczoraj smarzylam nalesniki i musialam je robic na raty bo nie dalam rady wystac w kuchni pol godzinki. Dla mnie to masakra bo przed ciaza bylam bardzo ruchliwa osoba a teraz jak mam lezec to mnie jasna cholera bierze,dobrze za w pracy sie duzo ruszam ale czasem tez zaboli ale nie tak mocno jak przy siedzeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurczaczek- dobra rada:D jesli cos robisz dluzej na stojaco to jedna noge podeprzyj sobie krzeslem (oprzyj o nie) lub podloz sobie np odwrocna miske lazienkowa:) itp. Bardzo pomaga i w pewien sposob odciaza kregoslup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mnie czeka mily wieczor. jak pan domu nareperuje drzwi i wstawi nowe zamki, to obejrzymy filmy ktore wlasnie przywiozl ( no moze dzisiaj jeden) Az mi blogo na sama mysl. RYs, Poszukiwany poszukiwana, Co mi zrobisz jak mnie zlapiesz. tego mi brakowalo do naszej kolekcji. ja mam totalnego fiola na punkcie polskich komedii. Ale chyba Rys pojdzie na poczatek bo to pierwszy raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurczaczek13
Dzieki Mada.Spróbuje jak mowisz za pomaga.Ziemniaczki juz sie gotuja a zaraz biore sie za kotleciki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurczaczek13
Dziewczyny dostalal dzis z NHS karte,nazywa sie NHS PRESCIPTION CHARGE CERTIFIKATE, MATERNITY EXEMPTION. Czy ktoras wie do czego ona służy,aha jest ważna do grudnia 2008 roku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktos mnie skopiowal ze starej wersji wiec poprawie bo to juz 35 a nie 34:))Karinella- od razu zmieniam ci tydzien w tabelce jak chcialas NICK........TERMIN.....TC.......MIEJSCE. . ............PŁEĆ...........IMIĘ ivonka79......11/08.....38......Tonbridge.....coreczka.. .....Maya gosiaczek27..12/08.....29........Croydon.....dziewczynka ....Amelka Mada744.....26/08...... 36........Harrogate......chlopak ........Julian Kalcia64......31/08.......36.......Waltham Abbey..chlopak.....Aleks... magdzior29...04/09.....35.......Enfield............synu s .............? ***niunia***....14/09.....33......Wolverhampton....synek .......Bartek kaska0110....16/09.....34.........Leicester.......synek ................? anka00........27/09.....31........streatham......?.. ....Roksana/Kubus Gosia24Leicester..03/10...30....Leicester......dziewczyn ka.........? Justyna M........03/10....30........London.......synus.....Adrian edziulka..........05/10...15.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier lara27............10/10....24..........Hull..........?.. ................?....... Izabela26.......12/10.....27...Kidderminster....córcia.. ......OLIWIA migotka_bober..15/10...30..Londyn-chlopczyk..Maximilian lub Samuel jovka.............19/10......25.....Londyn.........synek .............Olaf Skorpionka81..19/10.... 29....Southampton.....dziewczyn ka......Iza Ania Grimsby...20/10.....28....Grimsby........synulek........... .Aaron MONDZI25...26/10...26...Banbury.......dziewczynka...... Aleksandra Kiki26..........31/10...27.....Liverpool .........synek............Staś karina82........01/11.....27....Chichester.....chłopczys ko ..karolek czarna101......08/11.....20....Hereford................? .................? anagro..........15/11.....24.....Alcester.....synus?. .. ..... Maya/Alex camillee..........29/11....22.....Bristol............? .........Oliwia/Dawid kurczaczek13...11/12...21.....Windsor.........Annabela.. ..Oliver..... lorenka..........22/12......17.....Milton Keynes..............?........... eulalia............23/12.....18....Londyn.............. ....................... SuleViae........24/12.....19?....Grimsby...?...Joshua, Marie Natalie? leeds1977aga.. 30/12.... 17....Leeds.Księżniczka Mikal, Król Dawid karinella.........05.01.....17.....SOUTHEND............. ..?............... asiulek27.......06/01.....17.....Preston........?....... Judytka/Szymon Kagimka ........15/02......6....Watford........?.........Julian/Stef ania juska27..........?...........6......nottingham.....?.... .....? Szczęśliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,700g......Londyn.......chlopak ......Aleksander asiek 392...22/03....3,740g......Londyn..........chlopak........Pa tryk katelka25...07/04...3200g...WalthamAbbey....chłopczyk... Jakub flowerska...19/04....3,880g..Londyn- Enfield...chłopak........Tomasz Kohannah ... 20/04... 3256 g ... Londyn ...........Synus jak ulal Antos zeluchna......26/04.......?.....Hillingdon........chlopc zyk ...... Kacper aneczka21....09/05.....3400....Bedford.....chłopczyk. .......Mateusz sinia......... 29/05.... ..3500 ......Coventry .....synuś........... Philip Okruch12....7/06.....2700...Boldon/Tyne and Wear...córcia...Maja duila.........14/06.....3755.........Londyn........synek ..............Filip iwtek29..... 16/06.....2275....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200....Manchester...dziewczynka ....... Julia bebka_k......21/06.....?.......londyn............chlopc zyk .......Ryan s_daga.......28/07....3100....london/richmond...synek.. ......Victor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurczaczek13 ja mam takie białe \"NHS Tax Credit Exemption Certificate\" z numerami właśnie certyfikatu adrugie mam takie szaro niebieskie leczenia europejskiego \"EUROPEAN HEALTH INSURANCE CARD\" obydwie przydały sie w Polsce leczyliśmy zęby za darmo ja, mąż i nasz Patryk. NICK........TERMIN.....TC.......MIEJSCE. . ............PŁEĆ...........IMIĘ ivonka79......11/08.....38......Tonbridge.....coreczka.. .....Maya gosiaczek27..12/08.....29........Croydon.....dziewczynka ....Amelka Mada744.....26/08...... 36........Harrogate......chlopak ........Julian Kalcia64......31/08.......36.......Waltham Abbey..chlopak.....Aleks... magdzior29...04/09.....35.......Enfield............synu s .............? ***niunia***....14/09.....34......Wolverhampton....synek ......Bartek kaska0110....16/09.....34.........Leicester.......synek ................? anka00........27/09.....31........streatham......?.. ....Roksana/Kubus Gosia24Leicester..03/10...30....Leicester......dziewczyn ka.........? Justyna M........03/10....30........London.......synus.....Adrian edziulka..........05/10...15.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier lara27............10/10....24..........Hull..........?.. ................?....... Izabela26.......12/10.....27...Kidderminster....córcia.. ......OLIWIA migotka_bober..15/10...30..Londyn-chlopczyk..Maximilian lub Samuel jovka.............19/10......25.....Londyn.........synek .............Olaf Skorpionka81..19/10.... 29....Southampton.....dziewczyn ka......Iza Ania Grimsby...20/10.....28....Grimsby........synulek........... .Aaron MONDZI25...26/10...26...Banbury.......dziewczynka...... Aleksandra Kiki26..........31/10...27.....Liverpool .........synek............Staś karina82........01/11.....27....Chichester.....chłopczys ko ..karolek czarna101......08/11.....20....Hereford................? .................? anagro..........15/11.....24.....Alcester.....synus?. .. ..... Maya/Alex camillee..........29/11....22.....Bristol............? .........Oliwia/Dawid kurczaczek13...11/12...21.....Windsor.........Annabela.. ..Oliver..... lorenka..........22/12......17.....Milton Keynes..............?........... eulalia............23/12.....18....Londyn.............. ....................... SuleViae........24/12.....19?....Grimsby...?...Joshua, Marie Natalie? leeds1977aga.. 30/12.... 17....Leeds.Księżniczka Mikal, Król Dawid karinella.........05.01.....17.....SOUTHEND............. ..?............... asiulek27.......06/01.....17.....Preston........?....... Judytka/Szymon Kagimka ........15/02......6....Watford........?.........Julian/Stef ania juska27..........?...........6......nottingham.....?.... .....? Szczęśliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,700g......Londyn.......chlopak ......Aleksander asiek 392...22/03....3,740g......Londyn..........chlopak........Pa tryk katelka25...07/04...3200g...WalthamAbbey....chłopczyk... Jakub flowerska...19/04....3,880g..Londyn- Enfield...chłopak........Tomasz Kohannah ... 20/04... 3256 g ... Londyn ...........Synus jak ulal Antos zeluchna......26/04.......?.....Hillingdon........chlopc zyk ...... Kacper aneczka21....09/05.....3400....Bedford.....chłopczyk. .......Mateusz sinia......... 29/05.... ..3500 ......Coventry .....synuś........... Philip Okruch12....7/06.....2700...Boldon/Tyne and Wear...córcia...Maja duila.........14/06.....3755.........Londyn........synek ..............Filip iwtek29..... 16/06.....2275....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200....Manchester...dziewczynka ....... Julia bebka_k......21/06.....?.......londyn............chlopc zyk .......Ryan s_daga.......28/07....3100....london/richmond...synek.. ......Victor Musze wam powiedzieć że brzuch mam nisko ale połozna mówi że to dlatego że cały ciężar dzidzi jest na dole ale ja tak strasznie dziwnie sie czuję że nie wiem o co chodzi. Przeciez mam jeszcze jakieś 6 tygodni do 40 tyg (do 14 września) i troszkę za wcześnie. Mam wrażenie że zaraz rozerwie mi miednicę albo biodra i wszystko mnie boli. dobra nie nudzę ile zjeść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurczaczek13 już wiem ta co ty masz to : recepty za darmo, leczenie za darmo i dentysta za darmo w ciąży i do 12 miesięcy po porodzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak załatwic te karte.......
niunia jak załatwic te katre european healt insurance card?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój mąż wypełniał wniosek na stronie internetowej i przysłali do domu - zapytam go gdzie to jest i dam wam linka . Jak kończy się ważność to sami przysyłają do domu ale warunkiem jest pobieranie working tax creditu chyba. Popytam mężą. I jeszcze mam pytanie do dziewczyn które maja Hausing benefit po jakim czasie od złożenia wniosku dostałyście pierwsze pieniądze i czy wyrównują od dnia złożenia ??? będe wdzięczna za odpowiedz bo nie wiem czego sie spodziewać - dziś złożyłam o chatę socjalną i o hausing i counsil benefit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój mąż wypełniał wniosek na stronie internetowej i przysłali do domu - zapytam go gdzie to jest i dam wam linka . Jak kończy się ważność to sami przysyłają do domu ale warunkiem jest pobieranie working tax creditu chyba. Popytam mężą. I jeszcze mam pytanie do dziewczyn które maja Hausing benefit po jakim czasie od złożenia wniosku dostałyście pierwsze pieniądze i czy wyrównują od dnia złożenia ??? będe wdzięczna za odpowiedz bo nie wiem czego sie spodziewać - dziś złożyłam o chatę socjalną i o hausing i counsil benefit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój mąż wypełniał wniosek na stronie internetowej i przysłali do domu - zapytam go gdzie to jest i dam wam linka . Jak kończy się ważność to sami przysyłają do domu ale warunkiem jest pobieranie working tax creditu chyba. Popytam mężą. I jeszcze mam pytanie do dziewczyn które maja Hausing benefit po jakim czasie od złożenia wniosku dostałyście pierwsze pieniądze i czy wyrównują od dnia złożenia ??? będe wdzięczna za odpowiedz bo nie wiem czego sie spodziewać - dziś złożyłam o chatę socjalną i o hausing i counsil benefit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak załatwic te karte.......
niunia bede niesamowicie wdzieczna za dosc szybka odpowiedz - DZIEKUJE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie sie dowiedzialam ze zostalam sama musze jutro isc do poloznej zapytac o ten dom samotnej matki,jak to sie nazywapo angielsku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×