Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

czesc wam brzuszki. po dlugich namysłach stwierdzilam ze nie warto ryzykowac zdrowia dzidziusia dla glupiego wesela i podrozy do polski zwlaszcza ze nie znalezlismy dobrych polaczen/ mój grzes leci w piatek pewnie na 2 tyg.moze zatęskni i bedzie wczwsniej gdyby nie choroba mamy to by nie jechal i to rozumie.na wesele pjdzie beze mnie ale obiecal ze bedzie do 9 zreszta wydaje mi sie ze sam nie bedzie mial co tam do roboty.troszke mi smutno z kazdym dniem do wyjazdu.ale przerwa napewno dobrze nam zrobi.wreszcie zapisze sie na ten basen martwie sie tylko czy chlor nie szkodzi dzidz?????????????? pytanie do niuni ja tez planuje porod w wodzie.czy to oni ustalaja termin kiedy mniej wiecej czy masz okreslona date i wtedy musisz sie zglosic .bo kiedys polozna o ile dobrze ja zrozumialam powiedziala mi ze czasem jest tak ze termin sie wydluza lub skraca a basen sie rezerwuje na okreslony dzien i potem musisz rodzic normalnie bo juz twoj termin przepadl.prosze napisz jak cos wiesz. bo z tego co piszesz ze idziesz ogladac sale i maz moze spac to zastanawiam sie czy rodzisz w prywatnej klinice czy panstwowej. jezeli chodzi o moje prawy łózkowe to bez zmian przytulamy sie wszystko ok ale cos go trzyma cos dreczy.boi sie?nie wiem mowi ze to stresy ale wątpię.jutro do poloznej to powiem jej zeby wytlumaczyla mojemu mezusiowi ze sex nie zagraza dzidzi.a mnie energia rozwala az mi glupio przy nim nie daje juz znac za bardzo ze mam ochote:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurczaczek13
Karina82 W szpitalu w torym ja bede rodzic tez jest miejcsce dla partnera i jest to panstwowy szpital i zdecydowalam sie rodzic w wodzie a co do terminu ze moze przepasc to pierwsze slysze ale to byc moze zalezy od szpitala..W niedziele idziemy zobaczyc porodowke i basenik do rodzenia.Moj facet sie poci na sama mysl ze bedzie ze mna przy porodzie,nie byl do tego przekonanay ale poczytal tam i ówdzie i wie jakie to wazne dla partnerki.Nie przejmuj sie na zapas.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurczaczek13
Poprawiam imie mojego aniołka bo sie jakos dziwnie rozdzielilo. NICK........TERMIN.....TC.......MIEJSCE. . ............PŁEĆ...........IMIĘ ivonka79......11/08.....39......Tonbridge.....coreczka.. .....Maya gosiaczek27..12/08.....29........Croydon.....dziewczynka ....Amelka Mada744.....26/08...... 37........Harrogate......chlopak ........Julian Kalcia64......31/08.......37.......Waltham Abbey..chlopak.....Aleks... magdzior29...04/09.....36.......Enfield............synu s .............? ***niunia***....14/09.....35......Wolverhampton....synek ......Bartek kaska0110....16/09.....35.........Leicester.......synek ................? anka00........27/09.....32........streatham......?.. ....Roksana/Kubus Gosia24Leicester..03/10...30....Leicester......dziewczyn ka.........? Justyna M........03/10....32........London.......synus.....Adrian edziulka..........05/10...15.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier lara27............10/10....24..........Hull..........?.. ................?....... Izabela26.......12/10.....27...Kidderminster....córcia.. ......OLIWIA migotka_bober..15/10...30..Londyn-chlopczyk..Maximilian lub Samuel jovka.............19/10......29.....Londyn........... ? ..........Olaf/Maya Skorpionka81..19/10.... 29....Southampton.....dziewczyn ka......Iza Ania Grimsby...20/10.....29....Grimsby........synulek........... .Aaron MONDZI25...26/10...26...Banbury.......dziewczynka...... Aleksandra Kiki26..........31/10...27.....Liverpool .........synek............Staś karina82........01/11.....28....Chichester.....chłopczys ko ..karolek czarna101......08/11.....20....Hereford................? .................? anagro..........15/11.....24.....Alcester.....synus?. .. ..... Maya/Alex camillee..........29/11....22.....Bristol............? .........Oliwia/Dawid kurczaczek13...11/12...22.....Windsor.....córusia.....Anabela...... lorenka..........22/12......17.....Milton Keynes..............?........... eulalia............23/12.....18....Londyn.............. ....................... SuleViae........24/12.....19?....Grimsby...?...Joshua, Marie Natalie? karinella.........05.01.....17.....SOUTHEND............. ..?............... asiulek27.......06/01.....17.....Preston........?....... Judytka/Szymon leeds1977aga..8/01.... 18.....Leeds......Księżniczka Mikal/król Dawid fasolka..........26/01.....16.....Belfast.........?..... ...........?........... Jennny...........02.02.....14.....Stratford on Avon.........?.............? Kagimka ........15/02......6....Watford........?........Julian/Stefa nia juska27..........26/02...........10......nottingham..... ?... . ........? mamusia2.......15.03.....7.......Wellingborough......... .?............... Szczęśliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,700g......Londyn.......chlopak ......Aleksander asiek 392...22/03....3,740g......Londyn..........chlopak........Pa tryk katelka25...07/04...3200g...WalthamAbbey....chłopczyk... Jakub flowerska...19/04....3,880g..Londyn- Enfield...chłopak........Tomasz Kohannah ... 20/04... 3256 g ... Londyn ...........Synus jak ulal Antos zeluchna......26/04.......?.....Hillingdon........chlopc zyk ...... Kacper aneczka21....09/05.....3400....Bedford.....chłopczyk. .......Mateusz sinia......... 29/05.... ..3500 ......Coventry .....synuś........... Philip Okruch12....7/06.....2700...Boldon/Tyne and Wear...córcia...Maja duila.........14/06.....3755.........Londyn........synek ..............Filip iwtek29..... 16/06.....2275....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200....Manchester...dziewczynka ....... Julia bebka_k......21/06.....?.......londyn............chlopc zyk .......Ryan s_daga.......28/07....3100....london/richmond...synek.. ......Victor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurczaczek13
Znowu zle sie skopiowalo.Ja normalnie nie rozumiem o co kaman????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agata27 mam synka w grudniu konczy 7 lat :D Ale pierwsze było CC ze wzgledu na wszystkiemozliwe bóle a brak rozwarcia i kłopoty z serduchem moim. A teraz sami zapytali czy chcę w wodzie, a ja lubie nowości i jest mi wszystko jedno. Jedyne co mnie przeraża że w UK nie robia lewatywy przed porodem (nie nacinąją krocza i nie golą) i tak zrobic kupkę w baseniku to chyba nie tak :D :D :D zdaje sobie sprawę że szybko zmieniają wodę i dla nich to normalka i szara codzienność ale wiecie ja głupio sie będe czuła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK........TERMIN.....TC.......MIEJSCE. . ............PŁEĆ...........IMIĘ ivonka79......11/08.....39......Tonbridge.....coreczka.. .....Maya gosiaczek27..12/08.....29........Croydon.....dziewczynka ....Amelka Mada744.....26/08...... 37........Harrogate......chlopak ........Julian Kalcia64......31/08.......37.......Waltham Abbey..chlopak.....Aleks... magdzior29...04/09.....36.......Enfield............synu s .............? ***niunia***....14/09.....35......Wolverhampton....synek ......Bartek kaska0110....16/09.....35.........Leicester.......synek ................? anka00........27/09.....32........streatham......?.. ....Roksana/Kubus Gosia24Leicester..03/10...30....Leicester......dziewczyn ka.........? Justyna M........03/10....32........London.......synus.....Adrian edziulka..........05/10...15.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier lara27............10/10....24..........Hull..........?.. ................?....... Izabela26.......12/10.....27...Kidderminster....córcia.. ......OLIWIA migotka_bober..15/10...30..Londyn-chlopczyk..Maximilian lub Samuel jovka.............19/10......29.....Londyn........... ? ..........Olaf/Maya Skorpionka81..19/10.... 29....Southampton.....dziewczyn ka......Iza Ania Grimsby...20/10.....29....Grimsby........synulek........... .Aaron MONDZI25...26/10...29...Banbury.......dziewczynka...... Aleksandra Kiki26..........31/10...27.....Liverpool .........synek............Staś karina82........01/11.....28....Chichester.....chłopczys ko ..karolek czarna101......08/11.....20....Hereford................? .................? anagro..........15/11.....24.....Alcester.....synus?. .. ..... Maya/Alex camillee..........29/11....22.....Bristol............? .........Oliwia/Dawid kurczaczek13...11/12...22.....Windsor.....córusia.....An abela...... lorenka..........22/12......17.....Milton Keynes..............?........... eulalia............23/12.....18....Londyn.............. ....................... SuleViae........24/12.....19?....Grimsby...?...Joshua, Marie Natalie? karinella.........05.01.....17.....SOUTHEND............. ..?............... asiulek27.......06/01.....17.....Preston........?....... Judytka/Szymon leeds1977aga..8/01.... 18.....Leeds......Księżniczka Mikal/król Dawid fasolka..........26/01.....16.....Belfast.........?..... ...........?........... Jennny...........02.02.....14.....Stratford on Avon.........?.............? Kagimka ........15/02......6....Watford........?........Julian/Stefa nia juska27..........26/02...........10......nottingham..... ?... . ........? mamusia2.......15.03.....7.......Wellingborough......... .?............... Szczęśliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,700g......Londyn.......chlopak ......Aleksander asiek 392...22/03....3,740g......Londyn..........chlopak........Pa tryk katelka25...07/04...3200g...WalthamAbbey....chłopczyk... Jakub flowerska...19/04....3,880g..Londyn- Enfield...chłopak........Tomasz Kohannah ... 20/04... 3256 g ... Londyn ...........Synus jak ulal Antos zeluchna......26/04.......?.....Hillingdon........chlopc zyk ...... Kacper aneczka21....09/05.....3400....Bedford.....chłopczyk. .......Mateusz sinia......... 29/05.... ..3500 ......Coventry .....synuś........... Philip Okruch12....7/06.....2700...Boldon/Tyne and Wear...córcia...Maja duila.........14/06.....3755.........Londyn........synek ..............Filip iwtek29..... 16/06.....2275....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200....Manchester...dziewczynka ....... Julia bebka_k......21/06.....?.......londyn............chlopc zyk .......Ryan s_daga.......28/07....3100....london/richmond...synek.. ......Victor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZESC DZIEWCZYNKI. Dawno mnie tutaj juz nie było. Wpadam juz nie tak czesto, gdyz mamy co rusz gosci w domu z Polski. Był moj brat, tesciowa... Chciałabym sie podzielic z Wami kochane ,moja wczorajsza dolegliwoscia. Miałam badanie rutynowe w GP wczoraj. Przed wyjsciem z domu złapały mnie dosc silne skurcze przypominajace miesiaczkowe. Kiedy z trudem dotarłam do GP, moja doktor zmierzyła wszystko jak zawsze i uznała ze to pewnie skurcze przepowiadajace. Niestety, ja tak nie uwazałam. Miałam juz skurcze tego typu i nie trwały dłuzej niz od kilku do góra kilkunastu minut. Te skurcze były co minuta bardziej bolesne i trwały juz o wiele za długo. Powiedziała mi połozna, ze gdyby trwały dłuzej niz 3 godz, mam jechac do szpitala. Dziewczyny! takiego bólu w zyciu nie miałam choc miesiaczkowałam bardzo bolesnie zawsze i chodzic nie mogłam.. Po przyjezdzie do domu, o własnych siłach nie mogłam dojsc do swojego pokoju! Kiedy połozyłam sie do łózka, po chwili musiałam biec do łazienki aby zwymiotowac(nie wiem czy z bólu czy strachu) Nie mogłam znalezc pozycji w której by mniej bolało. Myslałam ze sie zaczeło... W myslach, prosiłam Boga zeby złagodził mój ból i zeby dziecko urodziło sie zdrowe. Mój mąz zadzwonił do szpitala i kazali mi szybko przyjechac. W szpitalu podłaczyli mnie pod KTG i badali czestotliwosc skurczy i serce malenstwa.. Kazali mi zostac na noc. Nie robili USG,nie robili badania ginekologicznego na mzliwosc rozwarcia..nie wyciekały ze mnie płyny ani krew.. Same skurcze..Trwało to przez wiele godzin az do 23-ciej. Lezałam i skrecałam sie jak nigdy..Dostałam PARACETAMOL i tabletki nasenne. Po 23-ciej ból odszedł.. Nie wyjasnili konkretnie co to było. Zalecili fizykoterapie i wiele odpoczynku. Ja nie pracuje od 2-ch miesiecy i odpoczywam codziennie..NIE DENERWUJE SIE,nie przemeczam , chodze co najwyzej na dłuzsze spacery, PRZYTYłAM STOSUNKOWO NIEWIELE 8,5 KG..DZIECKA SERCE DOBRZE PRACUJE, CISNIENIE W NORMIE WIEC CO JEST????:( CZY KTóRAKOLWIEK Z WAS MIAłA PODOBNY PRZYPADEK? JESLI TAK, ODPISZCIE..POZDRAWIAM WAS SERDECZNIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niunia jak to nierobia lewatywy o tym pierwszy raz slysze!!!jestem przerazona.mam za miesiac rodzic,a mam wrazenie ze nic nie wiem czytajac wasze wypowiedzi!!wynika z tego ze moj szpital nie ma obowiazku informoac kobiet o tym!!!jestem zalamana:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niunia a tak poza tym jak nierobia lewatywy to chyba wiedza ze musza poniesc konsekwencje tj\"mozna zrobic kupke do baseniku\" niejestes pierwsza i ostatnia dasz rade bede 3mac kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agata27 wiem bo to jest takie uczucie ze jak wstaje i rusze noga to tam w kroczu jak kosci lonowe i nizej strasznie boli i kosc ogonowa jak wstaje z siedzenia czy lozka, jest wtedy bol po prostu i czesto rwia kosci co sa na posladkach po lewej i prawej stronie,taki reumatyczny bol , podobno to wszystko to kosci lonowe sie rozlaza, nie moge sie przekrecic w nocy na bok, caly dol kosci boli tak ciagnaco i reumatycznie troche,,nie wiem jak to inaczej opisac.. kurczaczek ja mialam scan w 26tc 4D, co chcesz wiedziec?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotka_bober dzieukje ci bardzo za ta odpowiedz mam to samo ale dodatkowo bola mnie jeszcze nogi mam takie bole reumatyczne szczegolnie w nocy i myslam ze mam cos z cyrkulacja krwi,ale widocznie to normalne!!! dziekuje bardzo!!!pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nogi mnie tez czesto rwia reumatycznie, mozliwe ze to jest powiazane,teraz zwrocilam na to uwage jak to napisalas :D mondzi trzymaj sie kochana, i lez,bierz magnez, a nie moze ci ktos z pl nospy forte doslac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurczaczek13
Ale tu pusciutko... Mnie tez regularnie pobolewaja plecyki a to dopiero 22 tyg az sie boje pomyslec co bedzie pozniej... Ide myjku i moje kochanie mnie jeszcze dzis nasmaruje bo juz mam dosc tego chorobska!!!! kolorowych motylkow dla wszystkich na dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny prosze powiedzcie mi, czy jak kobieta jest w ciąży ma podniesioną temperaturę cały czas np każdego dnia 37 stopni - to moze swiadczyc, że jest w ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
temperatura moze byc podniesiona,wlasnie tak do stanu podgoraczkowego nawet 37 stopni jak najbardziej,ale nie gwarantuje to ze jestes w ciazy, to moze byc jeden z objawow,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MONDZI25 ja niestety nie mam pojecia co to mogło być trzymaj sie cieplutko 😘 agata27 no właśnie też byłam w szoku. Ja zawsze zdaje położnej miliard pytań no i dzisiaj pytałam jak jest z goleniem lewatywą i nacinaniem krocza. Powiedziałam że znam to na swoim doświadczeniu i chciałabym wiedziec jak to tutaj wygląda. Więc ona oczy na mnie i powiedział że nie praktykowali i nie będą praktykowali lewatywy i pytała jak to robią w Polsce. Opowiedziałam jej że w Polsce między bulami nacinają krocze a ona szok zaliczyła. Tutaj okazuje się nacinaja jedynie w bardzo ale to bardzo awaryjnych sytuacjach no i jeżeli muszą użyć kleszczy przy porodzie to nacinaja minimalnie żeby kleszscze zmieściły się na główkę. matylda345 to był mój pierwszy objaw ciąży :D a dalsze były dopiero za 3 tygodnie A I WIECIE CO DZIEWCZYNY MNIE TEŻ BARDZO BOLĄ KOŚCI ŁONOWE CZASAMI NIE DO WYTRZYMANIA. DZIWNE UCZUCIE ALE POŁOŻNA POWIEDZIAŁA ŻE TO DZIDZIA GŁÓWKĄ NACISKA A ONE SIĘ ROZCIĄGAJA PRZED PORODEM - WIĘC TAK CHYBA MA BYĆ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agata27 a Ty czemu nie dopiszesz się do tabelki nic o Tobie nie wiadomo ? czy cos przeoczyłam ??? jaka miejscowość jaka data porodu ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niunia wczoraj dopiero przypadkowo weszlam w kafeterie i wpisalam ylko swoje imie!!!szczerze mowiac nawet nie wiem gdzie to wpisac!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu pusciutko,czesc kochane.kobitki mam pytanko gdzie kupiliscie sam wsad kolderke i poduszke do lozeczka???szukam na necie i mi wyskauja kosmiczne ceny!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny !!! Niunia 😘 Agatka podaj swoje dane to wpiszę Cię do naszej tabelki (termin porodu, tydzień ciąży, imię dla córeńki - jeśli już wybrałaś i miejscowość w której mieszkasz). Ja mieszkam w Leicester i będę rodzić w Royal Infirmary. Bóle kości wyglądają u mnie jak u Migotki. Mój mąż się nadziwić z=nie może ile czasu potrzebuję żeby się do snu ułożyć i ile się przy tym nastękam :P Co do chodu - kaczuszki też jak najbardziej wskazane :P ;) Napisz nam coś o sobie kochana. Aniu - to nie bierz tego Zoviraxu bo moim zdaniem (z tego co napisałaś) nie wolno brać. O kroplach nie mam pojęcia. Oj Ty bidulko!!! Ciągle coś się do Ciebie przypałęta... No a na opryszczkę - najlepszy domowy sposób to wysuszanie pastą do zębów. Kalcia - a Ty gdzie?????????????????? No i Katelka coś się nam nie odzywa...Gdzie Wy się ciotki podziałyście??? Mada - co Ty na moją propozycję?? Juska - u mnie super...chociaz już zaczynam cykorzyć :P Miałam w poniedziałek wizytę u położnej i robiłyśmy plan porodu i jak tak mi zaczęła opowiadać to chyba mi wbiła trochę strachu do głowy...:P Mondzi - witaj kochana. Ja Ci nie pomogę ponieważ nie spotkało mnie coś takiego i pierwszy raz o tym słyszę. Biedulko musiałaś się namęczyć nieźle. Trzymam kciuki żeby te dolegliwości już nie wracały!!! 🌼 Magdzior - ja kupiłam w komplecie całym w Polsce. Tutaj ceny są kosmiczne. Dobra mykam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam co do opryszczki to dobry i co najwazniejsze bezpieczny jest sonol takie krople w kulce mozna sobie załatwic z Polski ja mialam w pierwszej i drugiej ciazy i szybko opryszczka sie zagoila wczoraj pojechalismy na pierwsza wycieczke maz czuje sie juz pewniej za kierownica ...nie moze wyczuc jeszcze lewej strony samochodu ....przez co raz nam sie lustero zamknelo :) ale ogólnie ok teraz jak sie patrzy samochodzik ma jakies tam swoje wady ale w sumie to drobiazgi ...ale to normalne gdy kupuje sie uzywany samochodzik... musimy kupic pralke bo mamy pranie non stop a nasza pralka siadla calkowicie jedynie wiruje....:( wiec czeka nas kolejny wydatek troche nas juz wyzylowalo w tym miesiacu bo samochod maz zamówil nawigacje sat. i teraz pralka ... ale chyba kupimy taka lepsza bysmy w razie co mogli ja wziac do Polski gdybysmy wracali za jakies 3-4 latka ... zobaczymy zreszta ...myslalam o indesicie ale niewiem jakie tu sa dobre firmy ... moze uda nam sie jeszcze naprawic ta stara...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×