Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

dzien dobry wszystkim:) male pytanko jaki rozmiar koldry i poduszki kupowalyscie do lozeczka ,bo ja zamowilam lozeczko takie wieksze co pozniej mozna zmienic w lozko dzieciece czyli 140 cm na 70 cm i czy jak kupie koldre 100 cm na 135 cm i poduszke 40 cm na 60 cm to bedzie ok,bo juz normalnie glupieje z tymi rozmiarami.dzieki pa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiulek- moze twoj maz wzial sobie normlny urlop a nie ten paternity..bo moj mezus tez sobie zalatwil na ten czas po narodzinach dzidzi normalny urlop. Ten dla tatusiow wgole nam sie nie oplaca brac ze wzgledu , ze bardzo malo placa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kiki26
dokladnie taki rozmiar poscieli do tego lozeczka a jesli chcesz angielska nazwe tej poscieli to tak samo jak lozeczko -rozmiar cotbed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiki- rozmiar zalezy tylko od tego co ci bedzie sie podobalo. My lozeczko mamy 60x120 a kolderka na pewno jest troszke szerszych roziarow. Co do poduszki to i tak w pierwszych tygodniach dzidzio powinien spac na plaskim:)Na pewno nie masz sie co przejmowac jaki rozmiar bdzie miala kolderka itp wazne aby pasowala maluszkowi i byla wygodna:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość geti27
nie ma tu nikogo???:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjjjjjjjjjjjj , ale sie zryczałam :(((((( właśnie dostałam wynik badania prenatalnego na wykrycie zespołu downa. Idiotka sądziłam, że wyniki przychodzą do domu tylko w wypadku kiedy wynik jest pozytywny i nie czytając pisma obudziłam męża , ktory jest po 12 godzinach pracy i wyłam mu że dziecko jest chore . Dobrze że chociaż on ma troche więcej rozumu i spokojnie przestudiował pismo - wynik jest negatywny . Boże ale jestem durna , wyryczałam sie za wszystkie czasy. Mam nadzieje że reszta dnia bedzie juz spokojna Słoneczka dziewczynki i samych uśmiechów 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! oj wspolczuje nerwow kochana ale wynik negatywny wiec teraz usmiech dookola glowy prosze :D kazdemu list przychodzi! mnie przyszedl po 2 tyg... Ivonka ciekawe co u ciebie??? Ja mam wysokie cisnienie,ale w domu sobie mierze, nie wiem co jest grane,zmierzylam z glupa kilka dni temu bo mam bol glowy od tygodnia,,,jestesm strasznie przerazona,do lekarza sie nie moge dodzwonic.....plakalam juz kilka razy ,maz mnie ma dosc przez to,,, jestem taka bezradna,,martwie sie o dziecko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Na początek zmiana w tabelce: NICK........TERMIN.....TC.......MIEJSCE. . ............PŁEĆ...........IMIĘ ivonka79......11/08.....39......Tonbridge.....coreczka.. .....Maya gosiaczek27..12/08.....29........Croydon.....dziewczynka ....Amelka Mada744.....26/08...... 37........Harrogate......chlopak ........Julian Kalcia64......31/08.......37.......Waltham Abbey..chlopak.....Aleks... magdzior29...04/09.....35.......Enfield............synu s .............? ***niunia***....14/09.....35......Wolverhampton....synek ......Bartek kaska0110....16/09.....34.........Leicester.......synek ................? anka00........27/09.....32........streatham......?.. ....Roksana/Kubus Gosia24Leicester..03/10...30....Leicester......dziewczyn ka.........? Justyna M........03/10....31........London.......synus.....Adrian edziulka..........05/10...15.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier lara27............10/10....24..........Hull..........?.. ................?....... Izabela26.......12/10.....27...Kidderminster....córcia.. ......OLIWIA migotka_bober..15/10...30..Londyn-chlopczyk..Maximilian lub Samuel jovka.............19/10......29.....Londyn........... ? ..........Olaf/Maya Skorpionka81..19/10.... 29....Southampton.....dziewczyn ka......Iza Ania Grimsby...20/10.....29....Grimsby........synulek........... .Aaron MONDZI25...26/10...26...Banbury.......dziewczynka...... Aleksandra Kiki26..........31/10...27.....Liverpool .........synek............Staś karina82........01/11.....28....Chichester.....chłopczys ko ..karolek czarna101......08/11.....20....Hereford................? .................? anagro..........15/11.....24.....Alcester.....synus?. .. ..... Maya/Alex camillee..........29/11....22.....Bristol............? .........Oliwia/Dawid kurczaczek13...11/12...21.....Windsor.....córusia...Anna bela....... lorenka..........22/12......17.....Milton Keynes..............?........... eulalia............23/12.....18....Londyn.............. ....................... SuleViae........24/12.....19?....Grimsby...?...Joshua, Marie Natalie? karinella.........05.01.....17.....SOUTHEND............. ..?............... asiulek27.......06/01.....17.....Preston........?....... Judytka/Szymon leeds1977aga..8/01.... 18.....Leeds......Księżniczka Mikal/król Dawid fasolka..........26/01.....16.....Belfast.........?..... ...........?........... Jennny...........02.02.....14.....Stratford on Avon.........?.............? Kagimka ........15/02......6....Watford........?........Julian/Stefa nia juska27..........26/02...........10......nottingham..... ?... . ........? mamusia2.......15.03.....7.......Wellingborough......... ..?............... Szczęśliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,700g......Londyn.......chlopak ......Aleksander asiek 392...22/03....3,740g......Londyn..........chlopak........Pa tryk katelka25...07/04...3200g...WalthamAbbey....chłopczyk... Jakub flowerska...19/04....3,880g..Londyn- Enfield...chłopak........Tomasz Kohannah ... 20/04... 3256 g ... Londyn ...........Synus jak ulal Antos zeluchna......26/04.......?.....Hillingdon........chlopc zyk ...... Kacper aneczka21....09/05.....3400....Bedford.....chłopczyk. .......Mateusz sinia......... 29/05.... ..3500 ......Coventry .....synuś........... Philip Okruch12....7/06.....2700...Boldon/Tyne and Wear...córcia...Maja duila.........14/06.....3755.........Londyn........synek ..............Filip iwtek29..... 16/06.....2275....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200....Manchester...dziewczynka ....... Julia bebka_k......21/06.....?.......londyn............chlopc zyk .......Ryan s_daga.......28/07....3100....london/richmond...synek.. ......Victor leeds1977aga - ale napędziłaś sobie i mężowi strachu. całe szczęście, że dzidzia jest zdrowa. Tylko się juz tak nie stresuj. Ale wam zadroszcze tej wczorajszej pogody. U nas od rana wczoraj tak padało jakby chmura się oberwała. Dopiero wieczorkiem się rozpogodziło i cały czas jest chłodno. Prześlijcie nam tutaj trochę ciepła i słoneczka ;-). Wczoraj dla polepszenia nastroju pojechaliśmy na basen taki ze zjeżdzalniami i crazy river i.......nas nie wpuścili bo było za dużo ludzi. Czekaliśmy godzinę i tak go nie otworzyli. Ale się wkurzyłam. Pojadę w środku tygodnia może nie będzie takiego tłoku i się trochę popluskam, bo coś ostatnio kręgosłup mnie pobolewa. Już nie wiem jak spać w nocy. Zawsze spałam na brzuchu a teraz jak próbuję tak spać to mnie brzuchol boli i staram się na boku, a i tak budzę w dziwnej pozycji wpól na brzychu wpół na boku. Kurcze ivonka odezwij się jak tam wam poszło. Mam nadzieje że szybko i bez komplikacji. Pozdrawiam i wracam do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny 🖐️ ja dzisiaj pospałam jak zwykle długo, pogoda ładna razaz nastawię pranie i troszkę posprzątam :D Dziewczyny co my potrzebujemy na wyprawkę do szpitala w UK ??? Bo moja kumpela poszła jak stała jedyne co wzięła to ubiór dla dzidzi na wyjście - trochę dziwne ale może tak trzeba ??? a ja 35 tydz i wyprawka nie gotowa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie w szpitalu np to powtarzali ze najwazniejsze pieluchy i ciuszki na czas pobytu w szpitalu bo tego nie maja,, ale wiadomo ze kazdy bierze wiecej,,,no i dla siebie oczywiscie,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam goraco kochaniutkie Dziewczyny kolejna z WAS brzuchatych dołaczy do szczesliwych mamuś a bedzie to Kalcia64 własnie dzwoniła do mnie i pytała sie o numer na porodowke i wogole ja to w nerwach juz jestem od tego fonu i trzymam mocno kciuki z NIch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurczaczek13
Witam wszystkie mamuski. Na początek zmieniam sie w tabelce. Szkoda ze nie dostalam od was odpowiedzi na moje pytanko.Moze spytam gdzie indziej.Musze przegladnac stan lodowki i myknac do asdy na zakupy. NICK........TERMIN.....TC.......MIEJSCE. . ............PŁEĆ...........IMIĘ ivonka79......11/08.....39......Tonbridge.....coreczka.. .....Maya gosiaczek27..12/08.....29........Croydon.....dziewczynka ....Amelka Mada744.....26/08...... 37........Harrogate......chlopak ........Julian Kalcia64......31/08.......37.......Waltham Abbey..chlopak.....Aleks... magdzior29...04/09.....35.......Enfield............synu s .............? ***niunia***....14/09.....35......Wolverhampton....synek ......Bartek kaska0110....16/09.....34.........Leicester.......synek ................? anka00........27/09.....32........streatham......?.. ....Roksana/Kubus Gosia24Leicester..03/10...30....Leicester......dziewczyn ka.........? Justyna M........03/10....31........London.......synus.....Adrian edziulka..........05/10...15.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier lara27............10/10....24..........Hull..........?.. ................?....... Izabela26.......12/10.....27...Kidderminster....córcia.. ......OLIWIA migotka_bober..15/10...30..Londyn-chlopczyk..Maximilian lub Samuel jovka.............19/10......29.....Londyn........... ? ..........Olaf/Maya Skorpionka81..19/10.... 29....Southampton.....dziewczyn ka......Iza Ania Grimsby...20/10.....29....Grimsby........synulek........... .Aaron MONDZI25...26/10...26...Banbury.......dziewczynka...... Aleksandra Kiki26..........31/10...27.....Liverpool .........synek............Staś karina82........01/11.....28....Chichester.....chłopczys ko ..karolek czarna101......08/11.....20....Hereford................? .................? anagro..........15/11.....24.....Alcester.....synus?. .. ..... Maya/Alex camillee..........29/11....22.....Bristol............? .........Oliwia/Dawid kurczaczek13...11/12...22.....Windsor.....córusia...Anabela....... lorenka..........22/12......17.....Milton Keynes..............?........... eulalia............23/12.....18....Londyn.............. ....................... SuleViae........24/12.....19?....Grimsby...?...Joshua, Marie Natalie? karinella.........05.01.....17.....SOUTHEND............. ..?............... asiulek27.......06/01.....17.....Preston........?....... Judytka/Szymon leeds1977aga..8/01.... 18.....Leeds......Księżniczka Mikal/król Dawid fasolka..........26/01.....16.....Belfast.........?..... ...........?........... Jennny...........02.02.....14.....Stratford on Avon.........?.............? Kagimka ........15/02......6....Watford........?........Julian/Stefa nia juska27..........26/02...........10......nottingham..... ?... . ........? mamusia2.......15.03.....7.......Wellingborough......... ..?............... Szczęśliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,700g......Londyn.......chlopak ......Aleksander asiek 392...22/03....3,740g......Londyn..........chlopak........Pa tryk katelka25...07/04...3200g...WalthamAbbey....chłopczyk... Jakub flowerska...19/04....3,880g..Londyn- Enfield...chłopak........Tomasz Kohannah ... 20/04... 3256 g ... Londyn ...........Synus jak ulal Antos zeluchna......26/04.......?.....Hillingdon........chlopc zyk ...... Kacper aneczka21....09/05.....3400....Bedford.....chłopczyk. .......Mateusz sinia......... 29/05.... ..3500 ......Coventry .....synuś........... Philip Okruch12....7/06.....2700...Boldon/Tyne and Wear...córcia...Maja duila.........14/06.....3755.........Londyn........synek ..............Filip iwtek29..... 16/06.....2275....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200....Manchester...dziewczynka ....... Julia bebka_k......21/06.....?.......londyn............chlopc zyk .......Ryan s_daga.......28/07....3100....london/richmond...synek.. ......Victor Pozdrawiam i zycze milego popoludnia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba falszywy alarm. Wykapalm sie i mi przeszlo boli mnie troche krzyz i brzuchol ale skurcze jak narazie ustaly. ale jak cos sie zacznie to napisze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny.nie mialam ostatnio czasu zeby was czytac ale mam nadzieje ze nie dlugo to nadrobie,bo jestem juz na urlopie macierzynskim. narazie zmieniam sie w tabelce i cofam sie o parenascie ladnych stron zeby nadrobic wszystko.widze nowe brzuchatki w naszym gronie.To bardzo fajnie , ze jest nas juz tak duzo.Pozdrawiam was wszystkie kochane!!!!!! Do zobaczenia pozniej pa :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalcia nakopie Ci w 4 literz i niebedyiesy mnie strasyzc Ty mapisyonie jeden .Ja tu sie stresuje a Tz ye spokojem ducha oynajmniasy ye to fasyzwz alarm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK........TERMIN.....TC.......MIEJSCE. . ............PŁEĆ...........IMIĘ ivonka79......11/08.....39......Tonbridge.....coreczka.. .....Maya gosiaczek27..12/08.....29........Croydon.....dziewczynka ....Amelka Mada744.....26/08...... 37........Harrogate......chlopak ........Julian Kalcia64......31/08.......37.......Waltham Abbey..chlopak.....Aleks... magdzior29...04/09.....35.......Enfield............synu s .............? ***niunia***....14/09.....35......Wolverhampton....synek ......Bartek kaska0110....16/09.....34.........Leicester.......synek ................? anka00........27/09.....32........streatham......?.. ....Roksana/Kubus Gosia24Leicester..03/10...30....Leicester......dziewczyn ka.........? Justyna M........03/10....31........London.......synus.....Adrian edziulka..........05/10...15.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier lara27............10/10....24..........Hull..........?.. ................?....... Izabela26.......12/10.....31...Kidderminster....córcia.. ......OLIWIA migotka_bober..15/10...30..Londyn-chlopczyk..Maximilian lub Samuel jovka.............19/10......29.....Londyn........... ? ..........Olaf/Maya Skorpionka81..19/10.... 29....Southampton.....dziewczyn ka......Iza Ania Grimsby...20/10.....29....Grimsby........synulek........... .Aaron MONDZI25...26/10...26...Banbury.......dziewczynka...... Aleksandra Kiki26..........31/10...27.....Liverpool .........synek............Staś karina82........01/11.....28....Chichester.....chłopczys ko ..karolek czarna101......08/11.....20....Hereford................? .................? anagro..........15/11.....24.....Alcester.....synus?. .. ..... Maya/Alex camillee..........29/11....22.....Bristol............? .........Oliwia/Dawid kurczaczek13...11/12...22.....Windsor.....córusia...Anab ela....... lorenka..........22/12......17.....Milton Keynes..............?........... eulalia............23/12.....18....Londyn.............. ....................... SuleViae........24/12.....19?....Grimsby...?...Joshua, Marie Natalie? karinella.........05.01.....17.....SOUTHEND............. ..?............... asiulek27.......06/01.....17.....Preston........?....... Judytka/Szymon leeds1977aga..8/01.... 18.....Leeds......Księżniczka Mikal/król Dawid fasolka..........26/01.....16.....Belfast.........?..... ...........?........... Jennny...........02.02.....14.....Stratford on Avon.........?.............? Kagimka ........15/02......6....Watford........?........Julian/Stefa nia juska27..........26/02...........10......nottingham..... ?... . ........? mamusia2.......15.03.....7.......Wellingborough......... ..?............... Szczęśliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,700g......Londyn.......chlopak ......Aleksander asiek 392...22/03....3,740g......Londyn..........chlopak........Pa tryk katelka25...07/04...3200g...WalthamAbbey....chłopczyk... Jakub flowerska...19/04....3,880g..Londyn- Enfield...chłopak........Tomasz Kohannah ... 20/04... 3256 g ... Londyn ...........Synus jak ulal Antos zeluchna......26/04.......?.....Hillingdon........chlopc zyk ...... Kacper aneczka21....09/05.....3400....Bedford.....chłopczyk. .......Mateusz sinia......... 29/05.... ..3500 ......Coventry .....synuś........... Philip Okruch12....7/06.....2700...Boldon/Tyne and Wear...córcia...Maja duila.........14/06.....3755.........Londyn........synek ..............Filip iwtek29..... 16/06.....2275....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200....Manchester...dziewczynka ....... Julia bebka_k......21/06.....?.......londyn............chlopc zyk .......Ryan s_daga.......28/07....3100....london/richmond...synek.. ......Victor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide sie przejsc bo dostane do glowy. wszystki oznaki rano zapowiadaly ze namnie czas moze jak toch sie przejde to zacznie sie od nowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć brzuchatki aneta76 co do zaświadczenia to nie wiem bo ja pracowałam w tym samym hotelu co mój mąż tak że wszyscy wiedzieli o mojej ciąży tak że o to też musisz dopytać. Kurczaczek 13 wydaje mi się że o MAT B1 musisz sama poprosić położną zaświadczenie wyda ci \"od ręki\" ledsaga dobrze że wyniki ok ale musiałaś się przestraszyć pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki no my nareszcie w domu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! po poltora tygodnia pobytu w szpitalu przez niunia zoltaczke !:-( mamy sie dobrze po porodzie z przebojami opisze pozniej bo musze sie zaklimatyzowac w domku i nacieszyc niuniem teraz smacznie sobie spi jest taki slodki -ja wciaz nie wierze ze to juz bo do terminu ha ha wciaz 9 dni!!!!! mozecie sobie zobaczyc zdjatka Victorka na www.dagmarka7.fotosik.pl buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
s_daga- super, ze juz wruciliscie do domku- to dla was 🌼 🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼 Zdjecia juz widzialam, maluszek slodziutki👄👄👄 mojej Olence tez sie przystojniak bardzo podoba :D:D i mowi, ze tez juz chce taka dzidzie w domu. ivonka- a co tam u ciebie❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
s_gada!!! Gratulacje! jaki grubasek slodki! ale mu bylo dobrze w tym szpitalu :) ciekawe czy karmisz> jaki porod -chcemy wiedziec wszystko kochana! aklimatyzuj sie w domku i na forum zagladaj! buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, no ,gratulacje Wiktorka😘 😘 😘 Dzidzia jak malowanie 🌻 A ja mam pytanie nie do odrzucenia. Jak to jest z ewentualnym tlumaczeniem w przychodni na wizycie z polozna|? Nie bedzie mojego K, bo jest w pracy,a dostalismy katrke z kontaktem do tlumaczy ale za oplata. Jakby co ,pomachamy sobie recami :D :D :D ale moze co wiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kup sobie słownik i naucz sie
kup sobie słownik i naucz sie angielskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kup sobie słownik i naucz sie
leeds1977aga gdybys znała angielski to bys nie wyła pojechały a jezyka ni cholery angielki od siedmiu bolesci pchiiiiiiiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pomarańczowego inteligenta
pomarańczowy inteligenciku , najpierw Ty naucz sie czytać ze zrozumieniem tekst , a później wypisuj te idiotyczne wnioski , które i tak nikogo tutaj nie interesują . Pewnie teraz siedzisz przed kompem w jakieś zatęchłej portierni ,wpieprzasz czerstwy chleb ze smalcem i żal ci d...e ściska że My "Angielki" mamy tutaj tak dobrze :) i dobrze ci tak inteligenciku ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jovka- ja mialam tlumacza na tescie potrojnym i na drugim scanie. Juz bylo w liscie wpisane, ze bedzie taka osoba. Ale ja za nia nic nie placilam bo to szpital gwarantuje. A tlumacza oni wzieli dla tego aby mieli pewnosc, ze ja wszystko zrozuialam jesli chodzi o cala procedure i wyniki badan. Dlatego tez czasami biora tlumacza do porodu bo jak jest jakas komplikacja to pacjtka musi byc wszystkiego swiadoma. A jesli chodzi o tlumacza do poloznej to juz chyba zalezy od przychodni- ale ogolnie to tez oni powinni zagwarantowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja312
Jak rodziłam rok temu w doncaster musiałam tłumacza do połoznej załatwiac sobie sama we własnym zakresie oni twierdzili że to moja sprawa do porodu tez sama załatwiałam swoja drogą oni za to płacili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×